PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی درمان جوشهای شدید بر اثر استفاده کورتن

.:2M:.
30-08-2010, 10:34
سلام به تمام دوستان گل انجمن پزشکی.
دوستان من 1 هفته پیش به علت مصرف پودرهای چاقی دچار عوارض زیادی شدم !! که البته تا الانم پا برجان !! اما چیزی که شدیدا آزارم میده جوشهای شدیدی هست که زدم !!! پشتم ، بازوهام و از همه بدتر صورتم !! روی صورتم لکه های ملتهب سرخ هم ایجاد شده !!!! حالا من چند وقت دیگه عروسی در پیش دارم و ...!!!
تا اونجائیم که تحقیق کردم اینا به علت وجود کورتن زیاد تو همین پودرهای به اصطلاح چاقی و اشتها آور هستش !!
حالا دوستان راه چاره برا این جوشا چیه ؟!! چقدر طول میکشه لااقل کمرنگ تر بشن ؟!!!

morsadr
30-08-2010, 11:05
با توجه به شرایط شما و دز پیش داشتن عروسی توصیه اکید بنده مراجعه به پزشک متخصص پوست می باشد تا درمانی درست و علمی صورت بگیره و از درمانهای عجیب و غریب و توصیه های غیر علمی پرهیز کنید :41:
بعلت اینکه از ترکیبات واقعی این پودرها خبر نداریم بنابر این در مورد عوارض آنها هم نمی شه دقیقا نظر داد ولی در هر صورت بر طرف شدن عوارض کورتونها به مرور زمان و با درمانهای موضعی ضد جوش همراه می باشد .

.:2M:.
30-08-2010, 17:00
امروز به دکتر پوست مراجعه کرد و گفت که درمانهای موضعی به هیچ وجه کاربردی نداره و فقط 2 تا قرص نوشت ! :

دیکلورامین 25 (دیکلوفناک سدیم)
داکسی سایکلین

حالا کاربرد اینا چیه ؟!

البته یه روغن کبد ماهی سون سیز هم نوشته که مکمله !

993
30-08-2010, 18:25
با توجه به شرایط شما و دز پیش داشتن عروسی توصیه اکید بنده مراجعه به پزشک متخصص پوست می باشد تا درمانی درست و علمی صورت بگیره و از درمانهای عجیب و غریب و توصیه های غیر علمی پرهیز کنید :41:
بعلت اینکه از ترکیبات واقعی این پودرها خبر نداریم بنابر این در مورد عوارض آنها هم نمی شه دقیقا نظر داد ولی در هر صورت بر طرف شدن عوارض کورتونها به مرور زمان و با درمانهای موضعی ضد جوش همراه می باشد .

دکترجان حدس شما در مورد این پودرها و ترکیباتشون چیه؟! چرا مثلا این دوستمون حالش انقدر بد شد اما من 3-4 تا قوطی استفاده کردم و حداقل در ظاهر اتفاق بدی برام نیافتاد؟ توی همین فروم خیلی ها استفاده کردن و تعریف میکنن و اما از اون طرف با یه سرچ توی گوگل خیلی ها هم پیدا میشن که مشکل داشتن باهاش!
حدسی که همه میزنن وجود کورتون و استروئید توی این پودرهاس معمولا! حالا چرا توی بعضی ها این 2 تا عوارض شدید داره و توی بعضی ها عوارضی نداره (در ظاهر حداقل!)
ممکنه کسانی که دچار مشکل شدن پیش زمینه ای چیزی داشتن؟

Old_Chater
31-08-2010, 14:11
چندتا شيشه عرق كاسني بگير و مصرف كن سعي كن خاكشير و ماست هم زياد مصرف كني

morsadr
31-08-2010, 16:18
دکترجان حدس شما در مورد این پودرها و ترکیباتشون چیه؟! چرا مثلا این دوستمون حالش انقدر بد شد اما من 3-4 تا قوطی استفاده کردم و حداقل در ظاهر اتفاق بدی برام نیافتاد؟ توی همین فروم خیلی ها استفاده کردن و تعریف میکنن و اما از اون طرف با یه سرچ توی گوگل خیلی ها هم پیدا میشن که مشکل داشتن باهاش!
حدسی که همه میزنن وجود کورتون و استروئید توی این پودرهاس معمولا! حالا چرا توی بعضی ها این 2 تا عوارض شدید داره و توی بعضی ها عوارضی نداره (در ظاهر حداقل!)
ممکنه کسانی که دچار مشکل شدن پیش زمینه ای چیزی داشتن؟

تاثیر و عوارض داروها روی افراد مختلف می تونه متفاوت باشه . ولی نکته مهم اینه که تر کیبات واقعی این داروها مشخص نیست بنابر این روی عوارض آنها هم نمی توان حرفی زد . در هر صورت هیچ مرجع علمی این نوع دارو ها را تائید نمی کند :41:

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:15 PM ----------

امروز به دکتر پوست مراجعه کرد و گفت که درمانهای موضعی به هیچ وجه کاربردی نداره و فقط 2 تا قرص نوشت ! :

دیکلورامین 25 (دیکلوفناک سدیم)
داکسی سایکلین

حالا کاربرد اینا چیه ؟!

البته یه روغن کبد ماهی سون سیز هم نوشته که مکمله !

دیکلوفناک یک ضد التهاب می باشد که التهاب موضع را می تواند کم کند .
داکسی سایکلین هم یک آنتی بیوتیک می باشد که در درمان عفونتهای موجود در جوشها تاثیر خوبی دارد .

درمان موضعی جزئی از درمان می باشد که کمک بسیار زیادی در بهبود علایم دارد

993
31-08-2010, 19:14
مرسی
کورتون یا استرویید میتونه باعث عفونت در خون بشه؟

morsadr
31-08-2010, 20:02
مرسی
کورتون یا استرویید میتونه باعث عفونت در خون بشه؟

مصرف طولانی مدت استروئیدها باعث سرکوب سیستم ایمنی و در نهایت فرد را مستعد عفونت می کند :13: