PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پلیر خوب

14708
29-08-2010, 15:02
سلام
من ویندوز ایکس پی استفاده میکردم
جدیدا سون 64 بیتی نصب کردم
من اهل فیلم دیدن هستم اون هم فیلم های با کیفیت اچ دی
تو ایکس پی از کا ام پلیر استفاده میکردم و خیلی عالی و با کیفیت نشون میداد ولی تو سون خوب نشون نمیده و اگه دقت کنید تا حدودی هم شطرنجی هست
البته من این مورد رو تو سیستم یکی از آشناها هم که اون هم سون داشت مشاهد ه کرده بودم
حالا از تون میخوام یه پلیر خوب و 64 بیتی که اکثر کدک ها و زیرنویس ها رو هم باز کنه رو معرفی کنید
مهم کیفیته
با تشکر

MobinS
29-08-2010, 15:05
خب ویندوز 64 بیتی نرمافزارای مخصوص به خودشو داره دیگه ، به نظر خودم پاور دی وی دی بریز :
CyberLink PowerDVD 9

14708
29-08-2010, 15:23
آخه پاور دی وی دی زیر نویس ها رو نشون نمیده + اینکه خیلی سنگینه

mohsen_1363
29-08-2010, 17:06
kmplayer رو که نصب کردی در ادامه نصب یه سری تنظیمات میده که میتونی کیفیت رو بالا ببری
به هیچ وجه هم شطرنجی نمیشه اخرین ورژن هم 2.9.4.1437 هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
همچنین
میتونی از codec win 7 استفاده کنی که اون وقت مدیا پلیر خود ویندوز هر نوع فایلی رو پخش میکنه
و زیر نویس هم میکنه و برای زیرنویس شدن کافی نام فایل فیلم با نام فایل زیر نویس یکی باشه
در ضمن
این کدک ر وکه نصب کردی حتی power dvd 10 هم زیرنویس میشه
ولی پیشنهاد میدم اگه از این کدک استفاده کردی powedvd نصب نکنی چون اولا دیگه نیازی نیست
دوما نصب power dvd باعث میشه مدیاپلیر ویندوز 7 تو پخش بعضی کدکا مشکل پیدا کنه

Amir Varasteh
29-08-2010, 17:46
VLC هم خوبه.

erfandj
29-08-2010, 21:14
آقا شما درست میگید کا ام پلیر کیفیتش تو ویندوز7 پایین تره ولی بازهم بهترینه

14708
29-08-2010, 21:17
والله من که موندم الان از چه پلیری استفاده کنم
km player که آخرین ورژن رو دارم خوب نشون نمی ده این مورد رو حداقل تو سه تا کامپیوتر مختلف دیدم و کیفیتش پایینه
vlc خوبه ولی اون هم زیر نویس ها رو درست نشون نمیده یعنی تو تنظیمات باید رو پرشین بذارم که اون موقع هم تاریخ و روزها رو عربی نشون می ده که من هم متنفرم
چیکار کنم حالا راه حلی هست ؟

14708
29-08-2010, 21:42
gom player رو هم نصب کردم خوب نشون میده منتها زیر نویس ها رو از چپ به راست نشون میده !!! :41:

Dew Drop
29-08-2010, 21:48
سلام
همینی که دوستان گفتن km player .اگه با اون مشکل شطرنجی شدن رو دارید با این کار برطرف میشه.رو صفحه km player کلیک راست کنید و از قسمتvideo advance/video render گزینه (Enhanced Video Renderer (C/A رو انتخاب کنید.در مورد کیفیت تصویر هم میتونید از این قسمت تنظیمش کنید.Preferences (F2) > Video Processing .اگه کدک مناسب رو هم نصب کنید دیگه فکر نمی کنم مشکل خاصی داشته باشه.

14708
29-08-2010, 21:55
خیلی ممنون دوست عزیز اون گزینه رو انتخاب می کنم ولی صفحه سیاه میشه آیا باید برنامه ای رو نصب کنم ؟ تا اون رو نشون بده ؟
با تشکر منتظر راهمماییتون هستم
چون من به km player خیلی عادت کردم و خیلی خوب میشه اگه مشکلم حل بشه و بتونم از اون استفاده کنم
با تشکر

Dew Drop
29-08-2010, 23:31
خیلی ممنون دوست عزیز اون گزینه رو انتخاب می کنم ولی صفحه سیاه میشه آیا باید برنامه ای رو نصب کنم ؟ تا اون رو نشون بده ؟
با تشکر منتظر راهمماییتون هستم
چون من به km player خیلی عادت کردم و خیلی خوب میشه اگه مشکلم حل بشه و بتونم از اون استفاده کنم
با تشکر

نه برنامه خاصی نمی خواد.با رندر های دیگه که تو همون صفحه اس امتحان کنید ببینید کدوم برا شما جواب میده.در ضمن کدکی رو
که دوستان گفتند رو نصب کردید؟
قبلاً هم این مشکل برای کاربران دیگه وجود داشت که با این کارها مشکلشون حل شده بود.تایپیک زیر رو ببینید.

Amir Varasteh
29-08-2010, 23:57
والله من که موندم الان از چه پلیری استفاده کنم
vlc خوبه ولی اون هم زیر نویس ها رو درست نشون نمیده یعنی تو تنظیمات باید رو پرشین بذارم که اون موقع هم تاریخ و روزها رو عربی نشون می ده که من هم متنفرم
چیکار کنم حالا راه حلی هست ؟

برای اینکه زیرنویس ها رو درست ببینی برو تو تنظیمات VLC و encoding رو بزار یکی از حالات عربی.:46:

آقا VLC فوق العاده اس!

only4u-m
30-08-2010, 00:50
حتما اصطلاح HD را روي تلويزيون‌هاي جديد يا ديگر وسايل همچون دوربين‌هاي فيلمبرداري مشاهده کرده‌ايد. HD مخفف عبارت High Definition است و به تصاوير ويدئويي با کيفيت بالا گفته مي‌شود که براي پخش به امکانات نرم‌افزاري و سخت‌افزاري ويژه‌اي نياز دارند.
امروزه بيشتر رايانه‌ها قدرت پخش اين تصاوير را دارند اما با يک نرم‌افزار مناسب و مخصوص پخش اين‌گونه فايل‌هاي ويدئويي، تفاوت کيفيت آن را با ديگر نرم‌افزارهاي پخش، بخوبي احساس مي‌کنيد.
نرم‌افزار Splash PRO نمونه‌اي از اين نرم‌افزارهاست. اين نرم‌افزار که مخصوص پخش فيلم‌هاي HD ساخته‌شده به شما اين امکان را مي‌دهد تا فيلم‌هاي ذخيره شده روي هاردديسک يا تصاوير تهيه شده توسط دوربين‌هاي فيلمبرداري خود را براحتي و با بالاترين کيفيت پخش، مشاهده کنيد.
پخش روان تصاوير، نمايش دقيق جزئيات و افزايش وضوح رنگ‌ها، برخي از قابليت‌هاي اين نرم‌افزار قدرتمند است. همچنين اين برنامه با پشتيباني از قابليتEcoMode مي‌تواند با 40درصد انرژي به پخش تصاوير و فيلم‌هاي مورد نظر شما بپردازد و تا حد بسيار زيادي در مصرف انرژي، صرفه‌جويي کند که اين قابليت هنگام استفاده از رايانه‌هاي کيفي بسيار مفيد است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این رو تو ضمیمه کلیک 31 مرداد روزنامه جام جم دیدم. خودم امتحان نکردم ولی شما یک بار امتحان کن من که هر وقت از برنامه هایی که کلیک معرفی کرده استفاده کردم راضی بودم :5:

لینک منبع:

erfandj
30-08-2010, 17:53
سلام
همینی که دوستان گفتن km player .اگه با اون مشکل شطرنجی شدن رو دارید با این کار برطرف میشه.رو صفحه km player کلیک راست کنید و از قسمتvideo advance/video render گزینه (Enhanced Video Renderer (C/A رو انتخاب کنید.در مورد کیفیت تصویر هم میتونید از این قسمت تنظیمش کنید.Preferences (F2) > Video Processing .اگه کدک مناسب رو هم نصب کنید دیگه فکر نمی کنم مشکل خاصی داشته باشه.
از راهنمایی تون متشکرم. این کاررو انجام دادم مشکل شطرنجی خیلی بهتر شد