PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : IranSong

piishii
29-04-2006, 14:52
کسی میدونه یا بلده راهی که بگه آهنگهای این سایت رو دانلود کرد ؟ :)
بگه تا ممنونش بشم :rolleye:

*NashenaS*
29-04-2006, 16:00
کسی میدونه یا بلده راهی که بگه آهنگهای این سایت رو دانلود کرد ؟ :)
بگه تا ممنونش بشم :rolleye:
لينك سايتش چيه؟

piishii
29-04-2006, 16:04
:blink: :blink: :blink: چرا اين تاپيك اينجا منتقل شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :blink: :blink:
اينو من توي قسمت موسيقي زده بودماا !! :blink:
اينه اشكان جان : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي از اون آهنگاي قديميشو من طالبم كه مثل اينكه دانلود نميشه كرد حالا گفتم ببينم ترفند مرفندي هست بشه اين كاررو كرد براي يك عده يك سري تجديد خاطره كرد يا نه چون با اين ديال آپ گوش كردن اصلا نميشه پدرت در مياد :angry:

*NashenaS*
29-04-2006, 16:50
:blink: :blink: :blink: چرا اين تاپيك اينجا منتقل شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :blink: :blink:
اينو من توي قسمت موسيقي زده بودماا !! :blink:
اينه اشكان جان : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خيلي از اون آهنگاي قديميشو من طالبم كه مثل اينكه دانلود نميشه كرد حالا گفتم ببينم ترفند مرفندي هست بشه اين كاررو كرد براي يك عده يك سري تجديد خاطره كرد يا نه چون با اين ديال آپ گوش كردن اصلا نميشه پدرت در مياد :angry:
:: FLV Flash Movie PowerTools v1.6 ابزاری برای دانلود فیلمهای فلش از منابع بزرگ اینترنتی ::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروزه فیلم های فلش به خاطر زیبایی و تنوعشان از محبوبیت بسیاری برخوردار گشته اند و در بسیاری از سایتهای اینترنتی با موضوعات متفاوت برای دریافت قرار می گیرند . شما برای دریافت فیلم های فلش مورد علاقه خود از اینترنت چه می کنید ؟ سایتهای معتبر اینترنتی مانند YouTube.com و Video.Google.com منابع مناسبی برای فیلم های اینترنتی هستند ولی هر کدام محدودیت ها و محاظفت های خاص خود را برای دانلود فیلم ها دارند .

FLVDownload.com PowerTools نام نرم افزار جدید و مفیدیست که بسیاری از مشکلات دانلود فیلم های فلش از اینترنت را رفع خواهد نمود . این نرم افزار به شما امکان دانلود های نامحدود و آسان را از شبکه های بزرگ فیلم مانند وب سایتهای قدرتمند YouTube.com و Video.Google.com را می دهد . وب سایتهایی مانند YouTube.com و Video.Google.com ممکن است بسیاری از فیلم هایی که هم اکنون بر روی سرور خود دارند را فورا حذف نمایند و دیگر قابل دسترسی نباشند , بنا براین با استفاده از چنین نرم افزاری می توانید به راحتی تا بیش از 4000 گیگابایت فیلم فلش از آنها دانلود کنید و برای خود داشته باشید !!
برخی از ویژگی های نرم افزار FLVDownload.com PowerTools 1.6 :

کرک کردن و دانلود فیلم های فلش از بزرگ ترین شبکه ی فیلم فلش جهان YouTube.com .

کرک کردن و دانلود فیلم های فلش از شبکه ی غول آسای فیلم فلش جهان Video.Google.com .

کرک کردن و دانلود فیلم های فلش از وب سایت Grinvi.com .

سرعت بالای دانلود .

حجم کم نرم افزار که حتی بر روی یک فلاپی نیز جا میگیرد و قابل انتقال است .

برخلاف Movie-Downloader های آنلاین سایتها همیشه در دسترس است .

سازگار با تمام اتصالات اینترنتی , مرورگر های اینترنتی و ویندوز های 95/98/NT/ME/2000/XP .

و ....
جزییات کاملتر ....

دانلود کنید نسخه ی 1.6 را با حجم 0.78 مگابایت

سریال نسخه ی 1.6 نرم افزار :
UserName : TEAM TBE
Serial Number : 5081794639704

نسخه ي كامل همراه با كرك نرم افزار FLV Flash Movie PowerTools 1.6 با حجم 0.7 مگابايت :

پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشيد

piishii
29-04-2006, 17:02
اشكان جان من ميخوام از اين سايت آهنگ دانلود كنم فلش و فيلم چه به دردم ميخوره. :blink: :blink: :blink:
اگه با اینم میشه یک توضیحی بده چگونه ;)

*NashenaS*
29-04-2006, 17:15
اشكان جان من ميخوام از اين سايت آهنگ دانلود كنم فلش و فيلم چه به دردم ميخوره. :blink: :blink: :blink:
اگه با اینم میشه یک توضیحی بده چگونه ;)
عزيز دلم...
اگه توجه كرده باشي اين ها هم فلش هستن ديگه...
البته اين رو هم بگم كه اين درست مثل bia2 هستش... براي دانلود از bia2 من از فلش گت استفاده مي كنم ... خودش همرو دانلود مي كنه.

*نكته: از اينترنت اكسپلورر براي باز كردن صفحه استفاده مي كنم.

piishii
29-04-2006, 17:19
فدات شم اشکان مرسی . زیاد من عقب موندم نفهمیدم اما شب میرم خونه این برنامه ای که دادی دانلود میکنم تست میکنم اگه درست بود شیرینیت محفوظه :laughing: :biggrin: :)

Honradez
29-04-2006, 18:31
ميشه يه توضيح بيشتري بدين؟ يعني اينكه چه آدرسي رو به flv flash movie بدم؟

Oxizhen
30-04-2006, 18:53
سلام

اقا یه راهه خیلی باحال بگم که بشه همه رو دانلود کنی؟!!!......برو تو خود سایت و ترانه رو به صورت عادی گوش بده وقتی که تموم شد دیسکانکت شو و برو به قسمت tempویندوز میبینی که فایل اونجا کپی شده البته کیفیت همشون 24kb هست ولی اهنگای نایابی داره........

نکته:به قول اشکان جان!!!! باید با internet explorer این کارو انجام بدی وبه هیچ برنامه ای هم نیاز نداری.....

نکته 2:شیرینی ما یادت نره!!!!!! :biggrin:

Honradez
01-05-2006, 18:12
سلام

اقا یه راهه خیلی باحال بگم که بشه همه رو دانلود کنی؟!!!......برو تو خود سایت و ترانه رو به صورت عادی گوش بده وقتی که تموم شد دیسکانکت شو و برو به قسمت tempویندوز میبینی که فایل اونجا کپی شده البته کیفیت همشون 24kb هست ولی اهنگای نایابی داره........

نکته:به قول اشکان جان!!!! باید با internet explorer این کارو انجام بدی وبه هیچ برنامه ای هم نیاز نداری.....

نکته 2:شیرینی ما یادت نره!!!!!! :biggrin:
درسته ولي منظور من (و شايد افرادي ديگر) اينه كه سريعتر دانلود بشه.

Oxizhen
01-05-2006, 18:43
درسته ولي منظور من (و شايد افرادي ديگر) اينه كه سريعتر دانلود بشه.
خوب منم اینو برای کسایی گفتم که نمیدونستن!!!! :blink:

حالا شما این برنامه ای که معرفی شدش رو امتحان کردید؟؟؟....جواب داد؟؟؟ اگه جواب میده لطفا همینجا بگید... :rolleye:

j0l6
01-05-2006, 20:15
سلام
دوستان روش استفاده از این اهنگا رو خیلی وقت پیش تو همون انجمن مسیقی و فیلم واسه یکی از دوستان گفته بودم ولی نمیدونم کی بود راستش حالا خودم هم به کمک همون دوستمون نیاز دارم
من برای سیو کردن اهنگ های این سایت از برنامه ی ARWizard3استفاده می کردم این برنامه هنگامی که موزیک داره پخش میشه اونو ریکورد میکنه و بعدهم سیو خیلی ساده و راحت من برنامه رو داشتم با کرک و برای اون دوستمون گذاشته بودم ولی
الان چون نمیتونم وارد سایت های کرک شوم کرکش رو ندارم ولی ساده ترین روش همینه در ضمن این برنامه به صورت تریل هم تا سه دقیقه میتونه ریکورد کنه پس اگه اهنگتون کمتر از سه دقیقه هستش به کرک نیازی نیست
سعی میکنم کرکش رو هم پیدا کنم بزارم البته اگه دوستان روش راحتری نداشتن

Oxizhen
01-05-2006, 22:12
سلام
دوستان روش استفاده از این اهنگا رو خیلی وقت پیش تو همون انجمن مسیقی و فیلم واسه یکی از دوستان گفته بودم ولی نمیدونم کی بود راستش حالا خودم هم به کمک همون دوستمون نیاز دارم
من برای سیو کردن اهنگ های این سایت از برنامه ی ARWizard3استفاده می کردم این برنامه هنگامی که موزیک داره پخش میشه اونو ریکورد میکنه و بعدهم سیو خیلی ساده و راحت من برنامه رو داشتم با کرک و برای اون دوستمون گذاشته بودم ولی
الان چون نمیتونم وارد سایت های کرک شوم کرکش رو ندارم ولی ساده ترین روش همینه در ضمن این برنامه به صورت تریل هم تا سه دقیقه میتونه ریکورد کنه پس اگه اهنگتون کمتر از سه دقیقه هستش به کرک نیازی نیست
سعی میکنم کرکش رو هم پیدا کنم بزارم البته اگه دوستان روش راحتری نداشتن
سلام

عزیز من همین برنامه ی شما رو با کرکش دارم....ولی مشکلش اینه که هم کیفیتش خیلی بد هم اینکه اگه در حین خوندن یه وقفه پیش بیاد اونوقت بین ترانه همون وقفه هم ضبط میشه و .....
حالا با تمومه این حرفا اگه بخوایش برات اپش میکنم......

j0l6
01-05-2006, 22:17
کرک رو اگه اپ کنی ممنون میشم چون من dsl دارم و ریکورد کردن با این برنامه با دانود کردن فایل از سایت زیاد فرقی نمیکنه و اینکه من این برنامه رو واسه سایت های دیگه که اهنگ رو با کیفیت های عالی میزارن هم میتونم استفاده کنم

Oxizhen
01-05-2006, 22:35
تقدیم به شما
ببین خودشه؟!!!

j0l6
03-05-2006, 09:48
اکسژن جان مرسی خود خودشه تنکس

esool
10-05-2006, 08:15
توي پرشين تولز يكي اين لينك ها رو گذاشته بود

esool
12-05-2006, 20:34
چرا هيچ كس چيزس نگفت؟

Oxizhen
13-05-2006, 15:25
چرا هيچ كس چيزس نگفت؟
عزيز اين لينكا كه كار نميكنه!!! فك كنم درست كپيشون نكردي!

esool
15-05-2006, 08:39
عزيز اين لينكا كه كار نميكنه!!! فك كنم درست كپيشون نكردي!
:blush:

اينو ميخواستم بگم كه من به اون كسي كه اين لينكا رو داده بود پيغام دادم ببينم چه جوري لينك داده ولي جواب نداد گفتم حتماً يه چيزي هست كه جواب نميده رفتم پست هاشو ديدم و پي بردم كه ايشون سايت iransong رو هك كرده و...
واقعاً آفرين داره

esool
31-05-2006, 05:05
يعني هك شدن Iransong ان قدر ارزش نداره كه هيچ كس هيچي نگفت
ميدونم فكر مي كنيد چرت و پرت ميگم
مي ببينيد كه اگه روي لينك ها كليك كنيد آهنگ ها دانلود ميشه
گفتم كه توي پرشين تولز يكي Iransong هك كرده بهش هم پيغام خصوصي دادم اما از شانس ما اصلاً ديگه on نشد
حالا اين دو تا پستشو ببينيد تا باور كنيد كه راست ميگم
آي ديش هم popeno

esool
01-06-2006, 17:10
يعني چي چرا هيچ كس هيچي نميگه
يعني اهميتي نداره

j0l6
01-06-2006, 17:17
esool جان اینو بین فک کنم اون دوست هکرت هم از این روش استفاده کرده

galaxy_110
04-06-2006, 17:23
:blush:

اينو ميخواستم بگم كه من به اون كسي كه اين لينكا رو داده بود پيغام دادم ببينم چه جوري لينك داده ولي جواب نداد گفتم حتماً يه چيزي هست كه جواب نميده رفتم پست هاشو ديدم و پي بردم كه ايشون سايت iransong رو هك كرده و...
واقعاً آفرين داره

ای سول جون اگه تونستی یه روش واسه گرفتن لینکا اینحوری پیدا کنی یه ندا به ما هم بده :blush:

esool
05-06-2006, 17:45
ای سول جون اگه تونستی یه روش واسه گرفتن لینکا اینحوری پیدا کنی یه ندا به ما هم بده :blush:
چشم,حتماً :cool:
خيلي دنبالشم ايشا.. همين روزا يه راهي پيدا مي كنم

piishii
05-06-2006, 17:59
سلام . بهترین راه همونی که توی صفحه اولم گفته شده .
آهنگ رو گوش کنید سپس از توی هیستوری ویندوز کپی کنید برای خودتون.
زمانی که صرف دانلود میخواین بکنید صرف گوش کردن کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Honradez
19-06-2006, 17:55
بشتابيد!!! كتاب الكترونيكي آموزش دانلود از IranSong.com

اين هم كتاب نوشته شده توسط خودم.
هيچ برنامه اي نميخواد، فقط برويد به اينجا: