PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دسترسی نداشن به Documents And Setting

abol_fa
01-09-2010, 13:46
من وقتی میخوام برم توی این پوشه میشه Access Denied ویندوز هم که 7 هست کسی میدونه چیکارش میشه کرد؟

emrouz
01-09-2010, 14:32
در ويندوز se7en بايد وارد پوشه‌ي Users بشين تو درايوي كه ويندوزتون نصبه.

abol_fa
01-09-2010, 14:39
من میخوام یه فایل رو از توی پوشه Application Data بردارم که مال اینترنت اکسپلورر هست و فقط از اونجا قابل دسترسی هست

abol_fa
01-09-2010, 15:06
یه چیز دیگه هست وقتی میخوایم یه پوشه خاص رو از توی درایوم پاک کنم میگه You need permission from administrator
اینو چه کنم؟

ebicross
01-09-2010, 15:35
اکانت شما مدیر هستش یا اینکه غیر از ادمین یکی دیگه ساختین؟

همچنین ممکنه اون فایلها ی خاص توی یک سیستم دیگه بودند و اونجا کسی روشون تغییرات Security اعمال کرده باشه.
مسیر Appdata در ویندوز 7:
C:\Users\UserName\AppData
باید فایلهای مخفی و فایلهای سیستمی در حالت Show باشند.

abol_fa
01-09-2010, 16:48
اکانت شما مدیر هستش یا اینکه غیر از ادمین یکی دیگه ساختین؟

همچنین ممکنه اون فایلها ی خاص توی یک سیستم دیگه بودند و اونجا کسی روشون تغییرات Security اعمال کرده باشه.
مسیر Appdata در ویندوز 7:
C:\Users\UserName\AppData
باید فایلهای مخفی و فایلهای سیستمی در حالت Show باشند.
ویندوز رو تازه نصب کردم جلوی یوزرم نوشته Administrator که نشون دهنده اینه که ادمین هستم یعنی هیچ راهی وجود نداره واسه پاک کردنش؟

Amir Varasteh
01-09-2010, 17:02
شما با اکانت Administrator لاگین شو. مشکلت حل میشه.

اگر Admin فعال نیست، باید روی My Compter کلیک راست کنی و Manage بزنی.

سپس فسمت Local User And Groups -> Users روی Administrator کلیک راست کن و Properties رو بزن و تیک Acount is disable رو بردار تا بتونی با Admin لاگین شی.

حالا Logout کن و با Administrator بیا تو.

موفق باشی.

abol_fa
01-09-2010, 20:07
شما با اکانت Administrator لاگین شو. مشکلت حل میشه.

اگر Admin فعال نیست، باید روی My Compter کلیک راست کنی و Manage بزنی.

سپس فسمت Local User And Groups -> Users روی Administrator کلیک راست کن و Properties رو بزن و تیک Acount is disable رو بردار تا بتونی با Admin لاگین شی.

حالا Logout کن و با Administrator بیا تو.

موفق باشی.
جالبه!
حالا میگه باید از SYSTEM پرمیژن داشته باش اینو چیکار کنم؟:31::13:

ebicross
01-09-2010, 21:49
جالبه!
حالا میگه باید از SYSTEM پرمیژن داشته باش اینو چیکار کنم؟:31::13:
توی Properties فایل وارد بشید.
به سربرگ Secirity برید.
حالا از بالا Edit بزنید.
در صفحه ی جدید ADD بزنید.
بنویسید Everyone و سپس Check Name رو بزنید و OK کنید.
حالا در صفحه ی مقابل Everyone رو انتخاب کنید و در پایین تمام تیکهای زیر Allow رو روشن کنید.
Apply کنید و OK.

abol_fa
02-09-2010, 04:13
توی Properties فایل وارد بشید.
به سربرگ Secirity برید.
حالا از بالا Edit بزنید.
در صفحه ی جدید ADD بزنید.
بنویسید Everyone و سپس Check Name رو بزنید و OK کنید.
حالا در صفحه ی مقابل Everyone رو انتخاب کنید و در پایین تمام تیکهای زیر Allow رو روشن کنید.
Apply کنید و OK.
دکمه ادد خاموشه و اجازه هم نمیده تیک ها رو کم یا زیاد کنم

ebicross
02-09-2010, 12:24
این فایل چیه؟ شاید انقدر مهم هستش که تغییرش مشکل ایجاد بکنه.
اگر واقعا اسرار به تغییر توی این فایل دارید میشه براش Owner ایجاد کرد که البته با توجه به سیستمی بودن فایل فکر نمیکنم نیازی باشه.
اگر واقعا این کار حیاتی هستش بگین تا راهنمایی بزارم. چون باید خودم هم امتحان کنم ببینم صد در صد جواب میده یا نه.

abol_fa
02-09-2010, 15:46
این فایل چیه؟ شاید انقدر مهم هستش که تغییرش مشکل ایجاد بکنه.
اگر واقعا اسرار به تغییر توی این فایل دارید میشه براش Owner ایجاد کرد که البته با توجه به سیستمی بودن فایل فکر نمیکنم نیازی باشه.
اگر واقعا این کار حیاتی هستش بگین تا راهنمایی بزارم. چون باید خودم هم امتحان کنم ببینم صد در صد جواب میده یا نه.
من قلبلا یه ویستا داشتم که توی درایو دی تصب کردم بعد بخاطر ضعیف بودن کارت گرافیکم مجبور شدم پاکش کنم حالا یه سری از پوشه های ویندوز ویستا مونده توی درایو دی هر کاری هم میکنم پاک نمیشه 300 مگ هم جا گرفته منم جا ندارم رو هاردم

Amir Varasteh
02-09-2010, 20:56
ببین من یه پیشنهاد دارم که 100% عمل میکنه.

باید از لینوکس استفاده کنی.

یک CD Ubuntu Live بگیر و بوت کن.

سپس برو هر چیزی که خواستی رو پاک کن.

من از توی لینوکس، ویروس Kazme Gheyz رو روش کلیک راست کردم و Delete کردم:27:

ebicross
03-09-2010, 08:19
نرم افزار زیر رو دانلود کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و طبق عکس گزینه ها رو بزنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا روی فولدرهای مورد نظر راست کلیک کنید و Take Ownership of this folder که ظاهر شده رو بزنید.
اگر فولدر پاک شد که هیچ. اگر نشد روی تک تک فایلها راست کلیک کنید و Take ownership of this file رو بزنید.
من تست کردم جواب میده.

abol_fa
03-09-2010, 13:17
نرم افزار زیر رو دانلود کنید.

و طبق عکس گزینه ها رو بزنید:

حالا روی فولدرهای مورد نظر راست کلیک کنید و Take Ownership of this folder که ظاهر شده رو بزنید.
اگر فولدر پاک شد که هیچ. اگر نشد روی تک تک فایلها راست کلیک کنید و Take ownership of this file رو بزنید.
من تست کردم جواب میده.
جالبه!! این برنامه Ownershipفایل رو ماله من میکنه اما وقتی میخوام فایل رو پاک کنم میگه باید از همین یوزر که Ownershipماله اونه پرمیژن داشته باشی:18::27:الان میرم روش دوم رو تست کنم
یه چیز دیگه هم هست این پوشه Application Data رو بش دسترسی ندارم میگه Access Denied

ebicross
03-09-2010, 13:49
این پوشه رو اصلا ویندوز 7 نداره و توی صفحه ی قبل این پوشه رو گفتم که اسمش شده Appdata و اون پوشه هایی که میبینید Shortcut هستند و فقط از طریق Programها قابل دسترسی هستند که باز هم سوئیچ میکنه روی همون Appdata که به صورت سیستمی مخفی شده.

mk_kh110
27-12-2012, 04:27
اقا سلام خسته نباشید من یه هارد اکسترنال دارم که پره از پوشه و فایل های ضروریم وصل کردم به سیستم که ویندوز 7 هم هست اکانتم هم از نوع Administrator بعد من اشتباهی وارد properties بخش secority shodam و دستکاری کردم حالا رو بعضی از پوشه هام عکس یه قفل اومده وارد پوشه ها میشم وقتی رو فایلها کلیک میکنم ارور access denied رو میده رو بعضی از پوشه ها میرم عکس قفل روشون نیست بعد میرم داخلشون عکس و فیلم دارم اجراشون نمیکنه جالب اینجاست که ویندوز xp هم دارم رو سیستم با اون هم که میرم فایلها رو باز نمیکنه ارور میده دارم دیوونه میشم لطفا راهنماییم کنید :n03: مصطفی کیانی هستم اینم ایمیلم mk_kh110@yahoo.com اگه میشه جواب رو برام میل کنید ممنونم لطف میکنید سریع جواب بدید

salar moghaddam
27-12-2012, 11:11
جالبه!! این برنامه Ownershipفایل رو ماله من میکنه اما وقتی میخوام فایل رو پاک کنم میگه باید از همین یوزر که Ownershipماله اونه پرمیژن داشته باشی:18::27:الان میرم روش دوم رو تست کنم
یه چیز دیگه هم هست این پوشه Application Data رو بش دسترسی ندارم میگه Access Denied

وقتی که ی سیستم عامل نمیتونه یگ فایل رو با دسترسی ادمین پاک کنه و با هر برنامه هم نمیتونه و برای پاک کردن یک فایل محتاج به ی سیستم عامل دیگه میشید همون بهتر عوض بشه!
ادمین تمام دسترسی ها رو داره اما باز هم ارور میده این دیگه نوبره به خدا!
نظر منو میخوای عوض کن بره!

اقا سلام خسته نباشید من یه هارد اکسترنال دارم که پره از پوشه و فایل های ضروریم وصل کردم به سیستم که ویندوز 7 هم هست اکانتم هم از نوع Administrator بعد من اشتباهی وارد properties بخش secority shodam و دستکاری کردم حالا رو بعضی از پوشه هام عکس یه قفل اومده وارد پوشه ها میشم وقتی رو فایلها کلیک میکنم ارور access denied رو میده رو بعضی از پوشه ها میرم عکس قفل روشون نیست بعد میرم داخلشون عکس و فیلم دارم اجراشون نمیکنه جالب اینجاست که ویندوز xp هم دارم رو سیستم با اون هم که میرم فایلها رو باز نمیکنه ارور میده دارم دیوونه میشم لطفا راهنماییم کنید :n03: مصطفی کیانی هستم اینم ایمیلم mk_kh110@yahoo.com اگه میشه جواب رو برام میل کنید ممنونم لطف میکنید سریع جواب بدید
شما حتی صفحه ی پیش همین تایپیک هم نخوندید!

jafarian
27-12-2012, 16:11

شماطبق تاپیک پایین برین که همین مشکل شما رو داشتن داخل پست شماره 7 بصورت شکل گفته شده چکاری کنید:n01:

پست 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mk_kh110
30-12-2012, 01:58
اقا دستتون درد نکنه مشکلم حل شد ولی به چه صورت مثلا یک فولدر داشتم که توش 100 تا فولدر دیگه بود و تو هر فولدر هم یه سری اطلاعات نشستم دونه دونه هر پوشه و فایل رو درست کردم به صورت کلی جواب نداد اگه راه حل دیگه ای داره راهنماییم کنید ممنون میشم کمرم برید
:n15: