PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دیر خاموش شدن کمک کنید عزیزان

saeed sn
31-08-2010, 01:31
سلام دوستان عزیز من ویندوز سون 32 بیت رو لپ تاپم نصب الان 3 روز موقع خاموش شدن 30 ثانیه گیر میکنه خسته شدم توروخدا کمک کنید سیستمم ویرووسی نیست رمم که 4 گیگ برنامه های زیادیم نصب نکردم یه برنامه بود برای رفع مشکلات سیتم عامل ها نصب کردم چندتا کار رو ریجستری انجام داد بعد پوشه ی تمپ ویندوزم پاک کرد از اون موقع سر خاموش شدن گیر میکنه.نرم افزار شرکت ماکروسافت هم که برای رفع این مشکل بود User Profile Hive Cleanup Service دانلود کردم ولی روی سون جواب نمیده.چیکار کنم؟؟؟؟توروخدا کمک کنید

kavehj4488
01-09-2010, 21:58
سلام دوستان عزیز من ویندوز سون 32 بیت رو لپ تاپم نصب الان 3 روز موقع خاموش شدن 30 ثانیه گیر میکنه خسته شدم توروخدا کمک کنید سیستمم ویرووسی نیست رمم که 4 گیگ برنامه های زیادیم نصب نکردم یه برنامه بود برای رفع مشکلات سیتم عامل ها نصب کردم چندتا کار رو ریجستری انجام داد بعد پوشه ی تمپ ویندوزم پاک کرد از اون موقع سر خاموش شدن گیر میکنه.نرم افزار شرکت ماکروسافت هم که برای رفع این مشکل بود User Profile Hive Cleanup Service دانلود کردم ولی روی سون جواب نمیده.چیکار کنم؟؟؟؟توروخدا کمک کنید

ببینید در مورد برنامه های بهبود عملکرد سیستم مثل Registry Doctor باید توجه داشته باشید این نرم افزار ها گاهی اشتباه میکنند اما قبل از انجام هرکاری بر روی رجیستری یک نسخه پشتیبان از ان تهیه میکنند. شما میتوانید با استفاده از بکاپ های نرم افزار خود مشکل را حل کنید. System Restore هم میتواند جواب دهد . پوشه Temp هم خطری ندارد.

Ship Storm
01-09-2010, 22:13
system restore رو انجام بده طبق گفته دوستمون و اینکه از نرم افزار هایی مثل Tune Up Utiliti 2010 استفاده کن

aramesh_mahz
04-09-2010, 11:33
ممکنه جایی آپدیت کرده باشی ؟ چون اون موقع اگه سیستمت نکشه سون اتو ماتیک شروع میکنه تو هر ریست یکی از آپدیت ها رو اجرا می کنه .

دوم اینکه سیستمت رو بو چیه تا بیشتر بتونم راهنماییت کنم

MicrosoftH
04-09-2010, 20:29
ببین tweak 7 کمکت میکنه منم یکباری اینطوری شد ولی این برام جواب داد