PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تفاوت ریش تراش ته زن Philips و braun و برند های دیگه

peaceful1
26-08-2010, 21:19
خودم ته زن فیلیپس دارم این طور که پرسو جو کرده بودم به نظر میرسه فیلیپس برای ریش های ضخیم خوب نیست و همچنین صورت استخونی و در عوض بروون شاید تکنولوژی منحص به فرد انحصاری فیلیپس رو نداشته باشه ولی رو همه نوع صورت مخصوصا لاغر و برای افرادی که ریش پر پشت دارند یا ضخیم مناسب تره.
فیلیپس اگه تیغش کند بشه چون 3 تا تیغ داره باید سه بار 20 تومن پرداخت کنید ولی بروون شونه وتیغ یک سری بیشتر نداره برای همین هزینه نگهداریش خیلی معقول تره.
با همه اینتوضیحات من خودم فیلیپس رو بیشتر دوست دارم مدل اصلاحش رو ترجیح میدم
اگه کسی درباره این ها چیزی میدونه بگه برای خودم جالبه بدونم کدوم بهتره.

Artam01
15-09-2010, 12:24
راستش من یه بروان دارم لپ و اینا رو خیلی خیلی خوب و از ته میزنه ولی چونه به پایین رو نمیشه باهاش زد البته اگه خیلی خیلی تقلا کنی و از اینور و انور و همه طرف بگیری میزنه من یه بار نزدیک یه ساعت وقت گذاشتم شد :21: ولی صورتمو سوزوند بعدشم جوش زد مجبور شدم تا یه هفته طرف تیغ و ماشین و اینا نرم تا خوب بشود :41:.

حالا تو فکر یک سقفم، یعنی یه فیلیپسم :27:.
ولی نمیدونم چه مدلیش رو بگیرم :13:.

0037
15-09-2010, 12:31
براون مدل pulsonic حرف نداره! نه سوزش نه درد و مثل تیغ میزنه.

Artam01
15-09-2010, 12:51
نه، اینا که توری داره زیر گردن رو خوب نمیزند.
البته برای من که اینگونه است، شاید برای دیگران اینطور نباشد.

Mehrdad092000
20-09-2010, 15:39
منم بران 9595 دارم ماشینه خوبیه
اما زیره گردن یکم اذیت میکنه
اگه یکم وقت بزارید عالی میرنه
ولی بدیش اینه که باید هر روز بزنید

Artam01
20-09-2010, 15:49
من پوستم سوسولیه، یه بار که با زحمت زیاد و گذاشتن وقت اونجوری زدم سرخ شدم پس فرداشم چوش زد :5:.

mehban
20-09-2010, 19:11
اگر هر چند روز یک بار ریشاتونو میزنید فیلیپس بهتره ولی اگر میخواین هر روز اصلاح کنین براون بگیرین خودتونو راحت کنین

mr_rayan
20-09-2010, 20:40
براون عالیه.من یدونه دارم تقریبا از 10 سال پیش که هدیه گرفتم ازش استفاده می کنم.تا حالا هم تیغش رو ندادم تیز کنند ولی مثل اینکه دیگه وقتشه.در مورد کیفیت جنس های الان این شرکت اطلاعی ندارم ولی این ریش تراشی که من دارم خیلی جون سخته(گوش شیطون کر)،زیر گلوم هم جوش نمیزنه البته بستگی به افراد داره،چون تو مسافرت یبار یکی از دوستام استفاده کرد و گردنش پر جوش شد.
ولی نقطه ضعفش اینه که باید هر روز ازش استفاده کنی یعنی مثلا اگه دو روز ریشت رو نزنی دیگه درست حسابی صورتت رو نمی زنه و مجبوری با ژیلت اصلاح کنی.

Mehrdad092000
28-09-2010, 00:24
براون عالیه.من یدونه دارم تقریبا از 10 سال پیش که هدیه گرفتم ازش استفاده می کنم.تا حالا هم تیغش رو ندادم تیز کنند ولی مثل اینکه دیگه وقتشه.در مورد کیفیت جنس های الان این شرکت اطلاعی ندارم ولی این ریش تراشی که من دارم خیلی جون سخته(گوش شیطون کر)،زیر گلوم هم جوش نمیزنه البته بستگی به افراد داره،چون تو مسافرت یبار یکی از دوستام استفاده کرد و گردنش پر جوش شد.
ولی نقطه ضعفش اینه که باید هر روز ازش استفاده کنی یعنی مثلا اگه دو روز ریشت رو نزنی دیگه درست حسابی صورتت رو نمی زنه و مجبوری با ژیلت اصلاح کنی.
دوستتون برای این جوش زده که تازه از این استفاده کرده
استفاده از هز ماشینی برای یه مدت کوتاه باعص میشه صورت جوش بزنه بد درست میشه
منم همینطور بودم الان درست شد
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
بله بران باید هر روز بزنی تا خوب بززنه

شهنام89
10-10-2010, 20:05
دو سال پيش ريش تراش بروان شار‍‍ژ سريع (يك ساعته)مدلSeries 3 340با شبكه منحصر بفرد سوراخ هاي نا منظم كه براي انواع رويش ريش طراحي شده گرفتم.64000تومان
ريشم پر پشت ونسبتا ظخيمه ولي به راحتي حتي زيرگردنمم ميزنم جوشم نميزنه

rommatti
28-10-2010, 18:25
منم براون 720 دارم یا همئن 9565
اصلاحش خوبه اما با زیر گردن مشکل داره و اون قسمت را خوب نمی زنه برای لوازم یدکی هم اون قسمت شونه تیغ و .... را جدا قیمت کردم 35 تومان
دوستانی که فیلیپس دارند زیر گردن را چطور می زنه ؟

Artam01
01-11-2010, 16:14
من به تازگی یک مدل فیلیپس 1060 گرفتم، زیر گردن رو خوب میزنه، فقط بدیش اینه که دو روز بعدش زیر گردنت پر از جوش و زخم میشود.
البته شاید چون پوست صورت من خشکه اینطوری میشه، تا حالا چند دفه باهاش زدم ولی بازم همینطوری میشود.