PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بکاب گیری از آپدیت ویندوز

iammahdi
26-08-2010, 18:47
با سلام ...
کسی می دونه چطوری باید از آپدیت های ویندوز بکاب گرفت که بعد از نصب دوباره ویندوز ، اون ها رو ریستوری کنم .
ممنون//

ebrahimjan
26-08-2010, 18:55
با سلام ...
کسی می دونه چطوری باید از آپدیت های ویندوز بکاب گرفت که بعد از نصب دوباره ویندوز ، اون ها رو ریستوری کنم .
ممنون//

با استفاده از این نرم افزار WUtooL_1.16 می تونی از آپدیت ها بکاپ بگیری

DJ POLESTAR
26-08-2010, 20:54
بکاپ لازم نیست، همه آپدیت ها در مسیر C:\Windows\SoftwareDistribution هستن. میتونید هنگام نصب ویندوز جدید از این مسیر آپدیت ها رو بردارین بعد نصب ویندوز جدید تو همین مسیر دوباره سیو کنید.

mehrdad38
26-08-2010, 20:56
مرگ یکبار شیون یکبار :

دانلود Update های ویندوز سون 32 بیتی + محصولات مایکروسافت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دانلود Update های ویندوز سون 64 بیتی + محصولات مایکروسافت: :

Dew Drop
26-08-2010, 22:55
سلام
این موضوع چندین بار تو انجمن ویندوز 7 مطرح شده.آپدیت های ویندوز تو این مسیر ذخیره میشن.c:/windows/SoftwareDistribution/Download که به گفته بعضی ها می تونید این فایلها رو کپی کنید و بعد ازشون استفاده کنید حتی نرم افزارهایی برای ذخیره آپدیتهای ویندوز وجود داره مثل WUtooL ولی مایکروسافت این روش ها رو برای ویستا و سون توصیه نمی کنه و بهترین روش آپدیت کردن به روز ویندوز بدون استفاده از کپی آپدیت های قبلی.

sorena6680
03-01-2011, 18:19
من آپدیت ها رو از مسیری که گفتید بر داشتم و پس از نصب دوباره ویندوز paste کردم ولی دوباره ویندوز داره آپدیت ها رو دانلود میکنه

sorena6680
03-01-2011, 18:20
لطفا اکنون کمک کنید. چون باز دوباره باید 6 ساعت چشم براه به پایان رسیدن به روز رسانی های ویندوز باشم

ebicross
03-01-2011, 19:30
دوستان عزیز آپدیت با یک Copy و Paste ساده که اثر نمیکنه.
دقیقا مثل وقتی که پشت فرمون یک ماشین خاموش نشستید و صدای پخش ماشین هم زیاده و دنده میزنید و گاز میدین و فرمون رو تکون میدین. شما رانندگی میکنید ولی ماشین که راه نمیره...

آپدیت به روز رسانی فایل و یا ایجاد قابلیت جدیده. پس ممکنه اصلا یه جای خاص نباشه. آپدیتها فایلهای پک شده و نصب شدنی هستند و یا CAB که باید Extract بشن و به محل خودشون منتقل بشن و همونطور که میبینید بعد از آپدیت سیستم وقتی رو در Shutdown و Startup صرف نصب اونها میکنه پس نصبی هستند و با انتقالشون به یه جای خاص که نصب نمیشن.
همچنین این آپدیتها ممکنه پیش نیازهای خاصی داشته باشن که ممکنه در اون لحظه سیستم شما اون پیش نیاز رو داشته و باشه و بعدا نداشته باشه. پیش نیازهایی مثل Visual C++ که البته مثاله ولی بر فرض همین مثال شما یک سری آپدیتهای قدیمی رو نصب میکنید و بعد سیستم ناپایدار میشه چون یک سری پیش نیاز رو نداره.
همچنین اکثر آپدیتها به مکانهای اصلی منتقل میشن. مثلا IE که آپدیت میشه مطمئنا فایلهاش توی اون پوشه ی مذکور نمیمونه و منتقل میشه به محل نصب IE.
و اینکه باز خود این آپدیتها ترتیبات نصب دارند و هر آپدیتی رو نمیشه هرطور خواست نصب کرد. مثلا شما که نمیتونی اول .Net 4 رو نصب کنی و بعد 3.5 رو. تازه این مثال خیلی بی مشکلی بود و آپدیتهایی هستند که ممکنه با ترتیب نصب اشتباه دوباره بعد از Upgrade با نصب اشتباه Downgrade بشن و به ورژنهای پیش از آخر برگردند و دیگر آپدیت هم نشن.
مشکلات دیگه میتونه رجیستری و نرم افزاری باشه و مثلا یک Hotfix یا آپدیت دیگه حذف نشه و مشکلات زیادی ایجاد کنه.

خود مایکروسافت اگر میدونست راهی داره مطمئنا ابزار مفید و دقیقی عرضه میکرد و صریحا توصیه کرده که به روش آنلاین آپدیت کنید.
البته میتونید فعلا اقدام به آپدیت نکنید و یکی دو ماه دیگه برای اومدن سرویس پک نهایی منتظر باشید.

پرحرفی (البته پرنویسی) منو ببخشید دوستان؛ فقط توضیح دادم که اشتباه نکنید. البته اون ابزاری که دوستمون معرفی کردند میتونه کمک کنه ولی اصلا توصیه نمیشه. آپدیت آنلاین کنید یا نسخه ی آپدیت شده ی ویندوز رو تهیه کنید.

omidhorami
08-01-2013, 11:54
دوستان ما نفهمیدیم با کپی اون فایلها میشه دوباره سیستم رو آپدیت کرد یا نه؟

hamidreza2010
11-01-2013, 02:48
دوستان ما نفهمیدیم با کپی اون فایلها میشه دوباره سیستم رو آپدیت کرد یا نه؟

مسلما نه
بهترین راه اینه که بصورت دستی آپدیت کنی.یعنی کد آپدیت رو توی سایت مایکروسافت سرچ کنی بعدش اون آپدیت رو دانلود کنی و نصب کنی.وقتی هم ویندوز عوض کردی ، دیگه ستاپ اون آپدیت رو داری و دوباره نصب میکنی.
من الان وین 8 دارم و حدود 800 مگ تا حالا آپدیت بصورت دستی دان کردم و نصبیدم.تا حالا 3 بار وین عوض کردم و دوباره به همین راختی آپ کردم هر وقت هم آپدیت جدید اومد همون کار قبلی رو میکنم و الی آخر

Astarali
11-01-2013, 11:26
یه برنامه بگین که از آپدیت های ویندوز بکاپ بگیرم...

Dew Drop
11-01-2013, 20:15
یه برنامه بگین که از آپدیت های ویندوز بکاپ بگیرم...