PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویروس Sality.AE (دیوونم کرده) جون عزیزت کمکم کن.

dehmoord
26-08-2010, 23:39
سلام دوستان کامپیوترم ویروس زیر رو گرفته و با هیچ آنتی ویروس آپدیت شده ای پاک نمی شه.
کلافه ام کرده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این ویروس باعث خراب شدن نرم افزار های نصب شده در ویندوز پس از ریستارت می شه.
تورو خدا کمک کنید.
ویندوز هم هزار بار عوض کردم.
با ویندوز خالی از نرم افزار هم ویروس ابی کردم ولی نشد
با ویندوز تازه نصب شده بدون نرم افزارهم مشکلم رفع نشد
کسی می دونه این چه ویروسی هست و راه حلش چیه؟
تو رو خدا کمک کنید.

samadsam
28-08-2010, 12:12
سلام
دوست عزیز این که ویروس پیش پا افتاده ی و با مک افی آپ شده راحت حذف می شه(Sality.AE) در ضما دقت کنید شما می خواین ویروس رو کلین (Clean) کنید که با nod نمی شه این ویروس به فایل های اجرایی می چسپه و بعضی مواقع که توی ریشه درایو ها هستید سیستم رو ریست می کند

اگه انتی ویروس نصب کردی که هیچ درست می شه ولی اگه ویندوز نصب کردید زمانی که ویندوز نصب می کنی سیستم که بالا اومد به فولدر آپشن برید و دو تا گزینه زیر show hidden file and folder را غیر فعال کنید show hidden file and folder این باید فعال باشه
و با ران برید توی ریشه درایو ها و پوشه های مخفی رو حذف کنید در این پوشه ها فایل های اجرایی برنامه قرار می گیرن که همه الوده به ویروس هستن و با یک اشتباه دوباره اجرا می شن shift رو گرفته delete رو بزنید تا حذف شوند (یک نمونه مسیر توی تصویری که خودتون گذاشتین قرار داره برید توی درایو f و پوشه رو به کل حذف کنید ولی مطمئنم تمامی برنامه ها الوده شدهکه من به شما مک افی رو توصیه می کنم نصب کنید و تمامی درایو ها scan کنید)

jax2
28-08-2010, 17:02
سلام
این فایلو دانلود کن و اجرا کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد این فایلو دانلودکن و فول سکن کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
در ضمن هیچ نتی ویروسی مثل کسپرسکای نمی تونه سالیتی رو کامل پاککنه و همه ی فیل ها رو clean کنه
تجربه ی شخصی

samadsam
28-08-2010, 19:11
در ضمن هیچ نتی ویروسی مثل کسپرسکای نمی تونه سالیتی رو کامل پاککنه و همه ی فیل ها رو clean کنه
خوب تجربتون اشتباه میگه من یه عمر با sality دستو پنجه نرم می کردم و تنها انتی ویروسی که هم delete و هم clean می کرد به نحو احسن و حتا قادر به تعمیر مشکلاتی که ویروس توی رجستری کرده بود هم بود
ویروس دو تا فایل یکی توی system و windows درست می کرد ویروس های قبلی یک فایل توی all user می ساخت که با strtup در قسمت msconfig فعال می شد
اینم تجربه من بود که بهش ایمان دارم