PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه اتصال از طریق دو اکانت با یک مودم به صورت همزمان با یک کامپیوتر؟

micropersian
27-08-2010, 14:18
با سلام

من یک مودم adsl دارم که میتونم هم از طریق کابل lan و هم از طریق کابل usb باهاش به اینترنت وصل بشم(2 کامپیوتر دارم که یکی با lan و دیگری با usb به طور هم زمان با دو اکانت مجزا به اینترنت وصل هستن)

حالا سوال اصلی اینجاست که چطور میتونم با یک کامپیوتر که هم lan میخوره و هم usb با همین 2 اکانت به طور همزمان به اینترنت وصل بشم:21:

اگه کسی چیزی میدونه کمک کنه:40:

joe_satriani
27-08-2010, 14:26
با سلام
كابل يو اس بي رو به اون كامپيوتر و لن رو هم به كامپيوتر ديگه نصب كنيد
سپس تنظيمات مودم رو هم انجام بديد
اين كارها رو انجام داديد؟

micropersian
27-08-2010, 15:25
با سلام
كابل يو اس بي رو به اون كامپيوتر و لن رو هم به كامپيوتر ديگه نصب كنيد
سپس تنظيمات مودم رو هم انجام بديد
اين كارها رو انجام داديد؟

من اصلا با دو کامپیوتر مشکل ندارم من میخوام از یک کامپیوتر با دو اکانت از درگاه lan و با اکانت دیگه از درگاه usb به اینترنت وصل بشم به طوری که سرعت اینترنت این 2 با هم جمع بشه:21:

parsa5564
27-08-2010, 18:11
من اصلا با دو کامپیوتر مشکل ندارم من میخوام از یک کامپیوتر با یک اکانت از درگاه lan و با اکانت دیگه از درگاه usb به اینترنت وصل بشم به طوری که سرعت اینترنت این 2 با هم جمع بشه:21:
پناه بر خدا.اصلا به نظر خودتون همچین چیزی امکان پذیره؟!!!:18:

XSS
27-08-2010, 18:41
با یه مودم بتونید با دو تا اکانت مجزا به اینترنت وصل بشید؟؟؟
امکان پذیر نیست :13:

joe_satriani
27-08-2010, 20:01
به قول دوستان پناه بر خدا :31:
نه دوست عزيزم امكان نيست همينطور كه دوستان گفتن
چون مودم در هر لحظه ي واحد فقط ميتونه يه اكانت رو ساپورت كنه و روي يه اكانت كانفيگ شه

موفق باشيد.

popowoody
27-08-2010, 21:23
نه بابا ... ممکن نیست حالا برای چی می خوای ؟

micropersian
28-08-2010, 00:06
آخه چرا ممکن نیست نگاه کنین مودم میتونه با دو تا اکانت از دو درگاه وصل بشه پس میرسیم به کامپیوتر که اونم باید بشه یه کاری کرد فکر میکنم

شما بگین آیا اگر آدم adsl وصل باشه میتونه dial up هم وصل بشه و اگر هم وصل بشه برا سرعت اینترنت چه اتفاقی میوفته؟؟؟؟؟

بلد نیستین نگین نمیشه:31:

micropersian
28-08-2010, 00:19
نه بابا ... ممکن نیست حالا برای چی می خوای ؟

2 تا اکانت شبانه 256 رایگان دارم(شرکت adsl من اکانت شبانه رو مجزا میده)

ardalan_zapata
28-08-2010, 00:41
از شدن میشه
ولی بستگی به نوع مودلاسیون لینکی که از طرف DSlam مخابرات میاد داره
اگر در بعضی از مدولاسیون ها میتونید تا 6 اکانت همزمان کانکت بشن
شما تنها کاری که لازمه بکنی اینه که مودم رو به صورت Bridge کانفیگ کنید بعد یکی رو از طریق USB و یکی دیگه رو از طریق Lan وصل کنید

دوستان توجه کنن این کار شدنیه و من خودم انجام دادم
حتی با دو مودم مجزا بر روی یک لینک از دو اکانت مجزا استفاده کردم

XSS
28-08-2010, 13:20
کدوم مدولاسیون این امکان رو میده که با چند اکانت همزمان از یک خط به اینترنت وصل شی و دو مودم ADSL همزمان روی یک خط کار کنند؟
مال من که G.DMT هست و این امکان رو نداره. مگه وقتی مودم روشن میشه کل پهنای باند به ارتباط همون مودم اختصاص داده نمیشه؟ :wac:
میشه بیشتر توضیح بدی و راهنمایی کنی؟
قضیه جالب شد. :27:

ardalan_zapata
28-08-2010, 15:21
کدوم مدولاسیون این امکان رو میده که با چند اکانت همزمان از یک خط به اینترنت وصل شی و دو مودم ADSL همزمان روی یک خط کار کنند؟
مال من که G.DMT هست و این امکان رو نداره. مگه وقتی مودم روشن میشه کل پهنای باند به ارتباط همون مودم اختصاص داده نمیشه؟ :wac:
میشه بیشتر توضیح بدی و راهنمایی کنی؟
قضیه جالب شد. :27:

اتفاقا همون ADSL_G.DMT میشه و ADSL2_PLUS Multi mode من خودم با ADSL_G.DMT تا دو تا مودم رو به خط تلفن وصل میکنم و با دوتاش لینک میگیرم
ولی َADSL2+ روی یک مودم بیشتر نتونستم لینک بگیرم و اون یکی لینک قطع میشه

حالا شما با یک مودم ولی با استفاده از USB و LAN با دوتا اکانت مجزا کانکت شو و نتیجه رو اعلام کن

XSS
28-08-2010, 16:51
اتفاقا همون ADSL_G.DMT میشه و ADSL2_PLUS Multi mode من خودم با ADSL_G.DMT تا دو تا مودم رو به خط تلفن وصل میکنم و با دوتاش لینک میگیرم
ولی َADSL2+ روی یک مودم بیشتر نتونستم لینک بگیرم و اون یکی لینک قطع میشه

حالا شما با یک مودم ولی با استفاده از USB و LAN با دوتا اکانت مجزا کانکت شو و نتیجه رو اعلام کن

الان با دو تا مودم مختلف امتحان کردم، نتیجه تست برای هر دو مودم این بود که یکی وقتی اولین اکانت کانکت میشه اکانت دوم موقع کانکت شدن ارور 633 میده که مودم در حال استفاده است و امکان برقراری ارتباط وحود نداره.
رو خط دو تا مودم رو هم روشن کردم، اولین مودمی که روشن شد با مرکز ارتباط برقرار کرد ولی دومی نه.

joe_satriani
28-08-2010, 17:25
الان با دو تا مودم مختلف امتحان کردم، نتیجه تست برای هر دو مودم این بود که یکی وقتی اولین اکانت کانکت میشه اکانت دوم موقع کانکت شدن ارور 633 میده که مودم در حال استفاده است و امکان برقراری ارتباط وحود نداره.
رو خط دو تا مودم رو هم روشن کردم، اولین مودمی که روشن شد با مرکز ارتباط برقرار کرد ولی دومی نه.

با سلام
خوب درستش هم فكر ميكنم همين باشه دوست عزيزم

موفق باشيد.

micropersian
28-08-2010, 17:57
سوال من ولی این نیست من مشکلی ندارم که با یک مودم هم زمان با 2 تا اکانت وصل بشم این کار رو همین الان دارم با دو تا کامپیوتر میکنم من مشکلم اینه که چطوری این کار رو با یک کامپیوتر بکنم من مشکلم با شرکت اینترنتم نیست با کامپیوترمه

میخوام یک کانکشن از طریق lan و یکی دیگه از طریق usb با یک مودم به اینترنت وصل بشن(با دو کامپیوتر این کار راحته اما من منظورم یک کامپیوتره) و بعدش سرعت این دو با هم جمع بشه یا یه چیز مثل این

joe_satriani
28-08-2010, 18:18
سوال من ولی این نیست من مشکلی ندارم که با یک مودم هم زمان با 2 تا اکانت وصل بشم این کار رو همین الان دارم با دو تا کامپیوتر میکنم من مشکلم اینه که چطوری این کار رو با یک کامپیوتر بکنم من مشکلم با شرکت اینترنتم نیست با کامپیوترمه

میخوام یک کانکشن از طریق lan و یکی دیگه از طریق usb با یک مودم به اینترنت وصل بشن(با دو کامپیوتر این کار راحته اما من منظورم یک کامپیوتره) و بعدش سرعت این دو با هم جمع بشه یا یه چیز مثل این

با سلام
بازم همچين چيزي دوست عزيزم امكان پذير نيست :46:
مثه اين ميمونه كه با گوشي موبايلتون بخوايد وقتي كه داريد جواب قبلي رو ميديد و در حال صحبت هستيد يهو يكي اومد پشت خط اون رو هم بدون hold كردن تماس قبلي جواب بديد

ardalan_zapata
28-08-2010, 19:03

مودم دوم رو که روشن میکنید چراغ لینک روشن میشه ؟
یعنی میتونید همزمان روی دو تا مودم لینک بگیرید؟

قبلا تاپیکش بود
برای چنین کاری باید از لینوکس استفاده کنید
توی ویندوز فعلا همچین قابلیتی نیست
من خودمم زیاد در این مورد اطلاعی ندارم

XSS
28-08-2010, 20:33
مودم دوم رو که روشن میکنید چراغ لینک روشن میشه ؟
یعنی میتونید همزمان روی دو تا مودم لینک بگیرید؟

نه مودم دوم چراغ DSLش روشن نميشه.
روي خطم فقط ميتونم از يك مودم لينك بگيرم.