PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفتن به دانشگاه از «الف» تا «ی» (ثبت نام ،کتاب ،خوابگاه و...)

صفحه ها : [1] 2

ZINOSHTAN
29-08-2010, 01:42
سلام

من یه دانش پژوه هستم (این دیگه کیه :18:) که الان منتظر اومدن جواب کنکور سراسری ام و کلی سوال تو سرمه

( یه توضیح : تابلوئه که من دانش آموز و دانشجو نیستم ،بعید می دونم پشت کنکوری بشم ،اون دانش پژوه از اینجا اومده:31:)

حالا فرض کنید همین نیم ساعت دیگه جوابا اومد و من تو فلان رشته قبول شدم(ایشااله:27:) می خواستم از دوستانی که تجریه ی عبور از این گردنه ی صعب العبور رو داشتن صمیمانه تقاضا کنم که:10:

لطف کنن و بگن که من دقیقا چه کار هایی رو و در چه زمان هایی باید انجام بدم. مثلا مدارک ثبت نام و.....تااااا اینجایی که الان خودشون هستند.

متشکرم.

HOJ-JAT
29-08-2010, 08:37
با ارزون قبولی
اول شما باید مدارک پیش دانشگاهی و اینا..رو بگیری مدارک سال سوم و...
بعدش دانشگاه معمولا عکس و اینجو چیزا مثل کپی شناسنامه میخواد
بعد از اعلام نتایج هر دانشگاه اعلام میکنه که چی میخواد واسه ثبت نام..

doost4
29-08-2010, 16:46
سلام . مراحل :
1- دریافت فرم ثبت نام
2- مراجعه به میز 1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اخذ شماره دانشجویی
3 - واریز پول (واسه آزاد یا شبانه)
4 - تکمیل فرمهای مربوطه (هزار سال طول میکشه)
5- مراجعه برای انتخاب واحد

مدارک :
اصل و 2 سری کامل از صفحات شناسنامه
اصل و 2 سری کپی کارت ملی
12 قطعه عکس
اصل و کپی مدرک نظام وظیفه (برادران مشمول) یا اصل و کپی کارت پایان خدمت
قبض پستی مربوط به درخواست ارزش تحصیلی (همونجا پست میات بهتون میدن)
اصل و 2 سری کپی مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی پیوسته

juventuss
29-08-2010, 17:47
معمولا چقدر برای ثبت نام وقت هست ؟

ZINOSHTAN
30-08-2010, 01:37
دستتون درد نکنه ولی چون من خیلی کنجکاوم و شما هم خیلی باحالید:10: میشه یه کم اونور تر از ثبت نام رو هم بگید!!!؟؟؟

M . Sayid
30-08-2010, 04:18
سلام . مراحل :
1- دریافت فرم ثبت نام
2- مراجعه به میز 1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و اخذ شماره دانشجویی

مدارک :
اصل و 2 سری کپی کارت ملی
12 قطعه عکس

میشه یه کم بیشتر در مورد اون بحث مشمولان و... توضیح بدی خوشمزه ( آواتارتو گفتم)

darklord_8
30-08-2010, 04:23
سلام دوست عزیز
امیدوارم به اون رشته ای که میخوای برسی

مرحله اول سعی کن هرچی که دانشگاه خواسته دقیق از قبل مرتب کنی و هرچی لازمه از قبل از مدرسه بگیری
دوم اینکه این مراحل رو کاغذ شاید 1 ساعت وقت بگیره ولی پارسال 1 روز کامل وقت من و حتی چند روز وقت دوستامو گرفت
بطوری که صبح رفتیم تا یه جایی کارها رو انجام دادیم ظهر تعطیل شد بعد از ظهر برگشتیم! بعضی هم که بخاطر نواقص پرونده و اینا دو روز رفتن و اومدن . نمونه کوچیکش دو ساعت وایسادن تو صف کپی بود! تا میتونی کپی ببر با خودت :دی
پس اگه شهری که قبول شدی دوره یه نیم نگاهی به اقامت یه روزه اونجا هم داشته باش :46:

اگر خونه از قبل گرفتی که هیچی. اگر خواستی بری خوابگاه مرحله بعد از ثبت نام خوابگاهه. سعی کن همون موقع ثبت نام یه چند نفری که به نظرت باهات سازگارترن پیدا کنی . ترجیحا هم رشته باشن. شمارشونم بگیر که بعدا هم اتاقیاتو از اونا انتخاب کنی. اگه با هم برین واسه ثبت نام خوابگاه میتونید با هم اتاق بگیرید

یک هفته اول هم تو دانشکده زیاد سر کار میری و آدرس اشتباه بهت میدن :دی تو هفته اول هم زیاد کلاسی تشکیل نمیشه. بگرد دنبال کتابخونه و سایت و سلف و اینا :دی

سوالی بود در خدمتیم :11:

doost4
30-08-2010, 04:36
سلام دوست عزیز
امیدوارم به اون رشته ای که میخوای برسی

مرحله اول سعی کن هرچی که دانشگاه خواسته دقیق از قبل مرتب کنی و هرچی لازمه از قبل از مدرسه بگیری
دوم اینکه این مراحل رو کاغذ شاید 1 ساعت وقت بگیره ولی پارسال 1 روز کامل وقت من و حتی چند روز وقت دوستامو گرفت
بطوری که صبح رفتیم تا یه جایی کارها رو انجام دادیم ظهر تعطیل شد بعد از ظهر برگشتیم! بعضی هم که بخاطر نواقص پرونده و اینا دو روز رفتن و اومدن . نمونه کوچیکش دو ساعت وایسادن تو صف کپی بود! تا میتونی کپی ببر با خودت :دی
پس اگه شهری که قبول شدی دوره یه نیم نگاهی به اقامت یه روزه اونجا هم داشته باش :46:

اگر خونه از قبل گرفتی که هیچی. اگر خواستی بری خوابگاه مرحله بعد از ثبت نام خوابگاهه. سعی کن همون موقع ثبت نام یه چند نفری که به نظرت باهات سازگارترن پیدا کنی . ترجیحا هم رشته باشن. شمارشونم بگیر که بعدا هم اتاقیاتو از اونا انتخاب کنی. اگه با هم برین واسه ثبت نام خوابگاه میتونید با هم اتاق بگیرید

یک هفته اول هم تو دانشکده زیاد سر کار میری و آدرس اشتباه بهت میدن :دی تو هفته اول هم زیاد کلاسی تشکیل نمیشه. بگرد دنبال کتابخونه و سایت و سلف و اینا :دی

سوالی بود در خدمتیم :11:

کاملا درسته . مراحل ثبت نام حداقل 3 ساعت طول می کشه . خودکارم همراتون باشه حتما . اینم بگم بعضی دانشگاها 24 تا عکس میخوان پس محض احتیاط 36 تا بگیرین :31: سوال دیگه ای بود دقیق مطرح کنید من و این دوستمون جوابگو هستیم :11:

doost4
30-08-2010, 04:48
معمولا چقدر برای ثبت نام وقت هست ؟
معمولا یه هفته کل وقت هست اما هر شاخه 2-3 روز . مثلا فنی مهندسی 2 روز ، تجربی 2 روز ، انسانی 2 روز که کلا میشه حدود یه هفته

دستتون درد نکنه ولی چون من خیلی کنجکاوم و شما هم خیلی باحالید:10: میشه یه کم اونور تر از ثبت نام رو هم بگید!!!؟؟؟

کدوم ور ؟

میشه یه کم بیشتر در مورد اون بحث مشمولان و... توضیح بدی خوشمزه ( آواتارتو گفتم)

آره مثلا متولدین نیمه دوم 69 مشمول هستن یعنی از قبل باید دفترچه رو برای نظام وظیفه ارسال کنن . نظام وظیفه هم یه برگ اعزام بهشون میده که تو تاریخ معینی اعزام میشن اما تو هر مقطعی که دانشگاه قبول شن میتونن مرخصی بگیرن و به تحصیلشون ادامه بدن . این مشموله :31:

HOJ-JAT
30-08-2010, 07:24
یه کم اونور تر از ثبت نام رو هم بگید
اگه نیم سال اول باشی میری میشینی کنار دخترها درس یاد میگیری دیگه..:دی

I WONNA! HD2
30-08-2010, 09:27
درود

مثلا متولدین نیمه دوم 69 مشمول هستن یعنی از قبل باید دفترچه رو برای نظام وظیفه ارسال کنن . نظام وظیفه هم یه برگ اعزام بهشون میده که تو تاریخ معینی اعزام میشن اما تو هر مقطعی که دانشگاه قبول شن میتونن مرخصی بگیرن و به تحصیلشون ادامه بدن . این مشموله :31:

آقا میشه در این مورد کمی توضیح بدی؟ آیا همچین چیزی واقعا لازمه؟ من متولد نیمه دوم 69 هستم و امسال هم حتما میرم دانشگاه. حالا واقعا باید الان این کار رو انجام بدم؟؟؟؟؟ اگر آره باید چیکار کنم؟

سپاس

MORINIO
30-08-2010, 14:01
آقا میشه در این مورد کمی توضیح بدی؟ آیا همچین چیزی واقعا لازمه؟ من متولد نیمه دوم 69 هستم و امسال هم حتما میرم دانشگاه. حالا واقعا باید الان این کار رو انجام بدم؟؟؟؟؟ اگر آره باید چیکار کنم؟

سپاس

یعنی دفترچه نگرفتی ؟ !

پس با این حساب غیبت خوردی که !:13:

AmiIin
30-08-2010, 14:06
یعنی دفترچه نگرفتی ؟ !

یعنی چی دفترچه نگرفتی ؟! منظورتون اینه که دفترچه نفرستاده ؟
منم متولد نیمه ی دوم 69 هسم. وضعیتم الان چه شکلیه ؟! (دفترچه نفرستادم.)

I WONNA! HD2
30-08-2010, 14:22
درود

یعنی دفترچه نگرفتی ؟ !

:19: :41: :19: :13: :19:

آقا همین نیم ساعت پیش یکی همین حرف دوستمون رو بهم زد. ما نیمه دومی های 69 که دفترچه نفرستادیم فکر کنم یه 3 ماهی غیبت خوردیم :19: :19: :19:

آقا یکی یه کمکی بکنه. الان ما باید چیکار بکنیم؟

پیروز باشید

AmiIin
30-08-2010, 15:01
درود

آقا همین نیم ساعت پیش یکی همین حرف دوستمون رو بهم زد. ما نیمه دومی های 69 که دفترچه نفرستادیم فکر کنم یه 3 ماهی غیبت خوردیم :19: :19: :19:

سلام !

ای بابا !! اگه اینطور باشه که کارمون زاره ..... .
آقا مطمئنی شما ؟! از کجا باید پرسید ؟

I WONNA! HD2
30-08-2010, 15:40
سلام !

علیک سلام :دی

من از ظهر تا حالا به همه زنگیدم و خبر فراری بودنمو :دی به همه دادم!

فارغ از شوخی. من فردا میرم نظام وظیفه اصفهان. ببینیم چی میشه و چی میگند. خبرشو همین جا میدم. فعلا برای اینکه دلت بیشتر بریزه این تیکه اول پست زیر رو بخون :

اگر مشمول بودید و دفترچه نفرستادید ،غیبت خوردید و دانشگاه نمیتونید ثبت نام کنید.
اگه هنز مشمول نشدید باید دفترچه بفرستین و برگه سبز براتون بیاد و با برگه سبز برین ثبت نام کنین

خیلی ناراحت شدی فک کن تیکه دومش درسته! :دی

پیروز و سربلند باشی

doost4
30-08-2010, 17:22
درود

سپاس

درود

:19: :41: :19: :13: :19:

پیروز باشید

سلام !

چطور نمیدونستین دوستان ؟ !! میترسم امسال محروم بشین !! یه قانونی اومده جدید که اون واسه متولدین نیمه دوم 70 هست که واسه سال دیگه نمیخوات دفترچه بفرستن . دعا کنید این قانون بهتون بخوره وگرنه قید دانشگاه رو باید بزنید ! این شماره هایی که میدم حتما زنگ بزنید بپرسید :
مركزمشاوره و پاسخگویی سازمان وظیفه عمومی ناجا باشماره تلفن های 73941739 و 73941735 آماده راهنمایی و ارائه مشاوره تخصصی به مشمولان و خانواده های آنها در زمینه قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی می باشد.
ساعات پاسخگویی: همه روزه در ایام غیر تعطیل صبح ها از ساعت 7 تا 13:30 و بعد از ظهرها از ساعت 14:30 تا 18 ضمناً ساعات پاسخگویی در روزهای پنج شنبه از ساعت 9 تا 11:30 خواهد بود.

AmiIin
30-08-2010, 17:25
نه شما هنوز مشمول نیستین. بهمن امسال 19 سالتون تموم میشه.

...........

doost4
30-08-2010, 17:26
اگه نیم سال اول باشی میری میشینی کنار دخترها درس یاد میگیری دیگه..:دی

نیم سال دهم هم باشی مختلط هست . اما تمرکزت رو بذار رو درست . اینا مسائل حاشیه ای هست که فقط عقبت میندازه .

Hossein Adeli
30-08-2010, 21:17
این طور که مشخصه نمیشه زمان ثبت نام تو دانشگاه کارنامه شهریور پیش رو داد
پس ثبت نام شهریوری ها چطور میشه؟!!!

doost4
30-08-2010, 23:38
این طور که مشخصه نمیشه زمان ثبت نام تو دانشگاه کارنامه شهریور پیش رو داد
پس ثبت نام شهریوری ها چطور میشه؟!!!

توی ثبت نام با تاخیر باید ثبت نام کنید

Hamid-kakero
31-08-2010, 05:42
عزيز هر دانشگاهي يه جوره...مدارك اصليو همون يوري كه بقيه گفتن ببر بقيشم از تو سايت دانشگاه ببين اگه تو شهر ديگه ايه حتما زنگ بزني كه مثل من الاف نشي

ZINOSHTAN
31-08-2010, 06:41
آقا خیلی چاکریم...:11:

واسه ما که تازه میریم دانشگاه ، از انتخاب واحد/درس خبری نیست؟؟؟ یکی دیگه اینکه ما سال اولی ها هم مثل بقیه باید قبل از مهر بریم سر کلاس یا اول مهر کیف و کتابا رو جمع کنیم و....(یاد اول مهرای مدرسه بخیر....:20: من دلم واسه مدرسه تنگ میشه:19:).

راستی، کلی ناراحت شدم وقتی جریان این دوستان رو خوندم..آقا شما مگه دفترچه شماره 1 و 2 سازمان سنجش رو کامل نخونده بودین؟!

امید وارم دیر نشده باشه....سخت پیگیر بشین (معادل :زگیل شین ،البته ببخشیدا!!) تا امسال برید (یعنی همون بیاین :31:) دانشگاه.

موفق باشید..همگی.

Hossein Adeli
31-08-2010, 10:58
توی ثبت نام با تاخیر باید ثبت نام کنی
معمولا از کی تا کی شروع میشه؟
کلاس ها تا اون موقع شروع نشه؟!

Amir_oscar
31-08-2010, 11:18
مدرک پیش دانشگاهی چیه؟! همون کارنامه؟ مدرک دیپلم هم که هنوز دست مدرسه است و بعد قبولی تو دانشگاه باید گرفتش، نه؟!

psp2004
31-08-2010, 12:32
مدرک پیش دانشگاهی چیه؟! همون کارنامه؟ مدرک دیپلم هم که هنوز دست مدرسه است و بعد قبولی تو دانشگاه باید گرفتش، نه؟!

با نام خدا و سلام
مدرک پیش دانشگاهی یه چیزی مثل مدرک دیپلمه که توش فقط معدل پیش دانشگاهیتو نوشته و بقیه اطلاعات شخصیتو.(نمره درساتو توش ننوشته:31:)
در مورد گرفتن مدرک ها من خودم یک ماه و نیم پیش واسه دانشگاه امام صادق رفتم از مدرسه گرفتم یعنی الان هم بهت میدند

darklord_8
31-08-2010, 12:34
واسه ما که تازه میریم دانشگاه ، از انتخاب واحد/درس خبری نیست؟؟؟ یکی دیگه اینکه ما سال اولی ها هم مثل بقیه باید قبل از مهر بریم سر کلاس یا اول مهر کیف و کتابا رو جمع کنیم و....(یاد اول مهرای مدرسه بخیر....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من دلم واسه مدرسه تنگ میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).

کیف و کتاب؟ :دی

نه ترم اول انتخاب واحد رو دانشگاه (استاد راهنما) براتون انجام میده
کتاب هم هر استادی چندتا معرفی میکنه خودتون میرین از بیرون تهیه میکنید یا از کتابخونه دانشگاه

سایت خود سنجش اعلام میکنه

بخدا یکی دو هفته اول خبری نیس :دی ما که همش رو چمنا ولو بودیم . استادی وجود نداره دو هفته اول :46:

گواهی (فکر میکنم موقت) پیش دانشگاهی و اصل دیپلم که باید زودتر از مدرسه بگیرید
یه سر مدرسه بزنید خودشون میگن چیا لازمه :46:

Amir_oscar
31-08-2010, 12:43
نه ترم اول انتخاب واحد رو دانشگاه (استاد راهنما) براتون انجام میده
کتاب هم هر استادی چندتا معرفی میکنه خودتون میرین از بیرون تهیه میکنید یا از کتابخونه دانشگاه

البته به دانشگاه هم بستگی داره. من دوستم که دانشگاه اصفهان بود کلاساشون 31 شهریور شروع شد!

dani1370
31-08-2010, 12:59
[QUOTE=AmiIin;5341646]سلام !

آقا مطمئنی شما ؟! از کجا باید پرسید؟
یه سر بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

dracula_killer
31-08-2010, 14:05
البته به دانشگاه هم بستگی داره. من دوستم که دانشگاه اصفهان بود کلاساشون 31 شهریور شروع شد!
آره خب بستگی با استادا داره
یه دفه میبینی دو هفته ی اول کسی نیست،یه دفه هم مثل همین که گفتی 31 شهریور کلاس می بندن!

Ninjai
31-08-2010, 14:14
حالا فعلا یه 15 روز دیگه از تابستون لذت ببرین بعد فکر این چیزا رو بکنین !!

AmiIin
31-08-2010, 15:27
راستی، کلی ناراحت شدم وقتی جریان این دوستان رو خوندم..آقا شما مگه دفترچه شماره 1 و 2 سازمان سنجش رو کامل نخونده بودین؟!

امید وارم دیر نشده باشه....سخت پیگیر بشین (معادل :زگیل شین ،البته ببخشیدا!!) تا امسال برید (یعنی همون بیاین :31:) دانشگاه.

نه داداش من . ناراحتی واسه چی ؟! چیو نخونده بودیم ؟!
ما اصلا مشکلی نداریم واسه ثبت نام در دانشگاه .
من زنگ زدم مركزمشاوره و پاسخگویی سازمان وظیفه عمومی ناجا شرایطمو گفتم گفت شما تا مهر ماه فرصت دارید و اگه مهرماه در دانشگاه ثبت نام می کنید دیگه نیازی به فرستادن دفترچه نیست .

doost4
31-08-2010, 17:28
آقا خیلی چاکریم...:11:

واسه ما که تازه میریم دانشگاه ، از انتخاب واحد/درس خبری نیست؟؟؟ یکی دیگه اینکه ما سال اولی ها هم مثل بقیه باید قبل از مهر بریم سر کلاس یا اول مهر کیف و کتابا رو جمع کنیم و....(یاد اول مهرای مدرسه بخیر....:20: من دلم واسه مدرسه تنگ میشه:19:).

موفق باشید..همگی.

دانشگاههای دولتی معمولا قبل از مهر شروع میشه اما کسی نمیره . البته شما برین چون بعضی استادا ...... تشریف دارن اگه نری حالتو میگیرن :13: انتخاب واحدم معمولا خودت انجام میدی . اما آزاد معمولا بعد از مهر هست انتخاب واحدم به هیچ وجه خودت نمی تونی انجام بدی.

نگران نباشید مشکلی ایجاد نمی کنه .

مدرک پیش دانشگاهی رو اگه امسال فارغ شده باشین بهتون نمیدن . یه سال بعد از فراغت با کارت دانشجویی معتبر یا کارت خدمت اصل مدرگ رو میدن . فقط یه گواهی میده که توش قید شده شما فارغ التحصیل هستین . دانشگاه هم ازتون یه چک یا سفته میگیره که ظرف 2 سال اصل مدرک پیش دانشگاهی رو بیارین .

Lord Farshad
31-08-2010, 18:46
درود و سلام بر دوستان گرامی

من هم بحث دوستان رو دنبال میکردم در مورد سربازی، امروز رفتم نظام وظیفه اصفهان؛ همین صحبت دوستمون رو تایید کرد.

من زنگ زدم مركزمشاوره و پاسخگویی سازمان وظیفه عمومی ناجا شرایطمو گفتم گفت شما تا مهر ماه فرصت دارید و اگه مهرماه در دانشگاه ثبت نام می کنید دیگه نیازی به فرستادن دفترچه نیست .

گفتند برید خود دانشگاه؛ بهتون میگه چیکار بکنید اونجا.

شاد و سربلند باشید

Hossein Adeli
31-08-2010, 18:58
مدرک پیش دانشگاهی رو اگه امسال فارغ شده باشین بهتون نمیدن . یه سال بعد از فراغت با کارت دانشجویی معتبر یا کارت خدمت اصل مدرگ رو میدن . فقط یه گواهی میده که توش قید شده شما فارغ التحصیل هستین . دانشگاه هم ازتون یه چک یا سفته میگیره که ظرف 2 سال اصل مدرک پیش دانشگاهی رو بیارین .

پس با این حساب منی که شهریوری هستم میتونم موقع ثبت نام چک یا سفته بدم بجای مدرک یا کارنامه پیش و کارنامه یا مدرک پیش دانشگاهی رو بعدا ببرم؟

brave_ie
31-08-2010, 22:41
مال دانشگاه ما که اینطور بود
بعد اومدن نتایج انتخاب رشته توی سایت دانشگاه مدارک رو نوشته بود که تقریبا همونا بوود بردیم
اونجا هم اول اسممو نگاه کردم شماره دانشجوییمو دیدم (که همه چی تو دانشگاه تقریبا اینو میخواد) بعد هم پرونده رو میگرفتی میرفتی باقی کارای فرم پر کردن و ...
انتخاب واحدم خودشون کرده بودن و برگشو با برنامه و یه کیف با یه چیزای توش و یه فلش 2 گیگ دادن بهمخون حالا بسته به رشته ممکن بود چیزای مختلف گیرت بیاد
اولین کلاسمونم که تربیت بدنی بود که تشکیل نشد ولی اکثرا تشکیل شدن کلاسا تازه از 23 شهریور هم رفتیم
بعدشم که سوراخ سمبه های دانشگا زو یاد میگیری و القصه...
دانشگاهمم یه دانشگاه دولتی تو تهرانه
الآنم منتظرم ببینم 89ی ها که میان کی ان؟:10:

Amir_oscar
31-08-2010, 22:59
مال دانشگاه ما که اینطور بود
بعد اومدن نتایج انتخاب رشته توی سایت دانشگاه مدارک رو نوشته بود که تقریبا همونا بوود بردیم
اونجا هم اول اسممو نگاه کردم شماره دانشجوییمو دیدم (که همه چی تو دانشگاه تقریبا اینو میخواد) بعد هم پرونده رو میگرفتی میرفتی باقی کارای فرم پر کردن و ...
انتخاب واحدم خودشون کرده بودن و برگشو با برنامه و یه کیف با یه چیزای توش و یه فلش 2 گیگ دادن بهمخون حالا بسته به رشته ممکن بود چیزای مختلف گیرت بیاد
اولین کلاسمونم که تربیت بدنی بود که تشکیل نشد ولی اکثرا تشکیل شدن کلاسا تازه از 23 شهریور هم رفتیم
بعدشم که سوراخ سمبه های دانشگا زو یاد میگیری و القصه...
دانشگاهمم یه دانشگاه دولتی تو تهرانه
الآنم منتظرم ببینم 89ی ها که میان کی ان؟:10:
چقدر باحاله دانشگاهتون! کیف و فلش و... :دی
کدوم دانشگاه هستین شما؟

brave_ie
01-09-2010, 00:20
ای بابا کیفشو که اصلا استفاده نکردم (کوله بیشتر دوست دارم)
فلششم که یه فلش 2گیگ چینی ترنسند بود
حالا چه اهمیتی داره؟ پلیتکنیک:46:

darklord_8
01-09-2010, 01:43
ای بابا کیفشو که اصلا استفاده نکردم (کوله بیشتر دوست دارم)
فلششم که یه فلش 2گیگ چینی ترنسند بود

بازم دمشون گرم
به ما یه روان نویس دادن با آبنبات = )))))))

brave_ie
01-09-2010, 04:15
من که آبنباتو ترجیح می دادم :46:

moraddad
01-09-2010, 13:39
یه کیف با یه چیزای توش و یه فلش 2 گیگ دادن بهمخون حالا بسته به رشته ممکن بود چیزای مختلف گیرت بیاد

کدوم دانشگاه هستین شما؟

پلیتکنیک

د لامصب چرا قبل انتخاب رشته نگفتی اینارو ؟! :31:

bnmnb
01-09-2010, 15:46
از اول تا آخرشو براتون می گم:
1)بلافاصله بعد از اعلام نتایج نهایی سراسری در سایت سازمان سنجش و خبر گذاری ها اعلام می شه که چه موقع برای ثبت نام به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید.مثلا دانشگاه سراسری شیراز(که خودم توش هستم) 4 مهر ماه تازه شروع به ثبت نام کرد و فکر کنم 7 مهر هم کلاسها شروع شد.:27:

2)با توجه به دانشگاهی که قبول شدی می ری تو سایتش و مدارک لازم رو جمع و جور می کنی از هر کدوم از مدارک هم 2 تا 3 تا بیشتر می بری.بعضی از دانشگاهها هم مثل دانشگاه شیراز قسمتی از ثبت نامش اینترنتی هست که باید قبل از مراجعه حظوری ثبت نام اینترنتی رو انجام بدید و مبلغی هم بریزید به حساب دانشگاه(با توجه به اینکه خوابگاه بخوایید یا نه یا روزانه یا شبانه باشید و ....)

3)بعد از کاغذ بازی ها احتمالا زمان اردو رو مشخص می کنن بعدش هم برنامه کلاسیتون رو می دن

بعد از ثبت نام::27:
اولش که رفتی همه یک جوری نگات می کنن و احیانا از کنارت رد می شن می گن بوووووووق(این یعنی سال صفری هستی)بعدش می ری سر کلاس می بینی همه اومدن.بعد از 15 دقیقه میبینی الاف شدی استاد نیومده بعدش هم اگه مثلا تا 2 ساعت دیگه کلاس نداشتی نباید بری خونتون بشین تو چمنا استفاده کن.حیف وقتی هست که صرف رفت و آمد می شه.
توی اون زمان برو سلف و کتاب خونه و مرکز کامپیوتر و .... پیدا کن:8:

ولی حتما سر کلاسها برید به خدا اگه نرید مشروط می شین(معدل زیر 12 می شه) یا می افتین دیگه اون موقع خیلی بده هاااا.:18:
سعی کنید چشمهاتون رو باز کنید خودتون هر جا رو که می خوایید پیده کنید و سوال کردن از سال بالایی ها اکیدا ممنوع که سر کارتون می گذارن.:21:
باید خودتون رو با ارتباط با جنس مخالف آماده کنید نه این که اومد سلام کرد 1 دل نه 100 دل عاشق بشین یا مثلا با سر برید تو در و دیوار:36:.دانشگاه یعنی رابطه ی درسی متقابل.:25:
لطفا از حواشی کناره گیری کنید و سعی کنید از همین الان بین اساتید اسم و رسمی داشته باشید.:10:
چند تا از اصطلاحها:

1)حذف و اضافه: بعد از ثبت نام شما می تونید چند تا از دروستون رو چون می بینید با برنامه هاتون جور نیست حذف یا اضافه کنید.تاریخش هم معمولا 2 هفته بعد از ثبت نام هست.
:31:
2)حذف نهایی: معمولا 2 هفته بعد از امتحانات میان ترم(اواخر ترم) تاریخش هست و برای حذف درسی است که نخوندید یا سر کلاسش نرفتید یا .... .:40:

3)گریدر: یعنی کسی که به استاد کمک می کنه و معمولا قسمتی از نمره دستش هست:21:

4)کرو(curve): همون گرد کردن خودمون هست یعنی استاد میاد به دانشجوهاش نمره اضافه می کنه لطفا با کرم اشتباه گرفته نشود:27:

5)محوطه: همون چمن خودمونه که در اوقات فراقت می ری توش حالشو می بری و به این اون متلک نمی گی.:13:

6) چلو خورشت سبزی: چمن پلو:2:

7) سلف سرویس: غذا خوری:5:

8) سال صفری یا سال بوقی: به عزیزان تازه وارد گفته می شود:10:
سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

saeid_panah
01-09-2010, 17:27
یکی از بچه ها گفت اگه نیمه اولی باشی مختلطه! :19: پس نیمه دومی ها چی؟
راستی اون هایی که قراره نیم سال دوم برن باید کی ثبت نام کنن؟شهریور یا بهمن؟
خوابگاهشون چجوری میشه؟
اصلا چجوری باید خوابگاه گرفت؟
دبیرستان این همه دنگ و فنگ نداشت :13:

Amirdb
01-09-2010, 17:38
سوال کردن از سال بالایی ها اکیدا ممنوع که سر کارتون می گذارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

عجب :18:
چه آدمای نامردی :31:مگه دبستانه :31:یعنی هنوز بزرگ نشدن؟آدم نشدن؟:31:

clickestan
01-09-2010, 18:02
یعنی چی؟برادران مشمول؟
کسانی که سال دومشون هست کنکور میدن(یه سال پشت کنکور بودن)
مدرکی باید بدن؟از کجا بیارن؟

Lord Farshad
01-09-2010, 18:18
درود

یعنی چی؟برادران مشمول؟
کسانی که سال دومشون هست کنکور میدن(یه سال پشت کنکور بودن)
مدرکی باید بدن؟از کجا بیارن؟

عزیز من پیگیری کردم؛ ما سال دومی ها مشمول نیستیم؛ پس نیازی به چیزی هم نداریم. خودشون اگر نیاز باشه برای بعدا موقع ثبت نام بهمون میگند.

شاد و پیروز و سربلند باشید

bnmnb
01-09-2010, 19:38
یکی از بچه ها گفت اگه نیمه اولی باشی مختلطه! :19: پس نیمه دومی ها چی؟
خوابگاهشون چجوری میشه؟
اصلا چجوری باید خوابگاه گرفت؟
دبیرستان این همه دنگ و فنگ نداشت :13:
فرقی نمی کنه شما چه نیمه اول باشید چه دوم مختلطه(تا جایی که من می دونم)
در مورد خوابگاه شما باید هنگام ثبت نام اعلام کنید که درخواست خوابگاه دارید اگر باشرایط دانشگاه جور بود بهتون خوابگاه می دن و هم اتاقیاتون رو هم مشخص می کنین.من خودم خوابگاهی نیستم بقیه بچه ها که خوابگاهی هستن بهتر می تونن جواب بدن بهتون

masih eia
01-09-2010, 20:34
فرقی نمی کنه شما چه نیمه اول باشید چه دوم مختلطه(تا جایی که من می دونم)
در مورد خوابگاه شما باید هنگام ثبت نام اعلام کنید که درخواست خوابگاه دارید اگر باشرایط دانشگاه جور بود بهتون خوابگاه می دن و هم اتاقیاتون رو هم مشخص می کنین.من خودم خوابگاهی نیستم بقیه بچه ها که خوابگاهی هستن بهتر می تونن جواب بدن بهتون

معذرت میخوام شما چه رشته ای میخونید؟؟؟
راهی نیست سال بالایی ها را بپیچونیم.مثلا بگیم ترم آخر به عنوان مهمان اومدیم اینجا:31:
در مورد جنس مخالف هم میتونیم یه تاپیک با این عنوان بزنیم. خودمم مدیریتشا به عهده میگیرم:31:

saeid_panah
01-09-2010, 20:57

این رو هم بگید! ممنون :40::11:

bnmnb
01-09-2010, 20:58
معذرت میخوام شما چه رشته ای میخونید؟؟؟
راهی نیست سال بالایی ها را بپیچونیم.مثلا بگیم ترم آخر به عنوان مهمان اومدیم اینجا:31:
در مورد جنس مخالف هم میتونیم یه تاپیک با این عنوان بزنیم. خودمم مدیریتشا به عهده میگیرم:31:
من مهندسی شیمی میخونم:46:
نه سال بالایی جماعت رو نمی شه پیچوند 4 تا سوال ازت می پرسن نمی تونی جواب بدی اون موقع است که می پیچوننت.:18:
تاپیک با این موضوع؟؟؟:5:
والا فکر نکنم سایت این اجازه رو بده ولی من مشکلی ندارم در خدمتم:10:

saeid_panah
01-09-2010, 21:02
چت رومه؟ چه سریع جواب میدین و چه سریع تشکر میکنین!!!!! :18:

bnmnb
01-09-2010, 21:03
همون شهریور باید باشه
البته از بقیه هم بپرس

saeid_panah
01-09-2010, 21:05
همون شهریور باید باشه
البته از بقیه هم بپرس
خواهش میکنم بقیه هم جواب بدن! :10:
واسه اون هایی که قرار نیمه دوم وارد دانشگاه شن، شهریور ثبت نام میکنن یا بهمن؟
:11::11::11::11::11::11::11::11:

doost4
01-09-2010, 23:36
پس با این حساب منی که شهریوری هستم میتونم موقع ثبت نام چک یا سفته بدم بجای مدرک یا کارنامه پیش و کارنامه یا مدرک پیش دانشگاهی رو بعدا ببرم؟

نه عزیزم توضیح دادم . اصل مدرکو نمیدن اما گواهی رو حتما باید داشته باشی

bnmnb
01-09-2010, 23:53
عجب :18:
چه آدمای نامردی :31:مگه دبستانه :31:یعنی هنوز بزرگ نشدن؟آدم نشدن؟:31:
شما خودت 1 موقع سال بالایی می شی همین کار ها رو می کنی:27:

safoora55
02-09-2010, 00:17
سال اولی رو هرکارش کنی از دو کیلومتری میشه شناخت
سال اول سامسونیت دست میگیرن به قاعده ی یک چمدون کم کم آب میره تا سال آخریا که کش میبندن دور کتابا دست میگیرن
سال اولی ها اگر کلاس هشت شروع بشه شیش اومدن پشت در نشستن تا در وا شه سال آخریها نیم ساعت از کلاس گذشته خودشون رو میندازن تو کلاس یه سلام نصفه و نجویده میدن میرن سر صندلی
سال اولی ها همیشه سر ردیف جلو تو کلاس دعوا دارن زود میان که جلو بشینن کم کم هرچی ترم بره بالاتر عقب نشینی می کنن تا سال آخریها که کم مونده دیوارو سوراخ کنن برن کلاس پشتی
سال اولی ها وقتی استاد میاد تو میگن برپا و تمام قد بلند میشن سال آخریها وقتی استاد میاد تو کلاس یه نیم تکونی به خودشون میدن اهنی میکنن و بقیه اس ام اسشون رو تموم می کنن...
دیگه بقیه اش رو خسته شدم یکی دیگه بیاد بگه

bnmnb
02-09-2010, 01:39
چند تا نکته دیگه هست که خالی از لطف نیست گفتنش:
1)موقعی که از کلاس می خوایین برین بیرون 1 موقع داد نزنین بگین آقا(خانم) اجازه ما بریم بیرونا.کلت رو می ندازی پایین می ری بیرون
2)اگه خواستی اجازه بگیری باید 5 انگشتت رو ببری بالا بگی ببخشید استاد

safoora55
02-09-2010, 09:08
ولی از شوخی گذشته همه ی مدارکتون رو با خودتون ببرید حالا اگر چیزی کم داشتید خیلی مهم نیست شاید توی ثبت نام وقفه بیفته ولی حتما روز اول زود برید کارتون زود راه بیفته برای ثبت نام خوابگاه چون ممکنه ظرفیت کم داشته باشن متقاضی زیاد اون وقت زود پر بشه همون اول که رفتید راجع به خوابگاه بپرسید و اگر شد جا رزرو کنید
در مورد پچه های پیام نور سعی کنید همون اول ترم برید سراغ منابع معمولا منابع درسی این دانشگاه زود تموم میشه تا سری بعدی آماده ی چاپ بشه نصف ترم رفته میتونید بچه های سال بالایی رو پیدا کنید ازشون کتاب بگیرید یا چیزی که خیلی توی این دانشگاه مرسومه اینه که اغلب کتابهاشون نصف قیمت میفروشن معمولا هم کتابفروشی های اطراف دانشگاه دارن چون اکثر کتابها خصوصا ترمهای پایین بدردنخور هست ارزش نداره بابتش پول زیاد بدید
کلا همیشه سعی کنید برای کتابهایی پول بدید که مرجع رشته ی شما هستن و ارزش خریدن داره در درجه ی بعد کتابهایی که از خریدشون ناچارید

saeid_panah
02-09-2010, 11:31
خواهش میکنم بقیه هم جواب بدن! :10:
واسه اون هایی که قرار نیمه دوم وارد دانشگاه شن، شهریور ثبت نام میکنن یا بهمن؟
:11::11::11::11::11::11::11::11:
:9::24::34:

M . Sayid
02-09-2010, 13:09
[QUOTE=safoora55;5353507]سال اولی رو هرکارش کنی از دو کیلومتری میشه شناخت
سال اول سامسونیت دست میگیرن به قاعده ی یک چمدون کم کم آب میره تا سال آخریا که کش میبندن دور کتابا دست میگیرن
[سال اولی ها همیشه سر ردیف جلو تو کلاس دعوا دارن زود میان که جلو بشینن کم کم هرچی ترم بره بالاتر عقب نشینی می کنن تا سال آخریها که کم مونده دیوارو سوراخ کنن برن کلاس پشتی

این قرتی بازیا چیه سامسونت و کش و.... کتابو می گیری دستت یه دفتر کلاسور هم ایضا خودکار هم تو جیبت

ما که 3 سال دبیرستان و 1 سال پیش از اون گوشه آخر کلاس دست راست تکون نخوردیم اصولا اون آخرا کیفش بیشتره

doost4
02-09-2010, 13:31
:9::24::34:
عزیزم 467 نفر تا حالا این سوالو پرسیدن . معمولا مهر هست اگه آزاد باشه همون بهمن

bahador2009
02-09-2010, 13:47
هم اکنون در صفحه هفت و پست 62 هستیم
چجوری حساب کردین و اینقدر دقیق گفتین که 467 نفر پرسیدن!!!!!!!!!!!!!111
شوخی کردم:11:

doost4
02-09-2010, 13:53
هم اکنون در صفحه هفت و پست 62 هستیم
چجوری حساب کردین و اینقدر دقیق گفتین که 467 نفر پرسیدن!!!!!!!!!!!!!111
شوخی کردم:11:
جاهای دیگه هم می پرسن فقط اینجا نیست که . تو تاپیکای دیگه

saeid_panah
02-09-2010, 15:41
داداش اعصاب نداری ها!
دمت گرم خیلی باحالی:10::10::10:
:11::11::11:

hermione
02-09-2010, 18:03
خواهشا یه تاپیک بزنید الف تا ی خوابگاه شهر دور شرایط درون خوابگاه ، ناگفته ها و .... . .
این ضروری تره

doost4
02-09-2010, 18:42
خواهشا یه تاپیک بزنید الف تا ی خوابگاه شهر دور شرایط درون خوابگاه ، ناگفته ها و .... . .
این ضروری تره

doost4
04-09-2010, 23:58
مراحل ثبت نام
1- اخذ پوشه ، فرم های ثبت نام - واریز فیش های هزینه تحصیلی ( مخصوص دانشجویان دوره شبانه )
توجه : حداقل شهریه واریزی دانشجویان دوره شبانه برای مقطع دکتری دامپزشکی پنج میلیون ریال و سایر دانشجویان سه میلیون ریال می باشد .
.
2 _ تکمیل قسمت های مورد نیاز در فرم های ثبت نام
( لازم به ذکر است اطلاعات پذیرفته شدگان بصورت اتوماتیک درج شده است . لذا فقط قسمتهای تکمیل
نشده کامل شود . )

3- مراجعه به تیم های ثبت نام مطابق با رشته های مشخص شده با ارائه مدارک ذیل :
الف : ارائه یک قطعه عکس پشت نویسی شده و فرم آمار که از قبل تکمیل نموده اید به واحد آمار
ب : ارائه مدارک ثبت نامی و تحصیلی به شرح ذیل به تیم ثبت نام :
نکته مهم : مدارک با ترتیب زیر آماده و تحویل شود .
1 - اصل دیپلم و یا گواهی موقت و 2 سری تصویر آن .
2- اصل گواهی سال ماقبل دیپلم و 2 سری تصویر آن .
3 - اصل پیش دانشگاهی و یا گواهی موقت و 2 سری تصویر آن .
4 - ریزنمرات 96 واحدی مقطع دیپلم و 1 سری تصویر آن .
5 - ریزنمرات 24 واحدی مقطع پیش دانشگاهی و 1 سری تصویر آن . (برای داوطلبان نظام جدید)
6- اصل دیپـلم و اصل گواهی سال ماقبل دیپلم و 2 سال ماقبل دیپلم و 2 سری تصویر از آنها ( برای دارندگان مدرک نظام قدیم )
7 – عکس 15 قطعه برای برادران و خواهران پشت نویسی شده با قید رشته قبولی .
8 – اصل شناسنامه و 6 سری تصویر از تمام صفحات آن .
9- اصل کارت ملی و 6 سری تصویر از پشت و روی آن .
10 – نامه موافقت بدون قید و شرط بمنظور ثبت نام و ادامه تحصیل برای کارکنان دولت .
11- اصل و تصویر کارت پایان خدمت و یا مدارکی که وضعیت نظام وظیفه پذیرفته شدگان را مشخص نماید . ( طبق موارد مندرج در دفترچه سازمان سنجش آموزش کشور - مربوط به آزمون سراسری سال 89 مخصوص برادران )

doost4
05-09-2010, 12:38
البته اینا مال دانشگاه دولتی بود. آزادو قبلا گفته بودم :20:

salar_aziz
05-09-2010, 13:49
خوب دوستان
من مي خوام فردا برم مسافرت با اجازتون تا 26 شهريور هم بر نمي گردم.
چي كار كنم اگه قبول شدم مي تونم بعد از 26 شهريور برم واسه ثبت نام؟

ممنون ميشم كاملا توضيح بديد.

bnmnb
05-09-2010, 20:01
خوب دوستان
من مي خوام فردا برم مسافرت با اجازتون تا 26 شهريور هم بر نمي گردم.
چي كار كنم اگه قبول شدم مي تونم بعد از 26 شهريور برم واسه ثبت نام؟

ممنون ميشم كاملا توضيح بديد.
بستگی داره به دانشگاهت که چه موقع بخواد ثبت نام کنه.
البته یک روز رو می گذارن برای اونایی که روز مقرر نتونستن ثبت نام کنند.
ولی سعی کن همون روزی که هست بری برای ثبت نام

saeid_panah
07-09-2010, 10:08
سلام! راستی اگه از اولویت اول در اومدیم، تکلیف اولویت دوم و سوم و ... چی میشه؟ حتما باید همون اولویت اول رو بخونیم؟
اگه واسه 467 مین بار این سوال پرسیده شده، ببخشید! :31:

dracula_killer
07-09-2010, 10:31
سلام! راستی اگه از اولویت اول در اومدیم، تکلیف اولویت دوم و سوم و ... چی میشه؟ حتما باید همون اولویت اول رو بخونیم؟
اگه واسه 467 مین بار این سوال پرسیده شده، ببخشید! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله باید همون رو بری
اما میشه با دوندگی بری اولویت های بعدی
البته این که میگم ماله سراسریه

reza-atom
07-09-2010, 11:26
باید خودتون رو با ارتباط با جنس مخالف آماده کنید نه این که اومد سلام کرد 1 دل نه 100 دل عاشق بشین یا مثلا با سر برید تو در و دیوار:36:.دانشگاه یعنی رابطه ی درسی متقابل.:25:

آقا این رو خیلی باحال گفتی !!!! :31:

bnmnb
07-09-2010, 13:01
آقا این رو خیلی باحال گفتی !!!! :31:
قربونت
من واقعا به چشم دیدم که این اتفاقات افتاده واقعا باید آدم جنبه داشته باشه:10:

bahador2009
07-09-2010, 13:17
مدارک رو یکی از دوستان میزاره( برای ثبت نام (سراسری) )

ZINOSHTAN
07-09-2010, 15:42
مدارک رو یکی از دوستان میزاره( برای ثبت نام (سراسری) )

تو همین تاپیک دوستان چندبار قرار دادن
اینو چند پست قبل doost4 نوشته بود:

مراحل ثبت نام
1- اخذ پوشه ، فرم های ثبت نام - واریز فیش های هزینه تحصیلی ( مخصوص دانشجویان دوره شبانه )
توجه : حداقل شهریه واریزی دانشجویان دوره شبانه برای مقطع دکتری دامپزشکی پنج میلیون ریال و سایر دانشجویان سه میلیون ریال می باشد .
.
( لازم به ذکر است اطلاعات پذیرفته شدگان بصورت اتوماتیک درج شده است . لذا فقط قسمتهای تکمیل
نشده کامل شود . )

الف : ارائه یک قطعه عکس پشت نویسی شده و فرم آمار که از قبل تکمیل نموده اید به واحد آمار
5 - ریزنمرات 24 واحدی مقطع پیش دانشگاهی و 1 سری تصویر آن . (برای داوطلبان نظام جدید)
6- اصل دیپـلم و اصل گواهی سال ماقبل دیپلم و 2 سال ماقبل دیپلم و 2 سری تصویر از آنها ( برای دارندگان مدرک نظام قدیم )
10 – نامه موافقت بدون قید و شرط بمنظور ثبت نام و ادامه تحصیل برای کارکنان دولت .
11- اصل و تصویر کارت پایان خدمت و یا مدارکی که وضعیت نظام وظیفه پذیرفته شدگان را مشخص نماید . ( طبق موارد مندرج در دفترچه سازمان سنجش آموزش کشور - مربوط به آزمون سراسری سال 89 مخصوص برادران )

و مهمتر اینکه بعد از اعلام نتایج باید بری به سایت دانشگاهی که قبول شدی تا دقیقا متوجه بشی که چیا لازمه.

HOJ-JAT
07-09-2010, 18:16
اید خودتون رو با ارتباط با جنس مخالف آماده کنید نه این که اومد سلام کرد 1 دل نه 100 دل عاشق بشین یا مثلا با سر برید تو در و دیوار[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دانشگاه یعنی رابطه ی درسی متقابل.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
علاوه بر آن:
1.دادن و گرفتن جزوه
2. کنارش نشستن
3.تو یک گروه بودن
4.واستون اب میوه خریدن

doost4
08-09-2010, 00:52
مراحل ثبت نام
.
نشده کامل شود . )

دوستان توجه کنید که این بالایی مربوط به سراسری هست و پایینی مربوط به آزاد .

1- دریافت فرم ثبت نام

مدارک :
اصل و 2 سری کپی کارت ملی
12 قطعه عکس

doost4
08-09-2010, 00:58
.....................

Amir_oscar
09-09-2010, 13:54
چی بپوشیم اولین روز بریم دانشگاه ؟! :31:
کت شلوار ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یا تیریپ صمیمیت ورداریم اسپرت بپوشیم ؟! :31:

مثل پویا(ترانه مادری) با کت و شلوار بریم! :دی
یک توصیه:
روز اولی جوگیر نشید، سامسونت ببرین! :دی یه ورقی دفتری چیزی بسه! :دی

LiLiyaan
09-09-2010, 14:00
میگم دخترا باید چه جوری برن؟

مثلا شلوار جین گیر میدن ؟
اخه من یه دوستی دارم دندون پزشکی ازاد میخونه میگه گیر میدن جین بپوشی

لاک چی؟

ناخن بلند ؟

:دی

خدائی گیر میدن به اینا؟

Tarannom_
09-09-2010, 14:04
میگم دخترا باید چه جوری برن؟

مثلا شلوار جین گیر میدن ؟
اخه من یه دوستی دارم دندون پزشکی ازاد میخونه میگه گیر میدن جین بپوشی

لاک چی؟

ناخن بلند ؟

خدائی گیر میدن به اینا؟

من خودم سه ترم دانشگاه رفتم و تا جایی که از بقیه جاها میدونم به شلوار جین گیر نمیدن...مانتوتم باید تا زانو باشه حتما...ناخن بلندم مهم نیس...اما 90% دانشگاه ها به لاک گیر میدن...واسه همین بری دانشگاه می بینی نصف دخترا با دستکش میان تو:31:

Amir_oscar
09-09-2010, 14:05
آقا به نظرم روزای اول دانشگاه همچین بااعتماد به نفس بریم که شبیه این ترم اولی ها نباشیم که احساس غربت می کنن و یه جوری ان!
همچین سربالا، لبخند ملحی روی لب، جوری که انگار صد ساله اینجا دانشجوییم! :دی

Tarannom_
09-09-2010, 14:08
آقا به نظرم روزای اول دانشگاه همچین بااعتماد به نفس بریم که شبیه این ترم اولی ها نباشیم که احساس غربت می کنن و یه جوری ان!

اکثرا این بچه های سراسری هستن که با تیریپ مثبت میرن دانشگاه و 60 تا کتاب و دفتر میذارن تو کیفشون...تو دانشگاه آزاد بچه ها خیلی ریلکس ترن:31:
یه سری هم هستن که تو شهر خودشون ازاد نبودن و وقتی دانشجوهای شهر دیگه میشن، دیدنشون بعد از یکی دو ترم خیلی خیلی جالبه...یعنی در حد بنز پیشرفت می کنن...اینارو از رو حرف نمیگما...این چیزارو خودم دیدم:13:

moraddad
09-09-2010, 14:10
لاک چی؟

ناخن بلند ؟
دیگه چی ؟! تعارف نکنا ! :31:
به لاک گیر میدن ! ( من خودم نمیدونما ! :31: شنیدم ! )

----------------
من جین میپوشم و یه پیرهن خوشگل آبی چهارخونه دارم با اون ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از سرشون هم زیاده ! :31:

dracula_killer
09-09-2010, 14:12
دوستان یه سوال که فکر کنم قبلا هم پرسیده شده:
برای گواهی نامه ی پیش دانشگاهی و دیپلم نیاز به مهر و امضای آموزش و پرورش هست؟

Kurosh
09-09-2010, 14:12
مثل پویا(ترانه مادری) با کت و شلوار بریم!
حالا جدی چه تیپی بریم؟! من تو مدرسه اش هم با تی شرت یا دیگه نهایتاً پیراهن آستین کوتاه می رفتم! :دی 
چی باید پوشید روز اول؟! :دی گیر ندن یه وقت! :دی

majid.khaledi
09-09-2010, 14:13
دوستان شما که برین.اسمتون میشه ترم بوقی!!!:دی(یه موقع سال بالایی ها دستتون نندازن)
سعی کنید تابلو نباشین لباس ان چنانی:دی و تیپ خیلی ضایع :دی هم ممنوع
سعی کنید ازتون سوال پرسیدن که رتبه ات چنده و این حرفا یه چیزی بگین که باز دستتون نندازن:دی

LiLiyaan
09-09-2010, 14:15
ای بابا

مگه یه لاک چیه دیگه

همون دستکش باید دستم کنم ((:

میگم روزای اول حتما باید بریم ؟

واقعا کلاسا تشکیل میشه به صورت جدی ؟:دی

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

اره دیگه مهر و امضا باید داشته باشه

behnam_roli
09-09-2010, 14:16

منم همین قصد رو داشتم:دی
کاملا میخوام تریپ معمولی بزنم:دی... اصلا برای اینکه طبیعی بشه از این دمپایی لا انگشتیا میپوشم!:27:
هیچی هم با خودم نمیبرم سر کلاس... اگه هم بردم شاید یه ورق و یه خودکار!! :دی

Tarannom_
ای بابا

مگه یه لاک چیه دیگه

شما که ترم اولی دستکش دستت نکن حتما گیر میدن...اون سال بالاییان که راحتن:31:
اگه سراسری نیستی، معمولا کلاسا تا یه هفته تق و لقه...این سوالارو از بچه های دانشگاه خودت بپرسی بهتره..چون دانشگاه با دانشگاه فرق می کنه.

Amir_oscar
حالا جدی چه تیپی بریم؟! من تو مدرسه اش هم با تی شرت یا دیگه نهایتاً پیراهن آستین کوتاه می رفتم! :دی
چی باید پوشید روز اول؟! :دی گیر ندن یه وقت! :دی
فکر نکنم گیر بدن!
همون مثل همیشه لباس بپوشیم و جوگیر نشیم!:31:

majid.khaledi
09-09-2010, 14:19
اتفاقا دانشگاه دولتی مثل ازاد نیست که به لباس گیر بدن

دانشگاه ما که به تیپ های خفن:دی هم گیر نمیدن چه برسه به تی شرت یا مانتو کوتاه

bnmnb
09-09-2010, 14:20
ای بابا

مگه یه لاک چیه دیگه

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

توی دانشگاه شیراز من ندیدم به تیپ گیر بدن بیشتر مسائل سی ا سی هست که مشکل سازه
دختر ها هم لاک می زنن کسی هم بهشون گیر نمی ده به مانتو هم گیر ندادن تا حالا(من ندیدم) کلا به آدمگیر نمی دن
بقیه دانشگاهها رو نمی دونم:11:

LiLiyaan
09-09-2010, 14:21
من یه بار رفته بودم علم وصنعت

احساس کردم اومدم دانشگاه ازاد

پسراشونم خیلی پررو بودن :|

behnam_roli
09-09-2010, 14:22
آقا یه سوال بی ارتباط به مبحث لباس دارم! :دی :

من الان رفتم سایت سازمان سنجش گفت روز 22 شهریور باید برم ثبت نام
ولی سایت دانشگاه زنجان زده ثبت نام وسه رشته مکانیک 29 شهریور!

از رفیقم که زنجان میخونه پرسیدم گفت... اونی که دانشگاه میگه!
به سازمان سنجش زنگ زدم میگه شما به سازمان سنجش اکتفا کنید!!

حالا کدومو گوش بدم؟!

masih eia
09-09-2010, 14:23
من جین میپوشم و یه پیرهن خوشگل آبی چهارخونه دارم با اون ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از سرشون هم زیاده ! :31:
همین تریپ این بارسایی .......خوبه دیگه.:27:
ولی حتما باید یه جوری بریم که تابلو نباشه ترم 1 هستیم.

LiLiyaan
09-09-2010, 14:24
سنجشو بیخیال

فقط دانشگاههههههههه

اصل اونه که برنامه ریخته

سنجش چیه

bnmnb
09-09-2010, 14:24
ای بابا

مگه یه لاک چیه دیگه

کلاسهای سال پایینی ها با حد اکثر تعداد دانشجو برگزار می شه:31:
چون همه ذوق و شوق دارن برن دانشگاه.حقم دارن منم اولش همینطوری بودم

Amir_oscar
09-09-2010, 14:25

حالا کدومو گوش بدم؟!
پایین اطلاعیه ی سایت سنجش یه فایل pdf ربای ثبت و نام اینا هست بر اساس دانشگاه. اون رو دانلود کن.
لینکش:

bnmnb
09-09-2010, 14:29

حالا کدومو گوش بدم؟!
دانشگاه برنامه ریخته به سازمان سنجش چه کار داری؟؟؟

---------- Post added at 03:29 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

دوستان لطفا به هیچ عنوان کت و شلوار یا لباس خیلی رسمی نپوشید که خیلی مسخرتون می کنن.

قبل از شروع ترم هم برید دانشگاه رو ببینید که کجاست کلاساش کجاست و یا سلف چه جوریه
مثلا دانشگاه شیراز با کارت الکتریکی با یک دستگاه غذا سفارش می دی
کار با این وسایل رو هم یاد بگیرید

jadoogar5422
09-09-2010, 14:43
به عنوان يک فرد خبره! به ورودي جديدها پيشنهاد ميکنم تا دو هفته بعد از مهر ،سر و کله شون تو دانشگاه پيدا نشه وگرنه همه ميفهمن ترم اولي هستيد و هنوز نميدونيد دودره بازي در دانشگاه يعني چي.:5:

Bellona
09-09-2010, 15:01
سلام
رشته ای که من قبول شدم از نیمسال دوم شروع میشه
میدونید من کی باید برم ثبت نام؟؟ الان یا بهمن؟؟؟ (هر چی زنگ زدم دانشگاه جواب ندادن)

Amir_oscar
09-09-2010, 15:01
سلام
رشته ای که من قبول شدم از نیمسال دوم شروع میشه
میدونید من کی باید برم ثبت نام؟؟ الان یا بهمن؟؟؟ (هر چی زنگ زدم دانشگاه جواب ندادن)
سلام.
الآن...

M . Sayid
09-09-2010, 15:10
حیف که نمیزارن و گرنه با شلوار کردی می رفتم + گیوه

این دانشگاهی که من قبول شدم سومین ساله کاریش میشه امسال
سال آخر نداریم:31:

John Cena723
09-09-2010, 15:14
تا اونجا که ممکنه به صورت داش مشتی وارد دانشگاه شوید . شلوار شش جیب فراموش نشه.

Amirdb
09-09-2010, 15:18
آقا یکی بگه دقیقا من باید برم مدرسه چه فرما و چه مدارکی رو بگیرم؟
کل پرونده دیپلمم(پارسال سال سوم) پارسال واسه ثبت نام دادم مدرسه اون هم باید بگیرم؟
چه چیزایی مدرسه ازم میگیره؟منظورم اینه که چه چیزایی همراهم باید ببرم مدرسه تا مدارکا رو بهم بدن؟

safoora55
09-09-2010, 16:41
من یه بار رفتم آزاد ساری یه خانمه رو گذاشتن دم، حالا همه از سالن مد با هفت قلم آرایش اومدن گیر داده باید چادر داشته باشید هرکی هم میومد یه چادر دور خودش مثل لنگ میپیچید ، ما که فلسفه ی اون نیم متر پارچه رو نفهمیدیم
خلاصه بسی تعجبیدیم:18::18::18:

sweeti.dream
09-09-2010, 17:41
مثل پویا(ترانه مادری) با کت و شلوار بریم! :دی
یک توصیه:
روز اولی جوگیر نشید، سامسونت ببرین! :دی یه ورقی دفتری چیزی بسه! :دی
بستگی داره چی و کجا قبول شده باشین!!من پارسال سال اولم بود و پزشکی قبول شدم.روز اول با تیپ اسپرت رفتم:27:ولی رفتم اونجا دیدم همه با تیپ رسمی اومدن:31:

shifter
09-09-2010, 17:44
روز اولی جوگیر نشید، سامسونت ببرین! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه ورقی دفتری چیزی بسه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من كوله پشتي ميبرم!!:31:
حالا ما خواستيم وسط كلاس بريم دست به اب بايد چيكار كنيم ؟ از استاد بايد اجازه بگيريم؟:31:

masih eia
09-09-2010, 17:51
من كوله پشتي ميبرم!!:31:
حالا ما خواستيم وسط كلاس بريم دست به اب بايد چيكار كنيم ؟ از استاد بايد اجازه بگيريم؟:31:
نه بابا یه جا خوندم توی همین تاپیک نباید اجازه گرفت.باید همینطور سرتا بندازی پایین بری بیرون.:31:

Amir_oscar
09-09-2010, 17:53
نه بابا یه جا خوندم توی همین تاپیک نباید اجازه گرفت.باید همینطور سرتا بندازی پایین بری بیرون.:31:
ما شانس نداریم. یه دفعه دیدی استاد گفت: هو! کجا؟! :دی

Kurosh
09-09-2010, 17:55
ظاهراً بچه ها میگن باید سرمون رو مثل ... بندازیم بریم بیرون! :دی

ولی بی ادبیه که! :دی

پ.ن: نکته ی مهم اینه که هر پنج انگشت (یک دست) رو باید برای اجازه بالا ببرید! نه فقط انگشت اشاره! :دی
من این مورد رو از اول دبیرستان رعایت کردم! :27: دیگه عادت دارم!

masih eia
09-09-2010, 17:56
ما شانس نداریم. یه دفعه دیدی استاد گفت: هو! کجا؟! :دی
خب اون موقع 2 راه داری یا همونطور با سر پایین به راهت ادامه میدی یا بر میگردی یه لبخند میزنی و کارتا میگی.

Amirdb
09-09-2010, 18:04
روز اولی جوگیر نشید، سامسونت ببرین! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه ورقی دفتری چیزی بسه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اقا یه توصیه ما بکنیم؟ :31:
یکی از این دفترای پاپکو (همین سیمی ها که برگاش رو میشه جدا کرد)رو بگیرید دستتون ببرید من کل دبیرستان رو هم روز اول هم طول سال با همین میرفتم هم شکل کلاسور داره هم ابهتش بالاس و هم فکر نمیکنن ترم صفری هستین :31::31:

masih eia
09-09-2010, 18:07
اقا یه توصیه ما بکنیم؟ :31:
یکی از این دفترای پاپکو (همین سیمی ها که برگاش رو میشه جدا کرد)رو بگیرید دستتون ببرید من کل دبیرستان رو هم روز اول هم طول سال با همین میرفتم هم شکل کلاسور داره هم ابهتش بالاس و هم فکر نمیکنن ترم صفری هستین :31::31:
پیشنهاد خوبیه.اگه تو اول سال میبردی من کل سال دوم و سوم فقط با همین دفترا رفتم.
واسه برگه هم همیشه یا آویزون بچه ها بودیم یا آویزون دفتر.:27:

saeed_h1369
09-09-2010, 18:11
1- خودتون باشین ( یعنی نه خودتو بگیر نه جل باش نمیدونم هر چی که هستی باش )
2- به لباس و تیپ ما که گیر نمیدادن نه دختر نه پسر حالا نمیدونم بقیه دانشگاها چجوریه اما دانشگاه ما خیلی ازین نظرا آزاده به جاش از نظرای دیگه ......:دی
3- رابطه رو نمیدونم چی بگم من که اتفاق خاصی برام نیوفتاد نه میخواد هی برین طرفشون نه خودتونو بگیرین من که نه کاری به کارشون داشتم وایمیسادم تا خودشون مثلا سوالی چیزی میپرسیدنو بعد مثلا نزدیک تر میشدم باهاشون به هر حال چیز خاصی نیست روزای اول خیلی خوش میگذره
4- شما هر کاری که میخواید بکنید هر کاری کنی آخرش بهت میخندن ترم بالایی ها :دی مثلا روز اول نمیخواد لباس نوهاتونو بپوشین :دی میگم هر کاری شما میخوای بکن آخرش خنده داری :دی
ادامه دارد....

netwait
09-09-2010, 18:12
آقايون..خانوما...دخترا..پسرا
من همين الان فهميدم كارت ملي رو نگرفتم
لطفاً با توضيحات بگيد چه بلاييي سرم مياد
واي بدبخت شدم
:41:

Amirdb
09-09-2010, 18:14
پیشنهاد خوبیه.اگه تو اول سال میبردی من کل سال دوم و سوم فقط با همین دفترا رفتم.
واسه برگه هم همیشه یا آویزون بچه ها بودیم یا آویزون دفتر.:27:

نه خوب منم کل سال میبردم کل دبیرستان و پیش :31:اصلا هیچ جوره با کوله و سامسونت و کیف دستی و... حال نمیکنم:31:

دقیقا منم هر روز واسه برگه آویزون بچه ها بودم:27:

bax_021
09-09-2010, 18:25
واي بدبخت شدم
:41:
نگران نباش بابا
منم ندارم
برو ثبت احوال شهرتون مدارک رو بده
20 روزه تحویل می دن
به خاطر نداشتن کارت ملی که نمی گن ثبت نام نمی کنیمت
بعدا می بری براشون

faeze.t
09-09-2010, 18:37
دانشگاه ازاد از کی تا کی ثبت نام داره ؟

saeed_h1369
09-09-2010, 18:40
واي بدبخت شدم

نترس منم نداشتم پارسال
میری توی ثبت احوال میگی که اولا برام کارت ملی مو درست کنین اینا بعد یه برگه بهت میده که میگه فلان وقت بیا بگیر کارتتو بعدشم بگو واسه ثبت نام دانشگاه میخوام یه رسید بهت میده که میگه ایشون شماره ملیشون اینه و مهرو اینا داره اونو میبری مشکلت حل میشه;)

saeid_panah
09-09-2010, 19:05
من امروز رفتم دنبال مدارک. شما فقط با پیش دانشگاهی کاردارین نه با دبیرستانتون. 4 قطعه عکس و کارنامه کنکور(اولیه و نهایی) لازم شد(نمیدونم میخواستن چیکار).
اونجا خودشون میدونن چیا باید بهتون بدن استرس نداشته باشین. بعدش هم باید برید آموزش و پرورش قسمت های معاونت، آموزش متوسطه، دبیر خونه و ... زیاد کار نداره تنبلی نکنید زود مدارک رو آماده میکنید.
سر جم 4 صفحه با کلی امضا هستن.

LiLiyaan
09-09-2010, 19:12
من رفتم دانشگاه

هیچکی نبود

یعنی گفتن مسئولین نیستن

بعد چهار نفر اومدن بیرون فکر کردم دانشجو هستن گفتم عجبببببببب
بعد اقاهههه گفت نه خانوم اینا کاررگردن
((:

مردیم از خنده

ولی خب نفهمیدم چی به چیه و حالا باز یه شنبه بریم ببینیم چه جوریه

elendil
09-09-2010, 19:56
جو نگیرتتون MIT و UCLA که نمیخوایم بریم :دی :دی

من یه سوال برام پیش اومده :دی

ما فنی ها سر کلاس ریاضی 1 که میشینیم :دی فقط همون بچه های رشته خودمون هستن یا از رشته های دیگه هم هستن یعنی کلاس ریاضی 1 من که صنایع هستم فقط اون تعدادی که این رشته میگیرفته امسال سر کلاس با من هستن یا رشته های دیگه دانشگاه هم هستن :دی :دی

Glad Boy
09-09-2010, 20:09
جو نگیرتتون MIT و UCLA که نمیخوایم بریم :دی :دی

من یه سوال برام پیش اومده :دی

ما فنی ها سر کلاس ریاضی 1 که میشینیم :دی فقط همون بچه های رشته خودمون هستن یا از رشته های دیگه هم هستن یعنی کلاس ریاضی 1 من که صنایع هستم فقط اون تعدادی که این رشته میگیرفته امسال سر کلاس با من هستن یا رشته های دیگه دانشگاه هم هستن :دی :دی

از رشته های دیگه هم هستن ! البته فک کنم هم مقطع شما باشن. یعنی اگه کاردانی باشی اوناهم کاردانین !
معمولا درسای عمومی از رشته های دیگه هم هستن البته امکانش هم هست که کد رو فقط برای رشته شما باز کرده باشن و فقط خودتون باشین ولی درسای تخصصی فقط خودتونید !

LiLiyaan
09-09-2010, 20:11
یکی بیاد بگه

مراحل ثبت نام چه جوریه

یعنی از لحظه ای که میری
و فرم میگیری
تا شهریه

چند روز میکشه ؟

همش تو یه مرحله س؟

اونائی که ثبت نام کردن بگنننن

saeed_h1369
09-09-2010, 20:28
جو نگیرتتون MIT و UCLA که نمیخوایم بریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من یه سوال برام پیش اومده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما فنی ها سر کلاس ریاضی 1 که میشینیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فقط همون بچه های رشته خودمون هستن یا از رشته های دیگه هم هستن یعنی کلاس ریاضی 1 من که صنایع هستم فقط اون تعدادی که این رشته میگیرفته امسال سر کلاس با من هستن یا رشته های دیگه دانشگاه هم هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بله بقیه هم هستن البته کم مثلا ریاضی یک ما بودن برقی ها هم یکمیشون و فیزیکمون که برقو عمران بودن
شما میری سر ریاضی یک استاد فیض میاد سر کلاس بعد 4 روز دیگه نمیری سر کلاس :دی

LiLiyaan
09-09-2010, 20:47
واقعا کههههههه

یعنی کسی دانشگاه نرفته دیگه!!!!!!!!

masih eia
09-09-2010, 20:57
بچه ها حالا خوابگاه که بریم چی باید ببریم؟؟؟چی نباید ببریم؟؟؟

shifter
09-09-2010, 20:57
بله بقیه هم هستن البته کم مثلا ریاضی یک ما بودن برقی ها هم یکمیشون و فیزیکمون که برقو عمران بودن
شما میری سر ریاضی یک استاد فیض میاد سر کلاس بعد 4 روز دیگه نمیری سر کلاس :دی
:18: فيض استاد تهرانه سعيد؟؟
تو باهنر كرمان هم شنيدم هستش كه!
عجب شانسي داريما:31: من فيض نميخوام:31:

Lady Negar
09-09-2010, 21:53
یکی بیاد بگه

مراحل ثبت نام چه جوریه

یعنی از لحظه ای که میری
و فرم میگیری
تا شهریه

چند روز میکشه ؟

همش تو یه مرحله س؟

اونائی که ثبت نام کردن بگنننن

همش تو یه مرحله هست.یه روزه وکاملا mp3.
کارخاصی نیست.همش یه مشت امضا و ورق بازیه.+پرداخت شهریه*
شما وقتی وارد دانشگاه بشید بافلش راهنماییتون
میکنه به محل ثبت نام.از اونجا هم خود مسئولین بهت میگن که
باید بری کجا/

---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

بچه ها حالا خوابگاه که بریم چی باید ببریم؟؟؟چی نباید ببریم؟؟؟

:blink:.....................
خوب هرچی احتیاج داری!!!
الان من باید چیزی رو لیست بکنم؟؟؟

unlife
09-09-2010, 21:54
من کارت ملی ندارم
واسه ثبت نام لازمه حتمن؟
با شناسنامه کار راه نمی اوفته؟

bnmnb
09-09-2010, 22:05
من کارت ملی ندارم
واسه ثبت نام لازمه حتمن؟
با شناسنامه کار راه نمی اوفته؟
صفحات قبل بهتون جواب دادن

---------- Post added at 11:05 PM ---------- Previous post was at 11:03 PM ----------

برای دوستانی که نتونستن این رو ببینن و باز هم سوال های مشابه می کنن دوباره می گذارم:

از اول تا آخرشو براتون می گم:
1)بلافاصله بعد از اعلام نتایج نهایی سراسری در سایت سازمان سنجش و خبر گذاری ها اعلام می شه که چه موقع برای ثبت نام به دانشگاه مورد نظر مراجعه کنید.مثلا دانشگاه سراسری شیراز(که خودم توش هستم) 4 مهر ماه تازه شروع به ثبت نام کرد و فکر کنم 7 مهر هم کلاسها شروع شد.:27:

2)با توجه به دانشگاهی که قبول شدی می ری تو سایتش و مدارک لازم رو جمع و جور می کنی از هر کدوم از مدارک هم 2 تا 3 تا بیشتر می بری.بعضی از دانشگاهها هم مثل دانشگاه شیراز قسمتی از ثبت نامش اینترنتی هست که باید قبل از مراجعه حظوری ثبت نام اینترنتی رو انجام بدید و مبلغی هم بریزید به حساب دانشگاه(با توجه به اینکه خوابگاه بخوایید یا نه یا روزانه یا شبانه باشید و ....)

3)بعد از کاغذ بازی ها احتمالا زمان اردو رو مشخص می کنن بعدش هم برنامه کلاسیتون رو می دن

بعد از ثبت نام::27:
اولش که رفتی همه یک جوری نگات می کنن و احیانا از کنارت رد می شن می گن بوووووووق(این یعنی سال صفری هستی)بعدش می ری سر کلاس می بینی همه اومدن.بعد از 15 دقیقه میبینی الاف شدی استاد نیومده بعدش هم اگه مثلا تا 2 ساعت دیگه کلاس نداشتی نباید بری خونتون بشین تو چمنا استفاده کن.حیف وقتی هست که صرف رفت و آمد می شه.
توی اون زمان برو سلف و کتاب خونه و مرکز کامپیوتر و .... پیدا کن:8:

ولی حتما سر کلاسها برید به خدا اگه نرید مشروط می شین(معدل زیر 12 می شه) یا می افتین دیگه اون موقع خیلی بده هاااا.:18:
سعی کنید چشمهاتون رو باز کنید خودتون هر جا رو که می خوایید پیده کنید و سوال کردن از سال بالایی ها اکیدا ممنوع که سر کارتون می گذارن.:21:
لطفا از حواشی کناره گیری کنید و سعی کنید از همین الان بین اساتید اسم و رسمی داشته باشید.:10:
5 شنبه ها هم دانشگاه تعطیله.یعنی مسئولین تشریف ندارن
چند تا از اصطلاحها:

1)حذف و اضافه: بعد از ثبت نام شما می تونید چند تا از دروستون رو چون می بینید با برنامه هاتون جور نیست حذف یا اضافه کنید.تاریخش هم معمولا 2 هفته بعد از ثبت نام هست.
2)حذف نهایی: معمولا 2 هفته بعد از امتحانات میان ترم(اواخر ترم) تاریخش هست و برای حذف درسی است که نخوندید یا سر کلاسش نرفتید یا .... .:40:

3)گریدر: یعنی کسی که به استاد کمک می کنه و معمولا قسمتی از نمره دستش هست:21:

4)کرو(curve): همون گرد کردن خودمون هست یعنی استاد میاد به دانشجوهاش نمره اضافه می کنه لطفا با کرم اشتباه گرفته نشود:27:

5)محوطه: همون چمن خودمونه که در اوقات فراقت می ری توش حالشو می بری و به این اون متلک نمی گی.:13:

6) چلو خورشت سبزی: چمن پلو:2:

7) سلف سرویس: غذا خوری:5:

8) سال صفری یا سال بوقی: به عزیزان تازه وارد گفته می شود:10:
سوالی بود در خدمتم

موفق باشید

masih eia
09-09-2010, 22:59
---------- Post added at 10:53 PM ---------- Previous post was at 10:51 PM ----------

:blink:.....................
خوب هرچی احتیاج داری!!!
الان من باید چیزی رو لیست بکنم؟؟؟
والا اولین باره میخوام برم خوابگاه:31:خب بگو چی هست چی نیست چی نباید باشه چی....

elendil
09-09-2010, 23:14
شما میری سر ریاضی یک استاد فیض میاد سر کلاس بعد 4 روز دیگه نمیری سر کلاس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سعید جون قربونت بره علی :دی من دانشگاه تهران قبول شدم فنی هم هستم ولی پردیس سه :دی اون تاپیکو دنبال میکردی اونجا گفتم انواع اتهامات بند پ و بند الف و بند س رو به من نچسبونن :دی :دی :دی

saeed_h1369
09-09-2010, 23:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فيض استاد تهرانه سعيد؟؟
تو باهنر كرمان هم شنيدم هستش كه!
عجب شانسي داريما[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من فيض نميخوام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
na fek nakonam jaye dg dars bede ehtemalan shebahate esmo inas

bitaaaa
09-09-2010, 23:42
یه دوستی تو همین تاپیک گفته بود که با مقداری دوندگی میشه مثلن اولویت اولمون رو قبول شدیم ولی بخوایم عوضش کنیم و بریم اولویت های بعدی (که امکان قبولی توش بود) رو بخونیم

میشه بگین این دوندگی چی هست؟ و تا کی مهلت داریم براش؟

M A T I N
10-09-2010, 00:10
یه دوستی تو همین تاپیک گفته بود که با مقداری دوندگی میشه مثلن اولویت اولمون رو قبول شدیم ولی بخوایم عوضش کنیم و بریم اولویت های بعدی (که امکان قبولی توش بود) رو بخونیم

چند روز دیگه سازمان سنجش یه کارنامه دیگه میده که توش نوشته چه رشته های دیگه ای رو بعد از این انتخابت قبول شدی .
من شنیدم تا آخرین ترم تحصیلت هم میتونی بری رشته های بعدی که قبول شده بودی رو بخونی , من دوستم ترم 4 این کارو کرد , یعنی رشته , شهر و دانشگاهش رو عوض کرد ,واحد های مشترکی که با رشته ی جدیدش پیش ما خونده بود رو هم اونجا ازش قبول کردن .(از برق رفت صنایع)
البته اگه هر دوتا رشته تو یه دانشگاه باشه خیلی آسون تره .

Maziar_69
10-09-2010, 01:18

به ما که گفته بودن تا 2 ترم نگذرونی نمیتونی بری اون رشته ی بعدی که قبول شدی.
یعنی 2 ترم ( که همش درسای عمومی و پایه و اینا هست ) میخونی بعد درخواست میدی اگه موافقت شد منتقل میشی به رشته ای که پایین تر از این قبول شدی. :46:

mehdi_360
10-09-2010, 01:35
دوستان یه سوالی هست که مدتها ذهن منومشغول کرده !

اگه دیر رفتیم سر کلاس و استاد هم تو کلاس باشه باید اجازه گرفت یا همینطوری تریپ سال بالایی سر رو بندازیم پایین بریم تو کلاس ؟:دی

aazp
10-09-2010, 01:50

اگه دیر رفتیم سر کلاس و استاد هم تو کلاس باشه باید اجازه گرفت یا همینطوری تریپ سال بالایی سر رو بندازیم پایین بریم تو کلاس ؟:دی

یه لحضه دستتو بیار بالا سریع هم بیار پایین:27:

doost4
10-09-2010, 02:17
آقا جاتون خالی ما رفتیم کلی چی خریدیم واسه خوابگاه :31: رنده ، سینی ، کاسه ، در باز کن ، مگس کش :31: سبد ، دستکش ، لیوان ، پارچ آب ، جارو :31: کیسه آبگرم ، توری کبابی :31: و ... :31:

Manchester boy
10-09-2010, 02:27
آقا جاتون خالی ما رفتیم کلی چی خریدیم واسه خوابگاه :31: رنده ، سینی ، کاسه ، در باز کن ، مگس کش :31: سبد ، دستکش ، لیوان ، پارچ آب ، جارو :31: کیسه آبگرم ، توری کبابی :31: و ... :31:
با پیکنیک اشتب گرفتی ؟ :27::31: بیژامه یادت نره

doost4
10-09-2010, 02:37
با پیکنیک اشتب گرفتی ؟ :27::31: بیژامه یادت نره

عزیزم خوابگاه که خونه خاله نیست . رفت و رو داره ، پخت و پز دار ، شست و شو داره و .... :31:

Amirdb
10-09-2010, 05:26

تسلیت میگم 4 سال همه بچه های خوابگاه آویزنتون میشند چون کسی اینا رو نمیبره جدی گفتم :31:

yenoghteyee
10-09-2010, 08:05
بچه‌ها كسي از ثبت نام دانشگاه تهران اطلاعات دقيق داره؟

M . Sayid
10-09-2010, 08:35
تذکر۱: دانشجویان ورودی جدید پذیرفته شده در دانشگاه صنعتی کرمانشاه پس از ثبت نام، از مورخ ۱۳۸۹/۶/۲۷ به مدت یک هفته به اردوی بازدیدهای علمی از مراکز صنعتی مهم استان اعزام خواهند شد.
تذکر۲: پس از اتمام اردوی بازدیدهای علمی، کلیه ی دانشجویان ورودی جدید به اردوی سیاحتی-فرهنگی اعزام می گردند.

جریان این اردوها چیه ؟؟

شبانه روزیه
یا
هر روز در دانشگاه جمع میشیم؟

shifter
10-09-2010, 08:45
همه دانشگاها اردو ميزارن براي ورودي هاي جديد؟:31:

دانشگاه صنعتي اصفهان هنوز مهر نشده ميخواد 3 روز سال اوليا رو ببره مشهد!!:31:

ati_1991
10-09-2010, 11:34
بچه‌ها كسي از ثبت نام دانشگاه تهران اطلاعات دقيق داره؟
فکر کنم مثل پارسال تا اونجایی که یادمه تا 2 3 روز دیگه تو سایت سنجش میزنه

hermione
10-09-2010, 12:01
خیلی فوریه از دانشگاه شهرکرد کسی می دونه تاریخ ثبت نام کیه ؟

J A V I D
10-09-2010, 12:32
اینجا همه در مورد الفش سوال پرسیدن من الان تو ی ش هستم ، یعنی فردا آخرین هفته ای که می رم دانشگا خدا بخواد فقط یه مشکلی هست من یه مبلغ خیلی زیادی به خاطر یه اشتباهی که انجام دادم از دانشگاه طلبکار شدم یعنی دانشگا باید بهم بده ، دانشگا آزاد ، این پول رو راحت امور شهریه پس می ده یا نامه بازی اینا داره ، کسی در جریانه اگه نامه بازی داره حدودا پروسش چقدر طول می کشه ، چون دانشگا خیلی دوره برا من راحت نیست هی برم اونجا برگردم مبلغ پولم خیلی زیاده نسبتا ...

Amir_oscar
10-09-2010, 13:26
خیلی فوریه از دانشگاه شهرکرد کسی می دونه تاریخ ثبت نام کیه ؟
خب این رو دانلود کن:

اگه شرایط دانشگاهت توش بود، خب طبق همون عمل کن. وگرنه طبق این:

new life
10-09-2010, 13:29
یکی از دوستان محبت کردن مدارک مورد نیاز برای ثبت نامو گذاشته بودن
میشه بپرسم کسایی که دانشگاه ازاد می خوان برن هم باید همین مدرک ها رو اماده کنن ایا ؟

doost4
10-09-2010, 13:44
تسلیت میگم 4 سال همه بچه های خوابگاه آویزنتون میشند چون کسی اینا رو نمیبره جدی گفتم :31:

دانشجو که شدی حساب کار میات دست عزیزم :27:

Glad Boy
10-09-2010, 14:05
اینجا همه در مورد الفش سوال پرسیدن من الان تو ی ش هستم ، یعنی فردا آخرین هفته ای که می رم دانشگا خدا بخواد فقط یه مشکلی هست من یه مبلغ خیلی زیادی به خاطر یه اشتباهی که انجام دادم از دانشگاه طلبکار شدم یعنی دانشگا باید بهم بده ، دانشگا آزاد ، این پول رو راحت امور شهریه پس می ده یا نامه بازی اینا داره ، کسی در جریانه اگه نامه بازی داره حدودا پروسش چقدر طول می کشه ، چون دانشگا خیلی دوره برا من راحت نیست هی برم اونجا برگردم مبلغ پولم خیلی زیاده نسبتا ...

اگر واقعا پول حق شما باشه مشکلی نداره. راحت میدن. البته یه کم دوندگی داره. بیشتر بین بخش های امور مالی و شهریه و صندوق رفاه و اینا.
البته فکر کنم باید فارغ التحصیل بشی.

J A V I D
10-09-2010, 15:46
حق بودن که حقمه ، الانم تو سایت دانشگاه نوشته بستانکارم ، وام اینا هم نگرفتم خدا رو شکر که گیر صندوق رفاه بیافتم ... ! یه سوال کارت غذامون رو باید پس بدیم دیگه بعدا پس بدیم اون سه تومن که بابت صدور کارت ازمون گرفتن بهمون پس می دن ؟!؟ من درسمم تموم شده فردا دارم می رم برای کارای فارق التحصیلی ...

M . Sayid
10-09-2010, 16:56
دانشجو که شدی حساب کار میات دست عزیزم :27:

تازه می خواد پزشکی بخونه یعنی حدود 7 سال
فکر کن چه کدبانویی ازش در میاد!!!!!!!!!!!!

*IN*
10-09-2010, 17:15
سلام
من فنی آزاد قبول شدم ولی هنوز سراسری امتحان ندادم،مهلت ثبت نام آزاد فردا و پس فردای کنکور سراسری فنیه ، اگه آزاد ثبت نام کنم بعد سراسری قبول شم میتونم پولی که برای ثبت نام آزاد دادم رو پس بگیرم؟؟؟

Glad Boy
10-09-2010, 17:28
حق بودن که حقمه ، الانم تو سایت دانشگاه نوشته بستانکارم ، وام اینا هم نگرفتم خدا رو شکر که گیر صندوق رفاه بیافتم ... ! یه سوال کارت غذامون رو باید پس بدیم دیگه بعدا پس بدیم اون سه تومن که بابت صدور کارت ازمون گرفتن بهمون پس می دن ؟!؟ من درسمم تموم شده فردا دارم می رم برای کارای فارق التحصیلی ...

آره. پولتو بهت پس میدن. اصلا یکی از قسمت های پروسه ی فارغ التحصیلی همینه که میری پیش مسئول امور مالی اون نگا میکنه اگه بستانکار باشی نامه بهت میده که بهت پس بدن ، اگه بدهکار باشی که تا ندی از فارغ التحصیلی خبری نیست !
کلا اگه زرنگ باشی و گیر و گوری توی کارت نباشه توی یه روز کاری می تونی کارای فارغ التحصیلی رو انجام بدی !
در مورد کارت غذا هم نه ! چه حرفا میزنی :31: ! اون هزینه صادر شدن کارت بوده، اونو پس نمیدن که ولی اگه چیزی توی حساب کارت غذات باشه بهت پس میدن ...

سلام
من فنی آزاد قبول شدم ولی هنوز سراسری امتحان ندادم،مهلت ثبت نام آزاد فردا و پس فردای کنکور سراسری فنیه ، اگه آزاد ثبت نام کنم بعد سراسری قبول شم میتونم پولی که برای ثبت نام آزاد دادم رو پس بگیرم؟؟؟

نه دانشگاه آزاد که پول به کسی پس نمیده ! :31: مگر حالت اون دوستمون که بالا جوابشو دادم !
شما میری آزاد ثبت نام میکنی اگه بعد مثلا یه ترم خوندی خواستی بری دولتی این واحدهایی که پاس کردی رو توی دانشگاه دولتی برات تطبیق میکنن اونوقت دیگه اونجا نباید پاس کنی ! البته یه شرایطی داره که معمولا چندتاش هم قبول نمیکنن ...

J A V I D
11-09-2010, 00:33
ببخشید باز سوال پیش اومد با نامه مگه بانک پول پس می ده !؟؟ مگه خود امور مالی و یا شهریه چک نمی دن ، یا نقدی حساب می کنن ؟!؟

ای ول پس هزار تومن ته کارت غذام رو بهم پس می دن : دی

t.sunami
11-09-2010, 00:36
سلام من رفتم مدرسمون مدارکمو بگیرم.مدیرمون از بچه ها میپرسید چی قبول شدید همه میگفتن برق اراک برق اصفهان عمران تهران ار من پرسید من یه چیزی تحویلش دادم کف کرد(خالی بستم.البته ارومیه قبول شدم ولی خالی بدی بستم و یه جای دیگه ای گفتم) اونم گفت اسم و رشته و شهر و رتتثو بنویس که منم با پررویی تمام همه رو غلط گفتم:31:.حالا واسه چی میخوان اینا؟؟گندش در نیاد ابروم بره>
:41:حالا چی میشه؟؟گندش درمیاد؟چکار کنم؟ترو خدا کمک کنید:19: 2تا عکس هم بهشون دادم .الان مثل چی پشیمونم.:19:

t.sunami
11-09-2010, 00:37
تکراری:19:

elendil
11-09-2010, 01:28

اگه دیر رفتیم سر کلاس و استاد هم تو کلاس باشه باید اجازه گرفت یا همینطوری تریپ سال بالایی سر رو بندازیم پایین بریم تو کلاس ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک دانشجوی پی30 اینو توضیح بده :دی

M . Sayid
11-09-2010, 08:43
برا وضعیت نظام وظیفه چیکار کنم ؟؟
متولد نیمه اول 70

maryam_freeze
11-09-2010, 08:45

اجازه که اصلا ! البته بستگی به استادش داره ، در می زنی سلام می گی می شینی واسه بعضیا همون کار رو هم نمی کنی ! اگه نمی دونی استاد چه جوریه اخلاقش ، همین جوری بشین ! اگه نخوان رات بدن که همون لحظه که درو وا کردی بهت می پرن !
ولی نگین اجازه که ضایست !

yenoghteyee
11-09-2010, 09:59
با خنده و تيريپ مهربون:
اي واي استاد ببخشيد دير كردم. اتوبوسمون چپ كرده بود.

Amirdb
11-09-2010, 10:32
سلام من رفتم مدرسمون مدارکمو بگیرم.مدیرمون از بچه ها میپرسید چی قبول شدید همه میگفتن برق اراک برق اصفهان عمران تهران ار من پرسید من یه چیزی تحویلش دادم کف کرد(خالی بستم.البته ارومیه قبول شدم ولی خالی بدی بستم و یه جای دیگه ای گفتم) اونم گفت اسم و رشته و شهر و رتتثو بنویس که منم با پررویی تمام همه رو غلط گفتم:31:.حالا واسه چی میخوان اینا؟؟گندش در نیاد ابروم بره>
:41:حالا چی میشه؟؟گندش درمیاد؟چکار کنم؟ترو خدا کمک کنید:19: 2تا عکس هم بهشون دادم .الان مثل چی پشیمونم.:19:

مدرسه ما که اسم افراد و رشته قبولیشون رو بنر میکنه میزنه به دیوار واسه تبلیغات شاید اونم واسه همین خواسته بوده

Glad Boy
11-09-2010, 11:58
ببخشید باز سوال پیش اومد با نامه مگه بانک پول پس می ده !؟؟ مگه خود امور مالی و یا شهریه چک نمی دن ، یا نقدی حساب می کنن ؟!؟

ای ول پس هزار تومن ته کارت غذام رو بهم پس می دن : دی

نه نامه رو فکر کنم باید ببری یه جا دیگه بدی به اون. اون واست چک صادر میکنه ...

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

به نظرم همیشه سعی کنید آتو ندین دست اساتید ! بعضی هاشون واقعا عقده ای هستن ! بعضی هاشون واقعا پایه و با حال هستن ! حالا اگه دیر رسیدین دو تا تقه آروم بزنید به در بعد در رو باز کنید به استاد یه اشاره کوچولو هم بکنید کافیه فقط جوری که استاد ببینه. نه که بگید آقا اجازه ! بعدشم سریع برید یه جا بشینن و سعی کنین موقع نشستن زیاد سر و صدا نکنید که تابلو میشین :31: !

Parnyan
11-09-2010, 12:35
سلام

بچه ها کسی خبر داره علم و صنعت بهشهر خوابگاه میده یا نه !؟ خودگردانم بده بد نیس

elendil
11-09-2010, 13:58
اجازه که اصلا ! البته بستگی به استادش داره ، در می زنی سلام می گی می شینی واسه بعضیا همون کار رو هم نمی کنی ! اگه نمی دونی استاد چه جوریه اخلاقش ، همین جوری بشین ! اگه نخوان رات بدن که همون لحظه که درو وا کردی بهت می پرن !
ولی نگین اجازه که ضایست !

پس سعی کنیم چند جلسه اول ( چند هفته اول ) چند دقیقه قبل شروع کلاس سر کلاس باشیم تا چنین اتفاقی برا بقیه افتاد اخلاقاش دستمون بیاد :دی :دی

Search2599
11-09-2010, 14:47
دوستان یه سوال که فکر کنم قبلا هم پرسیده شده:
برای گواهی نامه ی پیش دانشگاهی و دیپلم نیاز به مهر و امضای آموزش و پرورش هست؟

تا جایی که من پرسیدم حتما لازمه

میری مدرسه مدارک رو می گیری میبری آموزش و پرورش دایره امتحانات مهر میزنن بعد میری نزد رئیس اونم مهر میزنه بعد میری کپی می گیری که کپی برابر اصل بشه

Search2599
11-09-2010, 15:10
آقا> اون کاغذی که از پست می گیریم رو :(فرم تایید تحصیلی)
آدرس دانشگاه و دانشکده باید دقیق باشه ؟؟ اگه آره واسه نرم افزار چی بنویسیم؟؟؟؟

maryam_freeze
11-09-2010, 15:23
پس سعی کنیم چند جلسه اول ( چند هفته اول ) چند دقیقه قبل شروع کلاس سر کلاس باشیم تا چنین اتفاقی برا بقیه افتاد اخلاقاش دستمون بیاد :دی :دی

همون طور که glad boy هم گفت بهتره کلا آتو ندید دست استاد !!

doost4
11-09-2010, 15:41
مدرسه ما که اسم افراد و رشته قبولیشون رو بنر میکنه میزنه به دیوار واسه تبلیغات شاید اونم واسه همین خواسته بوده

مدرستون کجا بود ؟ :31:

Glad Boy
11-09-2010, 16:59
آقا> اون کاغذی که از پست می گیریم رو :(فرم تایید تحصیلی)
آدرس دانشگاه و دانشکده باید دقیق باشه ؟؟ اگه آره واسه نرم افزار چی بنویسیم؟؟؟؟

نه بابا نمی خواد ! فقط آدرس دانشگاه رو بنویس ! چون تاییدیه تحصیلی باید بره توی پرونده _ت؛ پست تاییدیه ها رو میده به قسمت اداری اونا هم فک کنم اول توی دبیرخونه شماره میزنن بعد میدن بایگانی که بذاره توی پرونده ...

M . Sayid
11-09-2010, 20:02
برا وضعیت نظام وظیفه چیکار کنم ؟؟
متولد نیمه اول 70

کسی نبود

دقیقا برای تاییدیه تحصیلی چیکار باید بکنیم ؟؟
بریم پست برگه رو پست کنیم یا با خودمون ببریم برا ثبت نام ؟؟

تأییدیه ی ارزش تحصیلی (دیپلم و پیش دانشگاهی)
اینو برا ثبت نام خواستن

Glad Boy
11-09-2010, 23:36
کسی نبود

دقیقا برای تاییدیه تحصیلی چیکار باید بکنیم ؟؟
بریم پست برگه رو پست کنیم یا با خودمون ببریم برا ثبت نام ؟؟

اینو برا ثبت نام خواستن

در مورد نظام وظیفه سوالتو توی تاپیک خودش بپرسی سریعتر جواب میگیری ...
آره این همون تاییدیه تحصیلیه. کار سختی نیست. شما میری پست اونجا میگی تاییدیه تحصیلی می خوام، بهت یه فرم میده یه مقداری پول هم ازت میگیره. شما فرم رو دقیق پر می کنی و همونجا به مامور پست تحویل میدی. بعد پست اول میفرسته آموزش پرورش بعد دوباره از اونجا میگیره می فرسته دانشگاهتون. دو هفته تا یک ماه هم طول میکشه تا برسه دست دانشگاه ...
یادم رفت بگم ، تاییدیه تحصیلی رو به هیچ عنوان دست خودت نمیدن.

Search2599
12-09-2010, 07:55
در مورد نظام وظیفه سوالتو توی تاپیک خودش بپرسی سریعتر جواب میگیری ...
آره این همون تاییدیه تحصیلیه. کار سختی نیست. شما میری پست اونجا میگی تاییدیه تحصیلی می خوام، بهت یه فرم میده یه مقداری پول هم ازت میگیره. شما فرم رو دقیق پر می کنی و همونجا به مامور پست تحویل میدی. بعد پست اول میفرسته آموزش پرورش بعد دوباره از اونجا میگیره می فرسته دانشگاهتون. دو هفته تا یک ماه هم طول میکشه تا برسه دست دانشگاه ...
یادم رفت بگم ، تاییدیه تحصیلی رو به هیچ عنوان دست خودت نمیدن.

هزینش هم 2500 تومان ناقابل است !

Ninjai
12-09-2010, 09:37
قضیه فیش اقدام تاییدیه ی تحصیلی چیه ؟؟؟ گویا به دانشگاه ربط داره ولی تو سایت دانشگاه ما که هیچی ننوشته . باید پست رفت و چیزی رو پست کرد ؟؟

Glad Boy
12-09-2010, 09:56
قضیه فیش اقدام تاییدیه ی تحصیلی چیه ؟؟؟ گویا به دانشگاه ربط داره ولی تو سایت دانشگاه ما که هیچی ننوشته . باید پست رفت و چیزی رو پست کرد ؟؟

فکر می کنم منظور اون فیشی هست که وقتی میری پست فرم تاییدیه تحصیلی رو پر می کنی ، پست بهت میده. یه قبض واسه پست پیشتاز فک کنم.

در ضمن مطلب شماره 178 هم بخونی بد نیست.

Ninjai
12-09-2010, 11:24
فکر می کنم منظور اون فیشی هست که وقتی میری پست فرم تاییدیه تحصیلی رو پر می کنی ، پست بهت میده. یه قبض واسه پست پیشتاز فک کنم.

در ضمن مطلب شماره 178 هم بخونی بد نیست.
امکان داره دانشگاهی اینرو فعلا نخواد؟؟؟ چون دانشگاه ما هیچی نگفته در موردش !

elendil
12-09-2010, 11:42
پذيرفته شدگان مقطع كارشناسي پيوسته روزانه و شبانه دانشگاه تهران ميبايست از تاريخ 22/06/1389 لغايت 26/06/1389 به مدت 5 روز نسبت به انجام ثبت نام٬تكميل اطلاعات و ارسال مدارك خود بصورت الكترونيكي اقدام كنند.

مدارك مورد نياز براي ارسال به شرح ذيل مي باشد:
عكس داوطلب (طبق مشخصات خواسته شده)(در يك فايل/تصوير) (اجباري)
تصوير صفحه اول شناسنامه(در صورت دارا بودن توضيحات صفحه آخر)(در يك فايل/تصوير) (اجباري)
رو و پشت کارت ملي‌(در يك فايل/تصوير) (اجباري)
اصل يا گواهي موقت پيش دانشگاهي (اجباري)
اصل يا گواهي موقت ديپلم متوسطه که داراي معدل کتبي باشد (اجباري)
کارت پايان خدمت-معافيت دائم-معافيت موقت دفترچه آماده به خدمت-نامه اداره نظام وظيفه و...پشت و روي آن اسکن شود شود. (اجباري)
تصوير كارنامه سال اول و دوم دبيرستان (سهميه هاي 2و3 )(در يك فايل/تصوير) (اجباري)

بچه ها این دانشگاه تهران مورد یکی مونده به آخرش رو که اجباری هم هست من از کجا باید جور کنم این همون تاییدیه تحصیلی که نیست یا احیانا بهش ربطی نداره ؟؟

masud-000000
12-09-2010, 11:45
آقا این تاییدیه تحصیلی رو همه مراکز پستی دارن؟!
من فردا باید برم ثبت نام همه مدارکم تکمیله فقط این تاییدیه مونده...اینم باید بگیرم؟!
.
یه چیز دیگه...میگم مهر آموزش و پرورش هم باید زیر این مدرگ گواهی موقت قبولی پیش دانشگاهی حتما باشه؟!
چون زیرش نوشته که برای ثبت نام در دانشگاههای داخل کشور نیازی به مهر آموزش و پرورش نیست...!
حالا باید چیکار کنم برم مهر کنم؟!یا نیازی نیست؟

bax_021
12-09-2010, 12:58
آقا این تاییدیه تحصیلی رو همه مراکز پستی دارن؟!
من فردا باید برم ثبت نام همه مدارکم تکمیله فقط این تاییدیه مونده...اینم باید بگیرم؟!
.
یه چیز دیگه...میگم مهر آموزش و پرورش هم باید زیر این مدرگ گواهی موقت قبولی پیش دانشگاهی حتما باشه؟!
چون زیرش نوشته که برای ثبت نام در دانشگاههای داخل کشور نیازی به مهر آموزش و پرورش نیست...!
حالا باید چیکار کنم برم مهر کنم؟!یا نیازی نیست؟
تاییدیه رو وقتی رفتی دانشگاه اگر لازم شد خودشون ازت می خوان (ممکنه بعد چند ترم) الان لازم نیست.
فکر کنم می خواد مهر.
مدرسه ی ما برای همه ی دانش آموزاشو برده آموزش پرورش مهر زده.
امروز که رفتم گرفتم مدارکو روی همشون مهر آموزش پرورش بود.
یه زنگ به دانشگاهی که قبول شدی بزن. بپرسی بهتره. :11:

behnam_roli
12-09-2010, 13:01
وسه تاییدیه تحصیلی باید برید پست نزدیک محلتون... یه کپی هم از گواهی موقت پیش یا دیپلم باید ببرید + 6000 تومن پول+ نشونی و کد پستی دانشگاتون
یه سری پاکت و فرم میدن باید پر کنید... یه رسیدی بهتون میدن.... اون رسید رو برای ثبت نام دانشگاه لازم دارید!

Amir_oscar
12-09-2010, 13:51
وسه تاییدیه تحصیلی باید برید پست نزدیک محلتون... یه کپی هم از گواهی موقت پیش یا دیپلم باید ببرید + 6000 تومن پول+ نشونی و کد پستی دانشگاتون
یه سری پاکت و فرم میدن باید پر کنید... یه رسیدی بهتون میدن.... اون رسید رو برای ثبت نام دانشگاه لازم دارید!
توی مدارکی که سایت سنجش زده، تاییدیه نخواسته! باید حتما این کار رو بکنیم؟!

behnam_roli
12-09-2010, 14:17
توی مدارکی که سایت سنجش زده، تاییدیه نخواسته! باید حتما این کار رو بکنیم؟!

نمیدونم ولی به نظر من برو سایت دانشگاتون یا زنگ بزن دانشگاه ازشون بپرس تا مطمئن بشی...

MORINIO
12-09-2010, 14:41
بچه ها یه نفر بگه این اصل گواهينامه تأييد شده ديپلم متوسطه نظام جديد آموزش متوسطه چیه دقیقآ ؟ منظورم اینه توش چه چیزایی نوشته؟ ... آخه دارم دنبال مدارک میگردم میخوام ببینم دقیقآ چه چیزایی توش نوشته تا پیداش کنم ...

ممنون

babak_eivazi
12-09-2010, 14:45
من امروز رفتم پروندم رو از مدرسه گرفتم یه نفر اینجا نوشته بود باید برین آموزش پرورش مدارکتون رو تایید کنه که اصلا هم چین چیزی لازم نیست ! من 10 نفر رو هم با خودم کشوندم اونجا آخرش همه چپ چپ نگام می کردن !

Glad Boy
12-09-2010, 14:57
بچه ها یه نفر بگه این اصل گواهينامه تأييد شده ديپلم متوسطه نظام جديد آموزش متوسطه چیه دقیقآ ؟ منظورم اینه توش چه چیزایی نوشته؟ ... آخه دارم دنبال مدارک میگردم میخوام ببینم دقیقآ چه چیزایی توش نوشته تا پیداش کنم ...

ممنون

همون تاییدیه س فک کنم. توی این یکی دو صفحه آخر زیاد در موردش صحبت شده ...

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

امکان داره دانشگاهی اینرو فعلا نخواد؟؟؟ چون دانشگاه ما هیچی نگفته در موردش !

خواستن رو که حتما می خواد . ولی بله ممکنه الان ازتون نخواد یا همون قبضی که پست بهتون داده فعلا براش کافی باشه ...
ولی اینو حتما باید داشته باشین. مثلا اگه توی پرونده نباشه فارغ التحصیلتون نمی کنن !
این تاییدیه لامسب یه برگه A5 بیشتر نیستا ! ولی خیلی چیز مهمیه خیلی چیزا بهش گیره !

m.a_935267
12-09-2010, 15:16
گواهينامه تأييد شده ديپلم متوسطه نظام جديد آموزش متوسطه يه برگه است كه بهش گواهي موقت مي گن كه بايد از مدرستون بگيريد
ما كه گرفتيم. هم ماله پيش هم متوسطه . 6 ماه هم بيشتر اعتبار نداره. به همين خاطر بايد تا انتهاي نيم سال اول تاييديه رو پيگيري كني چون اين برگه ي مورد نظر شما موقتيه.
يا علي

hermione
12-09-2010, 18:34
دانشگاه شهرکرد چه روزیه ؟ کسی فهمید ممنون میشم بگه (رشته مهندسی برق)
ویــــــرایش فهمیدم چه روزیه بالاخره سایتش بالا اومد
بر اساس حروف الفبا همون روزیکه سنجش اعلام کرده . ..

doost4
12-09-2010, 18:35
آقا این دانشگاه بیرجند چن روزه سایتش پکیده . کسی می تونه ببینه ؟ birjand.ac.ir

prodoctornuke
12-09-2010, 20:58
من رشتم تو دبیرستان تجربی بود ولی کنکور ازاد گروه فنی مهندسی شرکت کردم و مهندسی کامپیوتر -نرم افزار نجف اباد قبول شدم.
حالا با توجه به این که کاردانی پیوسته هست میتونم ثبت نام کنم؟یا مجاز به ثبت نام نیستم؟

yenoghteyee
12-09-2010, 21:09
من رشتم تو دبیرستان تجربی بود ولی کنکور ازاد گروه فنی مهندسی شرکت کردم و مهندسی کامپیوتر -نرم افزار نجف اباد قبول شدم.
حالا با توجه به این که کاردانی پیوسته هست میتونم ثبت نام کنم؟یا مجاز به ثبت نام نیستم؟
مي‌توني.
ناراحت نباش.

saeid_panah
13-09-2010, 08:30
دانشگاه تبریز سیستم پاسخ گویی آنلاین گذاشته!

shifter
13-09-2010, 14:09
براي تاييده تحصيلي معدل كل پيشو بايد بنويسيم؟؟
پس اون معدل كتبي چيه كه اونم ميخوان؟؟ تو پيش كه معدل كتبي نداشتيم!
من به پست هم هرچي گفتم فقط ميگفت معدل پيش دانشگاهيتو بنويس:41: به خاطر همين معدل كتبيو خالي گذاشتم...
نميشد معدل كتبي و كل سال سوم رو بنويسيم؟؟

ZINOSHTAN
13-09-2010, 14:32
من امروز ثبت نام کردم
کار ثبت نام من کلا دیگه تموم شد و فقط مونده یه کارت داشجویی که اونم گفتن دفعه بعد که اومدی بهت میدیم.:27:
کارایی که کردم اینا بودن:
اول رفتم سایت دانشگاهمون و مدارک مورد نیاز رو یادداشت کردم:
اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی،اصل و کپی مدرک پیش و دوره متوسطه،عکس،رسید ارزش تحصیلی از پست، و احیانا کارت پایان خدمت یا چیز دیگه ای که چون من نیمه دوم 70 بودم معافیت تحصیلی داشتم و اینا رو نمی خواستن.(یعنی راجع به سربازی هیچ کاری نکردم)
بعدش رفتم مدرسمون و مدرک موقت پیش و سوم + ریز نمرات دوره متوسطه و پیش دانشگاهی رو گرفتم(دمشون گرم همه مدارک رو از قبل آماده کرده بودن:8::10:)
با بچه ها پا شدیم رفتیم اداره پست و سر قضیه ی تاییدیه دو سه ساعتی اونجا الاف شدیم . اونجا هم کپی همون مدرک موقت پیش دانشگاهی رو ازتون می گیرن + یه فرم داغونی رو پر میکنید + دو تا پاکت پستی بهتون میدن که باید رو یکی آدرس خودتون و آموزش و پرورش رو بنویسید و رو یکی دیگه آدرس آموزش پرورش با دانشگاهتون آخرش هم 5800 تومن ازمون گرفتن و یه رسید پست پیشتاز بهمون دادن که امروز تحویل دادم(بدون این برگه دانشگاه ما ثبت نام نمی کرد:41:)

خلاصه امروز هم همه مدارک رو جمع و جور کردمو....(راستی کارنامه سال سوم هم تو پست و هم موقع ثبت نام همراهتون باشه چون توی فرم ها معدل کتبی و معدل کل رو ازتون میخوان)

چقدر حرف زدم..ما رفتیم.

moraddad
13-09-2010, 15:48
آرش راس میگه ...منم معدل کتبیو خالی گذاشتم !
خودشونم نمیدونستن چی از آدم میخوان !
حالا پس فردا دانشگاه خفتمون نکنه !؟ :31:

hojjatinho
13-09-2010, 17:06
این قضیه تایدیه تحصیلی هم حکایتی شده واسه خودش:31:
بالاخره کدوم معدل ها رو بنویسیم؟
اصلا من خودم یه جا واسش درست می کنم همه رو می نویسم!:31:

Amir_oscar
13-09-2010, 18:13
هم روی گواهی نامه ی دیپلم و هم روی گواهی نامه ی پیش دانشگاهی نوشته تاییدیه می خواد. باید دو تا تاییدیه بفرستیم؟!

ZINOSHTAN
13-09-2010, 18:55
من خودم موقع پر کردن اون فرمه (توی پست) یکی در میون جاخالی ها رو رد می کردم (خیلی مزخرف بود) واسه پر کردن 4 تا جاخالی یه ساعت ،من و دوستام داشتیم فرم رو موشکافی می کردیم بلکه چیزی دستگیرمون بشه..دریغ! به نظر من چیز خیلی خیلی مهمی نیست که اینجوری حساس شدین، اصل شماره دانش آموزیه بقیش رو دانشگاه می دونه چطور از حلقوم آموزش پرورش بکشه بیرون!!!

واسه معدل هم من معدل سومم رو وارد کردم (مسئول باجه گفته بود)

steps
13-09-2010, 19:39
اقا من تو الف رو رد کردم اما تو گ موندم .
از پیش 1 درسم مونده امتحانش 25 شهریور هست.
مثل من چند نفر بودن اما خبری ازشون نیست ببینم چی کار کردن

t.sunami
13-09-2010, 19:55
من خودم موقع پر کردن اون فرمه (توی پست) یکی در میون جاخالی ها رو رد می کردم (خیلی مزخرف بود) واسه پر کردن 4 تا جاخالی یه ساعت ،من و دوستام داشتیم فرم رو موشکافی می کردیم بلکه چیزی دستگیرمون بشه..دریغ! به نظر من چیز خیلی خیلی مهمی نیست که اینجوری حساس شدین، اصل شماره دانش آموزیه بقیش رو دانشگاه می دونه چطور از حلقوم آموزش پرورش بکشه بیرون!!!

واسه معدل هم من معدل سومم رو وارد کردم (مسئول باجه گفته بود)

اونطور که من میدونم مدل کتبی همون معدل امتحان نهایی سال سوم بود و معدل کل هم همون معدل دیپلم..
دوستان درست میگم یا نه؟؟
:10:

elendil
13-09-2010, 23:22
خب منم بالاخره ثبت نام کردم فقط مونده شنبه برم باشگاه دانشجویی خ 16 آذر مدارکی که خواستن رو حضوری بدم تا کارت دانشجویی و برنامه ترم1 رو بگیرم احیانا اگه فلش و ... هم دادن بگیرم ازشون :دی :دی :دی

دانشگاه تهرانی ها سلااااااااااااااااااااااا ااااااام :دی

ورودی های 89ای سلااااااااااااااااااااااا اااااااااام :دی

هم رشته ای ها ( صنایع ) سلااااااااااااااااااااااا اام :دی

Search2599
13-09-2010, 23:46
خب منم بالاخره ثبت نام کردم فقط مونده شنبه برم باشگاه دانشجویی خ 16 آذر مدارکی که خواستن رو حضوری بدم تا کارت دانشجویی و برنامه ترم1 رو بگیرم احیانا اگه فلش و ... هم دادن بگیرم ازشون :دی :دی :دی

دانشگاه تهرانی ها سلااااااااااااااااااااااا ااااااام :دی

ورودی های 89ای سلااااااااااااااااااااااا اااااااااام :دی

هم رشته ای ها ( صنایع ) سلااااااااااااااااااااااا اام :دی

مبارکه !
هم دانشگاهی شدیم :10:

به نظرت هنوز وقت هست واسه ثبت نام ؟؟

elendil
13-09-2010, 23:57
مبارکه !
هم دانشگاهی شدیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظرت هنوز وقت هست واسه ثبت نام ؟؟

شما وارد سامانه گلستان شو همه چی درست میشه :دی

golestan.ut.ac.ir

REGISTERED-USER
14-09-2010, 00:09
به به گل های نو شکفته :دی

انشالله زودتر کارشناس بشید ویا دکتر مهندس بیایید تو جمع ما :دی

ولی اگه بدونید تازه بدبختی ها و نگرانی هاتون شروع میشه :دی

Amir_oscar
14-09-2010, 00:36
معاونت فرهنگي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري آئين‌نامه اجرايي استقبال از دانشجويان جديدالورود در سال تحصيلي 90ـ 89 را به دانشگاه‌هاي كشور ابلاغ كرد.

براساس اين آئين‌نامه كه در راستاي استقبال شايسته از دانشجويان ورودي جديد دانشگاه‌ها و هماهنگي و وحدت رويه دانشگاه‌هاي تحت پوشش وزارت علوم، تحقيقات و فناوري تدوين شده، ستاد استقبال از دانشجويان كه متشكل از مسئولان ذيربط دانشگاه و همچنين نماينده ولي‌فقيه در دانشگاه است، مسئول برگزاري مراسم خواهد بود.

بر اساس اين آئين‌نامه كه با همكاري و نظرخواهي از دبيران فرهنگي مناطق دانشگاهي كشور و نمايندگان معاونت‌هاي وزارت متبوع تهيه شده است، مسئولين دانشگاه ملزم شده‌اند علاوه بر رفتار و منش صميمانه و پرهيز از رقايت در اجراي برنامه‌ها، دانشجويان را با دانشگاه‌ها، تشكل‌هاي دانشجويي و دستاوردهاي آنها آشنا كنند.

همچنين در اين آئين‌نامه با تاكيد بر لزوم برگزاري اردوهاي دانشجويي به تفكيك جنسيتي، بر اجراي هر چه بهتر برنامه‌ها، پرهيز از برگزاري مراسمات لغو و سبك و طنزهاي كليشه‌اي توجه ويژه‌اي شده است.

بر اين اساس مقرر شده كه دانشگاه‌هاي كشور ستاد استقبال از دانشجويان جديدالورود را تشكيل داده، نكات مندرج در آئين‌نامه مذكور را رعايت كرده و خلاصه گزارش اقدامات انجام شده را جهت ارزيابي فعاليت‌هاي انجام شده هر دانشگاه و ارتقاي برنامه‌هاي سنوات آتي به معاونت فرهنگي و اجتماعي ارسال كنند.

در همين زمينه غلامرضا خواجه‌سروي معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس، به تشريح مواد اين آئين‌نامه پرداخت و اظهار داشت: بر اساس آئين‌نامه استقبال از دانشجويان جديد‌الورود دانشگاه‌هاي كشور مقرر شده است كه ستاد استقبال از دانشجويان جديدالورود در دانشگاه با حضور فعالانه مسئولان ذيربط و نماينده نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در هر دانشگاه تشكيل شود.

وي افزود:براي حسن شروع و در آغاز همه برنامه‌هاي استقبال، گنجاندن تلاوت آيات قرآن كريم توسط قاريان خوش‌صوت و همچنين سرود ملي جمهوري اسلامي ايران در آغاز برنامه‌ها جهت تقويت حس همبستگي ملي اجرا خواهد شد.

معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم با اشاره به اعلام برنامه‌هاي مراسم استقبال به كليه عوامل اجرايي و دانشجويان جديدالورود، گفت: در اين آئين‌نامه تاكيد شده است كه رفتار و منش نمايندگان نهادها و مسئولان دانشگاه و دستگاه‌هاي اجرايي با دانشجويان منطبق با اخلاق اسلامي، صميمانه و مشفقانه باشد و مسئولان اجرايي نيز از هرگونه رقابت در اجراي برنامه‌ها پرهيز كنند.

خواجه‌سروي با بيان اينكه تفكيك جنسيتي دانشجويان در برنامه‌هاي اردويي الزامي است، اضافه كرد: تفكيك جنسيتي دانشجويان بايد حتي‌المقدور در برنامه‌ها جشن ورودي، به جز در جلسات افتتاحيه و معارفه دانشجويان يا گروه‌هاي آموزشي مرتبط مدنظر قرار گيرد.

وي برگزاري نشست‌ها و ديدارهاي چهره به چهره دانشجويان و مديران دانشگاه و نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري طي برنامه‌هاي مختلف به منظور ايجاد ارتباط صميمانه را از ديگر برنامه‌هاي معاونت فرهنگي وزارت علوم در آغاز سال تحصيلي خواند و خاطرنشان كرد: در تمام اين برنامه‌ها برگزاري مراسم بانشاط و منطبق با خواست‌ها و تمايلات دوران جواني در دستور كار قرار دارد اما تاكيد داريم كه از هرگونه برنامه لغو و سبك پرهيز شده و از گنجاندن طنزها و مجريان كليشه‌اي در برنامه‌ها خودداري شود.

معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم در ادامه با تاكيد اينكه نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري، جهاد دانشگاهي،‌ بسيج و ساير تشكل‌هاي دانشجويي بايد از برگزاري اردوهاي جداگانه اجتناب كنند، اظهار داشت: در آئين‌نامه استقبال از دانشجويان جديد‌الورود دانشگاه‌هاي كشور به برگزاري تنها يك اردو براي هر دانشگاه در يك يا حداكثر دو روز با مشاركت نهادهاي مختلف تاكيد شده است كه البته اين اردوها بايد به تفكيك جنسيتي برگزار شود.

خواجه‌سروي برگزاري جلسه معارفه و آشنايي دانشجويان جديد‌الورود با فعاليت نهادها و تشكل‌هاي دانشجويي نظير بسيج دانشجويي، تشكل‌هاي اسلامي، انجمن‌هاي علمي، شوراهاي صنفي دانشجويي، كانون‌هاي فرهنگي دانشجويان و نشريات دانشجويي را از ديگر برنامه‌هاي وزارت علوم در آغاز سال تحصيلي جديد دانست و گفت: اين جلسات حتي‌المقدور بايد با برگزاري نمايشگاهي از دستاوردها و فعاليت‌هاي اين نهادها و تشكل‌ها در دانشگاه همراه باشد.

وي همچنين از ارائه تسهيلات ويژه به دانشجويان براي آشنايي با نهادها، دستگاه‌ها، اماكن و مراكز دانشگاهي، شهري و استاني خبر داد و يادآور شد: پيش‌بيني بازديد از مناطق ديدني، تاريخي و تفريحي استان و شهرستان با تاكيد بر آشنايي دانشجويان غيربومي با شهر دانشگاهي و استان محل تحصيل خود، همراه با ارائه نقشه شهرستان و استان در بسته‌هاي فرهنگي اهدايي به دانشجويان جديدالورود در همين زمينه انجام خواهد شد.

معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم با بيان اينكه در اين آئين‌نامه برنامه‌هايي هم براي والدين دانشجويان جديد‌الورود در نظر گرفته شده است، خاطرنشان كرد: پذيرايي از اولياي دانشجويان و اختصاص مكاني براي استراحت آنان در روز ثبت‌نام فرزندانش، به منظور ارتباط والدين با دانشگاه و ارائه دعوت‌نامه‌هايي جهت برگزاري جلسه با اولياي دانشجويان از جمله اين برنامه‌ها خواهد بود.

خواجه‌سروي در همين زمينه اضافه كرد: البته مناسب است كه جلسه مسئولان دانشگاه با والدين دانشجويان بين دو هفته تا يك ماه پس از ثبت‌نام دانشجويان جديدالورود برگزار شود.

وي با اشاره به تاكيد موكد آئين‌نامه استقبال از دانشجويان جديد‌الورود بر پرهيز از ارائه پرسشنامه‌هاي متعدد و همچنين ارائه بسته‌هاي فرهنگي مختلف و متنوع به منظور وحدت نظر نهادها و دستگاه‌هاي مرتبط به دانشجويان جديدالورود، تصريح كرد: حضور مسئول نهاد نمايندگي و ائمه جماعات دانشگاه در جلسات و اردوي دانشجويان ورودي جديد و معرفي فعاليت و موقعيت دفتر نهاد نمايندگي دانشگاه از طريق توزيع بروشور يا سخنراني، همچنين توزيع بسته‌هاي فرهنگي ارسالي دفتر مركزي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها در بين دانشجويان نيز با همين هدف انجام خواهد شد.

معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم با بيان اينكه شركت مركز مشاوره دانشگاه در جلسه معارفه از ديگر برنامه‌هاي ستاد استقبال خوهد بود، اضافه كرد: در همين راستا ارائه پرسشنامه سلامت رواني به دانشجويان جديدالورود توسط مركز مشاوره دانشگاه در زمان تعيين شده دفتر مركزي مشاوره انجام خواهد شد.

خواجه‌سروي در پايان تصريح كرد: اهتمام به فريضه نماز جماعت در اوقات شرعي و رعايت حدود شرعي و حجاب در همه برنامه‌هاي اجرايي و اردويي دانشگاه‌ها از ديگر موارد مطرح در آئين‌نامه استقبال از دانشجويان جديد‌الورود دانشگاه‌هاي كشور است.

shahab_f
14-09-2010, 00:47
مبارکه !
هم دانشگاهی شدیم :10:

به نظرت هنوز وقت هست واسه ثبت نام ؟؟]
شما هنوز ثبت نام نکردین ، قراره یکشنبه براتون اردوی آشنایی بذاریم که !

elendil
14-09-2010, 01:26
]
شما هنوز ثبت نام نکردین ، قراره یکشنبه براتون اردوی آشنایی بذاریم که !
پردیس های فنی شنبه هستش :دی مورخ 27 شهرور 1389 هستش :دی

اونجا که لولو نداره :دی:دی :دی

معاونت فرهنگي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري آئين‌نامه اجرايي استقبال از دانشجويان جديدالورود در سال تحصيلي 90ـ 89 را به دانشگاه‌هاي كشور ابلاغ كرد.

براساس اين آئين‌نامه كه در راستاي استقبال شايسته از دانشجويان ورودي جديد دانشگاه‌ها و هماهنگي و وحدت رويه دانشگاه‌هاي تحت پوشش وزارت علوم، تحقيقات و فناوري تدوين شده، ستاد استقبال از دانشجويان كه متشكل از مسئولان ذيربط دانشگاه و همچنين نماينده ولي‌فقيه در دانشگاه است، مسئول برگزاري مراسم خواهد بود.

بر اساس اين آئين‌نامه كه با همكاري و نظرخواهي از دبيران فرهنگي مناطق دانشگاهي كشور و نمايندگان معاونت‌هاي وزارت متبوع تهيه شده است، مسئولين دانشگاه ملزم شده‌اند علاوه بر رفتار و منش صميمانه و پرهيز از رقايت در اجراي برنامه‌ها، دانشجويان را با دانشگاه‌ها، تشكل‌هاي دانشجويي و دستاوردهاي آنها آشنا كنند.

همچنين در اين آئين‌نامه با تاكيد بر لزوم برگزاري اردوهاي دانشجويي به تفكيك جنسيتي، بر اجراي هر چه بهتر برنامه‌ها، پرهيز از برگزاري مراسمات لغو و سبك و طنزهاي كليشه‌اي توجه ويژه‌اي شده است.

بر اين اساس مقرر شده كه دانشگاه‌هاي كشور ستاد استقبال از دانشجويان جديدالورود را تشكيل داده، نكات مندرج در آئين‌نامه مذكور را رعايت كرده و خلاصه گزارش اقدامات انجام شده را جهت ارزيابي فعاليت‌هاي انجام شده هر دانشگاه و ارتقاي برنامه‌هاي سنوات آتي به معاونت فرهنگي و اجتماعي ارسال كنند.

در همين زمينه غلامرضا خواجه‌سروي معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاري فارس، به تشريح مواد اين آئين‌نامه پرداخت و اظهار داشت: بر اساس آئين‌نامه استقبال از دانشجويان جديد‌الورود دانشگاه‌هاي كشور مقرر شده است كه ستاد استقبال از دانشجويان جديدالورود در دانشگاه با حضور فعالانه مسئولان ذيربط و نماينده نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در هر دانشگاه تشكيل شود.

وي افزود:براي حسن شروع و در آغاز همه برنامه‌هاي استقبال، گنجاندن تلاوت آيات قرآن كريم توسط قاريان خوش‌صوت و همچنين سرود ملي جمهوري اسلامي ايران در آغاز برنامه‌ها جهت تقويت حس همبستگي ملي اجرا خواهد شد.

معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم با اشاره به اعلام برنامه‌هاي مراسم استقبال به كليه عوامل اجرايي و دانشجويان جديدالورود، گفت: در اين آئين‌نامه تاكيد شده است كه رفتار و منش نمايندگان نهادها و مسئولان دانشگاه و دستگاه‌هاي اجرايي با دانشجويان منطبق با اخلاق اسلامي، صميمانه و مشفقانه باشد و مسئولان اجرايي نيز از هرگونه رقابت در اجراي برنامه‌ها پرهيز كنند.

خواجه‌سروي با بيان اينكه تفكيك جنسيتي دانشجويان در برنامه‌هاي اردويي الزامي است، اضافه كرد: تفكيك جنسيتي دانشجويان بايد حتي‌المقدور در برنامه‌ها جشن ورودي، به جز در جلسات افتتاحيه و معارفه دانشجويان يا گروه‌هاي آموزشي مرتبط مدنظر قرار گيرد.

وي برگزاري نشست‌ها و ديدارهاي چهره به چهره دانشجويان و مديران دانشگاه و نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري طي برنامه‌هاي مختلف به منظور ايجاد ارتباط صميمانه را از ديگر برنامه‌هاي معاونت فرهنگي وزارت علوم در آغاز سال تحصيلي خواند و خاطرنشان كرد: در تمام اين برنامه‌ها برگزاري مراسم بانشاط و منطبق با خواست‌ها و تمايلات دوران جواني در دستور كار قرار دارد اما تاكيد داريم كه از هرگونه برنامه لغو و سبك پرهيز شده و از گنجاندن طنزها و مجريان كليشه‌اي در برنامه‌ها خودداري شود.

معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم در ادامه با تاكيد اينكه نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري، جهاد دانشگاهي،‌ بسيج و ساير تشكل‌هاي دانشجويي بايد از برگزاري اردوهاي جداگانه اجتناب كنند، اظهار داشت: در آئين‌نامه استقبال از دانشجويان جديد‌الورود دانشگاه‌هاي كشور به برگزاري تنها يك اردو براي هر دانشگاه در يك يا حداكثر دو روز با مشاركت نهادهاي مختلف تاكيد شده است كه البته اين اردوها بايد به تفكيك جنسيتي برگزار شود.

خواجه‌سروي برگزاري جلسه معارفه و آشنايي دانشجويان جديد‌الورود با فعاليت نهادها و تشكل‌هاي دانشجويي نظير بسيج دانشجويي، تشكل‌هاي اسلامي، انجمن‌هاي علمي، شوراهاي صنفي دانشجويي، كانون‌هاي فرهنگي دانشجويان و نشريات دانشجويي را از ديگر برنامه‌هاي وزارت علوم در آغاز سال تحصيلي جديد دانست و گفت: اين جلسات حتي‌المقدور بايد با برگزاري نمايشگاهي از دستاوردها و فعاليت‌هاي اين نهادها و تشكل‌ها در دانشگاه همراه باشد.

وي همچنين از ارائه تسهيلات ويژه به دانشجويان براي آشنايي با نهادها، دستگاه‌ها، اماكن و مراكز دانشگاهي، شهري و استاني خبر داد و يادآور شد: پيش‌بيني بازديد از مناطق ديدني، تاريخي و تفريحي استان و شهرستان با تاكيد بر آشنايي دانشجويان غيربومي با شهر دانشگاهي و استان محل تحصيل خود، همراه با ارائه نقشه شهرستان و استان در بسته‌هاي فرهنگي اهدايي به دانشجويان جديدالورود در همين زمينه انجام خواهد شد.

معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم با بيان اينكه در اين آئين‌نامه برنامه‌هايي هم براي والدين دانشجويان جديد‌الورود در نظر گرفته شده است، خاطرنشان كرد: پذيرايي از اولياي دانشجويان و اختصاص مكاني براي استراحت آنان در روز ثبت‌نام فرزندانش، به منظور ارتباط والدين با دانشگاه و ارائه دعوت‌نامه‌هايي جهت برگزاري جلسه با اولياي دانشجويان از جمله اين برنامه‌ها خواهد بود.

خواجه‌سروي در همين زمينه اضافه كرد: البته مناسب است كه جلسه مسئولان دانشگاه با والدين دانشجويان بين دو هفته تا يك ماه پس از ثبت‌نام دانشجويان جديدالورود برگزار شود.

وي با اشاره به تاكيد موكد آئين‌نامه استقبال از دانشجويان جديد‌الورود بر پرهيز از ارائه پرسشنامه‌هاي متعدد و همچنين ارائه بسته‌هاي فرهنگي مختلف و متنوع به منظور وحدت نظر نهادها و دستگاه‌هاي مرتبط به دانشجويان جديدالورود، تصريح كرد: حضور مسئول نهاد نمايندگي و ائمه جماعات دانشگاه در جلسات و اردوي دانشجويان ورودي جديد و معرفي فعاليت و موقعيت دفتر نهاد نمايندگي دانشگاه از طريق توزيع بروشور يا سخنراني، همچنين توزيع بسته‌هاي فرهنگي ارسالي دفتر مركزي نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها در بين دانشجويان نيز با همين هدف انجام خواهد شد.

معاون فرهنگي و اجتماعي وزارت علوم با بيان اينكه شركت مركز مشاوره دانشگاه در جلسه معارفه از ديگر برنامه‌هاي ستاد استقبال خوهد بود، اضافه كرد: در همين راستا ارائه پرسشنامه سلامت رواني به دانشجويان جديدالورود توسط مركز مشاوره دانشگاه در زمان تعيين شده دفتر مركزي مشاوره انجام خواهد شد.

خواجه‌سروي در پايان تصريح كرد: اهتمام به فريضه نماز جماعت در اوقات شرعي و رعايت حدود شرعي و حجاب در همه برنامه‌هاي اجرايي و اردويي دانشگاه‌ها از ديگر موارد مطرح در آئين‌نامه استقبال از دانشجويان جديد‌الورود دانشگاه‌هاي كشور است.

فهمیدن داریم میایم تفکیکمون کردن :دی :دی

Search2599
14-09-2010, 01:31
آشنا هم میشیم داداش ... :5:

ati_1991
14-09-2010, 02:05
شما وارد سامانه گلستان شو همه چی درست میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golestan.ut.ac.ir
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این سامانه گلستان مثکه واسه شما خوب کار میکنه ! پدر مارو در اورده. امیدوارم بعد از ثبت نامتون به حالت قبل برگرده.!

elendil
14-09-2010, 04:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این سامانه گلستان مثکه واسه شما خوب کار میکنه ! پدر مارو در اورده. امیدوارم بعد از ثبت نامتون به حالت قبل برگرده.!

بله فک کنم از جمعه به بعد که ثبت نام تموم میشه مشکل شما ورودیای سالای قبل هم حل میشه

masud-000000
14-09-2010, 19:31
سلام
من هم دیروز رفتم بوعلی سینا همدان (صنایع) ثبت نام کردم...:26:
دمشون گرم عجب پذیرایی گرمی کردن هااا!:31:

---------- Post added at 08:29 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

کلاس هاش هم از 27/6 شروع میشه...خوابگاه و اینا رو هم فقط واسه دو ترم بهم دادن...بقیش رو باید کارتن خوابی کنم! :31:

---------- Post added at 08:31 PM ---------- Previous post was at 08:29 PM ----------

انتخاب واحد و ایناشم انجام دادم و اول بسم الله 17 واحد خودشون واسم انتخاب کرده بودن!:20:

MORINIO
14-09-2010, 20:10
ما هم دیروز ثبت نام کردیم ... شیخ بهایی سخت افزار

پدرمون دراومد ! ثبت نام دانشگاه از قبولی سخت تره ! :دی

dsa
14-09-2010, 20:38
سلام

در مورد دانشگاه سراسری کرج کسی اطلاعاتی داره؟؟؟

سرچ کردم ولی نه سایت ، نه عکس ، نه آدرس .... هیچی پیدا نکردم ! :31:

moraddad
14-09-2010, 20:39
منم امروز علم و سنگگ ثبت نام کردم...خیلی راحت بود !
منتها ثبت نامت که تموم میشد به زور اعزامت میکردن اردو (لواسون )...! :31:
من که پیچوندم !
شونصدتا اتوبوس دم دانشگاه وایساده بود که اعزامیا رو منتقل کنه ! :31:

bax_021
14-09-2010, 20:46
سلام

در مورد دانشگاه سراسری کرج کسی اطلاعاتی داره؟؟؟

سرچ کردم ولی نه سایت ، نه عکس ، نه آدرس .... هیچی پیدا نکردم ! :31:
سراسری هایی که تو کرج هست معمولا دانشکده های دانشگاه های سراسری تهران هستند
مثلا دانشکده ی هنر دانشگاه تهران تو کرجه
یا تربیت معلم یه سری دانشکده هاش تو کرجه
باید بری تو سایت دانشگاه مربوطه برای آدرس
:11:

yenoghteyee
14-09-2010, 21:03
ثبت نام دانشگاه تهران
اشك آدمو درمياره! مثه قبول شدنش.

elendil
14-09-2010, 21:57
منتها ثبت نامت که تموم میشد به زور اعزامت میکردن اردو (لواسون )...! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من که پیچوندم !
شونصدتا اتوبوس دم دانشگاه وایساده بود که اعزامیا رو منتقل کنه ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سامان من اون همه جلوی خودموگرفتم نگم علم و سنگک اون وخت خودت عرق دانشگاهی نداری :دی :دی

منم 27ام باید برم ثبت نام حضوری دانشگاه تهران خ16 آذر :دی میگن اونجا فلش و اینا هم میدن :دی :دی :دی

M3lody
14-09-2010, 22:02
منتها ثبت نامت که تموم میشد به زور اعزامت میکردن اردو (لواسون )...! :31:
من که پیچوندم !
شونصدتا اتوبوس دم دانشگاه وایساده بود که اعزامیا رو منتقل کنه ! :31:

علم و سنگگ ؟؟؟

کجاس ؟

چرا تو دفترچه انتخاب رشته من ندیدم

Search2599
14-09-2010, 22:46
"سنگگ" همون "سنگک" خودمونه ؟

elendil
14-09-2010, 22:54

البته من فک کنم که این همون دانشگاه علم و بربری خودمون باشه =)))))

ولی دیشب که نتایج نهایی کنکور 89 رو نگاه میکردم از بچه های پی30 تعداد دانشگاه تهرانی ها واقعا خیلی کمه :( :( :( =(( :((

yenoghteyee
14-09-2010, 23:03
سامان من اون همه جلوی خودموگرفتم نگم علم و سنگک اون وخت خودت عرق دانشگاهی نداری :دی :دی

منم 27ام باید برم ثبت نام حضوری دانشگاه تهران خ16 آذر :دی میگن اونجا فلش و اینا هم میدن :دی :دی :دی

مطمئني بايد بري 16 آذر؟ چون پرديس قم و كرج بايد برن دانشكده‌ي خودشون. زنگ زدي بپرسي؟

Search2599
14-09-2010, 23:05

ولی دیشب که نتایج نهایی کنکور 89 رو نگاه میکردم از بچه های پی30 تعداد دانشگاه تهرانی ها واقعا خیلی کمه :( :( :( =(( :((

آقا یه تاپیک بزنیم هرکی دانشگاه تهران قبول شده یا مشغول به تحصیله بیاد بگه چی می خونه ؟ اینجوری هم قطارهامونو بهتر میشناسیم

زحمتشم خودت بکش :10:

elendil
14-09-2010, 23:33
مطمئني بايد بري 16 آذر؟ چون پرديس قم و كرج بايد برن دانشكده‌ي خودشون. زنگ زدي بپرسي؟

من پردیس فنی هستم هیچ ربطی هم به قم و کرج ندارم :دی :دی

sina_oonline
15-09-2010, 00:08
ما هم تا یکی دو ساعت دیگه باس بقچمونو بگیریم راه بیفتیم که صبح تهرون باشیم.صنعتی شریفی هاش نبود؟؟؟؟؟؟

elendil
15-09-2010, 00:20
ما هم تا یکی دو ساعت دیگه باس بقچمونو بگیریم راه بیفتیم که صبح تهرون باشیم.صنعتی شریفی هاش نبود؟؟؟؟؟؟

شما مگه کجا هستی :دی که اینطوری میگی :دی ؟

sina_oonline
15-09-2010, 01:48
شما مگه کجا هستی :دی که اینطوری میگی :دی ؟

خطه سرسبز مازندران!!!!!

Search2599
15-09-2010, 06:54
خطه سرسبز مازندران!!!!!

منظور این بود که کدوم دانشگاه هستی ؟:18:

shifter
15-09-2010, 07:24

ما الان مسجد قبول شديم يا دانشگاه؟؟:41:
يه چيزي رو همين الان به اين اقا بگم كه تو دانشگاه ما هيچكدوم از اين برنامه ها اجرا نشد:31:
يه چادر زده بودن دم سالن ثبتنام به طور صلواتي به مردم اب ليمو با كيك يزدي ميدادن:31:
در مورد تفكيك هم اگه جراتشو دارين انجام بدين:27:

ati_1991
15-09-2010, 10:03
آقا یه تاپیک بزنیم هرکی دانشگاه تهران قبول شده یا مشغول به تحصیله بیاد بگه چی می خونه ؟ اینجوری هم قطارهامونو بهتر میشناسیم

زحمتشم خودت بکش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منم که گل سر سبدتونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مهندسی آی تی میخونم. هستن از پی سی دانشگاه تهران . ولی دیگه و دانشگاه اینقدر دوست پیدا میکنین که نیازی نیس. مگه واسه همین روزای اول :دی

M3lody
15-09-2010, 10:05
منظور این بود که کدوم دانشگاه هستی ؟:18:

دانشگاه شریف قبول شده

ای تیییییی

برا من درصداشو گذاشت

دمت گرم شریفی:31:

moraddad
15-09-2010, 11:59
سامان من اون همه جلوی خودموگرفتم نگم علم و سنگک اون وخت خودت عرق دانشگاهی نداری

علم و سنگگ ؟؟؟

کجاس ؟

Hey guys !
stop it !:28:

من که میبینید میگم علم و سنگک اونجا حق آب و گل دارم ! :31:
شما نباید تکرار کنید که ! :3:

elendil
15-09-2010, 14:20
Hey guys !
stop it ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من که میبینید میگم علم و سنگک اونجا حق آب و گل دارم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما نباید تکرار کنید که ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عرق داشگاهی یک جوان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایشالله تو ارشد همه به هم میپیوندیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alivahdaty
15-09-2010, 16:47
تاییدیه تحصیلی

با یک کپی شناسنامه وکپی گواهی موقت یاکپی اصل مدرک پیش و یک عکس والبته پول(حدود10هزارتومن) برو پست محله
کدپستی منزل وشماره دانش آموزی و ادرس دانشگاهی که قبول شدی رو بلد باش
می تونی خودکارهم ببری
بهراهنمای نسب شده روی تابلوها توجه کن خیلی زود می فهمی باید چی کار کنی

به همین سادگی

Masoud_kp
15-09-2010, 16:49
دوستان یه چیزی من امروز رفتم کارای تاییدیه تحصیلی رو انجام دادم اما من 3 4 روز دیگه نوبت ثبت ناممه اما چون تو لیست دانشگاه این تاییدیه رو زده بود منم جو گرفتم امروز رفتم تمام مدارکمو امروز جور کردم!میگم یه وقت این تاییدیه نره دانشگاه بعد بگن این ماله کیه دیگه ما همچین دانشجویی نداریم آخه نه هنوز ثبت نام نکردم واسه این نگران شدم

Glad Boy
15-09-2010, 17:04
دوستان یه چیزی من امروز رفتم کارای تاییدیه تحصیلی رو انجام دادم اما من 3 4 روز دیگه نوبت ثبت ناممه اما چون تو لیست دانشگاه این تاییدیه رو زده بود منم جو گرفتم امروز رفتم تمام مدارکمو امروز جور کردم!میگم یه وقت این تاییدیه نره دانشگاه بعد بگن این ماله کیه دیگه ما همچین دانشجویی نداریم آخه نه هنوز ثبت نام نکردم واسه این نگران شدم

به این زودی ها نمیره ...
اگه دانشگاهتون توی شهر خودتون نیست که فکر کنم حداقل دو هفته ای طول بکشه تا بره دانشگاه ...
فقط حواست باشه اون قبضی که پست بهت داد رو نگه داری. چون مثل اینکه واسه ثبت نام باید داشته باشیش...

Search2599
15-09-2010, 18:34
دانشگاه تهرانی ها: اطلاعیه در مورد خوابگاه : در سایت KOOY.ut.ac.ir

Kurosh
15-09-2010, 20:37
بچه ها واسه خوابگاه به من گفتن برو از سایت معاونت دانشجویی وارد سیستم شو و خوابگاهت رو درخواست کن ...
اما تو سایتشون هیچ رقمه وارد نمیشه ... خودش گفت: نام کاربری: شماره دانشجویی ، پسورد: شماره شناسنامه
اما با اینا اصلاً وارد نمیشه و میگه چنین دانشجویی نداریم ...
شماره شناسنامه رو هم با 00 و هم بدون اون تست کردم ... نشد که نشد ...
چه کنم؟! 27ام هم کلاسا شروع میشه ...

دانشگاه مازندرانم ، سایت معاونت هم: stumz.ir هست ...
تو رو خدا زودتر کمک کنید ...
این همه راه الان نکوبم تا اون جا برم ...

Amir_oscar
15-09-2010, 22:57
دیپلمم گمشده

سال 87 از دبیرستان فارغ التحصیل شدم و حالا که سراغ دیپلمم رو ازشون گرفتم می گن مدرسه منهل شده وجاش یه مدرسه دیگه اومده از ما سراغشو نگیرین

حالابرای ثبت نام دانشگاه پیام نور هم اصل هم گواهی پیش دانشگاهی رو دارم ولی فقط گواهی دیپلم دارم اینا کافیه؟
می تونید برید اداره ی آموزش و پرورش منطقه اتون و از اون ها سراغ دیپلمتون رو بگیرید! حتما پیش اون هاست...

alivahdaty
16-09-2010, 10:41
کار خوبی کردی هیچ مشکلی نیست هروقت ثبت نام کردی اونا از بایگانی میارن بیرون

J A V I D
16-09-2010, 13:49
منم برگشتم ، کارای فارغ التحصلیلیم رو کردم اون برگه ای که بهم دادن و باید امضا می گرفتیم ، از این اون رو ببنید وحشت می کنید ! خلاصه کلی ماهیچه هامون آب بندی شد ! بس که رفتم بالا و پایین ساختمون پنج طبقمون واسه امضا گرفتن از کسایی که تا حالا یه بارم ندیده بودیمشون !

شهریم هم رفتم گفتم باید به من بدید اضافه پول دادم ، گفت بخشنامش به ما ابلاغ نشده رفتم به صورت شخصی بخشنامه رو گرفتم !!! بازم به صورت شخصی بردم دادم بهشون تا مطلع بشن همچین بخش نامه ای وجود داره در واقع به نوعی بهشون ابلاغ کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خلاصه یه کاغذ خشک و خالی که بالاش نوشته بود استرداد شهریه دادن دست ما طبق اون بخش نامه مدیر امور مالی مون امضا کرد که پولم رو باید بدن مبلغ اینا هم خودش نوشت من یه کلمه هم رو اون کاغذ چیزی ننوشتم ، حسابمم صفر کرد امور شهریه ، کاغذه رو بردم دادم به یه آدم بد اخلاقی گفت شماره حساب بانک ملی بده ، کارتم بود ولی شماره حسابش رو نداشتم رفتم شماره حسابش رو در آوردم با کاغذه برگشتم پیشش داشتن با تلفن صحبت می فرمودند گفت شماره حسایتو بنویس بالا این برگه نوشتم برگه رو گرفت انداخت تو کشو سمت چپش ! بعد بهش گفتم کی ریخته می شه گفت یکی دو روز دیگه !

سه شنبه بود که من بهش دادم دو روز دیگه می شد تا امروز که ریخته نشده البته دیروز ، رفتم پیش مدیر امور مالیمون گفت الان ثبت نام جدیدی هاست بعدم ثبت نام ترم جدید قدیمی هاست بعیده تا شنبه یکشنبه بریزه به حسابت ، شماره آقا بد اخلاقه رو داد گفت یکشنبه دو شنبه اگه نریخته بود زنگ بزن ! بعد به مدیر امور مالی گفتم کاغذی برگه ای رسیدی چیزی به من نمی دین که باید به من اینقدر پول می دادین می گفت پولش می آد تو حسابت دیگه رسیدش همون می شه !!!! گفتم خدایی نکرده نیومد چی ، گفت می آد نگران نباش ، بعدم تاکید کرد که خودش هفته دیگه به مدت ده روز داره می ره خارج و نیستش ! ما هم خوشحال برگشتیم تهران .... حالا هم در انتظار واریز وجه به صورت کاملا آدمیزادانه از طرف دانشگا هستیم یعنی همچین چیزی امکان داره ؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟! ؟!؟!؟!؟!؟! آیا ! یا پولم رو ورداشتن رفتن خارج باهاش :13:

خلاصه شهریه ما هم بدن "ی" دانشگا تموم می شه نقطش رو می ذارن بعدش باید بریم از "الف" تا "ی" ه خدمت سربازی !

راستی هزار تومن ته کارت غذامم بهم ندادن !

Masoud_kp
16-09-2010, 13:50
به این زودی ها نمیره ...
اگه دانشگاهتون توی شهر خودتون نیست که فکر کنم حداقل دو هفته ای طول بکشه تا بره دانشگاه ...
فقط حواست باشه اون قبضی که پست بهت داد رو نگه داری. چون مثل اینکه واسه ثبت نام باید داشته باشیش...

متاسفانه یا خوشبختانه دانشگاه شهر خودمونه!انشاالله که تا یکشنبه نبرن که من ثبت نام رو انجام بدم!
به نظرتون چهارشنبه که تحویل دادم زودتر از یکشنبه میرسه به دانشگاه!؟
قبض رو هم نگه داشتم البته دانشگاه تصویرشو میخواد چون دوستان باید قبض رو نگه دارند که بعدا خواستن واسه اصل تاییدیه پیگیری کنن با این اصلش فقط میشه پیگیری کرد!

کار خوبی کردی هیچ مشکلی نیست هروقت ثبت نام کردی اونا از بایگانی میارن بیرون
یعنی واقعا دانشگاه هر مدرکی بیاد واسش رو بایگانی میکنه؟اگه اینطور باشه که خیلی خوبه !

J A V I D
16-09-2010, 14:04
متاسفانه یا خوشبختانه دانشگاه شهر خودمونه!انشاالله که تا یکشنبه نبرن که من ثبت نام رو انجام بدم!
به نظرتون چهارشنبه که تحویل دادم زودتر از یکشنبه میرسه به دانشگاه!؟
قبض رو هم نگه داشتم البته دانشگاه تصویرشو میخواد چون دوستان باید قبض رو نگه دارند که بعدا خواستن واسه اصل تاییدیه پیگیری کنن با این اصلش فقط میشه پیگیری کرد!

نه بابا چه چیزایی می گین ، عمرا اینقدر سریع برسه به دانشگاهتون ، بیاد تو دانشگاهتون می ره دبیر خونه دانشگا یه مدت اونجا می مونه تا مسئولش حال کنه شماره نامه بزنه اینا بعد می فرسته آموزشتون تایید شه که بره بایگانی ، آموزشم فکر کنم یکی دو ماهی نگه می داره اینا رو ترشی می اندازه نگاهم نمی کنه بعد می ده بایگانی ! که بر تو پروندتون ! موقع ثبت نام ناقصی داشته باشید مشکلی نداره موقع فارغ التحصیلی همه اینا باید باشه ، مثل من سه ماه قبل فارغ التحصیلی تون برید ببنید چیا لازمه چیا کمه همه چی رو جمع کنید ...

sina_oonline
16-09-2010, 15:26
منظور این بود که کدوم دانشگاه هستی ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

آها.........صنعتی شریف..خدا روشکر رفتیم و ثبت نامیدیم.
یک شنبه هم ما رو میخوان اردو ببرن مشهد:31:

راستی این تکنولوژی این تهرون عجیب ما رو گفت این اتوبوس brt چقدر ارزونه یک ساعت مارو این ور اون ور برد فقط 100 تومن گرفت....

Glad Boy
16-09-2010, 15:29
منم برگشتم ، کارای فارغ التحصلیلیم رو کردم اون برگه ای که بهم دادن و باید امضا می گرفتیم ، از این اون رو ببنید وحشت می کنید ! خلاصه کلی ماهیچه هامون آب بندی شد ! بس که رفتم بالا و پایین ساختمون پنج طبقمون واسه امضا گرفتن از کسایی که تا حالا یه بارم ندیده بودیمشون !
شهریم هم رفتم گفتم باید به من بدید اضافه پول دادم ، گفت بخشنامش به ما ابلاغ نشده رفتم به صورت شخصی بخشنامه رو گرفتم !!! بازم به صورت شخصی بردم دادم بهشون تا مطلع بشن همچین بخش نامه ای وجود داره در واقع به نوعی بهشون ابلاغ کردم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
خلاصه یه کاغذ خشک و خالی که بالاش نوشته بود استرداد شهریه دادن دست ما طبق اون بخش نامه مدیر امور مالی مون امضا کرد که پولم رو باید بدن مبلغ اینا هم خودش نوشت من یه کلمه هم رو اون کاغذ چیزی ننوشتم ، حسابمم صفر کرد امور شهریه ، کاغذه رو بردم دادم به یه آدم بد اخلاقی گفت شماره حساب بانک ملی بده ، کارتم بود ولی شماره حسابش رو نداشتم رفتم شماره حسابش رو در آوردم با کاغذه برگشتم پیشش داشتن با تلفن صحبت می فرمودند گفت شماره حسایتو بنویس بالا این برگه نوشتم برگه رو گرفت انداخت تو کشو سمت چپش ! بعد بهش گفتم کی ریخته می شه گفت یکی دو روز دیگه !
سه شنبه بود که من بهش دادم دو روز دیگه می شد تا امروز که ریخته نشده البته دیروز ، رفتم پیش مدیر امور مالیمون گفت الان ثبت نام جدیدی هاست بعدم ثبت نام ترم جدید قدیمی هاست بعیده تا شنبه یکشنبه بریزه به حسابت ، شماره آقا بد اخلاقه رو داد گفت یکشنبه دو شنبه اگه نریخته بود زنگ بزن ! بعد به مدیر امور مالی گفتم کاغذی برگه ای رسیدی چیزی به من نمی دین که باید به من اینقدر پول می دادین می گفت پولش می آد تو حسابت دیگه رسیدش همون می شه !!!! گفتم خدایی نکرده نیومد چی ، گفت می آد نگران نباش ، بعدم تاکید کرد که خودش هفته دیگه به مدت ده روز داره می ره خارج و نیستش ! ما هم خوشحال برگشتیم تهران .... حالا هم در انتظار واریز وجه به صورت کاملا آدمیزادانه از طرف دانشگا هستیم یعنی همچین چیزی امکان داره ؟!؟؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟! ؟!؟!؟!؟!؟! آیا ! یا پولم رو ورداشتن رفتن خارج باهاش :13:
خلاصه شهریه ما هم بدن "ی" دانشگا تموم می شه نقطش رو می ذارن بعدش باید بریم از "الف" تا "ی" ه خدمت سربازی !
راستی هزار تومن ته کارت غذامم بهم ندادن !

خب به سلامتی فارغ التحصیل شدی ! دیگه شیرینی ما یادت نره :31: !
این پروسه فارغ التحصیلی روندش همه جا یکیه. ولی بعضی جاها بسته به امکانات نرم افزاری و سخت افزاریشون فرق میکنه ! مثلا دانشگاه ما مسئولا امضاهاشون رو واسه فارغ التحصیلی باید دیجیتالی و با کامپیوترشون بزنن ! اینجور نیست که بدن به ما خودمون از هفت خان رد بشیم ! من که یه بار فارغ التحصیل شدم خیلی آسون بود ! مثل آب خوردن ! البته من رو همه می شناسن من هم همه رو می شناسم ! مثلا اگه مسئولی باید امضا می کرد که دفترش توی ساختمون اداری نبود سه سوت به موبایلش زنگ می زدم بهش می گفتم اونم امضا می زد ! بقیه مسئولا هم قبل از اینکه من کاری بکنم خودشون امضا کرده بودن !

در مورد پول هم نگران نباش ! میریزن به حسابت ! دیر و زود داره ولی سوخت و سوز نداره !
در مورد کارت غذا هم بیخیال اون هزار تومن شو دیگه ... :27:

J A V I D
16-09-2010, 15:54
خوشا به حالتون نمی دونی چند بار تا طبقه پنجم رفتم و برگشتم ! من فقط موندم مسئول خوابگاه خواهران چرا باید برگه تسویه آقایان رو امضاء کنه ! همچنین امور فرهنگی آقایان چرا باید برگه تسویه خواهرانم امضا کنه در حالی که خواهران خودشون امور فرهنگی دارن !!!!!! کلا روند رو اعصابی بود ولی تموم شد فقط یه بار دیگه باید برم تا دانشگاه محل تحصیل خونم رو تحویل بدم و وسایلم رو جمع کنم برگردم ...