PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل

turokpooria
29-08-2010, 19:19
با سلام من نمیدونستم این مشکل رو کجا مطرح کنم ولی گفتم اینجا باید مطرح کنم بهتره. امروز صبح همه چیز خوب بود و فلشم اجرا شد اما الان خواستم به کامپیوتر وصلش کنم دیدم ویندوز حجم داخلی رو نمایش میده ولی کاملا خالیه خیلی نگران شدم حالا باید چه کرد؟ آیا باید ریکاوری کنم؟

asklt
29-08-2010, 20:18
شاید فلش شما سوخته باشه.

hkhafan
29-08-2010, 22:22
با سلام من نمیدونستم این مشکل رو کجا مطرح کنم ولی گفتم اینجا باید مطرح کنم بهتره. امروز صبح همه چیز خوب بود و فلشم اجرا شد اما الان خواستم به کامپیوتر وصلش کنم دیدم ویندوز حجم داخلی رو نمایش میده ولی کاملا خالیه خیلی نگران شدم حالا باید چه کرد؟ آیا باید ریکاوری کنم؟

سلام ؛

بعضی وقتا این ویروسای لعنتی میان فایلای شما رو تبدیل به فایلای سیستمی میکنن و از اونجایی هم که این گزینه در folder option به طور پیش فرض فعّال نیست شما نمی تونید فایلاتون رو ببینید...

به هر حال در my computer از منوی tools گزینه ی folder option رو انتخاب کنید ، در تب view گزینه ی ُshow hidden files,folders رو تیک بزنید و یک کم پایین تر گزینه ی hide protected operating system files رو از انتخاب خرج کنید و تغییراتتون رو ذخیره کنید ، اگه مشکل از ویروسی باشه که گفتم میبایست بتونید فایلاتون رو ببینید

!!!! توجه کنید که اگه سیستمی که می خواین این کار رو روش انجام بدید خودش آلوده باشه نمی تونید این کار رو انجام بدید چون که تغییراتی که می دید بر اثر دخالت همون ویروس دوباره به صورت خودکار به حالت اوّل برگردونده میشه !!!!

این روش تست شده :20:

اگه جواب نداد یه فکری برا فلشتون بکنید.

موفّق باشید :10:

turokpooria
30-08-2010, 18:51
یه برنامه واسه ریکاوری میشه بگید؟ (کار کنه)
یه سوال اگه سیستم رستور کنم و برم زمان قبل اطلاعاتی که رو هاردم بوده بر میگرده یا نه

Ship Storm
31-08-2010, 14:27
عنوان هایی رو که انتخاب میکنید گویا نوع درخواستتون باشه و عنوان های این چنین خلاف قوانین انجمن هست