PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي اينجا تا حالا از سي دي رام كامپيوتر در ماشين استفاده كرده . به نظر شما ميشه ؟

Farid007
29-04-2006, 14:09
سلام دوستان كسي اينجا تا حالا از سي دي رام كامپيوتر در ماشين استفاده كرده
چون با برق 12 روشن ميشه و خروجي صوت هم دارد و با نوار مغناطيسي هم ميشه به ضبط صوت ماشين وصل كرد
فقط ميمونه يك تبديل برق از فندك بهش ... بايد بشه ! نه ؟
كسي نظري داره ؟

گلابي
29-04-2006, 18:45
چون با برق 12 روشن ميشه و خروجي صوت هم دارد و با نوار مغناطيسي هم ميشه به ضبط صوت ماشين وصل كرد
فقط ميمونه يك تبديل برق از فندك بهش ... بايد بشه ! نه ؟ :blink: :blink:
كسي نظري داره ؟

دوست خوبم بايد از آي سي رگلاتور استفاده كني كه ولتاژ و جريانو تثبيت كنه.من خودم استفاده كردم جالب نميشه چون آنتي شوك نداره تا يه دست انداز بزني فوري ميپره ;) .يه سي دي پلير سوني بگير حالشو ببر :blush:

mohammadnasri
29-04-2006, 18:56
سلام

من تا حالا استفاده نكردم ولي اگه خواستي امتحان كني بگو تا نقشه مدارش را بهت بدم .

royaye_talkh55
29-04-2006, 20:30
سلام فريدجان
ميگم اين كار موقتا خوبه ولي برا دراز مدت زياد جالب نيست خصوصا اينكه فقط شما مي توني موزيك با فرمت waveرو فقط گوش كني چون فقط با سي دي رام و بدون هيچ ابزار ديگه نمي شه mp3گوش داد پس اگه مي خواهي اين كار و بكني كه فعلا كم خرج باشه يه سي دي من بگير كه تقريبا ميشه هم اندازه سي دي رام ولي با اختلاف اينكه مي توني mp3رو هم گوش بدي حتي ميتوني تصويري هم گوش بدي فقط اين هم موقتا خوبه ولي اگه خواستي دائمي باشه همونطوري كه قبلا بهت گفتم يه دونه سوني بردار كه حالا حالا ها راحت باشي

Farid007
29-04-2006, 23:18
سلام به همه

چون آنتي شوك داره تا يه دست انداز بزني فوري ميپره
در اين مورد شما مطمئن هستي كه ميپره ؟ خيلي مهم !

مهرداد جان ( royaye_talkh55 ) حق با شما نيز هست اما من ميخوام تست كنم وگر نه همون
سوني بهترين گزينه هست و براي هميشه هم نميخوام فقط تست !

بايد 2 تا اي سي بخرم فعلا تا اينجا
اگر مورد و نظري بود حتما مطرح كنيد . خوشحال ميشم ...

MaFia
30-04-2006, 00:44
نكته خوبي رو دوستان ذكر كردن اين آنتي شوك نبودن صد در صد مشكل آفرين ميشه

Harry Potter
30-04-2006, 01:15
فقط ميمونه يك تبديل برق از فندك بهش ... بايد بشه ! نه ؟
كسي نظري داره ؟
فرید جان من به جای این چیزها که مشکلات زیادی داره به شما پیشنهاد می کنم MP3 Player بگیری که خیلی راحت میتونی در هر جایی ازش استفاده کنی.
ضمنا در ماشین هم به راحتی قابل استفاده است ...

Hidden-H
30-04-2006, 01:40
سلام
منم امتحان كردم
تو دست انداز به هم مي خوره
اصلا جواب نمي ده

گلابي
30-04-2006, 15:40
آره من مطمن هستم كه آنتي شك نداره درسرش هم اينجاست.دوستان هم راست ميگن فقط صوتي ميشه گوش داد.

MR-MAGMA
04-04-2009, 12:10
من يكي از فاميل هاي دورمون اين كارو كرده بود يه پيكان داغون داشت 0
فكر نميكنم مشكلي پيش بياد 0
حالا اگه بلديد يكي امتحان كنيد ضرر نداره

rezaabbaspour
05-04-2009, 22:51
دوست عزيز من بهترين دستگاه پخش kenwood اصل در ماشينم دارم بازهم در دست انداز مكث داره و در منظور شما دوست عزيز جنبه عملي مدار نصب ميباشد و سي دي رام asus پرشش خيلي خيلي كم ميباشد
و جهت اينكار مواظب باش فقط تنهايي از 12 ولت باطري مستقيما استفاده نكني سي دي رامت ميسوزه
از دو عدد رگلاتور كاهنده به شماره هاي 9 و 8 (بعضي شماره هاي ديگه هم جواب ميدهند)استفاده ميكني بطوريكه ولتاژ 12 و 5 ولت را براي وروديهاي برق سي دي رامت تامين ميشه و جهت خروج صداي سي دي رام مي بايست از خروجي جلو سي دي رام به يك آمپلي فاير جداگانه يا آمپلي فاير ضبط ماشين (ضبط ها معمولا ورودي صدا دارند) جهت افزايش صدا استفاده كني اگه خواستي نقشه نصب پايه هاي رگلاتورها را هم برات ميزارم