PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه نرم افزار فتوشاب روی DVD رو بریزم روی CD ؟

قله بلند
27-08-2010, 15:17
سلام
در حال حاضر یک DVD دارم که روش نرم افزار فتوشاب CS4 هست ولی سیستم DVD نداره و فقط می تونه CD رو بخونه. حالا باید چه کار کنم که محتویات این DVD رو بکنم چند تا CD و با CD، این نرم افزار رو روی سیستم نصب کنم؟
البته یک لب تاب موجوده که می شه محتویات این DVD رو روش ریخت. چه جوری اون رو می تونم به چند CD تبدیل کنم؟
ممنون می شم راهنمایی کنید.

قله بلند
27-08-2010, 16:15
سلام
می شه این کار رو انجام داد؟
1-اول کل پوشه ها و فایل های موجود در نرم افزار فتوشاب رو درون یک فولدر روی دستکتاب بریزیم.
2-با winrar اون رو به صورت 700mb تقسیم کنیم.
3-هر تقسیم رو روی یک CD بریزیم.
4-بعد روی یک فولدر در سیستم مقصد که گرداننده DVD نداره باز کرد.
5-عمل نصب رو انجام داد.
البته نمیدونم setup دچار مشکل می شه یا نه؟

قله بلند
27-08-2010, 22:08
یه سوال: نرم افزار فتوشاب CS2 ME، دو تا سی دی داره. آیا به همین روش گفته شده و با استفاده از winrar این عمل انجام شده؟ گمان نکنم اینجوری باشه چون وقتی سی دی اول ریخته می شه و تقاضای سی دی دوم می شه عملی به نام باز کردن فایل های زیپ شده انجام نمی شه. آیا نرم افزار خاصی برای این کار وجود داره؟

قله بلند
06-09-2010, 23:38
سلام. مثل اینکه کسی علاقه ای به پاسخ سوال من نداره.
من یک نرم افزار دارم که روی سه تا CD وجود داره. شاید یک DVD بوده که تبدیل به سه تا CD شده. روی سی دی اول، فایل setup و یک فایل کابینتی وجود داره و چند فایل دیگه. روی دو تا سی دی دیگه هم فقط دو تا فایل کابینتی وجود داره.
حالا نمی دونم نرم افزار خاصی وجود داره که قادره، یک DVD رو به چند CD تقسیم کنه یا مثلاً با Nero می شه این کار رو انجام داد. توی اینترنت سرچ کردم ولی مطلب رو درنیافتم.
حالا من یک DVD دارم که حجمش بیشتر از یک گیگ هست که در دو تا CD جا می شه. چه طوریه می شه این جابه جایی رو انجام داد؟

ali007_a
07-09-2010, 00:24
سلام
می شه این کار رو انجام داد؟
1-اول کل پوشه ها و فایل های موجود در نرم افزار فتوشاب رو درون یک فولدر روی دستکتاب بریزیم.
2-با winrar اون رو به صورت 700mb تقسیم کنیم.
3-هر تقسیم رو روی یک CD بریزیم.
4-بعد روی یک فولدر در سیستم مقصد که گرداننده DVD نداره باز کرد.
5-عمل نصب رو انجام داد.
البته نمیدونم setup دچار مشکل می شه یا نه؟
سلام دوست عزیز
اگه هدفت راه افتادن کارته، که این روش که خودت گفتی، جواب میده. مشکلی هم تو نصب پیش نمیاد.
فقط باید قبل از نصب، سی دی ها رو در یک پوشه در کامپیوتر مقصد از فشردگی خارج کنید.
اگه منظوری دیگه داری، منو راهنمای کن لطفا.
مرسی.

قله بلند
07-09-2010, 22:53
سلام. لطفاض پست 4 رو ببینید.

Bobby Sands
12-09-2010, 09:22
همون کاری که گفتی رو با winrar انجام بده درسته. الان همه بازیهایی که چند تا دی وی دی هستن همین کار کارو میکنن.

آنتی
13-09-2010, 21:18
برادر چرا خودتو خسته میکنی ؟
اطلاعاتت را روی یه فلش 4 گیگ بریز و روی سیستمت نصب کن
موق باشید