PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز سرور 2003 پسورد فراموش کردم!!

dost1
29-08-2010, 16:30
سلام بچه ها امیدوارم که خوب باشید
من ویندوز دو هزار سه دارم سرور اگژیون انتل پسوردش را فراموش کردم با چندین نرم افزار کوشش کردم که تغییر بدم نشد یکی از نرم افزارها است که پسورد را پاک میکنه ولی مشکل اینجاست اگر اون پاک هم میکنه وقتی میام وارد سیستم بشم میگه پسورد باید 8 کارکتر باشه و کامپلکس از این چیزها یعنی طبق پالیسی عمل میکنه باید یه چیزی باشه که بتونم پسورد را تغییر بدم یه برنامه استفاده کردم ولی نمیدونم چرا هارد دیسک و پیدا نکرد
از سی دی Hiren 11 هم استفاده کردم نتیجه نداد خیلی ضروری است اگر کسی میتونه لطفا کمک کنه ممنون:41:

vahidreza2007
29-08-2010, 16:43
شما فکر کنم باید تن به تعویض ویندوز بدید .. منم یه بار به سرم اومدو هر کاری کردن نشد ریکاوری کنم پاسورد رو و ویندوز عوض کردم

dost1
29-08-2010, 19:21
نه این حرف را نزن پدرم درمیاد اگر بخام عوض کنم همه نتورک میاد پایین :13:

piishii
29-08-2010, 19:42
سلام
Windows Password Remover
پسوود رو حذف میکنه :)
تست شده برای هر نوع ویندوز حتی سرور ولی ولی ! اگه روی ویندوز سرورتون اکتیو دایرکتوری نصب دارین فکر نکنم جواب بده چون سیستم حفظ کردن داده هاش متفاوت هست ولی ! تست هم نکردم نا امید هم نمیکنمتون میتونید تست کنید .

dost1
30-08-2010, 08:07
بچه ها من الان پسورد را تغییر دادم با برنامه های که پیدا کردم مشکل حالا اینجاست که میخام وارد بشم این مسیج میاد اینو چطوری حل کنم ؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من میتونم با مود restore active directory mode only وارد بشم که همه چیز شکل سیو مود است ولی نمیتونم اکتیور دایرکتوری را پاک کنم اگر یه جور بشه که اکتیور دایرکتوری را پاک کنم مطمئنم میتونم به شکل نورمال وارد بشم