PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوری:نصب نشدن ويندوز

nedaii
30-08-2010, 15:35
سلام
يه مشکل اساسی کامپيوترم براساس زياد ريست کردن و زياد دکمه خاموش و روشن رو زدن ديگه ويندوزش بالا نمياد
برای نصب کردن ويندوز صفحه setup مياد ولی سی دی نصفه خونه ميشه
يه صفحه آبی مياد نوشته:

stop:c0000221 unknown hard error\systemroot\system32\ntdll.dell

لطفا کمک کنيد فوريه

joe_satriani
30-08-2010, 22:16
با سلام
سي دي ويندوزت و عوض كردي؟
با يه سي دي ديگه كه مطمئني سالمه امتحان كنيد

ba_maram
01-09-2010, 16:28
من دقیقا مشکل شما را داشتم با نرم افزار Paragon DCP 9.5 build 9409 Boot CD که از اینترنت داون لود کردم یک سی دی بوت ساختم ودرایو سی را فرمت کردم بعد سی دی نصب ویندوز را گذاشتم و ویندوز نصب شد. پست زیر هم بخونی بد نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یا حق

Perpetual
01-09-2010, 16:37
من دقیقا مشکل شما را داشتم با نرم افزار Paragon DCP 9.5 build 9409 Boot CD که از اینترنت داون لود کردم یک سی دی بوت ساختم ودرایو سی را فرمت کردم بعد سی دی نصب ویندوز را گذاشتم و ویندوز نصب شد. پست زیر هم بخونی بد نیست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا حق
میشه بگی Paragon DCP 9.5 build 9409 Boot CD رو از کجا دانلود کردی؟

ba_maram
03-09-2010, 11:55
دقیقا سایتش یادم نیست ولی با یک سرچ کوچیک راحت می تونی پیداش کنی فکر کنم از سایت rasekhoon.net دانلود کردم
یا حق

Perpetual
03-09-2010, 17:44
دقیقا سایتش یادم نیست ولی با یک سرچ کوچیک راحت می تونی پیداش کنی فکر کنم از سایت rasekhoon.net دانلود کردم
یا حق
پیداش کردم ممنون

aramesh_mahz
04-09-2010, 11:28
بعضی موقع ها هم رم بازی در میاره . من اینطوری شده برام که موقع عوض کردن ویندوز صفحه آبی نمایش میده یه بار رمتو در بیار جا بزن چون سی دی نصب تو محیط داس کار می کنه رم اونجا کامل قرائت نمیشه

ghokh
04-09-2010, 20:55
البته بعضی موقع راست میگه رم بازی در میاره یا کمبود حافظه رم اون صفحه ابی رو میاره خوشحالم مشکلت حل شده

hmd1371
04-09-2010, 22:31
سلام
يه مشکل اساسی کامپيوترم براساس زياد ريست کردن و زياد دکمه خاموش و روشن رو زدن ديگه ويندوزش بالا نمياد
برای نصب کردن ويندوز صفحه setup مياد ولی سی دی نصفه خونه ميشه
يه صفحه آبی مياد نوشته:

stop:c0000221 unknown hard error\systemroot\system32\ntdll.dell

لطفا کمک کنيد فوريه

یه راه حل دیگه!
البته اگه ویندوز Live داشته باشی

ویندوز لایو (Live) یک سی دی هستش وموقعی که داخل سی دی رام قرار داد ی و کامپیوتر ریست کردی و سی دی رو بوت کردی . ویندوز میاد بالا (البته ویندوز داخل سی دی ، یعنی ویندوز لایو)
بعد از توی یه کامپیوتر دیگه که ویندوز XP درسته ، مسیر \systemroot\system32\ رو طی می کنی و فایل ntdll.dell رو داخل فلش مموری می ریزی.
حالا بعد از اینکه ویندوز لایو (کامپیوتر خودت) بوت شد به مسیر\ systemroot\system32\می ری و فایلی که داخل فلش مموری هست رو paste می کنی