PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز Active هست یا نیست؟

IntelCentrino
29-08-2010, 18:30
چطور میتونم بفهمم ویندوز سیستمم active هست یا نیست؟

Amir Varasteh
29-08-2010, 18:59
سلام.

روی My Computer کلیک راست کن و Propreties رو بزن.

اون پایین نوشته Windows is actived (اگه Active باشه).

موفق باشی.

IntelCentrino
29-08-2010, 19:14
ظاهرا که active هست. چون نوشته Windows is actived.

اگر که ویندوز را update کنم امکانش هست مشکلی برای این active بودن پیش بیاد؟!

mina tina
29-08-2010, 20:08
(1)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

(KB971033)این آپدیت گپی رایت ویندوز شما رو شناسایی میکند پس تیک اونو بردارید بغد چک آپدیت رو بزنید
اگر سوالی بود در خدمتم

erfandj
29-08-2010, 21:20
سلام من این آپدیت رو هم نصب کردم ولی activate ویندوزم نپریده.در ضمن من با کرک موجود در بسته نرم افزاری کینگ 2010 ویندوزمو اکتیو کردم

mehrdad38
29-08-2010, 21:30
قرار نیست با اون آپدیت اکتیو ویندوز بپره فقط برای احتیاط نباید اون رو دانلود و نصب کنین. بهترین کرک هم Windows 7 Loader v1.9.2 هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

IntelCentrino
29-08-2010, 21:55
من ویندوز 7 شرکت سرزمین را نصب کردم. موقع نصب از من سریال خواست که من وارد نکردم و گفتم بعدا (نه روی بسته DVD سریال بود و نه داخل خود DVD) .
نصب تموم شد و ویندوز بالا آمد. با راهنمایی دوستان متوجه شدم ویندوز Active هست.
توی سایتشون همینطوری چرخ میزدم دیدم لینکی گذاشتن برای Active کردن ویندوز 7. لینک فایل را اینجا قرار میدم.

حالا موندم چه کار کنم. بی خیال بشم و این فایل را نصب نکنم یا اینکه ...

البته توضیحات سایتشون هم اینجا نقل می کنم:

جهت اکتیو نمودن ویندور 7 فایل زیر را دانلود نموده و پس از نصب ویندوز 7 آن را اجرا نمایید . سپس حدود 30 ثانیه صبر نمایید .پس از آن کامپیوتر شما بصورت خودکار راه انداری مجدد خواهد شد .بوسیله این فایل بدون نیاز به اتصال به اینترنت و دریافت کد رمز از میکروسافت می توانید ویندوز خود را اکتیو کنید و بدون محدودیت استفاده کنید.
توجه داشته باشید که این Activator فقط روی نسخه Ultimate قابل اجرا می باشد.

mehrdad38
29-08-2010, 21:59
Windows 7 Loader v1.9.2 برای تمام نگارش های ویندوز سون کار می کنه از Home گرفته تا Ultimate .

IntelCentrino
29-08-2010, 22:30

این هم Windows 7 Loader v1.9.2 هست؟

alpha007
30-08-2010, 12:02
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم Windows 7 Loader v1.9.2 هست؟
نه این یه کرک دیگه ست این هم ویندوز رو به نوع دیگه ای اکتیو خواهد کرد

IntelCentrino
30-08-2010, 20:04
یک فاجعه :18: اشتباهی تیک آپدیت KB971033 را زده ام و این آپدیت نصب شده و ویندوزم غیر فعال شده.

لطفا یک نفر من را راهنمایی کند.

mohsen_1363
30-08-2010, 21:01
یک فاجعه :18: اشتباهی تیک آپدیت KB971033 را زده ام و این آپدیت نصب شده و ویندوزم غیر فعال شده.

لطفا یک نفر من را راهنمایی کند.
از چه کرکی استفاده میکردید ؟

IntelCentrino
30-08-2010, 21:08
ویندوز را که نصب کردم خودش فعال بود.

mohsen_1363
30-08-2010, 21:16
ویندوز را که نصب کردم خودش فعال بود.
اگه میدونستیم شرکتی که cd رو ازش خریدی از چه کرکی استفاده کرده خیلی بهتر میشد کمک کرد
با کرک remove wat احتمالا باید جواب بگیرید

IntelCentrino
30-08-2010, 21:27
اگه میدونستیم شرکتی که cd رو ازش خریدی از چه کرکی استفاده کرده خیلی بهتر میشد کمک کرد
با کرک remove wat احتمالا باید جواب بگیرید

این ویندوز متعلق به شرکت سرزمین هست. توی خود سی دی در مورد کرک فولدر یا چیز دیگه ای نبود. حتی روی جلد سی دی هم ننوشته که ویندوز فعال هست یا نیست. اما توی سایتشون این فایل را گذاشتن برای دانلود تحت عنوان "فعال کردن ویندوز 7" که اینطور که پیدا هست WAT 2.1 هست.

البته همانطور هم که قبلا گفتم بدون استفاده از این کرک، ویندوز فعال بود و آپدیت هم شد.

اینی که شما لینک دادین همین WAT هست؟ چطوری باید ازش استفاده کنم؟!

mohsen_1363
31-08-2010, 00:13
اگر کرک wat 2.1 باشه با این 2.2.5.2 باید حل شه
خیلی ساده
بعد دانلود فایل زیپ بازش کنید و فایل exe رو اجرا کنید
واینستال wat رو بزنید بعد درخواست ری استارت
سیستم ریاستارت کنید
نبیاد مشکلی داشته باشد

IntelCentrino
31-08-2010, 10:31
کرک wat 2.2.5.2 را اجرا کردم و سیستم ری استارت شد. بعد از بالا اومدن ویندوز دیگه اون پیغام ها نمایش داده نمیشن. اما وقتی روی My Computer راست کلیک می کنم دیگه اون پیغام فعال بودن ویندوز نمایش داده نمیشه و لوگو geniun بودن ویندوز هم نمایش داده نمیشه.
برای ویندوز مجددا re-validate بشه. برای انجام این کار باید چکار کرد؟

مهرداد3296
01-09-2010, 00:13
سلام
من رو لپ تاپم یه ویندوز 7 هوم اوریجینال دارم میخوام از طریق windows update اپگریدش کنم به نسخه ultimate
اگه از این Key Generator استفاده کنم میترسم این اوریجینال بودنش بپره (یا بقول شما اکتیو بودنش)
شما راه حل بهتری سراغ ندارید که هم آپگرید بشه و هم اکتیو بمونه

IntelCentrino
01-09-2010, 12:11
سلام
من رو لپ تاپم یه ویندوز 7 هوم اوریجینال دارم میخوام از طریق windows update اپگریدش کنم به نسخه ultimate
اگه از این Key Generator استفاده کنم میترسم این اوریجینال بودنش بپره (یا بقول شما اکتیو بودنش)

شما از طریق Windows Update نمیتوانی نسخه ویندوز خود را Upgrade کنی و تنها میتونی ویندوز کنونی خود را Update کنید.
متوجه منظورم شدید؟ :20:

Dreamland
01-09-2010, 13:04
سلام

IntelCentrino
01-09-2010, 16:47
دوستان این تاپیک کمی به بی راه رفت. مشکل بنده اون وسطها باقی ماند.
لطفا در خصوص این مشکل من را راهنمایی فرمائید.

کرک wat 2.2.5.2 را اجرا کردم و سیستم ری استارت شد. بعد از بالا اومدن ویندوز، دیگه اون پیغام هایی که میگه: "ویندوز را Active کن" نمایش داده نمیشن.
اما وقتی روی My Computer راست کلیک می کنم دیگه اون پیغام فعال بودن ویندوز نمایش داده نمیشه و لوگو geniun بودن ویندوز هم نمایش داده نمیشه.
برای ویندوز مجددا re-validate بشه. برای انجام این کار باید چکار کرد؟