PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات.......

رسول خان زبل
30-08-2010, 21:09
سوال دارم برا برنامه نویسی باید برنامه ای داشت؟اگه هست بدین.......ممنون.......آموزش برنامه نویسی هم بدین......من بخوام یه بازی برا جاوات درست کنم معمولی یکمی جنگی چه جوریه؟:10:

!Plus
31-08-2010, 11:32
سوال دارم برا برنامه نویسی باید برنامه ای داشت؟اگه هست بدین.......ممنون.......آموزش برنامه نویسی هم بدین......من بخوام یه بازی برا جاوات درست کنم معمولی یکمی جنگی چه جوریه؟:10:

بستگی داره به زبان برنامه نویسی...! ولی میشه گفت بیش از 90% از زبان های برنامه نویسی نیاز به یه کامپایلر یا مفسر یا مترجم و از این جور چرت و پرت ها دارن...! :13:

واسه نوشتن برنامه های موبایل... باید جاوا یاد بگیری...! البته جاوا واسه شروع از صفر خوب نیست...! :13:

بازی هم یه جور برنامه ست... ولی کد های بیشتری داخلش به کار رفته... و نوشتنش خیلی پیچیده تره...! :19:

فکر نمی کنم یه نفری بتونی بازی بنویسی... تازه اون هم بازی جنگی... با جاوا...! :13:

یه بازی جنگی که تو گوشیت داری رو باز کن... برو تو Credit اش...! (شاید هم About ...!) ببین چند نفر زحمت کشیدن و اون بازی رو ساختن...! :20:

برنامه نویسی علاقه و انگیزه شدید می خواد... + کلی حوصله و یه آدم بی کار و...! :27:

اگه واقعاً همه اینا رو داری... بگو تا ادامه بدیم...! :10:

موفق باشی...! :27: