PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتخاب عکس برای آلبوم های موسیقی !!!

mansourfcb
29-08-2010, 00:26
با سلام

چطوری میتونم توی ویندوز 7 برای آلبوم های موسیقی عکس انتخاب کنم بطوریکه هروقت با مدیاپلیر اونو باز کنم عکس دلخواه خودم رو بعنوان عکس آلبوم نشون بده ؟؟؟؟

اگه کسی بلده لطفا بگه

mansourfcb
29-08-2010, 22:25
کسی نیست ؟ :41:

DJ POLESTAR
29-08-2010, 23:20
از نرم افزار Mp3tag میتونید استفاده کنید. برای دریافتشم کافیه تو انجمن درخواست نرم افزار یا تو گوگل سرچ کنید.

jb.NY
30-08-2010, 14:31
با سلام

چطوری میتونم توی ویندوز 7 برای آلبوم های موسیقی عکس انتخاب کنم بطوریکه هروقت با مدیاپلیر اونو باز کنم عکس دلخواه خودم رو بعنوان عکس آلبوم نشون بده ؟؟؟؟

اگه کسی بلده لطفا بگه

به کمک jetaudio هم میتونین آلبوم آرت رو قرار بدین
آهنگ رو با jet باز کنین و از قسمت لیست آهنگ ها روی آهنگ مورد نظر راست کلیک کنید و edit tag رو بزنید

mansourfcb
31-08-2010, 12:48
به کمک jetaudio هم میتونین آلبوم آرت رو قرار بدین
آهنگ رو با jet باز کنین و از قسمت لیست آهنگ ها روی آهنگ مورد نظر راست کلیک کنید و edit tag رو بزنید

باید هر آهنگ رو یکی یکی ادیت کرد یا میشه برای کل آلبوم یه جا یه عکس انتخاب کرد ؟؟؟

erno69
31-08-2010, 13:33
مبشه واسه کل آلبوم یکجا انتخاب کرد...کافیه Select All کتید بعد راست کلیک کنید و Edit tag رو بزنید...:20:

jb.NY
31-08-2010, 13:42
باید هر آهنگ رو یکی یکی ادیت کرد یا میشه برای کل آلبوم یه جا یه عکس انتخاب کرد ؟؟؟

نه باید یکی یکی ادیتشون کنی
من فکر کردم واسه یکی دو تا آهنگ میخوای ، اگه میخوای یه آلبوم کامل رو ادیت کنی میتونی از اون نرم افزاری که دوستمون دوتا پست بالاتر معرفی کردن استفاده کنی
اینم نسخه پرتابل نرم افزار tag rename هست ... نرم افزار خوبیه و رابط کاربری خیلی ساده و آسونی داره
میتونی اهنگها رو گروهی ادیت کنی ؛من خودم از این استفاده میکنم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مبشه واسه کل آلبوم یکجا انتخاب کرد...کافیه Select All کتید بعد راست کلیک کنید و Edit tag رو بزنید...
ایشون منظورشون نرم افزار jet audio بود که همچین قابلیتی نداره

saeed-constantine
31-08-2010, 14:42
نه باید یکی یکی ادیتشون کنی
من فکر کردم واسه یکی دو تا آهنگ میخوای ، اگه میخوای یه آلبوم کامل رو ادیت کنی میتونی از اون نرم افزاری که دوستمون دوتا پست بالاتر معرفی کردن استفاده کنی
اینم نسخه پرتابل نرم افزار tag rename هست ... نرم افزار خوبیه و رابط کاربری خیلی ساده و آسونی داره

ایشون منظورشون نرم افزار jet audio بود که همچین قابلیتی نداره

چرا جت آدیو این قابلیت رو داره و میشه واسه تعدادزیادی از آهنگ ها قسمتهای مشترک رو مثل نام آلبوم و خواننده و سال و آلبوم ارت رو قرار داد.

کافیه آهنگها رو sellect all کنی و برروی اون راست کلیک کنی و از منوی jetaudio گزینه Edit Tag رو بزنی
که فقط قسمتهای نام آهنگ و شماره تراک غیرفعاله که دلیلش هم اینه واسه هر آهنگ فرق داره

jb.NY
31-08-2010, 15:22
چرا جت آدیو این قابلیت رو داره و میشه واسه تعدادزیادی از آهنگ ها قسمتهای مشترک رو مثل نام آلبوم و خواننده و سال و آلبوم ارت رو قرار داد.

کافیه آهنگها رو sellect all کنی و برروی اون راست کلیک کنی و از منوی jetaudio گزینه Edit Tag رو بزنی
که فقط قسمتهای نام آهنگ و شماره تراک غیرفعاله که دلیلش هم اینه واسه هر آهنگ فرق داره

حرف شما متین ، تا حالا نمیدونستم
مثل اینکه jetaudio خوراکتونه !:31:

ولی جت به یه سری از لیبل ها دسترسی نداره

mansourfcb
31-08-2010, 15:52
... میتونی از اون نرم افزاری که دوستمون دوتا پست بالاتر معرفی کردن استفاده کنی

خیلی ممنون دوست عزیز :10:

نرم افزار خیلی خوبیه مشکل منو که حل کرد.

jb.NY
31-08-2010, 19:28
خیلی ممنون دوست عزیز :10:

نرم افزار خیلی خوبیه مشکل منو که حل کرد.

قربونت :46: