PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مچ هام درد میکنه! خواهشا کمک کنید

A.M.D.D.E.V.I.L
31-08-2010, 22:59
سلام بر دوستان
من یک سوالی دارم حیاتی هست اونم از این قراره
من پیانو کار میکنم دیشب یک قطعه ی تندی رو که همیشه میزنم رو زدم و بعد از 5 دقیقه شروع کردم به زدن یه آهنگ خیلی سریع و محکم که خیلی نیرو میخواد توی اواخر آهنگ متوجه شدم که مچ هام درد میکنه اما توجه نکردم متاسفانه
و فکر کردم از همون درد هایی هست که ماهیچه ساز هست اما امروز که سعی کردم یه چیزی بزنم مچم کاملا درد میکنه و اون قطعه ی تند رو میزنم ولی خیلی آروم تر از همیشه آخراش هم مچم درد میکنه با اینکه هیچ وقت درد نمیکرد
اون قطعه ی محکم رو هم که بی خیال شدم کلا حتی سعی هم نکردم - تو قطعات آروم و معمولی هم دستام خیلی زود خسته میشه
کلا جاهایی که درد میکنه مچ دست هام و پشت دست هام هست (منظورم کف دست نیست پشت دست هست)
1 ساعت پیش دست هامو توی آب گرم هم فروبردم ولی الان بازم متوجه شدم که تاثیر نداشته
دیگه چی کار میتونم بکنم
خواهشا کمکم کنید کنسرتم نزدیکه نمیخوام واسه اولین کنسرتم این طوری دستام مشکل داشته باشن

A.M.D.D.E.V.I.L
31-08-2010, 23:25
کسی نیست به این مچ درد من یک کمکی بکنه؟

hamid_diablo
31-08-2010, 23:58
من فکر کنم به خاطر استفاده زیاد از کامپیوتر باشه منظورم موس و کیبورده

***Spring***
01-09-2010, 00:15
سلام ...

خیلی سریع با دکتر متخصص مشورت بفرمایید ... احتمال زیاد یکی از روشها فیزوتراپی است ... تا اون زمان اگه به داروخانه های شبانه روزی دسترسی دارید ، نوعی شیر نشان ( البته ایرانیش رو نمیگم ) یه مدل آلمانی هست که باید 4 تا 5 هزار تومان باشه ... فوق العادست ، برای دردهای عصبی عضلانی ، قسمتی از بدن رو که لازم دارید گرم نگه داشته و جلوگیری از درد و کاهش اون تا حد ممکن ...

A.M.D.D.E.V.I.L
01-09-2010, 11:06
از همین ایبو پروفن خودمون می تونم استفاده کنم؟

***Spring***
01-09-2010, 12:36
از همین ایبو پروفن خودمون می تونم استفاده کنم؟

سلام ...

بطور معمول این دارو رو با شکم خالی نمیخورن و توصیه نمیشه ... خیلی داروها امکان داره باشه ، باتوجه به شرایط کار حرفه ای شما و نیازی که دارید ، اولین و بهترین راه مشورت با یک پزشک متخصص هستش ، موفق باشید ...

morsadr
01-09-2010, 13:54
شما دچار التهاب مفاصل و عضلات ناحیه مچ دست خود شده اید که به احتمال زیاد مربوط به فشار زیاد به عضلات ناحیه می باشد .
اگر مچ شما تورم و قرمزی ندارد به احتمال زیاد خستگی و التهاب غیر رماتیسمی می باشد . در این موارد بهترین کار استراحت دادن به عضلات و مفاصل برای چند روز و استفاده از یک ضد التهاب خوراکی مانند بروفن و موضعی مانند ژل پیروکسیکام می باشد .
موفق باشید . :11:

A.M.D.D.E.V.I.L
01-09-2010, 14:00
از استادمم پرسیدم گفت 2 روز کلا به دست هات استراحت بده هر روز 10 دقیقه تو آب گرم نگهشون دار بعد زود خشکشون کن و از پروکسیکام استفاده کن