PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خاموش شدن ویندوز سون کمک عزیزان

saeed sn
31-08-2010, 01:36
سلام دوستان عزیز من ویندوز سون 32 بیت رو لپ تاپم نصب الان 3 روز موقع خاموش شدن 30 ثانیه گیر میکنه خسته شدم توروخدا کمک کنید سیستمم ویرووسی نیست رمم که 4 گیگ برنامه های زیادیم نصب نکردم یه برنامه بود برای رفع مشکلات سیتم عامل ها نصب کردم چندتا کار رو ریجستری انجام داد بعد پوشه ی تمپ ویندوزم پاک کرد از اون موقع سر خاموش شدن گیر میکنه.نرم افزار شرکت ماکروسافت هم که برای رفع این مشکل بود User Profile Hive Cleanup Service دانلود کردم ولی روی سون جواب نمیده.چیکار کنم؟؟؟؟توروخدا کمک کنید

ebicross
31-08-2010, 14:54
با Windows 7 Manager میتونی سرعت Shutdown رو بهینه کنی.
همچنین اگر Restore Point داری که میتونی برگردی عقب.
تمام Tempها نباشد پاک بشن. بعضی نرم افزارها از این کارها میکنند و یا Prefetchها رو پاک میکنند که در کل تاثیر منفی میزاره.

DJ POLESTAR
31-08-2010, 20:58
سیستم رو ریستور کنید اما بنا به دلایلی امکانش نبود سیستم رو یه بار ریپیر کنید.

و همچنین از قسمت Start قسمت سرچ تایپ کنید CMD و اجرا کنید و تایپ کنید sfc/scannow و اینتر رو بزنید و منتظر باشید تا Verification به 100% برسه.

Microsoft Windows
31-08-2010, 22:23
همچین مشکلی رو قبلا با برنامه ی norton Utility داشتم و هر بار روی win docter اون کلیک میکردم و عملیاتش تموم میشد موقع خاموش شدن 30 ثانیه تول میکشید شما اول اون برنامه رو پاک کن چه به جای اینکه درست کنه بیشتر خراب میکنه اگه درست نشد سیستم رستور کن 100% جواب میگیری.