PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی نرم افزار برای ----T USB

morteza_jacobi
27-08-2010, 20:49
سلام
من یه دستگاه USB ----T FMA
دارم و با برنامه Blaze DTV استفاده می کنم مشکل این برنامه استفاده زیاد رم کامپیوتر هست و هنگ کردن!
برنامه ای دیگه هم هست برای گرفتن تی وی ایران که بشه 2 کانال همزمان دید باهاش !؟!! و امکانات بیشتر و استفاده کمتر از رم ؟!!؟

amd>intel
28-08-2010, 09:34
برنامه HYPER MEDIA CENTER رو امتحان كنيد

morteza_jacobi
28-08-2010, 15:52
برنامه HYPER MEDIA CENTER رو امتحان كنيد

ریختمش ولی اررور میده ؟!!؟ کانال ها رو هم پیدا کرده ولی اررور میده ؟!؟ ویندوز ام 7 هست

morteza_jacobi
03-09-2010, 17:50
آقا کسی نیست کمکی کنه!!!

davood3d
10-09-2010, 06:39
ChrisTV یکی از کاملترین برنامه هاست ولی نمی دونم دو تا کانال همزمان رو پشتیبانی کنه یا نه.

morteza_jacobi
10-09-2010, 19:08
ChrisTV یکی از کاملترین برنامه هاست ولی نمی دونم دو تا کانال همزمان رو پشتیبانی کنه یا نه.

سلام دوست عزیز من ورژن [ ChrisTV PVR Professional 5.55 ] رو پیدا کردم شما کرک شده اش رو دارین لینک اش رو ؟

davood3d
10-09-2010, 20:17
سلام دوست عزیز من ورژن [ ChrisTV PVR Professional 5.55 ] رو پیدا کردم شما کرک شده اش رو دارین لینک اش رو ؟

نه من کرک ورژن 5.20 رو دارم که سالمه و مشکلی نداره. قبلا انقدر دنبال یه کرک سالم و درست حسابی گشتم تا اینو پیدا کردم هر چی پیدا می کردم همشون خراب بود. برای همین فعلا همین 5.20 رو دارم و فکر عوض کردنش هم نمی کنم که همین غنیمته!

morteza_jacobi
15-09-2010, 16:58
آقا این برنامه هم کار نکرد به نظر میاد برای کارت های تی وی هست نه فلش های تی وی !!!
دوستان کسانی که ایکس ویژن دارن چه نرم افزاری روی اون ها هست ؟!؟! اگه میشه اسم اش رو بگین !!

davood3d
19-09-2010, 17:19
برنامه ها که زیادن مثل Total Media, DVBDream, DVBViewer, ProgDVB و ...
من با این DVBViewer کار کردم امکاناتش خیلی خوب بود:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

morteza_jacobi
21-09-2010, 00:19
برنامه ها که زیادن مثل Total Media, DVBDream, DVBViewer, ProgDVB و ...
من با این DVBViewer کار کردم امکاناتش خیلی خوب بود:

دوست عزیز تنظیماتش به چه صورت است ؟!!؟؟

davood3d
21-09-2010, 18:58
توی Options قسمت DirectX تنظیمات همه رو default بذار. البته برای Video Decoder فکر کنم Microsoft DTV کیفیتش بهتر باشه.

morteza_jacobi
21-09-2010, 20:44
توی Options قسمت DirectX تنظیمات همه رو default بذار. البته برای Video Decoder فکر کنم Microsoft DTV کیفیتش بهتر باشه.

دوست عزیز منظور توی قسمت سرچ کانال ها بود ؟!!؟ روی کدوم تنظیمات باید باشه تا کانال های ایران رو بیاره ؟!!؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

davood3d
22-09-2010, 04:53
Target Root: Astra
Reception Type : Terrestric
Trasponder List: Terrestrial (AUS)
Frequency: 600000-700000
بعد Scan range رو بزن
فرکانس های کانالهای ایران تو این بازه هست.

morteza_jacobi
22-09-2010, 20:32
دوست عزیز Target Root خالی توش و چیزی نیست من انتخاب کنمش ؟؟؟؟

davood3d
23-09-2010, 04:53
خیلی عجیبه! باید اسم حداقل یکی باشه

morteza_jacobi
24-09-2010, 00:55
سلام دوست عزیز من کلاً پاک کردم و اینبار فقط ورژن اصلی رو ریختم و بتا رو نریختم !!!
با Hong Kong هم اورد کانال های ایران رو ولی مشکل اینه که صدا رو نمیاره فقط تصویر میاد ؟؟ اولش هم این اررور رو میده!!!

davood3d
24-09-2010, 11:27
سلام دوست عزیز من کلاً پاک کردم و اینبار فقط ورژن اصلی رو ریختم و بتا رو نریختم !!!
با Hong Kong هم اورد کانال های ایران رو ولی مشکل اینه که صدا رو نمیاره فقط تصویر میاد ؟؟ اولش هم این اررور رو میده!!!

تنظیمات Directx که تو پستهای قبلی گفتم همش default هست؟ اگه بازم صدا نمیاد فکر کنم باید یه سری codec نصب کنی مثل AC3 filter. البته پک کامل اکثر کدک ها توی برنامه Win7 Codecs و K-Lite باید باشه.

morteza_jacobi
24-09-2010, 12:45
تنظیمات Directx که تو پستهای قبلی گفتم همش default هست؟ اگه بازم صدا نمیاد فکر کنم باید یه سری codec نصب کنی مثل AC3 filter. البته پک کامل اکثر کدک ها توی برنامه Win7 Codecs و K-Lite باید باشه.

سلام دوست عزیز
من K-Lite رو نصب کردم و همه تنظیمات روی دیفالت هست !!! چند بار هم پاک کردم دوباره نصب کردم؟!

davood3d
24-09-2010, 20:07
با AC3 Filter هم یه امتحانی بکن. تونستی Win7 Codecs هم بگیر.

desperanish
28-10-2010, 20:28
Hyper Media Center
با نرم افزار Hyper Media Center مي توانيد برنامه هاي تلويزيوني را به طور زنده تماشا كنيد همچنين قادر خواهيد بود كانال هاي تلويزيوني مورد علاقه خود را ضبط كنيد يا چند كانال را همزمان ببينيد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

( ورژن 3.6/ ظرفیت 24.6MB)

simorgh_m3
22-03-2011, 23:18
از DVBViewer Pro 4.5 استفاده کنید منم همین الان دارم با همین دستگاه با این نرم افزار کانالارو میبینم برنامه ی فوق العاده ایه
ورژن 4.6 رو دانلود نکنید که کرکش کار نمیکنه
در ضمن HDpack 2.4 رو از اینجا دانلود کنید و نصب کنید و از عکس روبرو تنظیمات رو اعمال کنید

nortezaa
01-04-2011, 15:24
سلام
بچه ها من سه روز پیش یدونه کارت tv usb با مارک pin avid خریدم،درایورشو با برنامه TotalMedia 3.5 از تو سی دیش نصب کردم،ولی اصلا آنتن نمیده،هیچ کانالی هم پیدا نکرد.رفتم عوضش کردم بازم همین جوری شد.به آنتن هوایی هم زدم اتفاقی نیفتاد.تو مراحل نصبشم که تو دفترچش هست یه چیزی به اسم ir recive بود که نصبش نکرد،یعنی اصلا تو سی دیش نبود که نصب کنه.به نظر شما مشکل از دستگاه یا نه؟
با برنامه DVBViewer Pro v4.5.0.0 هم امتحان کردم آنتن نمیده.
تو رو خدا یکی کمکم کنه.

safi_khatar
17-05-2011, 12:56
سلام - به من هم یه دونه Pin Avid رسیده - داداش آنتن خودش ضعیفه این 1 - دوما اینکه حتما توی نصبش یه جا اشتباه کردی اخه من خودم چندین بار نصب کردم هی پاک کردم - بعد از اینکه از روی آموزشش نصبش کردم کانال ها رو آورد - خیلی هم باکیفیت و صاف:5:
حالا من از شما یه راهنمایی میخام::46:
اگه بخام کانال های روی ----- رو روی کامپیوتر با همین کارت PCTV ----T stick Solo بیارم باید چی کار کنم؟:21:
با چه نرم افزاری؟ ورودی آنتن از کجای ----- میاد؟ Pls hlp:11:

behnam_banell
07-07-2011, 09:14
با آنتن ضعیف هیچ وقت نمیتونید سیگنال دریافت کنید ربطی به مارک --- نداره برای من مارکش Xvision هست ولی با آنت خودش فقط تو ارتفاع یا فضای باز میگرفت. رفتم 14000 دادم یه آنتن مادیران بوستر دارشو گرفتم که یه سرش با یو اس بی وصل میشه و خلاص شدم منتها این یو اس بی ها مثل اینکه ضبط نمیتونه بکنه ؛ من که موفق نشدم ، اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه.

aryakhan
08-08-2011, 10:20
منم مدتی از یکی از همین pin avid ها استفاده میکنم با همون نرم افزار خودش یهنی توتال مدیا هم ضبط میکنه و هم فرمتهای دیگرو پخش میکنه فقط خیلی به موقعیت منطقه و سیگنال دریافتی ربط داره

SIMON137
13-08-2011, 10:45
اگر ویندوزتون 7 هست ، از مدیا سنتر خود ویندوز استفاده کنید ، برنامه خوب و مناسبی هست.

siavash85_ma
28-08-2011, 00:19
سلام
بچه ها من سه روز پیش یدونه کارت tv usb با مارک pin avid خریدم،درایورشو با برنامه TotalMedia 3.5 از تو سی دیش نصب کردم،ولی اصلا آنتن نمیده،هیچ کانالی هم پیدا نکرد.رفتم عوضش کردم بازم همین جوری شد.به آنتن هوایی هم زدم اتفاقی نیفتاد.تو مراحل نصبشم که تو دفترچش هست یه چیزی به اسم ir recive بود که نصبش نکرد،یعنی اصلا تو سی دیش نبود که نصب کنه.به نظر شما مشکل از دستگاه یا نه؟
با برنامه DVBViewer Pro v4.5.0.0 هم امتحان کردم آنتن نمیده.
تو رو خدا یکی کمکم کنه.
سلام
بنده هم کارتی مثل کارت شما تازه خریدم. اول که نصب کردم اصلا آنتن نمیداد. به آنتن هوایی وصل کردم. باز آنتن نمیداد. فیش آنت هوایی رو عوض کردم درست. احتمالا فیش کهنه بوده و کثیف. این کارت ها خیلی حساس اند. اگه فیش آنت هوایی رو عوض کردی باز مشکلت حل نشد باید ببینی سیم آنتن شما خم و پیچ زیادی داره یا نه. تا اونجایی که میتونی خم و پیچ آنتن رو کم کن. ان شاء الله حل میشه.

ziba4342
28-08-2011, 10:26
اگر ویندوزتون 7 هست ، از مدیا سنتر خود ویندوز استفاده کنید ، برنامه خوب و مناسبی هست.

مرسی خیلی خوبه ....دردسر برنامه های دیگر رو نداره
مرسی از راهنمایی:20:

Morteza-144023
22-09-2011, 07:07
سلام به همه
بنده همون nortezaa با لا هستم!
اول از همه افرادي كه به بنده كمك كردن تشكر ميكنم.
بچه ها اين برنامه توتال مديا چرا تلتكس رو به زبان فارسي نمياره و به جاش چنتا علامت غير معمول نشون ميده؟

soroush_crazy
03-01-2012, 18:42
من ----t ایکس ویژن رو دازم.

نرم افزار TotalMedia 3.5 رو براش نصب کردم.

soroush_crazy
03-01-2012, 19:01
مال من usb ----t x-vison بود.مال مادیران.
25000 تومان خریدم.1سال گارانتی تعویض
همراش یک آنتن 30db که به usb وصل میشد(برقش رو از usb میگیره) بود.
با آنتن خودش سرچ دادم دیدم 8 کانال تلوزیون و 11 رایو پیدا کرد.
با آنتن هوایی یه سرچ دادم 16 کانال تلوزیون و 11 رادیو پیدا کرد.

بعد از یکمی سرچ تو اینترنت فهمیدم این فرسنده هایی که تو ایران هست فرمت ارسالیشون mp4 هست.ولی تو اکثر کشور ها mp2 هست.(کیفیت mp2 نسبت به mp4 کمی بیشتره.اینو وفتی با تلوزیون فول HD میبینی میفهمی ).

در عوض در فرسنده های MP4 برای هر 8 کانال تلوزیون 1 فرسنده میخواد.ولی در MP2 برای هر 4 نا کانال 1 فرسنده میخواد.

این بود جواب سوال من که چرا با آنتن خودش 8 تا کانال رو نمیگیره.چون فرسنده اون 8 تا کانال از محلی که من بودم(به طور کلی کل شهرستان بابل) بسیار دور بود.پس سیگنال ضعیف بود که انتن خودش نمیگرفت.

راستی نرم افزار ی که تو سی دی --- بود TotalMedia 3.5 بود.که قابلیت ضبط هم داره.

javad318
21-01-2012, 17:19
مال من usb ----t x-vison بود.مال مادیران.
25000 تومان خریدم.1سال گارانتی تعویض
همراش یک آنتن 30db که به usb وصل میشد(برقش رو از usb میگیره) بود.
با آنتن خودش سرچ دادم دیدم 8 کانال تلوزیون و 11 رایو پیدا کرد.
با آنتن هوایی یه سرچ دادم 16 کانال تلوزیون و 11 رادیو پیدا کرد.

بعد از یکمی سرچ تو اینترنت فهمیدم این فرسنده هایی که تو ایران هست فرمت ارسالیشون mp4 هست.ولی تو اکثر کشور ها mp2 هست.(کیفیت mp2 نسبت به mp4 کمی بیشتره.اینو وفتی با تلوزیون فول HD میبینی میفهمی ).

در عوض در فرسنده های MP4 برای هر 8 کانال تلوزیون 1 فرسنده میخواد.ولی در MP2 برای هر 4 نا کانال 1 فرسنده میخواد.

این بود جواب سوال من که چرا با آنتن خودش 8 تا کانال رو نمیگیره.چون فرسنده اون 8 تا کانال از محلی که من بودم(به طور کلی کل شهرستان بابل) بسیار دور بود.پس سیگنال ضعیف بود که انتن خودش نمیگرفت.

راستی نرم افزار ی که تو سی دی --- بود TotalMedia 3.5 بود.که قابلیت ضبط هم داره.

ببخشد شما از آنتن بوستر دار داخل خونه استفاده میکنید یا خارج خونه(هوایی) و اینکه فاصله شما از فرستنده چقدر هست آیا در فواصل دور آنتن داخل خونه گیرندگیش ضعیف نیست؟

Saeid1212
24-01-2012, 15:55
ببخشد شما از آنتن بوستر دار داخل خونه استفاده میکنید یا خارج خونه(هوایی) و اینکه فاصله شما از فرستنده چقدر هست آیا در فواصل دور آنتن داخل خونه گیرندگیش ضعیف نیست؟

سلام
من هم از گیرنده دوستمون دارم و تهران هستم،‌ داخل اتاق با آنتن خودش خوب میگیره البته با اینکه محل من خیلی آنتن دهی پایینی داره:46:

---------- Post added at 05:55 PM ---------- Previous post was at 05:52 PM ----------

یه سوال دارم و ممنون میشم دوستان جواب بدن:20:
چطور میشه برنامه ProgDVB رو تنظیم کرد،‌ برای من مشکل صدا داره؟
خیلی از کدکها رو هم دانلود کردم ولی باز هم فقط تصویر داره و از صدا خبری نیست،‌این طور که به نظر میاد کدک مربوط به AAC مشکل داره:41:

amirkhan_0o0
24-01-2012, 16:08
من ----t ایکس ویژن رو دازم.

نرم افزار TotalMedia 3.5 رو براش نصب کردم.
دوست من احیانا لینک دانلودی ازش نداری؟

Saeid1212
24-01-2012, 20:28

من هم با شما موافقم، فکر کنم بهترین برنامه برای پخش تلویزیون دیجیتال Media Center windows 7 باشه...
خیلی امکانات داره و کیفیت پخشش هم فوق العاده است:5:

RizeeMizee
27-02-2012, 00:05
من هم با شما موافقم، فکر کنم بهترین برنامه برای پخش تلویزیون دیجیتال Media Center windows 7 باشه...
خیلی امکانات داره و کیفیت پخشش هم فوق العاده است:5:
سلام.
ممنون میشم کار با Media Center windows 7 چون من هر کاری میکنم نمیتونم Tv رو نگاه کنم توش.

SIMON137
27-02-2012, 17:34
سلام.
ممنون میشم کار با Media Center windows 7 چون من هر کاری میکنم نمیتونم Tv رو نگاه کنم توش.
به اینترنت وصل باشید ، دستگاه رو وصل کنید ، بعد از اینکه دستگاه شناخته شد توسط سیستم ، نرم افزار رو باز کنید و به بخش مروبطه برید ، اگر از راهنمای خود نرم افزار متوجه کار باهاش نشدید دوباره بپرسید اینجا
باید سرچ کنید از همون بخش کانال هارو

arash9934
29-02-2012, 12:26
من این برنامه رو امتحان کردم فوقلعادست یعنی اصلا گیر نمیزنه ولی یک مشکل داره اونم کرک کاملشه!
یک کرک داره ولی همه امکاناتش رو فعال نمی کنه فقط مدت استفاد از برنامه رو نا محدود میکنه.
اگه دوستان کرکی خوبی دارن ارائه بدهند.
TVPlayerSetup_1.3.0.15

arash9934
29-02-2012, 12:34
دوستان پشت همه آنتن های که همراه دستگاه usb ----t می خرید آهن ربا داره اگه به یک آهن بزرگ مثله آهن تخت خواب یا آهن میز یا بخاری وصلش کنید آنتنش قوی میشه!

saman9074
12-03-2012, 03:18
سلام دوستان یک سوال داشتم آیا راهی هست که بشه دستگاه دیجیتال کامپیوتر رو به تلوزیون مثلا ال سی دی وصل کرد؟

amirkhan_0o0
12-03-2012, 06:08
سلام دوستان یک سوال داشتم آیا راهی هست که بشه دستگاه دیجیتال کامپیوتر رو به تلوزیون مثلا ال سی دی وصل کرد؟
بله! با کابل اچ دی ام آی و یا کابل مانیتور می شه!!
اما چه فایده!! چون که این دستگاه های کوچولو رزولوشنش برای مانیتور قابل قبوله نه برای ال سی دی

gozargah
19-03-2012, 14:53
سلام. من یه گیرنده دیجیتال میکروفایر USB خریدم و لی بعد از نصب و سرچ کردن هیچ کانالی رو پیدا نمی کنه
به آنتن هوایی هم وصل کردم ولی باز هم نتیجه نداد.
حتی با یه پلیر دیگه هم امتحان کردم باز هم نشد.
اشکال از چی می تونه باشه؟
ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

krasic
15-04-2012, 12:54
دوستانن من هر برنامه ای نصب می کنم موقع کانال یابی هنگ می کنه
چی کار کنم؟
ممنون

amirkhan_0o0
15-04-2012, 14:05
سلام. من یه گیرنده دیجیتال میکروفایر USB خریدم و لی بعد از نصب و سرچ کردن هیچ کانالی رو پیدا نمی کنه
به آنتن هوایی هم وصل کردم ولی باز هم نتیجه نداد.
حتی با یه پلیر دیگه هم امتحان کردم باز هم نشد.
اشکال از چی می تونه باشه؟
ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.
ببین فیش خروجی لق نشده؟؟؟با دم باریک تنگش کن !!
راستی شهر شما سرویس دیجیتال داره؟؟؟؟:31::31:

دوستانن من هر برنامه ای نصب می کنم موقع کانال یابی هنگ می کنه
چی کار کنم؟
ممنون
Blaze video رو امتحان کن

krasic
15-04-2012, 21:03
همین blaze رو نصب کردم
10 بار هنگ می گنه تا یک بار پخش کنه
رو 2 تا سیستم هم امتحان کردم

mehdiazimi62
22-06-2012, 09:51
یه برنامه هست که هم مشکل رم ایجاد نمیکنه وهم امکاناتش فوق العاده هست.
اسم برنامه: Speed tv player
اگه مشکلتونو حل کرد واسه روح پدرم دعا کنین
خدا رفتگان شمارو بیامرزه
لینک دانلودش هم آدرس زیره:

mobilmajid
18-07-2012, 10:19
وقت بخير
دوستان من يدونه مارك dell خريدم ولي هركاري ميكنم اصلا درايوشو نميشناسه. هرچي هم به پشتيباني زنگ ميزنم جواب نميدند. از اين فروشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خريدم . دوستان اگه درايوشو دارند يا كسي همين ماركو داره يك راهنمايي بابت نصب خود درايوش رو بهم بگه.

mobilmajid
18-07-2012, 16:22
دوستان كمكم ميكنيد؟
مدلش فكر ميكنم اين هست ----t tv stick t1005

mobilmajid
19-07-2012, 19:06
كسي از دوستان نميتواند مشكل من را حل كند؟

mohser
23-01-2013, 12:38
مشکل صدای رادیوهای دیجیتالی در برنامه windows media cente
: با سلام

من از مدیا سنتر ویندوز 7 استفاده میکنم
روی کانالهای تلویزیون صدا دارم. کیفیت هم خوبه.
رادیوها رو پیدا میکنه ولی صدا ندارن.
میدونید کجا رو باید تنظیم کنم.
تا صدای رادیوهای دیجیتالی رو روی مدیا سنتر ویندوز 7 داشته باشم.
ممنون میشم.

mr.pejiman
18-03-2013, 13:40
وقت بخير
دوستان من يدونه مارك dell خريدم ولي هركاري ميكنم اصلا درايوشو نميشناسه. هرچي هم به پشتيباني زنگ ميزنم جواب نميدند. از اين فروشگاه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])خريدم . دوستان اگه درايوشو دارند يا كسي همين ماركو داره يك راهنمايي بابت نصب خود درايوش رو بهم بگه.

دقیقا مشکل من هم همینه. زیاد گشتم چیزی واسه شناسوندن درایورش پیدا نکردم

hamsafar30
24-03-2013, 14:48
سلام به همه دوستان من یک usb tv مدل product xp-D440 خریدم 37 کانال رایو و تلوزیون پیدا می کنه انتنش کامله یه مشکل عجیب داره اینکه تصویرش شبیه وقتیه که شبکه 3 موقع پخش فوتبال قطع میشد واقعا نمیدونم مشکل چیه هر چی درایور و کدک بود امتحان کردم با بیشتر برنامه ها از جمله progdvb و BlazeVideo هم امتحان کردم امادرست نمیشه که نمیشه واقعا اگر کسی میدونه خواهشن بگه دعاش می کنم .

chevinli
29-03-2013, 00:27
من یه کارت تی وی usb مارک dell خریدم اما درایورش نصب نمیشه
ویندوزم سون 64 بیتیه، کسی می تونه کمک کنه؟

rezarrrr
01-04-2013, 23:52
سلام من یه کارت --- kworld s100دارم که وقتی سیستم رو از حالت sleep بالا میارم کارت کار نمیکنه و باید restart کنم تا کار کنه در مورد سایر نرم افزار های مرتبط با کارت هم کار نمیکنن (مثلا اسکای نت یا فلش ست)
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:n16:

edres_130
28-06-2013, 10:20
سلام مرسی از سایت خیلی خوبتون .من یه کارت تی وی همون یو اس بی تلوزیون دیجیتالmodel:----t hd d440میخوام نصب کنم سیستم فقط سخت افزار جدید رو پیدا میکنه و درایور نصب نمیشه کسی میتونه کمک کنه .مرسی

roohoravan
28-06-2013, 16:01
سلام.دوستان ؛ بنده یک دستگاه ديجيتال کامپیوتر mini ----t خریدم و برای اولین بار درایورش نصب شد ولی بعد از حدود دو هفته دیگه درایورش مشکل پیدا کرده و برنامه اجرا نمیشه و قطعه سخت افزاری را نمیشناسه و هر چی دوباره نصب میکنم جواب نمیده.برنامه های دیگری هم برای نصب مجدد این قطعه سخت افزاری گرفتم ولی نصب نشد.روی رایانه دیگر جواب میده. برنامش IT9130BDA .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.تشکر

ehsan1972
06-07-2013, 17:34
سلام
خسته نباشین
من با برنامه windows media center کانال ها رو که اسکن میکنم همشونو پیدا میکنه اما وفتی به قسمت live tv میرم هیچی پخش نمیکنه و مینویسه no tuner available to satisfy te current request
اگه میشه راهنمایی کنین

edres_130
03-11-2013, 11:15
وای چه سرعتی در پاسخگویی کاربرا دارین واقعا افرین خخخخخخخ

edres_130
03-11-2013, 17:22
??????????

edres_130
03-11-2013, 17:22
??????????????????????????بسته شده ؟

hadikhaf
12-02-2014, 00:54
دوستان سلام
من یه گیرنده دیجیتال usb ایکس ویژن 3100 دارم و با تمامی برنامه ها از جمله TotalMedia 3.5 و BlazeVideo HDTV کانالها رو پیدا میکنه حدود 70 کانال ولی تصویری نشون نمیده و صدا به صورت تکه تکه شنیده میشه با اینکه کل آنتن پر میشه ضمن اینکه از آنتن سقفی استفاده میکنم مشکل از کجاست نرم افزارجانبی باید نصب کنم ؟ با DVBViewer هم که دوستان میگن بهتره هم بین 95 تا 100 سیگنال متغییره ولی هیچ صدا یا تصویری ندارم.

hadikhaf
12-02-2014, 14:32
دوستان سلام
من یه گیرنده دیجیتال usb ایکس ویژن 3100 دارم و با تمامی برنامه ها از جمله TotalMedia 3.5 و BlazeVideo HDTV کانالها رو پیدا میکنه حدود 70 کانال ولی تصویری نشون نمیده و صدا به صورت تکه تکه شنیده میشه با اینکه کل آنتن پر میشه ضمن اینکه از آنتن سقفی استفاده میکنم مشکل از کجاست نرم افزارجانبی باید نصب کنم ؟ با DVBViewer هم که دوستان میگن بهتره هم بین 95 تا 100 سیگنال متغییره ولی هیچ صدا یا تصویری ندارم.
یعنی کسی سر درنمیاره ؟

msu0123
22-06-2014, 00:33
ببخشید من یه کپچر تی وی کارت avid usb tv box دارم که سی دی نصبش را گم کردم هرچی میچرخم هم پیدا نمیکنم
سایتتون رو یکی بهم معرفی کرد
میشه شما برنامه ی نصبش رو برام پیدا کنید؟:n28:

rzaaa
08-11-2014, 21:20
اه چرا درایور usb porsche
پیدا نمی کنم

masih1352
27-06-2015, 00:15
سلام
من هم cd نصب usb porsche رو گم کردم کسی داره؟

ali_mohandes
27-06-2015, 13:54
سلام
من هم cd نصب usb porsche رو گم کردم کسی داره؟

مدل یو اس بی رو بنویس

shoki.joon
24-09-2015, 14:16
سلام.دوستان من یه مشکل بزرگ دارم یکی کمکم کنه.
من تلویزیونمون سر خود دیجیتال داره.خوب میگیره.فقط وقتی کامپیوترو که نزدیکش هست روشن میکنم کلا سیگنال قطع میشه و هیچی نشون نمیده.حتی نمیتونم گیرنده دیجیتال کامپیوترو وصل کنم.چون با اونم نشون نمیده به خاطر کامپیوتر.مشکل چیه.چرا تا سیستم روشن میشه سیگنال قطع میشه؟؟؟؟خواهش میکنم یکی کمکم کنه.

DIKT
04-06-2017, 09:53
من یه یو اس بی دی وی بی pin avid دارم که درایورش رو برای ویندوز سون می خوام