PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بزرگ در پرینتر ml 1915

kavehch
01-09-2010, 11:03
با سلام و احترام

حدودا یک ماهی میشه که پرینتر 1915 سامسونگ گرفته ام بعد از شارژ اول کاتریج پرینتر درست کار میکرد فقط اون چراغ قرمز هی روشن بود و نشونم نمیداد چند در صد از کاتریجش باقی مونده برای بار دوم پریروز شارژش کردم ولی الان پرینتر اخطار میده و میگه تونر سیاه خالی هستش با وجود اینکه پر هستش بازم این اخطار رو میده و هیچ پرینتی نمیگره ممنون میشه کمک کنید

mohammads.vardy
18-10-2010, 18:32
چقدر دوستان خوب کمکش کردند !

payam hero
19-10-2010, 09:06
مشكل اينه كه دوستان اولين كاري كه بلدن اينه كه تايپيك بزنن. اگر كمي تايپيك هاي ديگرو مطالعه كنن به جوابشون ميرسن. شما دستگاهت به مرز 2500 پرينت كه برسه كانترش قفل ميكنه. بايد يك اي سي روي فرمتر عوض كني تا اين مشكل رفع بشه.

akbareshghi
21-10-2010, 09:54
Reset Chip for ML1910 / ML1915 / ML1916
(2.5k pages)
چیپ رست بقیمت 14 هزار تومان است
این چیپ که در فروشگاه های آنلاین به قیمت 15 هزار تومان موجود است ، برای رست کردن کنتور پرینترهای سری191X بکار می رود . سوال آیا با تعویض یکبار این چیپ می شود که عملیات شارژکردن یا refilling پرینتر را در چند بار انجام داد یا بعبارتی این چیپ یکبار مصرف است ؟
راههای شارژکردن مختلفی وجود دارد مثلا در یکی از وبسایتها خواندم که می توان با بازکردن درب پشتی دستگاه پرینتر و پیدا کردن محل قرار گیری چیپ مربوطه و سپس اتصال کوتاه کردن پینهای شماره 1و4 و امتحان کردن آن ازطریق اتصال چیپهای ALLIGATOR بجای لحیم کردن کنتور داخلی را رست کرد و هربار که پرینتر را روشن می کنیم کنتور دستگاه صفر می شود . اگر که اتصال کوتاه رابرداریم پرینتر به شمارش خود ادامه می دهد ولی اطلاعات داده های سرویس از مقادیر اولیه استانداردتان متفاوت خواهد بود . این روش با کارتریج اوریجینال یا استارتر آزمون شد. در واقع برخلاف روش شارژ 90 درصد شرکتها که اقدام به سوراخ کردن کارتریج تونر می کنند ، هزینه شارژ در سطح قابل قبولی کاهش می یابد. پرینترهای سامسونگ دارای نسبت کیفیت به قیمت خوبی هستند . یک بطری تونر شارژ که برای مدلهای ML1910 / ML1915 / ML1916 یکسان است دارای 95 gms تونر بوده و به قیمت کمتر از 5 هزار تومان در بازار یافت می شود .
آدرس مرکز شارژ پرینترهای سامسونگ را در مشهد کسی دارد همین جا اعلام کند تا بقیه هم استفاده کنند.

roteal2007
21-10-2010, 11:54
Reset Chip for ML1910 / ML1915 / ML1916
(2.5k pages)
چیپ رست بقیمت 14 هزار تومان است
این چیپ که در فروشگاه های آنلاین به قیمت 15 هزار تومان موجود است ، برای رست کردن کنتور پرینترهای سری191X بکار می رود . سوال آیا با تعویض یکبار این چیپ می شود که عملیات شارژکردن یا refilling پرینتر را در چند بار انجام داد یا بعبارتی این چیپ یکبار مصرف است ؟
راههای شارژکردن مختلفی وجود دارد مثلا در یکی از وبسایتها خواندم که می توان با بازکردن درب پشتی دستگاه پرینتر و پیدا کردن محل قرار گیری چیپ مربوطه و سپس اتصال کوتاه کردن پینهای شماره 1و4 و امتحان کردن آن ازطریق اتصال چیپهای ALLIGATOR بجای لحیم کردن کنتور داخلی را رست کرد و هربار که پرینتر را روشن می کنیم کنتور دستگاه صفر می شود . اگر که اتصال کوتاه رابرداریم پرینتر به شمارش خود ادامه می دهد ولی اطلاعات داده های سرویس از مقادیر اولیه استانداردتان متفاوت خواهد بود . این روش با کارتریج اوریجینال یا استارتر آزمون شد. در واقع برخلاف روش شارژ 90 درصد شرکتها که اقدام به سوراخ کردن کارتریج تونر می کنند ، هزینه شارژ در سطح قابل قبولی کاهش می یابد. پرینترهای سامسونگ دارای نسبت کیفیت به قیمت خوبی هستند . یک بطری تونر شارژ که برای مدلهای ML1910 / ML1915 / ML1916 یکسان است دارای 95 gms تونر بوده و به قیمت کمتر از 5 هزار تومان در بازار یافت می شود .
آدرس مرکز شارژ پرینترهای سامسونگ را در مشهد کسی دارد همین جا اعلام کند تا بقیه هم استفاده کنند.

دوست من حتما میدونی HP گارانتی نداره تو ایران برای شارژ کاتریج و این چیزا هم به مرکز رایانه شهرتون مراجعه کنید

ghoghnoos08
22-12-2010, 22:53
سلام من امروز عضو این سایت شدم . باید بگم از این همه بدی که از پرینتر ML1915 گفتید از اینکه اونو خریدم نگران شدم . من 1بار اونو شارژکردم الآن هم چراغ قرمزش ثابت شده. بردم واسه شارژ مجدد گفتن باید پروگرم بشه که احتیاج به تعویض چیپ ست هم نداشته باشه لطفا اگه کسی تو این ضمینه اطلاعاتی داره کمکم کنه روش شارژش رو میشه واسم بفرستید دوست دارم اطلاعاتی تو این ضمینه کسب کنم...مرسی

ghoghnoos08
23-12-2010, 16:08
من از Payam hero واسه راهنماییش در مورد پرنترم تشکر میکنم

masoud_tamizy
30-05-2012, 08:44
من از Payam hero واسه راهنماییش در مورد پرنترم تشکر میکنم
لطفا اگه اطلاعاتی در این زمینه کسب کردید ، در سایت قرار دهید تا دیگران نیز استفاده کنند . من نیاز دارم .

maspachino
22-08-2012, 15:34
دوستان من همین پرینتر رو دارم ریست هم شده کلا چیپشو برداشتم کارتریجشم تازه خریدم نو نو سه چهار روزه کار می کنم باهاش اما الان تو هر صفحه یه خط افقی میندازه هر چی هم تمیزش کردم جواب نمیده چه بلایی سرش بیارم؟ سطل آشغالشو پاک پاک کردم