PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در computer Managment

مهرداد3296
29-08-2010, 23:58
سلام
من روی سیستم منزلم ویندوز 7 دارم
جدیدا یک لپ تاپ گرفتم که اونم یک ویندوز 7 روش نصبه
اما رو لپ تاپم موقعی که به قسمت computer managment میرم (روی my computer کلیک راست میکنم و منیج رو میزنم) بر خلاف ویندوز7 کامپیوترم در قسمت system tools گزینه local Users and Grups وجود نداره تا با اون به اکانت ادمین دسترسی پیدا کنم
به نظرتون علت چی می تونه باشه ؟

Dew Drop
30-08-2010, 00:17
سلام
احتمالاً نسخه ویندوز 7 که روی لپ تاپ تون هست ultimate نیست نسخه home هستش به خاطر اونه.تو نسخه home قسمت gpedit.msc هم نیستش.

مهرداد3296
30-08-2010, 00:22
درسته نسخه لپ تاپم home هستش
یعنی من تو این نسخه به اکانت administrator دسترسی ندارم ؟ :41:

مهرداد3296
30-08-2010, 00:35
پس حالا که اینطوره میتونی منو یه ذره راهنمایی کنی :46:
من برا لپ تاپم دو تا اکانت تعریف کردم یکی همون اکانت اصلی که از نوع admin هست و دومی اکانت guest هست.
و برا اون اکانت guest دسترسی به یکی از درایوامو ممنوع کردم (از طریق تب security)
حالا به نظر شما با توجه به اینکه نسخه ویندوزم هوم هست و دسترسی به اکانت admiistartor اصلی نداره
آیا راه دیگه ای هم میمونه که کسی از طریق اکانت guest و یا راه های دیگه به اون درایوم دسترسی پیدا کنه ؟

ebicross
30-08-2010, 09:32
ببینید تب Security دسترسی ها ر بر اساس یک سری قوانین که شما برای یوزرها تعریف میکنید میبنده.
اما باز هم راه داره که دسترسی پیدا کرد ولی طرف باید یکمی تلاش کنه و به این کار وارد باشه.
در کل میتونید از Bitlocker استفاده کنید تا کلا یک درایو رو ایمن کنید.

Dew Drop
30-08-2010, 17:11
در کل میتونید از Bitlocker استفاده کنید تا کلا یک درایو رو ایمن کنید.

متاسفانه bit locker تو نسخه های home وجود نداره.این امکان تو نسخه های ultimate,enterprise کار گذاشته شده.

ebicross
30-08-2010, 18:14
متاسفانه bit locker تو نسخه های home وجود نداره.این امکان تو نسخه های ultimate,enterprise کار گذاشته شده.
میتونید از ابزار Upgrade anytime یندوز استفاده کنید ویندوز رو بدون تغییر در تنظیمات و فایلها به Ultimate تغییر بدین.
برای این کار یک DVD ویندوز که نسخه ی Ultimate داشته باشه نیاز دارید و ابزار زیر که براتون سریال بسازه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مهرداد3296
30-08-2010, 19:22
میتونید از ابزار Upgrade anytime یندوز استفاده کنید ویندوز رو بدون تغییر در تنظیمات و فایلها به Ultimate تغییر بدین.
برای این کار یک DVD ویندوز که نسخه ی Ultimate داشته باشه نیاز دارید و ابزار زیر که براتون سریال بسازه:

خب اگه اینکارو انجام بدم ویندوزم همینجوری اکتیو یا همون جنیون میمونه یا تبدیل به یک ویندوز غیر جنیون میشه ؟

Dew Drop
30-08-2010, 21:21
تایپیک زیر هم در تکمیل گفته های دوستمون می تونه مفید باشه,بینید.

ebicross
30-08-2010, 23:17
خب اگه اینکارو انجام بدم ویندوزم همینجوری اکتیو یا همون جنیون میمونه یا تبدیل به یک ویندوز غیر جنیون میشه ؟
اگر ویندوزتون اوریجیناله که باید از روش دیگه ای این کار رو بکنید.
اما اگر کپی هستش بعد از انتقال به Ultimate باید دوباره کرک کنید.

مهرداد3296
31-08-2010, 00:26
کسی نمیدونه اگه بخوام به روش کاملا قانونی ویندوز اریجینال هومم رو به اولتیمیت آپگریت کنم چه کاری باید انجام بدم و هزیتش چقدر میشه؟

Dew Drop
31-08-2010, 10:58
لینکی که تو صفحه قبل براتون گذاشتم رو دیدید, فکر نمی کنم قانونی بودن ویندوزتون با این روش از بین بره.

مهرداد3296
31-08-2010, 20:50
دستت درد نکنه حالا اگه من از این روش استفاده کردم و ویندوزم از اصل بودن در اومد به نظرتون میشه با سیستم ریستور اونو به نسخه قبلی برگردونم ؟

Dew Drop
31-08-2010, 21:24
ریستور که نه,شما یه بک آپ از ویندوزتون بگیرید اگه بعد دیدید که مشکلی داره,می تونید از بک آپ تون استفاده کنید ولی فکر نمی کنم قانونی بودن ویندوزتون از بین بره.می تونید از قسمت لپ تاپ هم در مورد بک آپ و سایر سوالات در مورد لپ تاپ تون کمک بگیرید.

مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ