PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاک کردن عکسهای بدست آمده از نرم افزار photo recovery genius

yas_yasi
01-09-2010, 13:18
کسی میدونه چجوری میشه عکسهایی رو که از نرم افزار photo recovery genius 1.3 بدست میاد رو پاک کرد؟؟
اصلا امکانش هست؟ یا نرم افزاری واسه این کار وجود داره؟
خواهش می کنم کمک کنید...

ebrahimjan
01-09-2010, 21:42
کسی میدونه چجوری میشه عکسهایی رو که از نرم افزار photo recovery genius 1.3 بدست میاد رو پاک کرد؟؟
اصلا امکانش هست؟ یا نرم افزاری واسه این کار وجود داره؟
خواهش می کنم کمک کنید...
متوجه منظورت نشدم اگه ممکنه واضح تر توضیح بده

yas_yasi
02-09-2010, 06:07
photo recovery genius 1.3 یه نرم افزاری هست که عکسهایی که از کامپیوتر پاک شده اند رو نشون میده. می خواستم بدونم آیا راهی هست که بشه کاری کرد تا اگه کسی از این نرم افزار یا نرم افزار های مشابه استفاده کرد، نتونه اون عکس ها رو ببینه؟

ebrahimjan
02-09-2010, 19:12
photo recovery genius 1.3 یه نرم افزاری هست که عکسهایی که از کامپیوتر پاک شده اند رو نشون میده. می خواستم بدونم آیا راهی هست که بشه کاری کرد تا اگه کسی از این نرم افزار یا نرم افزار های مشابه استفاده کرد، نتونه اون عکس ها رو ببینه؟

میتونی از این نرم افزارهایی که معرفی کردم استفاده کنی تاکید می کنم در صورت استفاد از این برنامه ها دیگر فایلهات قابل بازیافت نمی باشد:

East-Tec Eraser : برای پاک سازی فایلها و تصاویر یک درایو و پارتیشن به صورت غیر قابل بازیافت
or
East-Tec DisposeSecure : برای پاک سازی کل پارتیشن و درایو ها به صورت غیر قابل بازیافت
or
System Shield
or
wipe