PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اتصال دو کامپیتر به هم برای اشتراک گذاشتن اینترنت

J.Damon
26-08-2010, 10:48
سلام .
دوستان من یه مشکلی با خط adsl دارم . تو شرکت به اینترینت adsl که خود مخابرات داده وصل شدیم . و مودم هم Planet ADE 3410 Adsl2/2 Router with ysb port حالا خواستیم این اینترنت رو با یه لب تاپ دل 1545 به اشتراک بگذاریم یا حتی از خود مودم به لب تاپ وصل کنیم ولی نرم افزار اون به ویندوز سون نصب نشد و هر چی هم تو اینترنت جستجو کردم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم . اومدیم با یه بلوتوث دو کامپیوتر رو به هم وصل کردیم و تونستیم یه چیزی به مایه های وصل شدن برسیم . یعنی درواقع نصب شدن که نه ( رو آیکون تو تسک بار یه علامت تعجب زرد رنگ ظاهر شد ) . حالا با لن از خود شرکت مخابرات اومدن و pc رو وصل کردن ولی ما هر کاری که کردیم نشد که نشد که لب تاپ رو وصل کنیم و از اونجائی که باید سریع کار کنیم و زود هم به نتیجه برسیم باید این اتصال رو زود برقرار کنیم حالا اگه کسی از شما با این مشکل تا حالا رو به رو و یا اطلاعاتی داره ممنون می شم راهنمائیم کنه !!

J.Damon
26-08-2010, 12:34
دوستان سلام .
بالاخره تونستم با وصل کردن لن به لب تاپ به اینترنت وصل شم و بعد هم پورت یو اس بی مودم رو به لب تاپ وصل کردم و چون با لن به اینترنت وصل بودم درایور رو آپدیت کردم . ولی باز اون مشکل رو دارم ( همون علامت رو آیکون اتصال به اینترنت تو تسک بار ) نمی دونم آی پی باید تعریف کنم یا چی ، ضمنا" من حتی نمی دونم از چطوری باید آی تعریف کنم برای مودم و لب تاپ اگه امکان داشته باشه کمک کنید ...

Amir Varasteh
26-08-2010, 13:35
چزا مودم وایرلس(Wireless Access Point) نمیزاری ؟

a6l3i
26-08-2010, 13:42
سلام .
دوستان من یه مشکلی با خط adsl دارم . تو شرکت به اینترینت adsl که خود مخابرات داده وصل شدیم . و مودم هم Planet ADE 3410 Adsl2/2 Router with ysb port حالا خواستیم این اینترنت رو با یه لب تاپ دل 1545 به اشتراک بگذاریم یا حتی از خود مودم به لب تاپ وصل کنیم ولی نرم افزار اون به ویندوز سون نصب نشد و هر چی هم تو اینترنت جستجو کردم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم . اومدیم با یه بلوتوث دو کامپیوتر رو به هم وصل کردیم و تونستیم یه چیزی به مایه های وصل شدن برسیم . یعنی درواقع نصب شدن که نه ( رو آیکون تو تسک بار یه علامت تعجب زرد رنگ ظاهر شد ) . حالا با لن از خود شرکت مخابرات اومدن و pc رو وصل کردن ولی ما هر کاری که کردیم نشد که نشد که لب تاپ رو وصل کنیم و از اونجائی که باید سریع کار کنیم و زود هم به نتیجه برسیم باید این اتصال رو زود برقرار کنیم حالا اگه کسی از شما با این مشکل تا حالا رو به رو و یا اطلاعاتی داره ممنون می شم راهنمائیم کنه !!

ببین درست فهمیدم ؟
شما یه PC داری و یه لپ تاپ و یه مودم که یه خروجی LAN داره و یه USB.
حالا میخوای درحالیکه PC رو ازطریق LAN به مودم وصل کردی ، لپ تاپ رو هم از طریق USB به مودم وصل کنی. آره؟

J.Damon
26-08-2010, 17:16
ببین درست فهمیدم ؟
شما یه PC داری و یه لپ تاپ و یه مودم که یه خروجی LAN داره و یه USB.
حالا میخوای درحالیکه PC رو ازطریق LAN به مودم وصل کردی ، لپ تاپ رو هم از طریق USB به مودم وصل کنی. آره؟

آره . ولی تشکر یه کار دیگه کردم . اول لب تا پ رو با لن وصل کردم به مودم و به اینترنت وصل شد بدون هیچ مشکلی بعد یو اس بی رو به لب تاپ وصل کردم و چون اینترنت وصل بود درایور رو خودش از اینترنت دانلود کرد و با یو اس بی هم به اینترنت وصل شدم و البته کمی سرعت کامپیوتر نمی دونم واسه چی پایین اومد ( البته احتمالا" اشکال از نرم افزارهایی بود که نصب کرده بودم ) چون ویندوزم خیلی شلوغ شده بود دوباره یه سون نصب کردم روش و این بار همین کار رو با pc کردم و یو اس بی رو به کامپیوتر و لن رو به لب تاپ وصل کردم و با یه بار ریستارت pc اونم وارد اینترنت شد البته کمی طول می شکه وارد بشه ( حدودا" یه دقیقه یا کمی بیشتر ) و سرعت هر دو اینترنت هم بالاست اینم بگم زنگ زدیم به شرکتش فکر کنم ساده ترین جواب رو گفتن که نمیشه !! ( اینم واسه اونائی که اگه همین مشکل واسشون پیش اومد مثل من سردرگم نمونن ) :5: