PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خطای windows explorer has stopped workoing

parsa5564
26-08-2010, 17:08
دوستان من با اینکه ویندوز رو تازه عوض کردم اما بعضی وقتا که روی دسکتاپ کلیک راست می کنم پیغام windows explorer has stopped workoing میده و explorer ریستارت میشه و بعد درست میشه.مشکل از کجاست؟:41:

erno69
26-08-2010, 17:29
این پیغام مواقعی رخ میده که ناهماهنگی تو سیستم عامل بوجود میاد و خطایی تو فایل های اجرایی رخ میده...

Dew Drop
26-08-2010, 17:42
سلام
تو search بنویسید action center بازش کنید maintenance رو باز کنید پایینش نوشته viwe reliability history اون رو باز کنید یه صفحه ای براتون میاره که توش ارورهایی که توسط ویندوزتون گرفته شده رو نشون میده رو یکی از ضربدرهایی که اونجا هست که برای این مشکلتون گرفته شده رو کلیک کنید ببینید برا چی ارور گرفته شده.

parsa5564
26-08-2010, 18:32
سلام
تو search بنویسید action center بازش کنید maintenance رو باز کنید پایینش نوشته viwe reliability history اون رو باز کنید یه صفحه ای براتون میاره که توش ارورهایی که توسط ویندوزتون گرفته شده رو نشون میده رو یکی از ضربدرهایی که اونجا هست که برای این مشکلتون گرفته شده رو کلیک کنید ببینید برا چی ارور گرفته شده.
رفتم اینجارو اما دلیلشو نگفته بود

HADI ONLY
26-08-2010, 19:22
به نظر من از خود ویندوزه . چون من هم همین مشکلو دارم بعضی اوقات خیلی خیلی کم .
مال من 64 بیتی هست .

Dew Drop
26-08-2010, 22:59
رفتم اینجارو اما دلیلشو نگفته بود

رو اون دایره های قرمز کلیک کنید حالا تو قسمت پایین صفحه critical events باشه و زیرش نوشته شده باشه که ارور برا چی گرفته شده.