PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتی ویروس قوی و سبک برای شبکه

mska
30-08-2010, 09:31
سلام
من به دنبال یک آنتی ویروس قوی و سبک برای شبکه هستم
مشخصات شبکه ما به این صورت هست که ما حدود 270 تا کلاینت داریم
مشخصات دستگاه ها کاملا متفاوت است از pentium 2 گرفته تا dual core 6600 با رم 4 گیگ

کلا سیستم ها خیلی مشکل ویروس دارند
تا الان 3 تا آنتی ویروس تست کردم که جواب نداده(AVAST,NOD32,SYMANTC)

معمولا بعد از چند وقت آنتی ویروس از کار می افته و عملا هیچ کاری انجام نمیده و سیستم ها پر از ویروس هستن
اگر مطمئن بشیم که آنتی ویروس خاصی جواب میده شاید براش هزینه هم بکنن.

نظر و پیشنهاد شما چیه؟

ممنون

ezat451
30-08-2010, 15:44
سلام
من به دنبال یک آنتی ویروس قوی و سبک برای شبکه هستم
مشخصات شبکه ما به این صورت هست که ما حدود 270 تا کلاینت داریم
مشخصات دستگاه ها کاملا متفاوت است از pentium 2 گرفته تا dual core 6600 با رم 4 گیگ

کلا سیستم ها خیلی مشکل ویروس دارند
تا الان 3 تا آنتی ویروس تست کردم که جواب نداده(AVAST,NOD32,SYMANTC)

معمولا بعد از چند وقت آنتی ویروس از کار می افته و عملا هیچ کاری انجام نمیده و سیستم ها پر از ویروس هستن
اگر مطمئن بشیم که آنتی ویروس خاصی جواب میده شاید براش هزینه هم بکنن.

نظر و پیشنهاد شما چیه؟

ممنون

دوست عزيز شما براي شبكه تان با اين مقدار پي سي سعي كنيد از نسخه اورجينال انتي ويروس استفاده كنين در غير اين صورت بايد از مكافي اينترپرايس و يا سيمانتك اندپوئينت پروجكشن استفاده كنين كه نياز به كرك وسريال و... ندارد و انتي ويروسهاي شبكه قوي اي هستند

kortol
31-08-2010, 01:05
من برای شما نسخه تحت شبکه آنتی ویروس bit defender رو پیشنهاد می کنم یه نسخه کامل 30 روزه هم داره که می تونید دانلود کنید و تست کنید.......اگه شبکه تون خوب باشه و مشکلی ( مثلا در دامین یا تنظیمات مربوط به فایر وال هایی مثل ISA و ... ) مشکلی نداشته باشه راحت می تونید از Console management این آنتی ویروس استفاده کنید و از راه دور به نصب انتی ویروس ، بروز رسانی ، اسکن ، . policy های قرار داده شده بر روی اون نظارت داشته باشید............نسخه های تک کاربره هم می تونید استفاده کنید و حتی قابلیت بروز رسانی آف لاین رو هم داره ........
برای دانلود ها هم می تونید به این جا ها برید :

BitDefender_Business_Security

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

BitDefender_Security_for_File_Servers

تمامی محصولات تحت شبکه :

compi
31-08-2010, 07:56
با درودبه شما
من هم با نظر kortol موافقم بهترين فعلا در دنيا با فاير وال خيلي قوي ولي ميزان رم مورد نياز روي هر سيستم رو بايد در نظر بگيريد