PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفي كرم براي برطرف كردن قرمزي و لك و لوك پوست صورت

Ehsan PCbase
27-08-2010, 22:24
سلام
من پوست صورت قرمزي زيادي داره و در اطراف بينيم هم به خاطر جوش هاي زيادي كه داشتم لك و لوك و قرمزي زيادي هست طوري كه يكي كه نزديكم باشه و از كنار بهم نگاه كنه كاملاً متوجه اين موارد روي پوستم ميشه .
كرمي سراغ داريد كه تمامي اين موارد پوست رو برطرف كنه و پوست صورت رو شفاف و صاف كنه ؟
ممنون ميشم

Life24
27-08-2010, 22:29
درود
مثلا شاید بشه از پشت سیستم و اینترنت یک دارو به یکی معرفی کرد که اون هم تاکید میکنم اشتباه است و نباید بشه.
اما پوست حرف جدایی هست.
الان کرم هست اگر شما چند ساعت اضافه تر بزنید پوست آسیب می بینه و خدای ناکرده قابل جبران نیست یا با هزینه زیاد و زحمت فراوان.
توصیه میکنم به هیچ وجه و شرایطی بدون دکتر پوست کرم به صورت نزنید.
چون هم حساس هست و هم جای آن .
مثلا پا نیست که معلوم نباشد و زیر شلوار باشد.
پس ریسکش بالاست.

kiarash3500
28-08-2010, 10:05
ژل کلیندامایسین بی نتیجه نیست
همینطور محلول اریترومایسین

morsadr
28-08-2010, 14:12
سلام
من پوست صورت قرمزي زيادي داره و در اطراف بينيم هم به خاطر جوش هاي زيادي كه داشتم لك و لوك و قرمزي زيادي هست طوري كه يكي كه نزديكم باشه و از كنار بهم نگاه كنه كاملاً متوجه اين موارد روي پوستم ميشه .
كرمي سراغ داريد كه تمامي اين موارد پوست رو برطرف كنه و پوست صورت رو شفاف و صاف كنه ؟
ممنون ميشم

با نظر دوستمون Danial_Hiv موافقم . بهتره که شما به پزشک مراجعه کنید تا از نزدیک بررسی و درمان بشوید .
ولی کلا عرض کنم که درمان لک ها و ضایعات پوستی معمولا به این راحتی نیست که با یک کرم و یا ژل درمان بشه :13:

AThEisT
28-08-2010, 15:31
حتما یک دکتر برو !
یک ساعت بیشتر وقتت رو نمیگیره !
فوقش 10 هزار تومن هم ویزیت واسه دکتر خوبش !!!

بهتره !
خودت مطمئن تری ...

***Spring***
29-08-2010, 17:32
سلام ...

◄◄ دانــســتــنــی هــا و بــــهـــداشـــت پـــوســـت و مــــو ►► ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Ehsan PCbase
29-08-2010, 20:22
ممنون دوستان ولي كرم كه همه استفاده مي كنن و هر كرم واسه شخص منحصر به فردي تجويز نميشه . خودتون اين مشكل من رو نداشتيد ؟ :46:

morsadr
30-08-2010, 10:37
ممنون دوستان ولي كرم كه همه استفاده مي كنن و هر كرم واسه شخص منحصر به فردي تجويز نميشه . خودتون اين مشكل من رو نداشتيد ؟ :46:

بصورت کلی کرمهای ضد آفتابها و کرم های روشن کننده و لایه بردارها خط اصلی درمان درمان می باشد . جزئیات درمان به عهده پزشک می باشد
در موارد لکها ی بزرگ و جای جوشها لیزر از درمانهای اصلی می باشد .