PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا بعضی از دکمه های کیبوردم کار نمی کنه

davood.2008
31-08-2010, 17:08
سلام خدمت همه دوستان گل
امید وارم درست مطرح کرده باشم...
راستش مدتیه ( حدود 1 ماه) تعدادی از دکمه های کیبوردم اعصاب خورد کن شدن
این دکمه ها : E D C B T در هر دوحالت فارسی و انگلیسی
اوایل قطع و وصل میکردن یعنی یا کند میزدن یا قطع و وصل میشد خلاصه پدرم رو در اورده
حساب کنید موقع تایپ حروف ث ف ی ز ذ رو نداشته باشین :41:
امروز هم دیگه اصلا کار نکردن
دیگه میخوام بزنم خوردش کنم
به نظرتون مشکل از چیه؟؟؟؟؟
نرم افزاریه یا سخت افزلری یا ویروس ؟

اینم سیستم من :
ویندوز 7 که 4 ماه پیش نصب کردم و هیچ مشکلی نداره
کیبورد فراسو که 6 سال پیش خریدم و فیش اون ps/2 است

ممنون میشم راهنماییم کنین!!!:10:
اگه خراب شده و قراره بخرم بگین:41:

راستی این متن رو با کیبورد مجازی ویندوز نوشتم ببنید چی کشیدم :19::19::19:

mmspars
31-08-2010, 18:19
زیر دکمه های کیبورد یه سری پلاستیک نرم وجود داره که با دکمه زدن عمل می کنه بعد از یه مدت استحلاک پیدا می کنه
حالا اگه 6 ساله که کار میکنه شک دارم ازش چیزی مونده باشه

البته کیبورد که گرون نیست . ای کاش همه قتعات کامپیوتر قیمتش :31:مثل اون بود

davood.2008
01-09-2010, 09:32
زیر دکمه های کیبورد یه سری پلاستیک نرم وجود داره که با دکمه زدن عمل می کنه بعد از یه مدت استحلاک پیدا می کنه
حالا اگه 6 ساله که کار میکنه شک دارم ازش چیزی مونده باشه

البته کیبورد که گرون نیست . ای کاش همه قتعات کامپیوتر قیمتش :31:مثل اون بود

سلام
خوبین؟
پس با این حساب باید به فکر یه کیبورد نو باشم
حالا غیر از این مورد احتمال دیگه ای نداره مثلا ویندوز یا ویروس یا ...
به نظرتون اگه بازش کنم و سرویسش کنم ممکنه جواب بده:19:

SH@HIN
02-09-2010, 19:44
سلام
خوبین؟
پس با این حساب باید به فکر یه کیبورد نو باشم
حالا غیر از این مورد احتمال دیگه ای نداره مثلا ویندوز یا ویروس یا ...
به نظرتون اگه بازش کنم و سرویسش کنم ممکنه جواب بده:19:

همچین ویروسی وجود داره اما فکر نکنم برای شما داشته باشه
با توجه به عمری که کرده (6 سال) یا پلاستیک زیرش رو تعویض کنید یا یک کیبرد جدید بخربد که خرید بیشتر توصیه میشه

amirr_f
03-09-2010, 10:05
با سلام .
من یک مشکلی دارم.
وقتی محافظ کامپیوتر رو روشن می کنم . بلافاصله پس از رسیدن برق به دستگاه ، اونو روشن می کنم ... ولی جالب هست که وقتی ویندوز بالا میاد ، هر دکمه کیبورد رو که می زنم ، کیبورد صدا میده و تقریبا بیشتر دکمه ها اصلا کار نمی کنه . ولی اگه کامپیوتر رو خاموش کنم و نیم ساعته دیگه روشن کنم ، میبینم که مشکل حل شده !!!!!
اول کار بعد از روشن شدن محافظ اگه بلافاصله کامپیوتر رو روشن کنم تقریبا همیشه این مشکل رو دارم ولی اگه کمی دیرتر روشن کنم مشکلی نیست .
من که به کل گیج شدم .
کسی هست راهنمایی کنه؟
اگه در هنگام مشکل، کامپیوتر رو خاموش کنم و بلافاصله به جای انتظار نیم ساعته برم باطری رو در بیارم و دوباره جا بندازم هم مشکلم حل میشه باز !
در ضمن بگم که کیبورد مشکلی نداره ، چون همون صفحه کلید روی سیستم های دیگه در همون مقطع زمانی به خوبی کار میکنه . ؟؟ ؟

.:2M:.
03-09-2010, 10:07
آقا منم از دیروز کلید اینترم از کار افتاده ! :دی فک نمیکنم مشکل سخت افزاری باشه !! دلیل دیگه چی میتونه باشه ؟!

amirr_f
03-09-2010, 16:09
با سلام .
من یک مشکلی دارم.
وقتی محافظ کامپیوتر رو روشن می کنم . بلافاصله پس از رسیدن برق به دستگاه ، اونو روشن می کنم ... ولی جالب هست که وقتی ویندوز بالا میاد ، هر دکمه کیبورد رو که می زنم ، کیبورد صدا میده و تقریبا بیشتر دکمه ها اصلا کار نمی کنه . ولی اگه کامپیوتر رو خاموش کنم و نیم ساعته دیگه روشن کنم ، میبینم که مشکل حل شده !!!!!
اول کار بعد از روشن شدن محافظ اگه بلافاصله کامپیوتر رو روشن کنم تقریبا همیشه این مشکل رو دارم ولی اگه کمی دیرتر روشن کنم مشکلی نیست .
من که به کل گیج شدم .
کسی هست راهنمایی کنه؟
اگه در هنگام مشکل، کامپیوتر رو خاموش کنم و بلافاصله به جای انتظار نیم ساعته برم باطری رو در بیارم و دوباره جا بندازم هم مشکلم حل میشه باز !
در ضمن بگم که کیبورد مشکلی نداره ، چون همون صفحه کلید روی سیستم های دیگه در همون مقطع زمانی به خوبی کار میکنه . ؟؟ ؟
خیلی حیاتیه ، من همچنان منتظر راهنمایی یکی از عزیزان هستم.
با تشکر
بابا یکی کمکم کنههههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههه . . . . . . ههههههههههههههه ، دیگه دارم دیوونه میشم از دست این کیبورد مسخره .
ااااااااااااااااااااااااا اااااه

manoci
25-01-2011, 14:59
باسلام من ویندوز ایکس پی دارم ولی وقتی ویندوز بالا می آید صفحه کیبرد کار نمی کند چرا ؟