PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلوپ ASUS G73

صفحه ها : 1 2 [3] 4

nasrGod
26-02-2011, 17:39
nasrGod دوست عزيز
شما اگه كارت گيم نيست برندهاي ديگه رو ميتوني امتحان كني كه با هزينه ي كه داري ميكني خيلي بهتر ميتوني جواب بگيري
اگر دنبال كانفيگ بالا هستي مطمئنن بايد در مواردي سراغ گيم ها بري يه نمونش هم همين جي 73 هستش كه امسال در زمينه گيم بهترين مدل معرفي شد
خيلي به وزن حساسيت داري ميتوني مدلهايي مثل سوني سري z و حتي مك بوك اير رو هم ببيني
مك بوك كيفيت تصوير خيلي خوبي داره باطريش هم در حالت نرمال تا 7 ساعت هم ميره

من يك لپ تاپ ميخوام كه تصويرش عالي باشه و چشم رو اذيت نكنه به نظرتون لپ تاپ اپل بگيرم يا سوني يا اسوس و...
نميدونم چكار كنم
تا 2500000هم ميخوام هزينه كنم
وزنشم مهم نيست
فقط كيفيت
برا گيم هم نميخوام
ممنون و خواهش ميكنم كمك كنيد تا از بلاتكليفي در بيام

mkh.mkh
27-02-2011, 00:57
سلام در جواب این دوستم باید بگم لپ تاپ های macbook pro رو انتخاب کن تمام LED واینکه این برند مک رو LEDهاش خیلی حساسه.کیفیت فوق العاده ای داره.

Xilevens
27-02-2011, 21:39
من يك لپ تاپ ميخوام كه تصويرش عالي باشه و چشم رو اذيت نكنه به نظرتون لپ تاپ اپل بگيرم يا سوني يا اسوس و...
نميدونم چكار كنم
تا 2500000هم ميخوام هزينه كنم
وزنشم مهم نيست
فقط كيفيت
برا گيم هم نميخوام
ممنون و خواهش ميكنم كمك كنيد تا از بلاتكليفي در بيام
مسلما با اين شرايط به شخصه اسوس نميگرفتم
با اين پول بهترين كانفيگ از سري F سوني رو ميشه گرفت
اما اگه يكم دردسر واسه خودتون بخريد
ميريد سراغ اپل
چون واقعا از نظر نمايش تصوير خيلي خوبه

mahyarSAMSUNG
28-02-2011, 21:33
ASUS G73jh من می فروشم 42 روز کارکرد پول لازم 2سال گارانتی الماس دبی(مورد تایید ایران(ویستا)) 1سال شارژر و باتری و پک حرفه ای کاملش موس گیمینگ+کوله+هدفون گیمینگ
+ کارت گارانتی ویستا 2150
cpu:cor i7 740QM
video graphic:ATI 1 GB 5870 GDDR5
RAM:8 GB 1333
HDD:1 TB
good luck

اگه پول داشتم 2 میلیون تومن ازت میخریدم .... :31:

avator20002000
09-03-2011, 14:59
الان این asus g73jw اومده ایران؟چنده؟پایتخت اورده؟

avator20002000
09-03-2011, 15:19
این ASUS G73JW-TY161V
معنی ty161v چیه؟ تویه این سایتای فروش ایرانی اینو نوشته بود یعنی چی؟

mkh.mkh
09-03-2011, 19:22
دوستان JW بازی های امروزی رو خوب فرم نمیده به خاطر گرافیکش پشنهاد می کنم jh بگرید تا پشیمون نشید صرف جنس منم نیست
موفق باشید

avator20002000
10-03-2011, 10:37
اونجوریام که میگید دیگه نیست تو یو تیو ب یه نگاه بندازید.یه ذره شاید سرتره مخصوصا تو مترو ولی تو بقیه بازی ها زیاد معلوم نیست تفاوتشون.تازه چندتا مشکل تو سری جدید حل شده به گفته شرکت.ولی هر کدوم گیر اومد بگیرید که من خودم هنوز گیر نیاوردم.

farzad4
10-03-2011, 22:07
اونجوریام که میگید دیگه نیست تو یو تیو ب یه نگاه بندازید.یه ذره شاید سرتره مخصوصا تو مترو ولی تو بقیه بازی ها زیاد معلوم نیست تفاوتشون.تازه چندتا مشکل تو سری جدید حل شده به گفته شرکت.ولی هر کدوم گیر اومد بگیرید که من خودم هنوز گیر نیاوردم.

مدل پایه 2400000 تومان با گارانتی الماس.
مدل 3 بعدی با این تفاوت ها نسبت به پایه:
مانیتور 120 هرتز 3 بعدی.
2 تا هارد هیبریدی سیگیت 500 گیگابایتی 7200 دور که تو هر کدوم 4 گیگ اس اس دی داره.(40 درصد سریعتر از هارد معمولی 7200 دور)
عینک 3 بعدی انویدیا.
بلوری رایتر .
قیمتم من به 2-3 تا مغازه دار پایتخت بین 3000000 تا 3200000 تومان دادم و اونا بالای 3500000 تومان فروختن.
البته ورژن امریکایی من اورده بودم و با گارانتی 2 ساله گلوبال.(مدل g73jw-3de)

اما مدل ساده رو با قیمت 2400000 تومان و گارانتی الماس و کیبرد فارسی فروشگاه دیجیتال پایتخت داره. ظاهرا قیمت میده 2500000 تومان اما تا 2400000 تومان هم راه میاد. همین مدل رو من میتونم از خود الماس 2300000 تومان بگیرم .

avator20002000
10-03-2011, 22:56
گرون نذاشتن.به نظرتون من چند تا سایت دیدم گذاشتن 2 تومن.چه جوریاست؟

mkh.mkh
11-03-2011, 02:22

دوست عزیز تو مدل JW با اینکه metro با nvdia معرفی شد تو حالت ultra همش 9 فریم می ده ولی JH رو همین حالت 11 فرم میده شاید بگید زیاد نیست اما کلا 4 پله گرافیک 5870 از 460 بالاتره من میگم وقتی می یایید همچین هزینه ای می کنید بدلیل اینکه نمیشه گرافیکو آپگرید کرد گزینه درست رو انتخاب کنید. بچه ها راستی ببنید کسی JH منو نمی خواد من عازمم هنوز لیبلLCD روشه ها خیلی فوری Help me:46:

sogol6561
11-03-2011, 10:24
دوست عزیز تو مدل JW با اینکه metro با nvdia معرفی شد تو حالت ultra همش 9 فریم می ده ولی JH رو همین حالت 11 فرم میده شاید بگید زیاد نیست اما کلا 4 پله گرافیک 5870 از 460 بالاتره من میگم وقتی می یایید همچین هزینه ای می کنید بدلیل اینکه نمیشه گرافیکو آپگرید کرد گزینه درست رو انتخاب کنید. بچه ها راستی ببنید کسی JH منو نمی خواد من عازمم هنوز لیبلLCD روشه ها خیلی فوری Help me:46:
من 1.700 تومن میدم.از اون بیشتر نمیتونی بفروشی چون هم بزرگه و هم سنگینه و دست دوم هم که خودت میدونی بازار خوبی نداره.
اگه خواستی pm بده.

avator20002000
11-03-2011, 11:39
تو همه بازی که jh خوب نبوده تو بعضی ها فقط .شما یه سر به فرومای خارجی بزنید.نظرات رو بخونید.هر کدوم مزایایی نسبت به هم دارن.jw خنک تر از اونه.

mkh.mkh
11-03-2011, 17:32
شما می تونی یه سری تو سایتهnotebookcheck بزن بعد لیست notebook gpu benchmark list ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رو ببین بعد اونوقت متوجه می شی.برو اولین گزینه رو کلیک کن.
حالا اون دوست عزیز که می خواست بز خری کنه برادر من 2100 کمتر را نداره مدل من b1 تازه با گارانتی.بعد معلومه که باید سنگین باشه چون یهdesktop replacement که پرتاپله هر کسی می خواد همچین غولی بخره باید همه چیزشو به جون بخره همین کارت گارانتی ویستاش کلی می ارزه.من چون عازمم می خوام بفروشمش ولی دلیل نمیشه که بکشمش که:18::46:

avator20002000
11-03-2011, 18:26
من با این حال فعلان نمی گیرم میزارم مدل asus g73jw-3d قیمتش بیاد پایین اونو می گیرم.خیلی کیفیت تصویره عالی داره.

mkh.mkh
11-03-2011, 18:39
هر جور مایلی ولی اگه می خوایی بازی های روز رو بازی کنی 460 حرفی برا گفتن نداره مثلا بازی هایی مثل کرایسیس 1 (عمری کرایسیس 2)رو تو خواب ببین و امسال just cause2 ,کرایسیس برادر هودو اینها حتی فرم هم دیگه بهت نمیده.:2:

avator20002000
11-03-2011, 18:55
مرسی ولی یه جوری میگی انگار گرافیک ۵۰ تومنی انداختن توش.شما یه سر به یوتوب بزن بعد بگو فریم نمیده.فریم. میده خوبشم میده.اصلا کودا و فیزیکسم که حساب نکنیم با هر اپدیتی که برای درایواش میاد بهتر میشه کاراییش.اصلا اونجورا هم که شما میگی گرافیکش سر نیست.شما مدل 3d رو ببین بعد بگو هیچ مدلی به پای تصویرش نمیرسه.
ولی من جاتون بودم نمی فروختم تو ایران چون بازار دست دوم فروشی اصلا خوب نیست.
------- با یه سرچ کوچولو می فهمید این مدلا یه کوچولو با هم تفاوت دارن .تفاوتشونم تو بازی به بازی فرق می کنه تو هر کدوم یکی یکم سرتره.اختلافشونم در حد ۵٪ هست.

farzad4
11-03-2011, 20:21
من با این حال فعلان نمی گیرم میزارم مدل asus g73jw-3d قیمتش بیاد پایین اونو می گیرم.خیلی کیفیت تصویره عالی داره.

مدل 3 بعدی فعلا تو لیست خاورمیانه نیست و مختص بازار امریکا هست.
حتی 3 بعدی تو اروپا هم تفاوت قطعات با مدل امریکا داره.
اگر تصمیم شما برای گرفتن 3 بعدی جدی باشه من کمکت میکنم که مناسبتر بگیرید.

mkh.mkh
11-03-2011, 21:52
مرسی ولی یه جوری میگی انگار گرافیک ۵۰ تومنی انداختن توش.شما یه سر به یوتوب بزن بعد بگو فریم نمیده.فریم. میده خوبشم میده.اصلا کودا و فیزیکسم که حساب نکنیم با هر اپدیتی که برای درایواش میاد بهتر میشه کاراییش.اصلا اونجورا هم که شما میگی گرافیکش سر نیست.شما مدل 3d رو ببین بعد بگو هیچ مدلی به پای تصویرش نمیرسه.
ولی من جاتون بودم نمی فروختم تو ایران چون بازار دست دوم فروشی اصلا خوب نیست.
------- با یه سرچ کوچولو می فهمید این مدلا یه کوچولو با هم تفاوت دارن .تفاوتشونم تو بازی به بازی فرق می کنه تو هر کدوم یکی یکم سرتره.اختلافشونم در حد ۵٪ هست.

واووووو من دی گه چی بگم دوست عزیز من روزی که خواستم g73 بگیرم بنچمارکای جفتشونو دیدم عزیز بگیر اونوقت سلامت می کنم دیگه برا همه ثابت شده 5870 یه غول حالا حالا شما برو یوتیوپ من چیزی که دارمو داشتنو دارم می گم.مجبورم برا فروش جنسی نیست که دست داشته باشه عازم تایلندم می خوام sager بگیرم

mkh.mkh
11-03-2011, 22:00
راستی این سایتی که گفتم توسط خود مهندس های جنس های ذکر شده اش بنچمارکاشونو میدن
نه اینکه شما توسط یه کاربر تو یوتیوپ تبلیغ یا به معرض گذاشته نظر بدی.
ببین کی رس لپ تاپو جی پی یوشو در آورده من خودم تا الان همه ی بازی هارو با حالت ULTRA بازی کردم.:10:

avator20002000
12-03-2011, 00:15
باشه 5870 یه غول خوب شد!
5870 قدیمی تر از 460 هستش هنوز 460 جای پیشرفتم داره.اون موقم که 480 اومد بازار 5870 خودشو خوبتر نشون می داد ولی الان که درایوای جدیدش اومده خیلی شاخ تر از اونه.
به هر حال من که الان نمی خرم چون ضرره صبر می کنم ببینم تا تابستون کی شاخ تر اونو می گیرم.یهو دیدی 3d هم ایران اومد!

mkh.mkh
12-03-2011, 14:16
باشه 5870 یه غول خوب شد!
5870 قدیمی تر از 460 هستش هنوز 460 جای پیشرفتم داره.اون موقم که 480 اومد بازار 5870 خودشو خوبتر نشون می داد ولی الان که درایوای جدیدش اومده خیلی شاخ تر از اونه.
به هر حال من که الان نمی خرم چون ضرره صبر می کنم ببینم تا تابستون کی شاخ تر اونو می گیرم.یهو دیدی 3d هم ایران اومد!

هاهاها شما می خوای یه سر برو بازار گرافیک تو پاساژ ایران بزن راهنماییت می کنن که حالت موبایلیتی 20% قدرتش کمتره نسبت به pc فقط جهت اطلاع بهت بگم 5870 از اونجایی 2میلیاردو 13 میلیون ترانزیستور داره که 460 1 میلیاردو خورده ای داره من واقعا می مونم تو این اطلاعات بچه ها:13:که درایور هر چه قدر هم شاخ باشه نمی تونه جای سخت افزارو بگیره شما بنچمارک های جدیدو هم یه نگاه بکن.:8:

Xilevens
13-03-2011, 09:34
هر جور مایلی ولی اگه می خوایی بازی های روز رو بازی کنی 460 حرفی برا گفتن نداره مثلا بازی هایی مثل کرایسیس 1 (عمری کرایسیس 2)رو تو خواب ببین و امسال just cause2 ,کرایسیس برادر هودو اینها حتی فرم هم دیگه بهت نمیده.:2:
اطلاعات منو خودكشي كرده
حتي فريم هم نميده
واي
شما با استديو هاي بازي رابطه اي داري؟

avator20002000
13-03-2011, 11:13
خوب بزار با لپ تاپش کیف کنه مهم نیست
asus دنباله اینکه همش محصولاتش رو بهتر کنه نه بدتر دلیل اینکه 460 گذاشته تو سری های جدید اینه برق کمتر مصرف می کنه دماش هم کمتر از 5870 هستش.از لحاظ عددی رو کاغد تو بعضی چیزا 5870 قدرتش بیشتره ولی نه با خیلی تفاوت زیاد.
این که ایشون میگن فریم نمیده اصلا اشتباست .تو درجه اخر گرافیک تنظیمات هم 460 خیلی خوب کرایسیس رو فریم میده.
jh هم چون سری ایشون جدید 740 هست وگرنه jh قبلی ها 720 بود.که زیاد اینا هم با هم فرقی ندارند.
ولی اگه کسی تو سر دوراهی هست کدوم مدلو انتخاب کنه زیاد با هم فرقی نمی کنن.هر کدومو بر دارین خوبه.

mkh.mkh
13-03-2011, 13:57
:19::19::19::19::41::41::41::41:دوستان 5970 که دیگه می شناسید چه قد گندست تو بازی کرایسیس55 فرم داد حالا من موندم 460 چه طوری عالی این یازی رو ....من دیگ برا شما توضیح نمی دم بگیرین فقط نگید فرق نمی کنه خب تا الان که نتونستید بنچمارکای جدیدو نگاه بکنید اونوقت این دوست عزیز کاغذ از کجا آورده که میگه از روی کاغذ یه دوستی هست به نام farzin که JW خریده وفکر کنم بفروشه مدل 3D شو خداییش بدون تعریف بگو چه بازی هایی رو چه جوری میکشه
ممنون:13:

avator20002000
13-03-2011, 15:16
منظور از کاغذ توان گفته شده بود نه کاغذ
من دیروز یه مدل از sager دیدم از این بهتر بود اگه پایین بیاد یکم قیمتش می گیرمش از خارج.

farzad4
13-03-2011, 15:22
:19::19::19::19::41::41::41::41:دوستان 5970 که دیگه می شناسید چه قد گندست تو بازی کرایسیس55 فرم داد حالا من موندم 460 چه طوری عالی این یازی رو ....من دیگ برا شما توضیح نمی دم بگیرین فقط نگید فرق نمی کنه خب تا الان که نتونستید بنچمارکای جدیدو نگاه بکنید اونوقت این دوست عزیز کاغذ از کجا آورده که میگه از روی کاغذ یه دوستی هست به نام farzin که JW خریده وفکر کنم بفروشه مدل 3D شو خداییش بدون تعریف بگو چه بازی هایی رو چه جوری میکشه
اگر با فرزین که میگید اشنا هستید معرفی بفرمایید . من میخرم مدل 3d ایشون رو.
تو بازار برای 3 بعدی پر پر میزنن.
10 تا مشتری دست به نقد 3500000 تومانی اماده دارم .
ممنون میشم معرفی بفرمایید.

Xilevens
13-03-2011, 19:33
كريسس شما يه كم زيادي قوي هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mkh.mkh
14-03-2011, 00:33
كريسس شما يه كم زيادي قوي هست

کرایسیس شما هم خیلی ضعیفه بنده warhedو نمی گم تو سایته نوت بوک چک gpu test بنچمارکه 2007 کرایسیسو زده درباره این جدولتم باید بگم :من که انکار نمی کنم شما این لیستی که دادی برا pc هست و باید بگم 5970 هم که حرفش بود ATI هست و بعضی از بازی ها از جمله کرایسیس که با انودیا معرفی میشه رو گرافیکای ATI فرم یالای 60 نمیده و 5970 با اون غولیش 55 فرم داد(کلا بالای 30 فرم استاندارده).
حالا این دوستی که گفتم فرزاد بود که که خودش جواب داد داش فرزاد شما که گفتی موجود هست 3D تو پاتخت روزی که JW رو گرفتی خواهشا بنچمارکای لپ تاپتو بذار بدون تبلیغاتو تعریف.
واینکه sager من دنبالشم اما نه اینجا اطمینانی نیست به این شرکت ها این مغازه های پایتخت که می گن ما میاریم.اصلا نمیدونن sager چی هست خوردنیه...! sager خیلی خاصه داره پوزه alienware میزنه ولی اکثرا طراحی ارگونومیکه لپ تاپاش به سری گیم asus وalienware نمیرسه ولی بیشتر لپ تاپ هاش دو تا کارت چپونده توش و میتونی حتی کارتهای گرافیکشم انتخاب کنی:18:

farzad4
14-03-2011, 13:34
کرایسیس شما هم خیلی ضعیفه بنده warhedو نمی گم تو سایته نوت بوک چک gpu test بنچمارکه 2007 کرایسیسو زده درباره این جدولتم باید بگم :من که انکار نمی کنم شما این لیستی که دادی برا pc هست و باید بگم 5970 هم که حرفش بود ATI هست و بعضی از بازی ها از جمله کرایسیس که با انودیا معرفی میشه رو گرافیکای ATI فرم یالای 60 نمیده و 5970 با اون غولیش 55 فرم داد(کلا بالای 30 فرم استاندارده).
حالا این دوستی که گفتم فرزاد بود که که خودش جواب داد داش فرزاد شما که گفتی موجود هست 3D تو پاتخت روزی که JW رو گرفتی خواهشا بنچمارکای لپ تاپتو بذار بدون تبلیغاتو تعریف.
واینکه sager من دنبالشم اما نه اینجا اطمینانی نیست به این شرکت ها این مغازه های پایتخت که می گن ما میاریم.اصلا نمیدونن sager چی هست خوردنیه...! sager خیلی خاصه داره پوزه alienware میزنه ولی اکثرا طراحی ارگونومیکه لپ تاپاش به سری گیم asus وalienware نمیرسه ولی بیشتر لپ تاپ هاش دو تا کارت چپونده توش و میتونی حتی کارتهای گرافیکشم انتخاب کنی:18:

دوست عزیز و گرامی
من از شما خواهش میکنم جبهه نگیرید.
انتخاب کانفیگ برای هر شخصی یک ملاکی داره.
در مورد اینکه من میخواستم بفروشم:
از اول ژانویه تا بحال 6 تا از مدل 3 بعدی توسط من وارد شده و فروخته شده. من برای خودم بر نداشتم کار کنم و بعد خوشم نیاد که بفروشم. مدلی که الان من دارم همین مدل شما هست و البته با سی پی یو 720 که من ژانویه سال پیش خریدم و در همین زمان فعلی اما یکسال پیش دستم رسید و هنوز هم دارمش.و مدلی که من برای خودم قصد خرید دارم و تا 2 ماه دیگه تهیه میشه یا اسوس g74 هست و یا الین وار ( الین وار یا با کارت 6970 میگیرم یا اگر تا اون موقع موجود بشه با کارت 485 . البته اگر موجود بشه)
من دوست و فامیل زیادی دارم که خیلی در رفت و امد هستن از امریکا و تقریبا هر یکی دوماه مسافر دارم و بیشتر خریدام از اونجاست. بعضی وقتها کسانی که میان میپرسن چیزی میشناسی که بیارن و سود داشته باشه و من هم بسته به شرایط بهشون وسایلی معرفی میکنم و میارن و من تو فروشش بهشون کمک میکنم و در کل مال خودشونه و به من ربطی نداره و چون من تو پاساژ ایران و پایتخت دوستان زیادی دارم کمک و واسطه فروش میشم.
تو این یکسال گذشته از این g73 تو مدلهای مختلف بالای 40 عدد توسط من به فروشندگان لپ تاپ عرضه شده.

شما فرمودید یک نفر به اسم فرزین میخواد بفروشه من فکر کردم شخص دیگه ای هست و خریده و حالا برای فروش گذاشته. تو پایتخت هم فروشگاه دیجیتال طبقه دوم داره و با گارانتی الماس. اما 3 بعدی نیست.
اما پیشرو لپ تاپ طبقه همکف 3 بعدی داشت تا هفته پیش.(البته با گارانتی گلوبال اسوس نه الماس)
که همونم از یکی دیگه خریده بود که اون شخصم همونی که من برای فروش اینجا معرفی کرده بودم بود.
من 3200000 تومان به اونا دادم و اونا 3500000 تومان فروختن. هر روزم زنگ میزنن و بازم میخوان . اما فعلا کسی نمیاد که بگم بیاره و شاید بگم 2 تا پست کنن.

در مورد این 2 کارت بحث ما:
5870 ذاتا قویتر از 460 هستش. اما این تفاوت حدود 10 درصد هم نمیشه.اما از نظر تکنولوژی عقب افتاده از 460. 5870 حرارت بیشتری نسبت به 460 داره و این بزرگترین دلیل سازندگان لپ تاپ برای جایگزین کردن 5870 با 460 هستش. حتی الین وار هم همین کار رو انجام داد. 460 بواسطه پشتیبانی از کودا و فیزیکس و 3 بعدی اینده تو دستهاشه و یک کارت چند منظوره هستش و بخاطر فیزیکس و تو بعضی از بازی ها بهتر از 5870 عمل میکنه و این دقیقا نقطه برابری این دو هستش. تو بازی های قدیمی و دایرکت ایکس 10 5870 ده درصد بهتر از 460 هستش و تو بازی های بروز و جدید و در اینده و مخصوصا بازی های دایرکت ایکس 11 460 حدود 20 درصد بهتر از 5870 عمل میکنه. حالا اگر بازی باشه که فیزیکس ساپورت هم باشه که دیگه نتیجه کاملا مشخصه.
تب 3 بعدی هم دیگه دست من و شما نیست و همه به این طرف دارن میرن و این ساپورت 3بعدی برای 460 شده مدال افتخار و فعلا تمام برندهای لپ تاپ برای 3 بعدی دارن از این کارت استفاده میکنن.

من فرمایش شما مبنی بر خوب و عالی بودن 5870 رو صد در صد تایید میکنم و به جرات و به تجربه میگم 5870 خیلی خر کار و سگ جونتر از 460 هستش.
اما این کارت 5870 برای زمان خودش خیلی عالی بود یعنی زمانی که من ژانویه پارسال تو نوبت پیش خرید این لپ تاپ بودم. اما الان از نظر تکنولوژِی خود بخود قدیمی شده و مطمئن باشید تا 6 ماه دیگه فراموش میشه. همین 460 هم نا حالا بخاطر دیرتر معرفی شدن 560 هنوز دوام اورده. صبر کنید تا 2-3 ماه دیگه کارتهای 6970 ای تی ای و 470 - 480 -485 و 560 فراگیر بشن بعد همین 460 هم تو همین زمان کم 2-3 ماهه فراموش میشه.

دوست من در کل منظور من این بود که شما درست میفرمایید اما قدرت یک مقوله هستش و تکنولوژی و به روز بودن یک بحث دیگه.
در مورد وسایل کامپیوتری تکنولوژی و به روز بودن حرف بیشتری برای عرض اندام داره.

Xilevens
14-03-2011, 17:18
من فكر نكنم مدلي از sager باشه كه پوزه alienware رو بزنه
ميشه مدلشو معرفي كنيد؟
آقا فرزاد منظورتون از 485 مدل GT 485m هست؟

mkh.mkh
15-03-2011, 01:22
دوست عزیز و گرامی
من از شما خواهش میکنم جبهه نگیرید.
انتخاب کانفیگ برای هر شخصی یک ملاکی داره.
در مورد اینکه من میخواستم بفروشم:
از اول ژانویه تا بحال 6 تا از مدل 3 بعدی توسط من وارد شده و فروخته شده. من برای خودم بر نداشتم کار کنم و بعد خوشم نیاد که بفروشم. مدلی که الان من دارم همین مدل شما هست و البته با سی پی یو 720 که من ژانویه سال پیش خریدم و در همین زمان فعلی اما یکسال پیش دستم رسید و هنوز هم دارمش.و مدلی که من برای خودم قصد خرید دارم و تا 2 ماه دیگه تهیه میشه یا اسوس g74 هست و یا الین وار ( الین وار یا با کارت 6970 میگیرم یا اگر تا اون موقع موجود بشه با کارت 485 . البته اگر موجود بشه)
من دوست و فامیل زیادی دارم که خیلی در رفت و امد هستن از امریکا و تقریبا هر یکی دوماه مسافر دارم و بیشتر خریدام از اونجاست. بعضی وقتها کسانی که میان میپرسن چیزی میشناسی که بیارن و سود داشته باشه و من هم بسته به شرایط بهشون وسایلی معرفی میکنم و میارن و من تو فروشش بهشون کمک میکنم و در کل مال خودشونه و به من ربطی نداره و چون من تو پاساژ ایران و پایتخت دوستان زیادی دارم کمک و واسطه فروش میشم.
تو این یکسال گذشته از این g73 تو مدلهای مختلف بالای 40 عدد توسط من به فروشندگان لپ تاپ عرضه شده.

شما فرمودید یک نفر به اسم فرزین میخواد بفروشه من فکر کردم شخص دیگه ای هست و خریده و حالا برای فروش گذاشته. تو پایتخت هم فروشگاه دیجیتال طبقه دوم داره و با گارانتی الماس. اما 3 بعدی نیست.
اما پیشرو لپ تاپ طبقه همکف 3 بعدی داشت تا هفته پیش.(البته با گارانتی گلوبال اسوس نه الماس)
که همونم از یکی دیگه خریده بود که اون شخصم همونی که من برای فروش اینجا معرفی کرده بودم بود.
من 3200000 تومان به اونا دادم و اونا 3500000 تومان فروختن. هر روزم زنگ میزنن و بازم میخوان . اما فعلا کسی نمیاد که بگم بیاره و شاید بگم 2 تا پست کنن.

در مورد این 2 کارت بحث ما:
5870 ذاتا قویتر از 460 هستش. اما این تفاوت حدود 10 درصد هم نمیشه.اما از نظر تکنولوژی عقب افتاده از 460. 5870 حرارت بیشتری نسبت به 460 داره و این بزرگترین دلیل سازندگان لپ تاپ برای جایگزین کردن 5870 با 460 هستش. حتی الین وار هم همین کار رو انجام داد. 460 بواسطه پشتیبانی از کودا و فیزیکس و 3 بعدی اینده تو دستهاشه و یک کارت چند منظوره هستش و بخاطر فیزیکس و تو بعضی از بازی ها بهتر از 5870 عمل میکنه و این دقیقا نقطه برابری این دو هستش. تو بازی های قدیمی و دایرکت ایکس 10 5870 ده درصد بهتر از 460 هستش و تو بازی های بروز و جدید و در اینده و مخصوصا بازی های دایرکت ایکس 11 460 حدود 20 درصد بهتر از 5870 عمل میکنه. حالا اگر بازی باشه که فیزیکس ساپورت هم باشه که دیگه نتیجه کاملا مشخصه.
تب 3 بعدی هم دیگه دست من و شما نیست و همه به این طرف دارن میرن و این ساپورت 3بعدی برای 460 شده مدال افتخار و فعلا تمام برندهای لپ تاپ برای 3 بعدی دارن از این کارت استفاده میکنن.

من فرمایش شما مبنی بر خوب و عالی بودن 5870 رو صد در صد تایید میکنم و به جرات و به تجربه میگم 5870 خیلی خر کار و سگ جونتر از 460 هستش.
اما این کارت 5870 برای زمان خودش خیلی عالی بود یعنی زمانی که من ژانویه پارسال تو نوبت پیش خرید این لپ تاپ بودم. اما الان از نظر تکنولوژِی خود بخود قدیمی شده و مطمئن باشید تا 6 ماه دیگه فراموش میشه. همین 460 هم نا حالا بخاطر دیرتر معرفی شدن 560 هنوز دوام اورده. صبر کنید تا 2-3 ماه دیگه کارتهای 6970 ای تی ای و 470 - 480 -485 و 560 فراگیر بشن بعد همین 460 هم تو همین زمان کم 2-3 ماهه فراموش میشه.

دوست من در کل منظور من این بود که شما درست میفرمایید اما قدرت یک مقوله هستش و تکنولوژی و به روز بودن یک بحث دیگه.
در مورد وسایل کامپیوتری تکنولوژی و به روز بودن حرف بیشتری برای عرض اندام داره.

یه سری به این لینک بزنید
من موندم آخه تو بازی های DX11 ساپورتم اکثرا فرم بیشتر میده البته به غیر از DRt2.به هر حال ممنون.
راستی شما مگه نبودی که تو یه تایپیکه دیگه گفتی من JW خریدم؟!؟!؟!؟!؟
درباره g74 که اگه sager گیر نیارم میرم سراغش حالا کی بیاد؟؟؟؟؟ چون عاشقشم.... sager با سی پی یوهای نسل جدید 2920 و دو تا 470 12 سل باطری.با نمایشگر 17 full LED چه طوره؟

mkh.mkh
15-03-2011, 01:37
من فكر نكنم مدلي از sager باشه كه پوزه alienware رو بزنه
ميشه مدلشو معرفي كنيد؟

یه سری به لپ تاپای نازش بزنید هر چی بوده توش چپوندن:8:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mkh.mkh
15-03-2011, 01:42
یه سری هم به این بزنید

avator20002000
15-03-2011, 01:59
g74 ?
مگه اومده .خود سایتش که خبری هنوز نزده.کی میاد?

mkh.mkh
15-03-2011, 02:39
g74 ?
مگه اومده .خود سایتش که خبری هنوز نزده.کی میاد?

دوست عزیز منم نگفتم اومده گفتم تا بیاد من بازار sagero میبینم
ولی بچه ها لپ تاپی بخرید که حالا حالا ها کار بده و پشیمون نشید از گرافیکش اینو می گم چون اون هایی که واقعا گیم خوره هستن درک می کنن.R.O.G:10:

Xilevens
15-03-2011, 03:07
من sager ديدم چيز خاصي ازش نديدم كه alienware يا همين asus نداشته باشن
پردازنده ها همه يكي هستن
رم هم كه هر چي ميخواي ميبندي
گرافيك هم يا 460 تا 560 از اونور هم سري 6700 و 6900
صفحه نمايش ها با يك قدرت
ولي من حواسم نبود ببينم sagerها سه بعدي بود يا نه
از نظر طراحي كه الين وير ها و اسوس g74 & 73 هر دو از sager قشنگتر هستند
alienware ها سه فن داخلشون هست
g73 دو تا
بقيه رو هم نميدونم
ريويوهايي كه من خودندم خيلي الين وير از نظر نكات جزئي قوي كار كرده
من خودم به شخصه منتظرم G74 بياد
كه بين اون و يه آلين وير يكي رو بگيرم
نكته مهم كه آلين وير خيلي از اون دوتا گرونتره

farzad4
15-03-2011, 05:06
[/QUOTE]آقا فرزاد منظورتون از 485 مدل GT 485m هست؟[/QUOTE]

بله دوست عزیز. مدل GTx 485m .
حتی اگر 470 هم بیاد رو جی 74 من کلی خوشحال میشم.چون میدونید که از 480 قویتره.
اما بعید میدونم که اسوس 470 یا 485 بزاره رو لپ تاپاش.

farzad4
15-03-2011, 05:16
.
درباره g74 که اگه sager گیر نیارم میرم سراغش حالا کی بیاد؟؟؟؟؟ چون عاشقشم.

من مدل g73jw-3de رو اول ژانویه گرفتم و رسید بدستم که بعد بخاطر خبر وارد شدن سی پی یو های سندی بریج و اینکه پسر خاله شدیدا سریش شد که این رو بده به من و تو یکی دیگه داری و منم دیدم جدیدترش خیلی زود اومد و منم این رو دادم به پسر خالم.
بعد هم که 3-4 تای دیگه رسید که همه رو بچه های پایتخت و ایران برداشتن.

g74 تازه تو نمایشگاه سبیت معرفی شده و میتونید تو یو تیوب سرچ کنید و فیلمهاش رو ببینید. اما اواسط تابستون برای فروش حاضر میشه. و جالبه اولین سریش فقط مدل 3 بعدی هستش با این مشخصات:
سی پی یو سندی بریج 2630
رم 8 گیگ
کارت گرافیک 560
مانیتور 3 بعدی (که واقعا کیفیت و زاویه دید فوق العاده ای داره)(حتما فیلم رو ببینید)
بلوری رایتر. صحفه کلید جدید. هاردهای هیبریدی.......

تا 2-3 روز اینده هم مدل g73sw-3de از سری جدید سندی بریج اماده فروش میشه و الانم در وضعیت پیش فروش هست و یکی هم برای بعد از عید گفتم بیارن .
که همه مشخصات 3 بعدی فعلی (g73jw-3de ) رو داره و فقط سی پی یو از مدل سندی بریج 2630 استفاده شده.

Xilevens
15-03-2011, 12:34
آقا فرزاد منظورتون از 485 مدل GT 485m هست؟[/QUOTE]

اما بعید میدونم که اسوس 470 یا 485 بزاره رو لپ تاپاش.[/QUOTE]

من خوندم اسوس از مدل هاي 560 جي فورس يا 6800 اي تي آي استفاده ميكنه
گويا قصد استفاده از 6970 رو نداره
بابت 560 هم خيلي ها نظرشون مثبت بود اما يكي گفته بود احتمالا بازي هاي سه بعدي رو مثل دو بعدي ها خوب ساپورت نميكنه
كه اين با توجه به جديد بودن فناوري خوب چيز مسلمي هست
ولي من هيچ جا حدود قيمت G74 هم رو پيدا نكردم

avator20002000
15-03-2011, 13:22
دوست عزیز منم نگفتم اومده گفتم تا بیاد من بازار sagero میبینم
ولی بچه ها لپ تاپی بخرید که حالا حالا ها کار بده و پشیمون نشید از گرافیکش اینو می گم چون اون هایی که واقعا گیم خوره هستن درک می کنن.R.O.G:10:

.
درباره g74 که اگه sager گیر نیارم میرم سراغش حالا کی بیاد؟؟؟؟؟ چون عاشقشم.

من مدل g73jw-3de رو اول ژانویه گرفتم و رسید بدستم که بعد بخاطر خبر وارد شدن سی پی یو های سندی بریج و اینکه پسر خاله شدیدا سریش شد که این رو بده به من و تو یکی دیگه داری و منم دیدم جدیدترش خیلی زود اومد و منم این رو دادم به پسر خالم.
بعد هم که 3-4 تای دیگه رسید که همه رو بچه های پایتخت و ایران برداشتن.

g74 تازه تو نمایشگاه سبیت معرفی شده و میتونید تو یو تیوب سرچ کنید و فیلمهاش رو ببینید. اما اواسط تابستون برای فروش حاضر میشه. و جالبه اولین سریش فقط مدل 3 بعدی هستش با این مشخصات:
سی پی یو سندی بریج 2630
رم 8 گیگ
کارت گرافیک 560
مانیتور 3 بعدی (که واقعا کیفیت و زاویه دید فوق العاده ای داره)(حتما فیلم رو ببینید)
بلوری رایتر. صحفه کلید جدید. هاردهای هیبریدی.......

تا 2-3 روز اینده هم مدل g73sw-3de از سری جدید سندی بریج اماده فروش میشه و الانم در وضعیت پیش فروش هست و یکی هم برای بعد از عید گفتم بیارن .
که همه مشخصات 3 بعدی فعلی (g73jw-3de ) رو داره و فقط سی پی یو از مدل سندی بریج 2630 استفاده شده.

اینم عکسشه.ولی حیف چرا اینا فکر نمی کنن کیبوردو بزرگتر کنن اون قسمت ماشین حساب لپ تاپ ور دارن اون به چه درده اخه یه بازی کن می خوره!؟؟؟!
کاش مشکی میزد جای این رنگ(نمی دونم چرا ولی رنگش منو ییاد اولین سری های لپ تاپ های قدیمی می ندازه.اخه اینم رنگه؟!!!)
ولی صبر می کنیم ببینیم چی میشه دیگه!
asus g74sx 3d

Sager شاید قیافه نداشته باشه زیاد ولی من چندین جا خوندم تو فروم ها و سایتای خارجی .خیلی خنک تر از اسوس هست!(ببین دیگه چی زده از اینم خنک تره!)

avator20002000
15-03-2011, 13:33
کسی میدونه این مدل چیه؟ty161v+3d یعنی چی دیگه؟تو هیچ فروم یا سایت خارجی این جور چیزی ندیدم.فقط سایتای ایرانی اینو نوشتن
ASUS G73JW-TY161V+3D

CPU
:Intel® Core i7-740QM اینتل کورآی سون : سی پی یو
Cache
:6 MB 6 مگابایت : حافظه
Ram
:8 GB DDR3 8 گیگابایت دی دی آرتری : رم
HDD
:1 TB-7200rpm 1ترا بایت : هارد دیسک
Drive
:DVD RW-bluray دی وی دی رایتر : درایو
LCD
:17.3" HD LED 17.3 اینچ : صفحه نمایش
VGA
:geforce GTX460M 1GBDDR5 جی فورس جی تی ایکس 460 ام : کارت گرافیک
webcam
:Available دارد : وب کم
bluetooth
: Available دارد : بلو توس
wireless :Available
دارد
: وایرلس Guaranty :Iran
ایران
: گارانتی os
:WIN 7 سون
: سیستم عامل
weight : 2.9 kg 2.9 کیلوگرم : وزن

کیف و موس اورجینال

اینم مشخصاتشه که نوشتن.ولی اون اسمش یکم مشکوکه.TY161V

farzad4
15-03-2011, 18:01

اما بعید میدونم که اسوس 470 یا 485 بزاره رو لپ تاپاش.[/QUOTE]

من خوندم اسوس از مدل هاي 560 جي فورس يا 6800 اي تي آي استفاده ميكنه
گويا قصد استفاده از 6970 رو نداره
بابت 560 هم خيلي ها نظرشون مثبت بود اما يكي گفته بود احتمالا بازي هاي سه بعدي رو مثل دو بعدي ها خوب ساپورت نميكنه
كه اين با توجه به جديد بودن فناوري خوب چيز مسلمي هست
ولي من هيچ جا حدود قيمت G74 هم رو پيدا نكردم[/QUOTE]

دوست عزیز
تا جایی که من اخبار رو دنبال کردم و متوجه شدم منم فکر نمیکنم بالاتر از 560 برای جی 74 کانفیگ بشه.
6870 هم که کلا ضعیفتر از 5870 و یا 560 هستش.
کلا اسوس به کارتهای بالای 90 وات مصرف برق روی خوش نشون نمیده و تا حدودی هم کار درستی میکنه.
شاید این دقیقا پاشنه اشیل کیفیت در اسوس های گیمینگ در مقابل دیگر برندها هستش.

الین وار هم از سری سوم که با 17 اینچاش داره سفارش میگیره هنوز بالاتر از 460 نداره و بعدا هم فکر کنم نهایت بره سمت 560. یک مدل غیر 3 بعدی هم داره که از الان سفارش میگیره و میفروشه که با کارت 6970 هستش که خیلی وسوسه کننده هستش. اما 3 بعدی نداره.
البته در حد خبر های تایید نشده شنیدم که در اینده کارت 485 هم میاد تو سری جدید برای 3 بعدی.

اما نظر شخصی من اینه که بالای 560 برای لپ تاپ زیاد مناسب نیست. قدرت همیشه دردسرهای خودشم داره.
بنظر من عمر لپ تاپ تو رنج 485 به شدت کم میشه و این فقط بخاطر حرارت و برق مصرفی بالا هستش.
کسی که نیاز به اون سطح حرفه ا ی داره بهتره از دسکتاپ استفاده کنه.(فقط نظر شخصی هستش)

در مورد قیمت جی 74 هم منم جایی نشنیدم و نخوندم و طبیعی هم هستش چون تازه اواسط تابستون قراره تو امریکا ارائه بشه و اسوس فقط یک ماه جلوتر دستگاههای اینده رو معرفی و قیمت گذاری میکنه.

اما از صحبتهای ردو بدل شده و تجربه نسبت به اسوس سری گیمینگ 80 درصد احتمال میدم حدود 2000 دلار بیشتر نباشه قیمتش.(در امریکای شمالی)
اصلا نمیتونه بالاتر از این قیمت بده چون در اینصورت برگ برنده رو در مقابل الین وار که همون قیمت هستش از دست میده و اگر قیمتها برابر بشه مسلما خیلی ها الین وار رو انتخاب میکنن. هرچند که الین وار هم دیگه اون الین وار 2 سال پیش نیست و کم کم مجبور شده قیمتها رو پایین بیاره و این جز با پایین اوردن کیفیت میسر نمیشه و اولین نشونه اون تو سری جدید دیده شده که دیگه از مانیتورهای rgb معروفش استفاده نکرده و حتی بدنه لپ تاپ ورژن 3 جدید دیگه فلزی نیست و از پلاستیک ساخته شده.

در مورد ساژر هم هنوز زوده برای خرید. برند خوبیه و همه تولیداتش توسط کلوو و بر پایه تولیدات اونه. اما خیلی سنگین و بی قواره هستش و از اون مهمتر برای استفاده در ایران زیاد توصیه نمیشه. چون دسترسی به قطعات یدکی و نبودن تعمبرکار اشنا با این برند میتونه مشکل بزرگی بشه. این مسئله حتی در مورد الین وار هم صادقه و علت اینکه منم تا حالا از الین وار مدلی تهیه نکردم همین موارد و معقوله قیمت بوده.

اما با کم شدن قیمتهای الین وار کم کم دارم وسوسه میشم الین وار هم بگیرم و حتی برای فروش بگم بیارن.
اما متاسفانه تو ایران اطلاعات کامپیوتری خیلی پایینه و میترسم توصیه کنم بیارن و تو فروشش به مشکل برخورد کنم.

mkh.mkh
15-03-2011, 20:02
سلام به همه اول اینکه اون دوست گفت من چیزی ندیدم که پوزه alienware رو بزنه.پس این لینکی که دادم چی بود :19::19::19::19::19::19:برادر من 2 تا گرافیک 470 یا 485 برات می ندازه با دو تا فن مجزا و کلا جز خنکترین برند های لپ تاپه دنیاست و اینکه منم گفتم از لحاظ ارگونومیک به asus و alienware نمی رسه ولی فلا که هم شاخ تره هم ارزون تر.cor i 7 990 یا سندی بریج 2920 میشه موشک چه طوره بچه های فروم؟:18::31::18::19:

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

کسی میدونه این مدل چیه؟ty161v+3d یعنی چی دیگه؟تو هیچ فروم یا سایت خارجی این جور چیزی ندیدم.فقط سایتای ایرانی اینو نوشتن
ASUS G73JW-TY161V+3D

CPU
:Intel® Core i7-740QM اینتل کورآی سون : سی پی یو
Cache
:6 MB 6 مگابایت : حافظه
Ram
:8 GB DDR3 8 گیگابایت دی دی آرتری : رم
HDD
:1 TB-7200rpm 1ترا بایت : هارد دیسک
Drive
:DVD RW-bluray دی وی دی رایتر : درایو
LCD
:17.3" HD LED 17.3 اینچ : صفحه نمایش
VGA
:geforce GTX460M 1GBDDR5 جی فورس جی تی ایکس 460 ام : کارت گرافیک
webcam
:Available دارد : وب کم
bluetooth
: Available دارد : بلو توس
wireless :Available
دارد
: وایرلس Guaranty :Iran
ایران
: گارانتی os
:WIN 7 سون
: سیستم عامل
weight : 2.9 kg 2.9 کیلوگرم : وزن

کیف و موس اورجینال

اینم مشخصاتشه که نوشتن.ولی اون اسمش یکم مشکوکه.TY161V

TY161V*TY161V*TY161V*TY161V*TY161V*

اگر اشتباه نکنم این کد برا سفارش بازار دبی هست

mkh.mkh
15-03-2011, 20:09
اینم عکسشه.ولی حیف چرا اینا فکر نمی کنن کیبوردو بزرگتر کنن اون قسمت ماشین حساب لپ تاپ ور دارن اون به چه درده اخه یه بازی کن می خوره!؟؟؟!
کاش مشکی میزد جای این رنگ(نمی دونم چرا ولی رنگش منو ییاد اولین سری های لپ تاپ های قدیمی می ندازه.اخه اینم رنگه؟!!!)
ولی صبر می کنیم ببینیم چی میشه دیگه!
asus g74sx 3d

Sager شاید قیافه نداشته باشه زیاد ولی من چندین جا خوندم تو فروم ها و سایتای خارجی .خیلی خنک تر از اسوس هست!(ببین دیگه چی زده از اینم خنک تره!)

اتفاقا من به شخصه میگم ناون پد لازمه گیمر باشی به کارت میاد تو بعضی بازی ها
این کمپانی نمی دونم چرا رو این لپ تاپش pci express نداره اکثر لپ تاپ ها داره و اینکه عین alienware به ظاهر کمتر می رسه موندم:41::13:

mkh.mkh
15-03-2011, 20:23
اما با کم شدن قیمتهای الین وار کم کم دارم وسوسه میشم الین وار هم بگیرم و حتی برای فروش بگم بیارن.
اما متاسفانه تو ایران اطلاعات کامپیوتری خیلی پایینه و میترسم توصیه کنم بیارن و تو فروشش به مشکل برخورد کنم.

دوست عزیز سمته 6970 alienware نرو چون پولتو دور ریختی ok?حالا به این علت که وقتی بنچمارکای همرو گذاشتم کناره هم دیدم 6970 از 470 480 بالاتره ولی تو crossfire از sli470 , sli 480 پایینتر بود در کل این 5870 که الان داری به نظر من نمی ارزه بری 6970 بگیری چون زیاد تو فرم فرق نداره ولی با این پول می تونی 2تا 470 ور داری فرزاد جان.قیمت چند هست حالا این alienware.در ضمن این مارکو تو ایران رو هوا می برن.:18:
شاید کسی alienwaro شنیده باشه ولی من آخرین سری که رفتم پایتخت کسی نمی دونست sager چی هست.:5::20:

avator20002000
16-03-2011, 01:01
به لیستت ibuypower هم اضافه کن!
همنون الین وار رو بشناسن هنر کردن !

Xilevens
16-03-2011, 16:06
سري R3 17
سه مدل پردازنده 2630 ،‌2720 و 2820 سندي بريدج هست
رم 4 ، 6 ، 8 و 16 گيگ
گرافيك ها 6870 ، 460 و 6970
كمترين ميزان حافظه ديسك سخت 320 گيگ 7200
سه صفحه نمايش كه دو تاي اولي 60 هرتز هستن 1600 در 900 ، 1920 در 1080 و مدل آخر سه بعدي هست كه 120 هرتز هست

خب اگه از بين اين قطعات كمترين رو ببنديد كلا 1500 دلار قيمت سايت واستون در مياد
كيف و موس و لوازم جانبي هم هيچي
اين سري حدود 300 تا 400 دلار قيمت هاشو اورده پايين ولي بازم گرون هست نسبت به اسوس
سه فن قدرتمند داره
تو اين سري من نه SLI ديدم نه كراس ولي تو سري هاي قبل بود
ولي من با نظر آقا فرزاد موافقم كسي كه بخواد گرافيكي قوي تر از 560 رو داشته باشه بره دسكتاپ بگيره بهتره
لپ تاپ خيلي سبك تر شده نسبت به قبل
طراحي خيلي خوبي داره
كيبورد و تاچ بسيار قوي داره
حتي ميگن اينقدر كار كردن با تاچ آلين وير لذت بخش هست كه موس رو در مواقع غير بازي ميزاريد كنار
فكر كنم در سري قبلي USB3 نداشت كه الان داره
تنها مورد ضعيفش كه واقعا ميشه گفت خيلي هم خاص نيست
داشتن 2 ماژل براي رم هست

جناب mkh.mkh من نسبت بهتر يا بدتر رو به همه جوانب يك لپ تاپ ميدم نه اينكه بگم ميشه 2 تا كارت گرافيك فلان رو روش داشته باشيد
براي شركت MSI هم اين كار شدني هست
مهم طراحي ارگونوميك لپ تاپ،جلوگيري از گرم شدن زياد،حفظ قدرت باطري،طول عمر بالا و موارد جزئي تر هست كه شايد در نگاه اول كه نظر به كانفيگ ميكنيم به چشم نيان
اما اگه با لپ تاپ هاي زيادي كار كرده باشيد ميبينيد 2 برند با كانفيگ برابر فقط به خاطر طراحي بهتر سرعت رندر و يا كانورت بهتري رو برخوردار هست
يا صفحه نمايش بهتري رو داره
يا دست كلا كمتر خسته ميشه رو صفحه كليد و خيلي موارد ديگه كه بايد بهش توجه داشت

در ضمن بابت اون جدول ميخواستم بگم اين كارتهاي گرافيك كه خيلي مدل پايينتر بودن اين فريم ها رو ميدادند
حالا چه برسه به 560 يا 460
و يه چيز ديگه من هر چي گشتم جايي نخوندم كه موبايليتي جي پي يو ها 20 درصد ضعيفتر مدل دستكتاپ باشن
خوندم ضعيفتر هستن اما براي هر كدوم اين ميزان بالا و پايين هست
يه چيز ديگه اي هم كه نفهميدم اين بود كه اينا واسه دسكتاپ بودن يا موبايليتي
شما چجوري فهميدي راهنماييم كنيد
ممنون

mkh.mkh
16-03-2011, 17:14
سري R3 17
سه مدل پردازنده 2630 ،‌2720 و 2820 سندي بريدج هست
رم 4 ، 6 ، 8 و 16 گيگ
گرافيك ها 6870 ، 460 و 6970
كمترين ميزان حافظه ديسك سخت 320 گيگ 7200
سه صفحه نمايش كه دو تاي اولي 60 هرتز هستن 1600 در 900 ، 1920 در 1080 و مدل آخر سه بعدي هست كه 120 هرتز هست

خب اگه از بين اين قطعات كمترين رو ببنديد كلا 1500 دلار قيمت سايت واستون در مياد
كيف و موس و لوازم جانبي هم هيچي
اين سري حدود 300 تا 400 دلار قيمت هاشو اورده پايين ولي بازم گرون هست نسبت به اسوس
سه فن قدرتمند داره
تو اين سري من نه SLI ديدم نه كراس ولي تو سري هاي قبل بود
ولي من با نظر آقا فرزاد موافقم كسي كه بخواد گرافيكي قوي تر از 560 رو داشته باشه بره دسكتاپ بگيره بهتره
لپ تاپ خيلي سبك تر شده نسبت به قبل
طراحي خيلي خوبي داره
كيبورد و تاچ بسيار قوي داره
حتي ميگن اينقدر كار كردن با تاچ آلين وير لذت بخش هست كه موس رو در مواقع غير بازي ميزاريد كنار
فكر كنم در سري قبلي USB3 نداشت كه الان داره
تنها مورد ضعيفش كه واقعا ميشه گفت خيلي هم خاص نيست
داشتن 2 ماژل براي رم هست

جناب mkh.mkh من نسبت بهتر يا بدتر رو به همه جوانب يك لپ تاپ ميدم نه اينكه بگم ميشه 2 تا كارت گرافيك فلان رو روش داشته باشيد
براي شركت MSI هم اين كار شدني هست
مهم طراحي ارگونوميك لپ تاپ،جلوگيري از گرم شدن زياد،حفظ قدرت باطري،طول عمر بالا و موارد جزئي تر هست كه شايد در نگاه اول كه نظر به كانفيگ ميكنيم به چشم نيان
اما اگه با لپ تاپ هاي زيادي كار كرده باشيد ميبينيد 2 برند با كانفيگ برابر فقط به خاطر طراحي بهتر سرعت رندر و يا كانورت بهتري رو برخوردار هست
يا صفحه نمايش بهتري رو داره
يا دست كلا كمتر خسته ميشه رو صفحه كليد و خيلي موارد ديگه كه بايد بهش توجه داشت

در ضمن بابت اون جدول ميخواستم بگم اين كارتهاي گرافيك كه خيلي مدل پايينتر بودن اين فريم ها رو ميدادند
حالا چه برسه به 560 يا 460
و يه چيز ديگه من هر چي گشتم جايي نخوندم كه موبايليتي جي پي يو ها 20 درصد ضعيفتر مدل دستكتاپ باشن
خوندم ضعيفتر هستن اما براي هر كدوم اين ميزان بالا و پايين هست
يه چيز ديگه اي هم كه نفهميدم اين بود كه اينا واسه دسكتاپ بودن يا موبايليتي
شما چجوري فهميدي راهنماييم كنيد
ممنون

دوست عزیز سوال دارم تا حالا sager دستت گرفتی تا حالا باهاش بازی کردی تا دستت رو کیبورده نرمو نازش بره بعدا بگی خوب یا بد من یه مدل که روش دوتا 5870 بسته بودن و 18.4 ال سی دی داشت و اینکه باطریش 12 سلولی بود رو با حاش خیلی حال کردم قسمت تاچ بالای کیبورد از جمله تنظیم صدا مد های مختلف خیلی با حال بود یادم می یاد دو تا usb3 داشت تازه این قدیمی شده بود اگه اشتباه نکنم مدل 8120 sager بود شما اون لینک های که بهت دادم به cpu 2920 هم می رسیدی خوب؟کلی گشتی جواب بدی با اینکه اینترنت داری اطلاعات نمی تونی خوب past کنی! دوست عزیز من بر اساس تجربه ای که تو لپ تاپ و pc دارم و کسانی که تو صنف گرافیکم اطلاعات و تجربه کسب کردم نگفتم که سانت گرفتم و میلی متری تو جداول بنچمارکا نظر دادم گفتم حدود 20 % ok?من به سایته نوب بوک چک میگم یه دعوت نامه برا شما بفرسته که از گرافیکای روز استفاده کنه لیست گرافیکای موبایلیتی بود اونا.
اگه یه کم اینور اونورشو می خوندی یا به کسی می گفتی برات بخونه notebook gpu test رو می دیدی و اینکه لیست گرافیکای گذاشته که رو بعضی از لپ تاپایی که غیر صاداراتی هست و مخصوص همون کشور ساخته شده رو هم گذاشته بود این همه گرافیک بود که عمری همشو دیده یاشی رو لپ تاپ ها.:19:
خوب در مورد اینکه بریم سمته دسکتاپ تا لپ تاپ اگه این طوری بود بچه های گیمر اصلا نباید برن سمته دستگاه های پورتاپل و کمپانی ها باید درشونو گل بگیرن یا اینکه مثله اینکه یه دعوت نامه دیگه برا شما باید بگیریم برا کمپانی هایی که پورتابل می سازند که بهشون یاد بدی پی سی بسازند.
من یا خیلی از کسانی گمیر هستن یه جا شاید ساکن نباشیم و اینکه مسافرت بریم یا دانشجو باشیم دوست داریم دستگاهمون همیشه همراهمون باشه اگه گیمر نیستی بحثش جداست کسانی که معتاد بازی هستن کنسولشون یا لپ تاپشون یا پی اس پی شون عضوی از بدنشون می دونن:13:
راستی من تعجب کردم چه طوری اون sli 485 gtx رو ندیدی :19::19:
موفق باشید:11:

Xilevens
16-03-2011, 20:16
من اگه 63 بار ديگه هم بگم شما متوجه منظور من نميشي
منظور من اينه كه چي؟
الان يه برند يكي دوستان معرفي كرد به نام ibuypower يا برندهايي كه حتي شما با سفارشي كه ميدي اختصاصي واستون ساخته ميشه
مثلا همين نمونه يادمه يه سي پي يو خيلي قوي داشت خب كه چي؟ يعني اين بهتره؟
بعدشم 5870 كه تو سري قبل آلين وير هم 2 تاشو ميتونستيد ببنديد باطري 12 سلولي هم داشت حاظرم شرط ببندم صفحه نمايش خيلي بهتري هم از sager داشته باشه.
آقاي گيمر حرفه اي شما با كيبورد خود لپ تاپ بازي ميكنيد؟ كيبورد نرم و ناز؟

شما هم مارو خودكشي كردي با اين سايت نوت بوك چك
من به چيزي كه سايت خود محصول هم بنويسه اطميناني ندارم شما ميگي نوت بوك چك
شما مختاريد هرچي ميخوايد بخريد
كلا شما بحثتون رو كارت گرافيك ميچرخه

اين تيكه حرفاتون هم كه اصلا متوجه نشدم چي ميگيد:

اگه یه کم اینور اونورشو می خوندی یا به کسی می گفتی برات بخونه notebook gpu test رو می دیدی و اینکه لیست گرافیکای گذاشته که رو بعضی از لپ تاپایی که غیر صاداراتی هست و مخصوص همون کشور ساخته شده رو هم گذاشته بود این همه گرافیک بود که عمری همشو دیده یاشی رو لپ تاپ ها.

من گفتم با نظر آقا فرزاد موافقم
يعني دستگاهي كه بخواد اين همه ديگه قدرتمند باشه بهتره دسكتاپ باشه
پس از نظر شما طراح هاي گرافيكي بيان يه لپ تاپ بخرن كه 22 تا گرافيك كوادرو داشته باشه
ببخشيد شما بخوايد آهنگ گوش بديد استريو خانگي هم راه خودتون كول ميكنيد ميبريد جايي يا يه پلير كوچيك؟

خوبه مرام گيمري هم شما آموزش بديد
دعوت نامه رو شركت nvidia بايد واسه شما بفرسته كه بازي هاي روزش رو كارت گرافيك چند مدل قبلش اصلا فريم نميده

چيزي كه من ميويسم يه خوردش تجربه هست يه خوردشم از نت گرفتم چيزي رو كپي نكردم
از نت بوك چك هم نديدم

در مورد جدول من خودم فكر ميكنم واسه دسكتاپ ها باشه ولي شما مثلا 280 يا 260 رو هم كه ببينيد 20 درصد هم ازش كم كنيد تعداد فريم رو برداريد ميبينيد 460 يا 560 خيلي حرف واسه گفتن دارن

در ضمن با 2 مدل قديمي آلين وير و sager يه كوتاه مدت كار كردم
اما با اسوس نه
ولي اعتقادم اينه با 10 بار كار كردن هم نميشه يه برداشت خوب داشت از لپ تاپ
حتما بايد مال خودت باشه تا درست و حساب شده بفهميش
ببريش بياريش شارژش كني رندر بگيري ازش كانورت كني و حتي اگه بتوني اور كلاكش كني

avator20002000
16-03-2011, 22:19
به نظر من هر کارت گرافیک جدید قوی می تونه خیلی برای فرد کار کنه تو درجه اخر ولی حتما حتما باید یک خنک کننده قوی داشته باشه لپ تاپ و گرنه یه 580 هم بدون فن خوب تو لپ تاپ به درد نمی خوره.
به نظر منم اگه کسی دیگه می خواد بازی رو بترکونه باید دسک تاپ بگیره و گرنه خیلی باید برای لپ تاپ هم ردیفش خرج کرد نمی ارزه!
اقای mkh
شما ASUS G73JW-TY161V+3D اینو مطمئن هستید اماراتی هست؟
برای شما هم لپ تاپتون کد سفارش داره این شکلی؟
کسی میدونه این 3d این مدلی که سایتا می نویسن بقل اسم مثل این یعنی چی؟با این که این مدل 3d نیست که.

Xilevens
17-03-2011, 01:21
دوست عزيز به اين چيزا اعتباري نيست
شما 2 تا چيز رو واسه سه بعدي بودن بايد كنترل كني
يكي كارت گرافيك هست كه روي اين مدل 460 سه بعدي هست
يكي ديگه هم اينكه مانيتور مخصوص سه بعدي باشه معمولا چيزي كه من تو نت از اسوس ها ديدم 120 هرتز هست و ميشه از 60 هرتز ها تمايزشون داد

mkh.mkh
18-03-2011, 01:34
به نظر من هر کارت گرافیک جدید قوی می تونه خیلی برای فرد کار کنه تو درجه اخر ولی حتما حتما باید یک خنک کننده قوی داشته باشه لپ تاپ و گرنه یه 580 هم بدون فن خوب تو لپ تاپ به درد نمی خوره.
به نظر منم اگه کسی دیگه می خواد بازی رو بترکونه باید دسک تاپ بگیره و گرنه خیلی باید برای لپ تاپ هم ردیفش خرج کرد نمی ارزه!
اقای mkh
شما ASUS G73JW-TY161V+3D اینو مطمئن هستید اماراتی هست؟
برای شما هم لپ تاپتون کد سفارش داره این شکلی؟
کسی میدونه این 3d این مدلی که سایتا می نویسن بقل اسم مثل این یعنی چی؟با این که این مدل 3d نیست که.

سلام دوست عزیز بله لپ تاپه منم چون از دبی اومد و کیبورد عربی داره همچین کدی هست و گفتم فکر کنم این کد برا بازار دبی هست یعنی سفارش اونجاست:20:

mkh.mkh
18-03-2011, 02:47
من اگه 63 بار ديگه هم بگم شما متوجه منظور من نميشي
منظور من اينه كه چي؟
الان يه برند يكي دوستان معرفي كرد به نام ibuypower يا برندهايي كه حتي شما با سفارشي كه ميدي اختصاصي واستون ساخته ميشه
بعدشم 5870 كه تو سري قبل آلين وير هم 2 تاشو ميتونستيد ببنديد باطري 12 سلولي هم داشت حاظرم شرط ببندم صفحه نمايش خيلي بهتري هم از sager داشته باشه.

شما هم مارو خودكشي كردي با اين سايت نوت بوك چك
من به چيزي كه سايت خود محصول هم بنويسه اطميناني ندارم شما ميگي نوت بوك چك
شما مختاريد هرچي ميخوايد بخريد

اين تيكه حرفاتون هم كه اصلا متوجه نشدم چي ميگيد:

من گفتم با نظر آقا فرزاد موافقم
پس از نظر شما طراح هاي گرافيكي بيان يه لپ تاپ بخرن كه 22 تا گرافيك كوادرو داشته باشه
ببخشيد شما بخوايد آهنگ گوش بديد استريو خانگي هم راه خودتون كول ميكنيد ميبريد جايي يا يه پلير كوچيك؟

خوبه مرام گيمري هم شما آموزش بديد
دعوت نامه رو شركت nvidia بايد واسه شما بفرسته كه بازي هاي روزش رو كارت گرافيك چند مدل قبلش اصلا فريم نميده

چيزي كه من ميويسم يه خوردش تجربه هست يه خوردشم از نت گرفتم چيزي رو كپي نكردم
از نت بوك چك هم نديدم

در مورد جدول من خودم فكر ميكنم واسه دسكتاپ ها باشه ولي شما مثلا 280 يا 260 رو هم كه ببينيد 20 درصد هم ازش كم كنيد تعداد فريم رو برداريد ميبينيد 460 يا 560 خيلي حرف واسه گفتن دارن

در ضمن با 2 مدل قديمي آلين وير و sager يه كوتاه مدت كار كردم
اما با اسوس نه
ولي اعتقادم اينه با 10 بار كار كردن هم نميشه يه برداشت خوب داشت از لپ تاپ
حتما بايد مال خودت باشه تا درست و حساب شده بفهميش
ببريش بياريش شارژش كني رندر بگيري ازش كانورت كني و حتي اگه بتوني اور كلاكش كني

شما هم مارو خودكشي كردي::::::::این چی بود منظورم از فعل فاعل.بگذریم
من 64 بار دیگه هم می گم ولی شما کلا به منظور کلی من نرسیدی من ازدوستان می خوام حتما به شما اصل منظور منو برسونن
حالا شما میگی هر جور مایلی و هر چی خواستی بخر و هی میگی نوت بوک چک من سایتی رو گفتم که جامع باشه و واکثرا بازاری ها لپ تاپو می خوان از نظر تخصصی ببنین مقایسه کنن این سایتو قبول دارن و به مشتری هاشون پیشنهاد میدن دوست عزیز فضای فروم طوری هست که همه و همه جمع می شیم و با هم تبادل اطلاع,کمک و راهنمایی می کنیم بحث این نیست که من بگم این خوبه پس باید شما هم بگید حتما خوبه شما نظر خودتونو می دید ولی چه خوبه منطق و واقعیت باشه وصرفا اون مارکی دوست دارید و تعصب داریدو دایم نگیم خوب؟
من واقعا حیرت زده می شم که وقتی شما می ری تو جدول . هیچ کجای جدولو نمی خونی که نوشته gpu notebook test خوب؟ولی من به شخصه نمی گم فکر,یه کم دقت می کردی میدیدی که مثلا 470 sli می یاد metro رو زیر 23 فرم بده تو پی سی در حالت ultra یا sli460 بیاد بنچمارکه کرایسیو 25 فرم بده تو پی سی به نظرت اینا برا لپ تاپ می شن یا پی سی!!!!!!!!!؟؟؟؟!!!!:19::18:

معمولا نه تنها من و ذوستان به این نتیجه مرسیم وقتی یه شرکت می یاد و سی پی یو 2920 می ده و گرافیکش 2 تاست اونم 485 یا 470 که شما می تونی 120 هرتز بندیش و فول اچ دی و رم 16 و فن های قوی و مدیریت برقی خوب تو لپ تاپ و خیلی های دیگه و در نهایت با قیمت چشمگیری پاینتر از alienwareو ibuypowerبه این نتیجه می رسه بله این لپ تاپ خوبه و تجربش هم می ره یه سر تو فروم های خارجی کسب میکنه خوب؟
این تایپیک g73 هست و این g بر می گرده به گیمر بچه هایی که این مدلو خریدن نمی گن لپ تاپ میگن pc replacement یعنی اینکه بذار این طوری بگم شما اینو کول می کنی و هر جا فشار خونه بازیت زد پایین اومد میاریش بالا و بازی میکنی okو اینکه فکر نکنم pc بشه بذاری رو کولت بری محله کارت یا خونه دانشجوییت و مسافرتو رفت آمد های زیاد و این فکرم نمی کنم که این دستگاهو همین جوریش لب تو لب با خرتو پرتاش زده بیرون از کولش چه برسه بخواهیم یه کیبورد گیم بگیریم واینکه سری گیم کیبوردش مناسبه برا گیم همین جوری که موس گیمینگ داره و راستی بحث من رو گرافیکه لپ تاپه تا بچه های تایپیک چون گیمر هستن اکثرا میخوام که بعد پشیمون نشن از گرافیکشون.خوب؟و اینم بگم 460 اکثزا به خاطر ای تو لپ تاپ ها جا افتاد که 3D ساپورت بود

دوست عزیز پی سی عالیه ولی همه جا نیست کنسول عالیه ولی بعضی ها با کنسول جماعت مشکل دارن بعد کنسول همه کارات رو نمی کنه و امتیاز بازی هاش از لحاظ گرافیکی به pc نمیرسه و این مشکلات... من دایم میگم پورتاپله شما میگی بدوش پ و ر ت ا ب ل دو بخشه(قابل حمل) خوب؟
ساله خوبی داشته باشید یچه ها امیدوارم امسال همه به آرزوهاشون و اهدافشون برسن وساله خوبی باشه برا همه.
پیروز باشید:46:

mkh.mkh
18-03-2011, 03:01
به لیستت ibuypower هم اضافه کن!
همنون الین وار رو بشناسن هنر کردن !

دوست عزیز منون این لپ تاپو دیدم حالم بد شد با این قیمت با این باطری مزخرف و با این کاستومایز :2:

Xilevens
18-03-2011, 04:50
به خدا شرمنده ولي من اصلا منظور جملاتتون رو متوجه نميشم
خيلي مبهمه
ولي چندتا رو متوجه شدم جواب ميدم
يكي اينكه
شما هم مارو خودكشي كردي
يه اصطلاحه
يعني كاري كردي كه ما بريم خودكشي كنيم
بعدشم من رو هيچ ماركي تعصب ندارم
الان مثلا xoticpc رو ببينيد
5 تا لپ تاپ گيم پرفروش اولش همه اسوس هستند در حاليكه sager هم داره
من خودم آلين وير رو دوست دارم ولي با اين شرايط اسوس براي من به صرفه تر هست
طرفدار چيزي نيستم هر كدوم بهترين كيفيت رو ارائه بده
وگرنه SLI بستن كه هنري نيست
من منظورتونو در مورد فريم ها اصلا نفهميدم
شما داريد در مورد جدول ميگيد؟
من نميگم sager لپ تاپ بدي هست
من ميگم هنوز به پاي آلين وير نميرسه
باور نميكنيد؟ بريد سري R2 رو ببنيد هم SLI داره هم كراس
همه چيش در حد بالا
فقط قيمتش از مك بوكي كه ميرسه به ايران هم گرونتر ميشه
فقط چقدر خرج سيستم جنگولك بازي نورش شده
اگه بخواي يه موس 500 دلاري هم ميتوني بخري

ببخشيد نميخوام توهين كنم و كامل هم خبر ندارم ولي فكر نميكنم از بچه ها اينجا كسي گيمر حرفه اي باشه
همه دنبال لپ تاپ كار درست هستند حالا يه بازي هم ميكنند
چي خرتو پرت زده از وله بيرون
من حاظرم تو يه كوله به همين اندازه 1 لپ تاپ با 1 كيبرد و موس و شارژر و كول پد و 3 تا جزوه توش جا كنم
شونه و ادكلن و موبايل و ام پي تري پلير هم روش

سري گيم كيبردش مناسبه ولي در حد خودش
كسي كه زياد با لپ تاپ كار ميكنه و گيمر حرفه اي باشه
نياز داره تكون بخوره چون نميتونه ثابت نشست
ولي همچين لپ تاپي تقريبا بايد ثابت بمونه
در ضمن اينكه مچ روي اين كيبرد لپ تاپ بعد يه مدت درد ميگيره
باعث خرابي كيبورد هم ميشه
تمركز گيمر رو هم ميريزه
در مدلهايي كه خنك كندگي خوبي نداره بازي زياد با كيبرد به جريان گرم شدن خود لپ تاپ و حتي اذيت شدن انگشت ها كمك ميكنه
و خيلي دلايل ديگه
حالا بگذريم از ارگونوميك نبودن اون
قدرت فيزيكس و كودا اينقدر 460 رو بالا برده كه با كمي اين همه جي پي يو نسبت به 5870 تفاوت چنداني نداره
(حالا بي انصافي نباشه ATI هم فناوري معادل فيزيكس رو داره ولي چرا به كار نميبره نميدونم)
اون اخري كاري رو هم نفهميدم منظورتو
شما هم عيد خوبي داشته باشي عزيز
موفق باشي

mohsenslr
18-03-2011, 13:23
سلام

دوستان من به سایت xoticpc ایمیل زدم و گفتم که به ایران هم میفرستن و اونا هم گفتن به تمام دنیا ارسال میکنن و همینطور ایران!

هزینه ارسالش حدود 250 دلار میشه.یعنی مثلا g73sw که خودش 1850 دلار هست رو برات میفرستن و با هزینه ارسالش میشه 2100 دلار

ارزش داره بخرم؟

Xilevens
18-03-2011, 14:08
سلام

دوستان من به سایت xoticpc ایمیل زدم و گفتم که به ایران هم میفرستن و اونا هم گفتن به تمام دنیا ارسال میکنن و همینطور ایران!

هزینه ارسالش حدود 250 دلار میشه.یعنی مثلا g73sw که خودش 1850 دلار هست رو برات میفرستن و با هزینه ارسالش میشه 2100 دلار

ارزش داره بخرم؟

نه بابا؟
راست ميگي؟
سر كارمون نذاشته باشي؟
پرداختش با كارتهاي اعتباري هست ديگه نه؟
چه جالب

avator20002000
18-03-2011, 15:07
شما مطمئنی دیگه؟برامون چه جوری میفرستنش؟گمرکی نمیشه که پول گمرک بدیم؟

Xilevens
18-03-2011, 16:08
من يه ذره شك دارم
چون فكر ميكنم پول رو قبل از خريد بايد داد
واسه ايران يه كم ناجوره

mohsenslr
18-03-2011, 20:08
پول رو که باید از طریق کردیت کارت پرداخت کنید. در ضمن xoticpc کاملا معتبره و برفرض اگر نتونست ارسال کنه پول رو بر میگردونه دیگه!

واسه یک دونه هم گمرک گیر نمیده.
در ضمن گفتن که بیمه هم میکنن لپتاپ رو !

این دقیقا متنی هست که من ارسال کردم و اونا جواب دادند:

hello!
are you send laptop to iran(Islamic Republic of)?

Mohsen,

Good afternoon, thank you for your email.

Also, Xotic PC gladly accepts International Orders! For any International Order (Outside of US/Canada/PR/GU) we require payment via Bank Wire, Check or Money Order. PayPal is not accepted for international orders and we only accept Credits Cards from the US or Canadian Banks. For estimates due on any taxes/duties, you would need to contact your local customs office.

The International shipping rates to your exact location will be listed in checkout. Tracking Information is provided and signature is required upon delivery. The package is also insured for the full value of the notebook. Please proceed through checkout to see the shipping prices and final total for your order. With the payment methods listed above you would qualify for our cash discounted price. 

Please let me know what other questions you have. If you do place an order I would like to be your advisor from XoticPC. During the checkout process you will see a box at the bottom of the page where you choose your shipping. Inside this box type Joseph L(and any other instructions/comments that I need to know). This will allow me to personally check on your order for you and assist when needed with all aspects of the order.

Once again, I truly thank you for your interest in Xotic PC and allowing me to be your sales advisor. Please reply to this email if you have any additional questions. You can also reach me via phone 1-877-289-9684 Ext. 517or chat during the Xotic PC business hours of 9:00 AM-5:30 PM CST Mon-Fri. If you decide to open a live chat session, please request to speak with me by referencing my name "Joseph L" in the question box.

Thanks, Joseph L

mohsenslr
18-03-2011, 20:13
یکی که انگلیسیش خوبه زنگ بزنه و تلفنی بپرسه تا مطمئن بشیم.

Xilevens
18-03-2011, 20:49
شكي تو معتبر بودن xoticpc نيست
تو معتبر بودن ما شكه منظور از ما ايرانه
تازه اين كه ميگه paypal رو هم قبول نداره
بابا paypal خيلي بهتر كريديت كاردها هست

avator20002000
20-03-2011, 21:46
اگه بشه که خیلی خوبه.کسی امتحان کرده تا حالا؟
اگه ازش خرید کردید .درست بود یکی به من ندا بده.
چندتا بخریم.گمرک داره؟
اگه اینجوری باشه که همه ی لپ تاپ فروش ها ضرر می دن حسابی با این وضعیت
کسی تاریخ دقیق ریلیز G74 رو نمی دونه؟

ahmadrezaahmad
25-03-2011, 09:13
آقا خرید g73jw-3de به قیمت 2.5 میلیون بدون گارانتی رو توصیه می کنید؟
تو تهران قیمتش چنده؟

Xilevens
25-03-2011, 13:18
آقا خرید g73jw-3de به قیمت 2.5 میلیون بدون گارانتی رو توصیه می کنید؟
تو تهران قیمتش چنده؟

اگه واست مهم نيست سندي بريدج باشه
آره خوبه نسبت به قيمت آمريكا هم 400 تا بالاتره كه اين تو لپ تاپ معمولي هم تقريبا همينطوريه
من دقيق در جريان نيستم اما يكي بهم گفت اگه لپ تاپ نو رو ببري بعضي از شركت ها و 5% قيمت لپ تاپ رو بهشون بدي برات گارانتيش ميكنن
فكر نكنم تو تهران كمتر 3 تومن پيدا بشه

avator20002000
15-04-2011, 19:10
خب اینارو الان از یکی از کارمندای فروشنده asus پرسیدم تو قسمت پشتیبانی در مورد انواع مدل g73jw
a1 دوتا هارد 500 داره .مموریش 8هست.کوله با موس داره که xr1 نداره.گارانتیشم دوسال هستش
مدل rog هم همون a1 هست .فقط پیکربندی بهتری داره.3d هم که معلومه 120 hz هست صفحش

mohsenslr
15-04-2011, 19:30
JW رو خدا بیامرزه !

Xilevens
15-04-2011, 22:34
سفارش يه G53SW رو دادم قراره يكشنبه پس فردا برسه دستم
ببينيم چي ميشه

mohsenslr
16-04-2011, 09:02
ببينيم چي ميشه

ببخشید فضولی میکنم ولی از کجا فارش دادید؟ (این مدل هنوز عرضه نشده و به صورت پیشفروش در سایت های خارجی وجود داره)

armin_shadow
16-04-2011, 11:38
سلام. تو رو خدا يكي بگه اين لپ تاپ ASUS G73JW-TY161V+3D كه تو سايت رايانه گذاشته چجوريه؟

خوب هست؟ نيست؟ ما كه حوصله از خارج آووردن رو نداريم. همينجا مي خواييم بگيريم كه همه چينه!! حالا تو چيني هاش اين خوبه؟

mohsenslr
16-04-2011, 12:29
سلام. تو رو خدا يكي بگه اين لپ تاپ ASUS G73JW-TY161V+3D كه تو سايت رايانه گذاشته چجوريه؟

خوب هست؟ نيست؟ ما كه حوصله از خارج آووردن رو نداريم. همينجا مي خواييم بگيريم كه همه چينه!! حالا تو چيني هاش اين خوبه؟

خوب که هست ولی با وجود مدل sw خرید این توجیحی نداره چون نسل جدید cpu ها خیلی از نسل قبل بهتره وقابل قیاس نیست.

در مورد این لپتاپ انحصارا در آمریکا وکانادا تولید میشه ، یا شاید هم در چند کشور اروپایی . اما مطمئنا چینی نیست چون این مدل برای بازار آمریکا هست و اصلا در بازار خاورمیانه تولید نمیشه . برای همینه که اینقدر گرونه !

armin_shadow
16-04-2011, 13:16
آخه اين كه قيمتش زده 2 ميليون و 100 هزار تومن.
يعني تو بازار ايران نيست يا اينكه هست و مال چين نيست؟
بعد سري sw قيمتش چقدره؟
بعد وزني هم كه تو سايت رايانه زده خيلي كمتر از جاهاي ديگه هست! مي شه بگين قضيه چيه؟
ASUS G73JW-TY161V+3D

avator20002000
16-04-2011, 15:48
JW رو خدا بیامرزه !
کلا g73 رو خدا بیامرزه!
sw که مشکل داره بهترینش همون jw 3دی هست
g74 هم که داره وارد بازار میشه به زودی.فقط قیافش یکم داغونه

mohsenslr
16-04-2011, 15:54
آخه اين كه قيمتش زده 2 ميليون و 100 هزار تومن.
يعني تو بازار ايران نيست يا اينكه هست و مال چين نيست؟
بعد سري sw قيمتش چقدره؟
بعد وزني هم كه تو سايت رايانه زده خيلي كمتر از جاهاي ديگه هست! مي شه بگين قضيه چيه؟
ASUS G73JW-TY161V+3D

توی بازار ایران هست ولی ساخت چین نیست.

سری sw رو من هنوز توی ایران ندیدم . باید برید توی بازار بگردید یا یه کم بیشتر صبر کنید تا فروشگاه های اینترنتی هم بیارن . قیمت دلاریش با jw در خارج از کشور تقریبا یکی هست.

در مورد وزن که دقیقا اطلاع ندارم چون این لپتاپ وزنهای مختلفی داره. بسته به اینکه چندتا هارد روش باشه و ssd اشته باشه یا نه و....

در کل این قیمت یه کم مشکوکه واسه مدل 3D ! زنگ بزنید و ببینید که عینک روش هست ومانیتورش 120 هرتزه ؟ (در مورد وزن هم سوال کنید.)

پ . ن : دوست عزیز این که نوشته موجود نیست :31: ! یه ساعته سر کاریم ! :27:

avator20002000
16-04-2011, 16:09
تازه تموم کرده قبلش داشت چند هفته پیش

avator20002000
16-04-2011, 16:15
حالا این یک چیزی

Xilevens
16-04-2011, 18:40
ببخشید فضولی میکنم ولی از کجا فارش دادید؟ (این مدل هنوز عرضه نشده و به صورت پیشفروش در سایت های خارجی وجود داره)

خدا از دهنت بشنوه
من اينو به يه يارو دادم تو كار واردات لپ تاپه دونه اي هست
گفت تو مدلو بده من واست ميارم
گفتيم باشه
گفت فلان تاريخ
گفتيم باشه
حتي طرفشو فرستاد رفت و قيمت هم گرفت ولي گفت موجود نداشته اون لحظه
انداخت يه تاريخ ديگه كه همين فردا باشه گفت ميرسه گفتيم باشه
خودم هم اصلا در جريان پيش فروش نبودم
حالا با خوندن پست شما رفتم بهش گفتم جواب داده
آره ميگم چجوريه هرچي ميگردم پيدا نميكنم
گفتم نميدوني چرا قول الكي ميدي

حالا يه سوال دوست عزيز شما موعد دقيق عرضه رو نميدونيد؟

mohsenslr
16-04-2011, 20:51
خدا از دهنت بشنوه
من اينو به يه يارو دادم تو كار واردات لپ تاپه دونه اي هست
گفت تو مدلو بده من واست ميارم
گفتيم باشه
گفت فلان تاريخ
گفتيم باشه
حتي طرفشو فرستاد رفت و قيمت هم گرفت ولي گفت موجود نداشته اون لحظه
انداخت يه تاريخ ديگه كه همين فردا باشه گفت ميرسه گفتيم باشه
خودم هم اصلا در جريان پيش فروش نبودم
حالا با خوندن پست شما رفتم بهش گفتم جواب داده
آره ميگم چجوريه هرچي ميگردم پيدا نميكنم
گفتم نميدوني چرا قول الكي ميدي

حالا يه سوال دوست عزيز شما موعد دقيق عرضه رو نميدونيد؟

نه متاسفانه ! سایت xoticpc حدودا 2 3 ماه هست که به صورت پیش فروش گذاشته ولی تاریخ دقیق نداده. توی آمازون و سایت اسوس هم که اصلا موجود نیست.

این بنده خدا که تو کار واردات دونه ای هست آدم منصفی هست؟ من چند وقت دنبال g73sw هستم. اگر بتونه با قیمت خوب بیاره خیلی خوبه. اگه مشکلی نیست و تونستید ، آدرس رو pm کنید.

ممنون.

armin_shadow
16-04-2011, 23:21
خوب زده موجود نيست . اما بالاخره پيدا مي شه و چنين چيزي تو بازار هست كه:31:

mohsenslr
17-04-2011, 07:42
خوب زده موجود نيست . اما بالاخره پيدا مي شه و چنين چيزي تو بازار هست كه:31:

بله پیدا میشه. ولی مدل 3D با این قیمت مورد داره !

armin_shadow
17-04-2011, 12:07
آره!! اصلا چيزي از 3D توش نيست!! فقط يه پلاسي گذاشته!! شايد منظورش اينه كه كارت گرافيكش 3D ساپورت مي كنه؟
مدل G51 هست 3D با حدود اين قيمت! اما كانفيگش نصفه اينه!!
حالا كلا نظرت چيه در موردش؟ ايسوس خوبه بگيرم؟ يعني همين مدل!!:20:

mohsenslr
17-04-2011, 12:26
آره!! اصلا چيزي از 3D توش نيست!! فقط يه پلاسي گذاشته!! شايد منظورش اينه كه كارت گرافيكش 3D ساپورت مي كنه؟
مدل G51 هست 3D با حدود اين قيمت! اما كانفيگش نصفه اينه!!
حالا كلا نظرت چيه در موردش؟ ايسوس خوبه بگيرم؟ يعني همين مدل!!:20:

G73 که حرف نداره . اما چون پردازنده های جدید آمده ، من میگم حیفه که مدل قدیمی تر رو بخریم (چون خودم هم میخوام بخرم) . من که تهران نیستم. شما اگر تهرانید یه چرخی توی بازار بزنید ببینید مدل sw پیدا میکنید؟ اگر sw بگیرید خیلی عالیه.

armin_shadow
17-04-2011, 19:34
منم تهران نيستم:41:
خيلي دوست دارم بگيرم اما طرف خودم كه گشتم نبود!!
يه مسئله ديگه وزنيه كه زده!! اگه واقعا اين باشه خيلي عاليه!! چون من بقيه رو ديدم همه 3.5 و 3.85 بودن!:13:
حالا اين پردازنده چقدر فرق مي كنه؟ يعني اين سري كه jw داره ديگه دورش گذشته؟ برا گيم هم مي خوام آخه:20:

avator20002000
17-04-2011, 22:02
فعلا قیمت معقول گیر نمی اریش

armin_shadow
17-04-2011, 23:04
يعني اون 2100000 كه گذاشته خيلي بيشتر از اون؟:45:

mohsenslr
18-04-2011, 07:37
منم تهران نيستم:41:
خيلي دوست دارم بگيرم اما طرف خودم كه گشتم نبود!!
يه مسئله ديگه وزنيه كه زده!! اگه واقعا اين باشه خيلي عاليه!! چون من بقيه رو ديدم همه 3.5 و 3.85 بودن!:13:
حالا اين پردازنده چقدر فرق مي كنه؟ يعني اين سري كه jw داره ديگه دورش گذشته؟ برا گيم هم مي خوام آخه:20:

دورش که نمیشه گفت گذشته ولی وقتی مدل جدیدترش با همون قیمت آمده دیگه کسی اینو نمیخره.(البته در خارج از کشور)

توی این لینک میتونید مقایسه کنید:

armin_shadow
18-04-2011, 10:17
مرسي محسن
امروز به يكي از فروشنده ها سپرده بودم تماس گرفت گفت فقط مدل G53 هست دقيقا با همون گانفيگ و اينكه مانيتور 3D و عينك و بند بساطش هم هست!! قيمت هم داد 2350000 !!!
مي ترسم اون sw بياد قيمتش برسه به 2700000 اينجور چيزا!!:41:

armin_shadow
18-04-2011, 11:04
حالا به نظرتون من برم دنبال G53 يا واسم G73 پيدا كنم؟
يه مشكال ديگه وزنشونه!! آخه سنگين باشه آدم حال نداره ببره دانشگاه بياره كه!!:41: اگه 2.7 كه زده باشن خوبه!! اما خود ايسوس زده 3.85 كه ورزشكاريه!!:45:

mohsenslr
18-04-2011, 11:31
حالا به نظرتون من برم دنبال G53 يا واسم G73 پيدا كنم؟
يه مشكال ديگه وزنشونه!! آخه سنگين باشه آدم حال نداره ببره دانشگاه بياره كه!!:41: اگه 2.7 كه زده باشن خوبه!! اما خود ايسوس زده 3.85 كه ورزشكاريه!!:45:

هر طور مایلید . از مشخصات هر دو اطلاع دارید. اگر با صفحه نمایش 15.6 اینچی g53 مشکلی ندارید ، برید بخرید. مدل g53sw هنوز عرضه نشده و فکر میکنم حداقل تا 6 ماه دیگه هم وارد ایران نمیشه.

من که خودم از اوایل تیر میرم دنبال لپتاپ ، چون تا اون موقع احتمالا هم G74 عرضه شده هم مدلهای sw دیگه جای خودشونو باز کردن((هم امتحانات پایان ترم تموم شده:31:)).البته من شرایط شما رو نمیدونم ولی خودم چون یه کامپیوتر دسکتاپ هم دارم ، واسه همین عجله ندارم. ولی این هم اگر نبود هرطور شده همین الان لپتاپ رو میخریدم !

بلاخره تصمیم گیرنده نهایی شمائید و خودتون با توجه به تمام جوانب میتونید انتخاب کنید.

موفق باشید.

armin_shadow
18-04-2011, 12:06
من هم pc دارم و تمام مدت پشتشم!! اما از قيمت ها مي ترسم و اينكه اونايي كه الان ميشه گرفت اون موقع پيدا نشن و مدل هاي جديد بيشتر باشن!!
البته منم فعلا صبر مي كنم! اما احتمالا تو همين برند ايسوس مي گردم!!:20:
راستي گفتي صفحه كوچيكتر كه به نظر من يكم بهتر هم هست!! جم جور تر باشه!!
فقط نفهميدم اين 3D صفحه Full HD داره يا نه!!:13:

mohsenslr
18-04-2011, 14:47
بله . 3D صفحه اش fullHD هست.

armin_shadow
18-04-2011, 17:36
اخه يكي يه جا ديگه گفت نيست!!:41:

mohsenslr
18-04-2011, 17:56
اخه يكي يه جا ديگه گفت نيست!!:41:

بله . درست فرمودید . الان که نگاه کردم دیدم فقط مدلهای معمولی fullhd هستند. مدل 3d HD هست! (1366x768)

البته نمیگم فرق نداره ها ، ولی توی 17 اینچش هم زیاد معلوم نمیشه چه برسه به 15 ! اگر کارهایی مثل ادیت ویدئو و عکس و ... نمیکنید همین HD خوبه.از FullHD بودن جز افت فریم در بازیها چیز دیگه ای نسیبتون نمیشه !

armin_shadow
18-04-2011, 18:05
اينم هست!! اما فيلم چي؟ آخه بلوري كه داره ميشه فيلم فول اچ دي هم ديد باهاش!! اما اونوقته كه صفحه كم مياره!!
حالا اگه با همين صفحه بيام به تي وي كه فول اچ دي باشه وصل كنم چي ميشه؟:13:

mohsenslr
18-04-2011, 19:07
اينم هست!! اما فيلم چي؟ آخه بلوري كه داره ميشه فيلم فول اچ دي هم ديد باهاش!! اما اونوقته كه صفحه كم مياره!!
حالا اگه با همين صفحه بيام به تي وي كه فول اچ دي باشه وصل كنم چي ميشه؟:13:

البته فیلم fullhd که کلا توی صفحه 15 حال نمیده و اگر وصلش کنید به tv خیلی خیلی بهتره !
اما اگر توی همون صفحه هم نگاه کنید زیاد مشخص نمیشه ! (یعنی ریاد بین HD و FullHD تفاوت احساس نمیکنید ! )

گذشته از این میتونید به یکی از فروشگاه ها مراجعه کنید و دو لپتاپ HD و FullHD رو از نزدیک ببینید و مقایسه کنید ! این بهترین راه هست برای اینکه در آینده از خریدتون پشیمون نشید ! من خودم از نزدیک ندیدم ولی به نقل از دوستانی که دیدن میگم زیاد تفاوت نداره ! مخصوصا توی 15 اینچ !

armin_shadow
18-04-2011, 19:35
اين كه آره!! اما اينكه به تي وي همون اچ دي رو وصل كنم چي ميشه؟ Full hd يا hd ؟ وقتي tv خودش full hd bashe!!

mohsenslr
18-04-2011, 19:55
اين كه آره!! اما اينكه به تي وي همون اچ دي رو وصل كنم چي ميشه؟ Full hd يا hd ؟ وقتي tv خودش full hd bashe!!

دوست عزیز شما وقتی از کابل HDMI استفاده کنید تصاویر رو با صورت Full HD میتونید ببینید. ربطی به صفحه نمایش لپتاپ نداره ! مربوط به کارت گرافیکه!

armin_shadow
18-04-2011, 20:00
آخ دستت درد نكنه!!
فقط يه سوال ديگه!! كابل ها هم با هم فرق مي كنن نه؟! هر كدوم يه رزوليشيني رو ساپورت مي كنن؟ :46:

mohsenslr
18-04-2011, 21:20
آخ دستت درد نكنه!!
فقط يه سوال ديگه!! كابل ها هم با هم فرق مي كنن نه؟! هر كدوم يه رزوليشيني رو ساپورت مي كنن؟ :46:

خواهش میکنم.

بله کابلها با هم فرق دارند اما الان دیگه تو بازار تمامی کابلهایی که فروخته میشه ورژن 1.3c هست.الان ورژن 1.4 هم آمده که 3D ساپورت میکنه.(اگر تلویزیون 3D دارید بخرید) . فقط تنوع خیلی زیاده ! از 2000 تومان هست تا 40 50 هزارتومان . از یه جای معتبر تهیه کنید. زیاد هم پول مفت به فروشنده ها ندید! بهترین کابلها با طول 1.5 الی 2 متر نهایتا با 12 الی 15 هزارتومان گیر میاد ! مگر اینکه کابل های بالای 2 متر بخواهید (3 و 5 و 10 متر) که قیمت ها به ترتیب تا 25 ، 40 ، 50 الی 70 هزارتومان هم بالا میره !

armin_shadow
18-04-2011, 21:52
جان من؟:18:
من يكي دارم! البته براي اين چيزايي كه پي ام سي اينا ميگيرست!!:31: اون دستگاه خودش 480p هست!! حالا نمي دونم اين كابلش 1080 ساپورت مي كنه يا نه!!
دستت درد نكنه داداش! ممنون! حالا ببينم الان بگيرم يا باز بايد صبر كنم!
يكي از دوستان بين sony f136 و dell xps l501 گير كرده!! گرچه جاش نيست!! اما به نظرت كدوم بهتره؟ قيمت ها هم تفاوت دارن!!

mohsenslr
18-04-2011, 21:56
هیچکدوم ! 100% L502 !

بحث رو اینجا ادامه ندید ! برید توی تاپیک l501 . اونجا به جواب تمام سوالاتتون میرسید! برای اطلاعات بیشتر در مورد HDMI هم باز به همون تاپیک مربوطه مراجعه کنید !

armin_shadow
18-04-2011, 22:21
چشم!! مخلصم:20:

Xilevens
18-04-2011, 22:57
دوست عزيز من اين رابطم از دبي قيمت گرفته بود ولي يارو به طرف طرفم گفته بود موجود ندارم
طرف طرف ما هم اومده بود به رفيق ما گفته بود قيمت دارن اما فعلا ندارن
اينه كه قيمته رسيد و خودش نرسيد
حالا فعلا بمونه تا بياد دستمون ولي خدا رو شكر ديگه دردسر ترس از خريد سري خرابي نبايد داشته باشيم
من خودم 53 رو دوست دارم چون كوچيكتره و به غير از هارد در بقيه موارد فرقي نداره
راستي بايد ببينم يه دونه اول واسه خودم مياره چجوريه و مشكلي نباشه شما رو هم خبر ميكنم
در ضمن شما بگو كدومو ميخواي وي تا چند حاضري هزينه كني (تو پيغام) ببينم واست صرفه داره يا نه
در ضمن من تهراني نيستم اگر احيانا خواستيد ازش بگيريد شايد مشكل رفت و آمد داشته باشيد

armin_shadow
18-04-2011, 23:22
ممنون! باشه صحبت كنم بهت اطلاع مي دم حتما!:20:
فكر كنم با اين وضع درس نخوندن و همش پشت كامپيوتر نشستني كه پيش گرفتم از همين پي سي هم محروم بشم:41: اين ترمو خدا به خير كنه!!

avator20002000
25-04-2011, 12:08
این sw ایران بیا نیست مدل سه بعدیش ؟ مشکل دار که نیشتش سی پی یوش؟

mkh.mkh
25-04-2011, 13:15
سلام بچه ها من یه مدل asus g73jh-b1 دارم ببینید کسی نمی خواد دو سال گارانتی و 1 سال گارانتی شارژو باتری داره با موس و هدفون حرفه ای و کیفش 2 میدم کسی خواست تو همین تایپیک پی ام بده

Xilevens
25-04-2011, 22:54
این sw ایران بیا نیست مدل سه بعدیش ؟ مشکل دار که نیشتش سی پی یوش؟

sw هنوز وارد بازار نشده ايران كه جاي خود داره
نه مشكل دار نيست

mohsenslr
26-04-2011, 04:31
sw هنوز وارد بازار نشده ايران كه جاي خود داره
نه مشكل دار نيست

اگر منظورتون بازار جهانی هست باید بگم که یه 4 5 ماهی از ورودش به بازار میگذره ! تازه توی دبی هم فتوفراوونه ! اما اگر منظورتون بازار ایرانه که فرمایشتون درسته.

Xilevens
26-04-2011, 18:12
5 ماه پيش يعني اوايل آذر ماه؟
اصلا اونوقت سندي بريدج عرضه شده بوده؟ چند پست قبل هم خودتون گفتيد SW پيش فروش ميشه

mohsenslr
26-04-2011, 18:55
5 ماه پيش يعني اوايل آذر ماه؟
اصلا اونوقت سندي بريدج عرضه شده بوده؟ چند پست قبل هم خودتون گفتيد SW پيش فروش ميشه

عزیز دل من اونی که بنده گفتم G53SW بود که هنوز هم نیامده ! ولی شما داری G73SW رو میگی !

4 5 رو اشتباه گفتم:31: ببخشید ! . فیکس 2 ماه که عرضه شده.

Xilevens
26-04-2011, 19:33
جگر چرا زودتر نميگي
چرا اذيتمون ميكني؟
بگو زودتر
من برم دنبالش ببينم ميتونم يكي بگيرم؟
گفتي دبي ريخته؟(مثل شن)
ببينم چي ميشه فعلا

mohsenslr
26-04-2011, 20:41
جالب شد ! حالا من دارم شما رو اذیت میکنم؟؟؟ شما یکم توی نوشته های پیشین خودتون دقت کنید بدک نیست !

ببينيم چي ميشه

واین جوابیه که من به شما دادم:

این وسط کسی حرف از G73 نزد!! بعدشم توی همین فروم چندین بار گفته شد که G73SW به بازار آمد !!

avator20002000
26-04-2011, 21:02
کسی میره دبی جی ۷۳ بگیره.سوقات واسه ما جی ۵۳ بیاره!!!!lol

soosan khanoom
28-04-2011, 22:04
سلام من چه مدت وایستم میتونم تو ایران یه g53sw تهیه کنم؟

mohsenslr
29-04-2011, 09:47
سلام من چه مدت وایستم میتونم تو ایران یه g53sw تهیه کنم؟

عزیز من میگم نیامده ! شما میگی میخوای از ایران تهیه کنی ! G73SW که 2 ماهی میشه که آمده ، هنوز به بازار ایران نرسیده !

soosan khanoom
02-05-2011, 20:26
سلام
g53 sw
اومده تو ترکیه هم یکی از دوستان خریده و میگه که از نظر امنیتی مشکل داره خودش میگه که jw بهتره و همه هم اونو میخرن
البته نظر خودم g73 sw هست!!!

avator20002000
02-05-2011, 21:34
یعنی چی چه جور امنیتی؟
jw 3d الان ایران هست(تهران) چنده؟

keyvan360
03-05-2011, 00:58
بابا بی خیال چرا شایعه میندازید الکی ؟ :دی

G53SW رسما همون G53JW هست با عوض شدن Cpu . از نظر طراحی و هیچ چیز دیگه ای هم عوض نشده. ضمن اینکه بحث امنیت مربوط به سیستم عامل میشه که اون ویندوز 7 روی تمام لپ تاپ ها یکی هست و فرقی نمیکنه.

اونایی که این شایعه رو انداختن احتمالا می خوان G53jw ها رو رد کنن بره که رو دستشون باد نکنه !

Xilevens
03-05-2011, 18:55
یعنی چی چه جور امنیتی؟
jw 3d الان ایران هست(تهران) چنده؟

53 3D رو قيمت دارم 2 و 200

soosan khanoom
04-05-2011, 00:25
سلام به همه
لطفا کمک کنید.
من در یه سایت دیدم که زده بود g73jh در اجرای بازی ها حدودا ۵ تا۸ fps از g53jw بالاتره.
میخواستم بدونم جریاپ این fps چیه؟
اگر crysis2 رو در fps.35 اجرا کنه خوبه.؟
لطفا اگر دقیق میدونین کامل توضیح بدید.
مرسی

keyvan360
04-05-2011, 01:28
به نظر من دنبال مدل 3D نباشید و مدل معمولی رو بگیرید. هم اینکه تکنولوژی 3D تقریبا اول راهه و چندان عمومیت پیدا نکرده و هم اینکه صفحه نمایش مدل های 3D به صورت Full HD نیست و HD هست.

مدل معمولی تمام مشخصات ش با مدل 3D یکی هست و بالقوه خاصیت 3D رو هم داره و میشه با وصل کردن به یه تلویزیون 3D در ابعاد خیلی بزرگ از این ویژگی استفاده کرد. مدل معمولی تنها تفاوت ش این هست که صفحش Full HD هست که به نظر من خیلی مزیت خوبیه . حتی صفحه نمایش MacBook Pro های Apple هم به صورت Full HD نیست .

در مجموع لپ تاپ با صفحه نمایش Full HD در ایران خیلی در اندک مدل هایی هست.

avator20002000
05-05-2011, 09:51
sw کی وارد بازار ایران میشه؟

soosan khanoom
05-05-2011, 20:59
سلام
به نظرتون lamborghini vx7 با اینکه از نظر سخت افزار از سری گیمینگ asus بالاتره
برای گیم از سری gaming ضعیف تر عمل میکنه؟

soosan khanoom
05-05-2011, 23:29
sw کی وارد بازار ایران میشه؟
حتما اومده تا حالا
فقط فک نمیکنم که کارانتی معتبر داشته باشه

avator20002000
06-05-2011, 00:20
کی پولشو داره
نه فکر نکنم تازه بهتر هم شاید عمل کنه ولی صفحش کوچیکه بدرد گیم نمی خوره.

soosan khanoom
06-05-2011, 10:47
کی پولشو داره
نه فکر نکنم تازه بهتر هم شاید عمل کنه ولی صفحش کوچیکه بدرد گیم نمی خوره.
یعنی الان ۱,۷" اینقدر فرق تو بازی ایجاد می کنه؟:19:
به نظرتون توی گیم g73jh بهتر عمل میکنه یا g73sw؟
آخه گرافیک jh به نسبت قویتره.

Xilevens
06-05-2011, 14:22
خيلي قويتر نيست
ولي گرافيك sw فناوري هاي QUDA و فيزيكس رو داره با خودش
در ضمن پردازنده سندي بريدجش هم قدرت پردازش گرافيكي داره

keyvan360
06-05-2011, 19:51
متاسفانه مثل اینکه در لپ تاپ G53SW یا G73SW با اینکه خود Cpu (تکنولوژی سندی بریج) دارای واحد پردازش گرافیکی هست , باز هم لپ تاپ فقط از خود کارت گرافیک اصلی استفاده می کنه. به همین خاطر چندان فرق زیادی از لحاظ عمر باطری ایجاد نشده در این لپ تاپ.

البته از اون جاییکه این لپ تاپ برای Gaming هست شاید زیاد جای تعجبی نداشته باشه !

avator20002000
06-05-2011, 21:03
کسی میدونه این سری سندی بریجش تو ایران اومده
قیمتش حدودا چنده

soosan khanoom
07-05-2011, 09:18
سلام به همه عزیزان
الان کسی بخواد sager np8150/s1 یا sager np8170/s1 تهیه کنه
به سختی تهیه کردن گیمینگ اسوس که نیست؟
از نظر خنکی به اسوس میرسه؟
ضمنا تو سایتش قیمت داده 1799$
به نظرتون تو ایران چند میشه تهیه کردش؟
ببخشید زیاد سوال کردم ولی میخوام بهترین انتخواب رو داشته باشم

Xilevens
07-05-2011, 11:11
ببينيد sager به معروفيت اسوس نيست تقريبا مثل الين وير ميمونه
مشتري خاص خودشو داره
تو ايران اگه گيمينگ اسوس پيدا بشه اين sager رو فك نكنم بتونيد پيدا كنيد
در ضمن بدتر از همه تعمير اين لپ تاپ هاست
چون تعمير كار خاص خودشو داره
قطعه معيوب رو شايد بتونن جايگزين كنند ولي وقتي برد اصلي صدمه ببينه ديگه كارش تمومه
ولي براي شما كه ميخوايد بهترين انتخاب رو داشته باشيد
asus G73 سال 2010 بهترين لپ تاپ گيمينگ شد

soosan khanoom
07-05-2011, 15:35
ببينيد sager به معروفيت اسوس نيست تقريبا مثل الين وير ميمونه
مشتري خاص خودشو داره
تو ايران اگه گيمينگ اسوس پيدا بشه اين sager رو فك نكنم بتونيد پيدا كنيد
در ضمن بدتر از همه تعمير اين لپ تاپ هاست
چون تعمير كار خاص خودشو داره
قطعه معيوب رو شايد بتونن جايگزين كنند ولي وقتي برد اصلي صدمه ببينه ديگه كارش تمومه
ولي براي شما كه ميخوايد بهترين انتخاب رو داشته باشيد
asus G73 سال 2010 بهترين لپ تاپ گيمينگ شد
سلام مرسی بابت راهنمایی
عزیز الان فقط G53 jwبا کارانتی سازکار هست.
چرا برای سری۷۳ سازگار گارانتی نمیده؟
ضمنا از سری ۷۳ ,فقط خوبه jh خوبه که دیگه تولید نمیشه.
sw که مثل VX7 هم اصلا معلوم نیست کی میان!ا:19::19:
واقعا کرون هم هستن!!!!!!

farzad4
07-05-2011, 16:17
کسی میدونه این سری سندی بریجش تو ایران اومده
قیمتش حدودا چنده

5 عدد g73sw-3de دو هفته پیش رسیده بود از امریکا بدون گارانتی ایران (گارانتی گلوبال از امریکا) از 3500000 تومان تا 3800000 تومان مغازه دارهای پایتخت فروختنشون.

farzad4
07-05-2011, 16:28
صفحه نمایش مدل های 3D به صورت Full HD نیست و HD هست.

دوست عزیز در این مورد اشتباه میکنید.
سری 53 در حالت 3 بعدی فول اچ دی نیست اما سری 73 تو حالت 3 بعدی هم فول اچ دی هستش.
در ضمن کیفیت صفحه نمایش 73 سه بعدی به جرات یکی از بهترین ال سی دی هایی هستش که من تا به حال دیدم و اصلا با مدل ساده قابل مقایسه نیست. از هر لحاظ : برایتنس و غلظت رنگ و ظبیعی بودن رنگها و کنتراست و هر جور که بخوای مقایسه کنید از مدلهای ساده برتره و حتی تو مود عادی هم 120 هرتز عمل میکنه.
یک سرچی تو یو ت ب انجام بدید متوجه مقایسه هایی که بین این دو مدل انجام شده میشید.400 دلار هم تفاوت قیمت ساده با 3 بعدی در خرید این مانیتور به تنهایی و جود داره.

soosan khanoom
07-05-2011, 16:52
:41:آخه این خیلی نامردیه
این مدل رو خیلی کرون میدن
بابا تهرانیای عزیز نخرین با این قیمت بزارید قیمت اصلی فروخته بشه

Xilevens
07-05-2011, 16:58
يه مدتي بود يه گارانتي يه سري g73 آورده بود ولي اوني نبود كه بايد باشه تو همين تاپيك هم بگرديد پست هاش هست
سازگار يا هر گارانتي ديگه از وارد كننده اصلي يه سري بار پيش خريد ميكنه يا سفارش ميده بعد هم ميفروشه
اينم يه سري تو بارش مونده هنوزم مث اينكه تمومشون نكرده
ديوونه هم نيست كه ريسك كنه
10 سري n مياره ميده به ملت به راحتي هرچه تمام تر ولي تو همين بازار فروختن g73 كار مشكلي هست
من خودم تو كار لپ تاپ هستم تا حدودي ميبينم
همه فلان مدلي رو ميبيننن با گرافيك 5700 يا 550 جي فورس اي چنان خر كيف ميشن و اون لپ تاپ واسشون ميشه بهترين و قويترين
1 و خورده اي هم ميدن و حالشو ميبرن (چشم حسود كور)
نميگم كسي نيست كه لپ تاپ گيم بخواد هست اما نسبت به لپ تاپ هاي سطح پايين تر خيلي خيلي بيشتر هستن
اتفاقا به نظر من هر سري كه جديدتر شد بهتر هم شد (من خر كي باشم)
نظر خيلي ديگه از سايت ها هم همينه jh چيزي ارائه نكرد كه خارق العاده باشه
sw ها گويا سري 53 هنوز ارائه نشده اما 73 تو بازار هست
منظور از بازار ايران نيستا تو ايران همينشم كه هست بايد خدا رو شكر كرد
VX7 هم ديگه خيلي كلاسيكش كرده تعداد توليدش خيلي كمه
گرونه و زياد از حد پرقدرت و گرونه به درد همون لامبورگيني سوارا ميخوره
تقريبا مث اين ميمونه كه براي خريدن نون از نونوايي سر كوچه بيرون بري و بخواي بين دوچرخه و تريلر 20 تن انتخاب كني براي طي مسير
با اينكه تريلر قويتره ولي فعلا كار راه بنداز دوچرخه هست

soosan khanoom
07-05-2011, 19:37
مرسی از همه
با اینکه عاشق vx7 بودم رفتم G53 کرفتم ۲۲۰۰۰۰۰
3D به همراه کیف و موس و´´´
ضمنا فقط بلوری ریدر هست دیکه!
اونم به بزرگی خودتون ببخشید
امیدوارم ‌‌که بشیمون نشم!
بازم ممنون از همه

avator20002000
07-05-2011, 21:21
مبارک باشه!
از تهران گرفتید؟g73 پیدا نکردید؟

soosan khanoom
07-05-2011, 21:43
من شهرستانم سفارش داده بودم
آمار sw رو هم از مشهد داشتم گفتن فعلا یکی آورده برای خودش که نمیفروشه
فکر کنم ولی ویستا آورده
ویستا ۰۲۱۸۷۱۲۴

avator20002000
07-05-2011, 21:50
از خارج سفارش داده بودی؟

armin_shadow
07-05-2011, 23:10
مرسی از همه
با اینکه عاشق vx7 بودم رفتم G53 کرفتم ۲۲۰۰۰۰۰
3D به همراه کیف و موس و´´´
ضمنا فقط بلوری ریدر هست دیکه!
اونم به بزرگی خودتون ببخشید
امیدوارم ‌‌که بشیمون نشم!
بازم ممنون از همه

مبارك باشه!! فقط تست كردي حتما بگو كه منم چشم اين مدل رو گرفته!! البته اينجا بهم قيمت دادن 2.350 :41:

soosan khanoom
07-05-2011, 23:15
نه
من از نمایندگی سازگار توی شهرمون خریدم
واقعا سازگار نسبت به بقیه شرکت ها امکانات بهتری میده
توی جعبه headphone هم بود!!!!
با مارک خود اسوس!
فروشنده گفت اینو سازگار از نمایندگی دوبی تهیه کرده که سفارشی هست !
اون که می گفت ۸۰ تومن بول همین میشه

armin_shadow
07-05-2011, 23:20
نه
من از نمایندگی سازگار توی شهرمون خریدم
واقعا سازگار نسبت به بقیه شرکت ها امکانات بهتری میده
توی جعبه headphone هم بود!!!!
با مارک خود اسوس!
فروشنده گفت اینو سازگار از نمایندگی دوبی تهیه کرده که سفارشی هست !
اون که می گفت ۸۰ تومن بول همین میشه

راستي وزنش دقيق چقدره؟ آخه يه جا زده 3.5 يه جا 3.85 يه جا 2.7!!:18: ما كه آخر نفهميديم. حتما بگو چجوريه هااا!! كيفيت تصوري. صداش! قيافش! سخت افزاري!! مرسي

panther99
07-05-2011, 23:26
الان قیمتش تو تهران چنده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

soosan khanoom
07-05-2011, 23:27
مبارك باشه!! فقط تست كردي حتما بگو كه منم چشم اين مدل رو گرفته!! البته اينجا بهم قيمت دادن 2.350 :41:
سلام
روی خودش assassins creed 3 بود
روی ultra روون میکشید
فقط من 3D رو خوب حس نمیکنم
وااای وقتی anti alaising رو روی ۱۶ میزاری فناش مثل توربین کار میکنن!!!:20::20:
np8150 is my love:10:

armin_shadow
07-05-2011, 23:32
سلام
روی خودش assassins creed 3 بود
روی ultra روون میکشید
فقط من 3D رو خوب حس نمیکنم
وااای وقتی anti alaising رو روی ۱۶ میزاری فناش مثل توربین کار میکنن!!!:20::20:
np8150 is my love:10:

اين جمله آخر رو متوجه نشدم!! چي هس؟!
ايول!! يعني با الترا روونه؟ اگه GTA IV رو هم تست كني عالي ميشه! يا كرايسيس 2 !!

soosan khanoom
07-05-2011, 23:38
راستي وزنش دقيق چقدره؟ آخه يه جا زده 3.5 يه جا 3.85 يه جا 2.7!!:18: ما كه آخر نفهميديم. حتما بگو چجوريه هااا!! كيفيت تصوري. صداش! قيافش! سخت افزاري!! مرسي
وزن که ۳َ و۵ هستش ۱۰۰ درصد
بدنه ساده ولی سنگین هست!
باد که بیرون میده هم به نسبت خنکه!:10:
خلاصه یه گیمینگ مناسبه!
فقط نمیدونم چرا سه بعدیش رو تو گیم خوب نشون نمیده

armin_shadow
07-05-2011, 23:40
وزن که ۳َ و۵ هستش ۱۰۰ درصد
بدنه ساده ولی سنگین هست!
باد که بیرون میده هم به نسبت خنکه!:10:
خلاصه یه گیمینگ مناسبه!
فقط نمیدونم چرا سه بعدیش رو تو گیم خوب نشون نمیده

بازي سه بعدي داره؟! مثلا كرايسيس يه جايي براي تنظيمات سه بعدي هست توش. اما اساسينز من يادم نمياد داشته بوده باشه!!:5:

soosan khanoom
07-05-2011, 23:49
اين جمله آخر رو متوجه نشدم!! چي هس؟!
ايول!! يعني با الترا روونه؟ اگه GTA IV رو هم تست كني عالي ميشه! يا كرايسيس 2 !!
crysis2' 30fps in high mode
بیشتر کنی تیک میندازه
جی تی ای هم شرمندdvd o هاش مشکل دارن
ولی این گرافیک قدرتشو توی گیمهای دایرکت ایکس ۱۱ نشون میده مثل fifa11:27:

Xilevens
08-05-2011, 00:03
خود بازي هم بايد سه بعدي باشه عزيزم
مباركت باشه
assassins 3 نيست brotherhood هست

avator20002000
08-05-2011, 00:05
سازگار g73 هم داشت?

keyvan360
08-05-2011, 00:10
تو سایت سازگار نوشته که باطری ش 9 Cell هست . واسه شما هم که خریدی همینه ؟ , تو سایت سازگار قیمت هم همون 2.200 زده .

soosan khanoom
08-05-2011, 05:59
سازگار g73 هم داشت?
نه کلا ۷۳ رو شرکتی گارانتی نمیکنه!!

---------- Post added at 06:59 AM ---------- Previous post was at 06:55 AM ----------

تو سایت سازگار نوشته که باطری ش 9 Cell هست . واسه شما هم که خریدی همینه ؟ , تو سایت سازگار قیمت هم همون 2.200 زده .
نه
۸ هست
اشتباه زده
شما کلا همون چیزایی که توی سایت رسمی اسوس زده رو قبول کن
کسی اگر گیمهای سه بعدی دیگه سراغ داره لطفا بگه
مرسی

armin_shadow
08-05-2011, 11:16
خوب كرايسيس هست ديگه!!
راستي اين صفحش كه سه بعديه حتما بايد با عينك ديد؟! يعني مي خواي يه چي غير سه بعدي هم ببيني بايد با عينك نگاه كني؟!:13:

avator20002000
08-05-2011, 11:23
ببینم باهاش عینک هست؟
بدون عینک .نمی تونی چیزی رو ببینی؟

soosan khanoom
08-05-2011, 13:48
ببینم باهاش عینک هست؟
بدون عینک .نمی تونی چیزی رو ببینی؟
هه هه هه
نه عزیز
شما فقط وقتی عینک میزنی به همه چیز . تاکید میکنم به همه چیز بعد میده
البته خودش فیلم سه بعدی داشت که با عینک باحال بود تماشاش
البته به نظر من وقتی با عینک به صفحه اش نگاه میکنین چون اطراف رو تاریک میکنه میتونه کاری کنه که شما روی صفحه متمرکز شین
و اینجاس که صفحه کوچیکش اصلا به چشم نمیاد
ضمنا همراهش عینک هم بود!!

soosan khanoom
08-05-2011, 14:04
سلام من gta IV نصب کردم
جالبه که تو یکی از تاپیک ها که مربوط به بازی در لپ تاپ بود همه یه چیزای عجیبی نوشتن که آدم انگش به دهن میمونه.
میگن که مثلا با gt435 این بازی رو در بالاترین حالت گرافیکی به خوبی اجرا کردن.
و فقط در شبهای بارانی این بازی تعداد فریم ها تا حد تیک افتادن کاهش پیدا میکنه.
من با اینکه riva tuner هم نصب کردم و تا حدی از اون طریق اور کلاک هم کردم در بالاترین کیفیت کم میاره
البته نترسین وقتی اور کلاک کردم زیر باد کولر گزاشم لپ تاپ رو.
به نظرتون مشکل از لپ تاپ من هست؟
امیدوارم مشکل از اون تاپیک باشه.
ضمنا از من میشنوین حتما یا g73sw بگیرین اگه هم واقعا وضعتون توپه m18x الین ویر بگیرین و دیگر هیچ
فول اچ دی یه دنیای دیگست!
سه بعدی هنوز اول راهه و panasonic رو اگه دیده باشین تازه یه چیز خوب تو این زمینه داده بیرون

avator20002000
08-05-2011, 14:23
الان مگه این لپ تاپی که داری فول اچ دی نیست؟

soosan khanoom
08-05-2011, 14:28
الان مگه این لپ تاپی که داری فول اچ دی نیست؟
نه عزیز.
فول اچ دیش کجا بود؟!!
واسه هر دوش نیاز به پروسسور سندی بریدج هست
ولی این لپتاپ خوبه اما دیگه بالای ۲تومن نمیرزه....

avator20002000
08-05-2011, 14:35
عینک شو جدا خریدید؟چند گرفتید؟

armin_shadow
08-05-2011, 15:03
نه عزیز.
فول اچ دیش کجا بود؟!!
واسه هر دوش نیاز به پروسسور سندی بریدج هست
ولی این لپتاپ خوبه اما دیگه بالای ۲تومن نمیرزه....

گفتي تو بالاترين حالت gta كم مياره؟! آخه اين GTA يك مشكل هم داره! بعد همه چيش هم به گرافيك نيست!! كل سيستم رو درگير ميكنه!!:19:
حالا من اگه بخوام بگيرم نظرت چيه؟ كلا چطور ارزيابي مي كني؟:46:
بعد از همون سايت سازگار سفارش دادي؟! كيفيت صداش چطوره؟ رفيقم XPS L502 گرفته صداش خيلي خوبه!:8:
كيبوردش راحت هست؟:5:

avator20002000
08-05-2011, 16:00
دوستان من این لپ تاپو نگرفتم ولی 100 یقین دارم 15 اینچ یکم ادمو برای بازی اذیت می کنه!
من تا تابستون صبر می کنم شاید g74 اومد!(منظورم ایران بود)

armin_shadow
08-05-2011, 17:45
دوستان من این لپ تاپو نگرفتم ولی 100 یقین دارم 15 اینچ یکم ادمو برای بازی اذیت می کنه!
من تا تابستون صبر می کنم شاید g74 اومد!(منظورم ایران بود)

ولي خوب جمع و جور بودنش خوبه!! بعد اونا وزنشون هم بيشتر ميشه!! اين خودش به اندازه كافي برا حمل سنگين هست!:41:

soosan khanoom
08-05-2011, 18:54
عینک شو جدا خریدید؟چند گرفتید؟
خیر
همراه داشت

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

گفتي تو بالاترين حالت gta كم مياره؟! آخه اين GTA يك مشكل هم داره! بعد همه چيش هم به گرافيك نيست!! كل سيستم رو درگير ميكنه!!:19:
حالا من اگه بخوام بگيرم نظرت چيه؟ كلا چطور ارزيابي مي كني؟:46:
بعد از همون سايت سازگار سفارش دادي؟! كيفيت صداش چطوره؟ رفيقم XPS L502 گرفته صداش خيلي خوبه!:8:
كيبوردش راحت هست؟:5:
به نظرم شما با ذهنیتی که داری بتونی راحت با هاش کار کنی

armin_shadow
08-05-2011, 19:37
خیر
همراه داشت

---------- Post added at 07:54 PM ---------- Previous post was at 07:49 PM ----------

به نظرم شما با ذهنیتی که داری بتونی راحت با هاش کار کنی

اه اگه ذهنيتي كه دارم نباشه كه بدجور ضدحال مي خورم!!:19:

Xilevens
09-05-2011, 00:04
اذيت نكن چيه اين الين وير 18 اين حداقل وزنش 5 كيلو و نيمه
من با اين هيكلم لپ تاپ 3.8 كيلويي دوستم و رو كول ميندازم خسته ميشم چه برسه به 5.5
دوست عزيز خريدوتو كردي يه حد و حدودي هم ازش گرفتي ديگه بيشتر روش دقيق نشو
برو حالشو ببر
بقيه دوستان هم اگه ميخوان بگيرن ديگه شك نكنن حالا ايران نشد بلغارستان
همينه ديگه كارت گرافيكش هم همينقدر قدرت داره خيلي هم خوبه
جناب آوتار G74 هنوز اعلام رسمي نشده كه كي مياد
اعلام رسمي هم بشه يه مدت قبلش واسه پيش فروش ميزارنش
گفته ميشه تابستون قراره اعلام بشه هنوز
پس G73 بعد 2 سال هنوز ايران نيومده
حالا 74 كه اعلام نشده احتمالش خيلي كمه
مگه كه بخوان با قيمت هاي كذايي وارد كنن
همينجوريش هم گرون قيمت تر هست از 73

avator20002000
10-05-2011, 10:17
تا الان هیچ شرکتی g73 نیاورده گارانتی کنه؟

soosan khanoom
10-05-2011, 13:28
سلام به همه
فکر نکنم
ولی تو سایت rayaneh.com قیمت های عجیبی از گیمینگ اسوس گزاشته
واقعا چرا گیمینگها اینقدر توی ایران با قیمتهای متفاوتی است؟

hatefg
10-05-2011, 14:21
سلام بچه ها خواهشن سریع به من جواب بدین چون خیلی عجله دارم میخواستم ببینم واسه بازی g73jh بهتره یا jw چون تو notebookchech گرافیک460 توی بازی ها fps بالاتری نسبت به 5870 آورده بود راهنمایی لطفا

avator20002000
10-05-2011, 14:26
jw اگه من جات بودم انتخاب می کردم.چون مشکلات سری قبلو نداره .ویژگی های دیگشم که معلومه ۱۰۰ ٪ا نویدیا

---------- Post added at 03:26 PM ---------- Previous post was at 03:25 PM ----------

راستی چرا انقدر قیمتاش عجیبه???
وی نوشته موجود نیست.

hatefg
10-05-2011, 14:44
پس یعنی jw بگیرم بهتره قیمتشم میدونین و آیا موجود هست تو بازار

soosan khanoom
10-05-2011, 19:47
پس یعنی jw بگیرم بهتره قیمتشم میدونین و آیا موجود هست تو بازار
بایستی بدوی دنبالش !!!:31:

Xilevens
10-05-2011, 23:37
همچين گفتي عجله دارم من فكر كردم تو فروشگاه وايسادي لپ تاپ ها جلوته ميخواي انتخاب كني فوري
1600 دلار اونور مرزهاي عزيز ميشه پيدا كرد (البته در بلاد كفر قيمت به اين نزديكتره)
موجود؟ تو بازار؟ ايران؟
الان ما
اين جماعت حيران
هر روز ميايم تو اين تاپيك
كامنت ميزاريم كجا؟كجا؟
باور نميكني؟ بچه ها هستن

سوسن خانوم ابرو كمون
اين كرايسس 2 نصب كن بازي كن واسه ما هم fps شو تعريف كن

avator20002000
10-05-2011, 23:40
الان از صفحه اول تا اینجا رو نگا ه کنند می بینند همه تا الان حیرونشن ولی کمیاب این کیمیای سعادت.این سری گیم اسوس هنوز یک شرکت درست و حسابی پیدا نشده که گارانتی کنه همشونو.انتخاب تو ایران همیشه محدود و اجباریه.

soosan khanoom
11-05-2011, 08:45
همچين گفتي عجله دارم من فكر كردم تو فروشگاه وايسادي لپ تاپ ها جلوته ميخواي انتخاب كني فوري
1600 دلار اونور مرزهاي عزيز ميشه پيدا كرد (البته در بلاد كفر قيمت به اين نزديكتره)
موجود؟ تو بازار؟ ايران؟
الان ما
اين جماعت حيران
هر روز ميايم تو اين تاپيك
كامنت ميزاريم كجا؟كجا؟
باور نميكني؟ بچه ها هستن

سوسن خانوم ابرو كمون
اين كرايسس 2 نصب كن بازي كن واسه ما هم fps شو تعريف كن
سلام
این سوال رو تو تاپیک دیگه میگفتین بهتر بود
ولی خودم هم زیاد به اون تاپیک اعتماد ندارم.
خوب در ابتدا به آنتی الیزینگ دوستان بگم که در لپتاپ خبری از این چیزا نیس که شما رو ۱۶ بزاری آنتی الیزینگ رو و حال کنی
حتی خود نوت بوک چک هم روی حالت ultra خیلی از بازیها رو بدون آنتی الیزینگ انجام داده.
ولی من farcry 2 رو روی رزولیشن ۱۳۶۰*۷۶۵ اجرا کردم همه چیز تا حد ممکن روی حداکثر
حالا بعضی جاها high آخرشه.
aa.2
با ۳۸ فریم اجرا کرد
ولی وقتی شما روی aa.16 بازی میکنین فریم به ۲۳ میرسه که دیگه بازی روون نیست.
حالا یه سوال, به نظرتون توی لپتاپ های اسوس،، 740qm با s.b 2630 فرق داره ..؟

Amin.2178
12-05-2011, 07:43
ای بابا این سرجوخه پس کی میاد فراگیر شه ؟ :5: گارانتی دیجیتال ASUS G73JH-A2 رو داره با یک سال گارانتی باطری و دوسال گارانتی سیستم :19: اما قیمتش 2500000 هست ! :27: بچه ها از شرایط جدید این سرجوخه خبر ندارن ؟؟؟؟!

soosan khanoom
12-05-2011, 09:17
تا اونجا که من میدونم این لپتاپ رودیگه اسوس تولید نمیکنه
به شما هم اصلا گارانتی دیجیتال رو پیشنهاد نمیکنم
جوابگوییشون در قبال مشکلات خیلی ضعیفه

farhad200
13-05-2011, 18:24
به نظرم بیخیال این لبتاپ بشین هرکی میخواد واسه گیم سیستم بخره خودشو گول نزنه و لبتاپ نگیره مخصوصا این مدل مشکل دار! من نمیگم کلا این مدل بده ولی تو ایران مدلای سالم و اصلیشو نمیارن
حتما برید سیستم جمع کنید تو ایران واسه لبتاب های یکم به اصطلاح قوی پول خون ادم رو میگیرن تازه اونم مشکل دار!
واسه گیم با 2.500.00 میتونید این سیستم رویایی رو جمع کنید

i7 2600k
asus p8p67 deluxe
corsaire 2*4g 2000 cl7
VGA: EVGA GTX 580
haf-x
gren 1200 gold
asus led ml238h

avator20002000
13-05-2011, 19:34
خوب به نظرت کسی اگه لپ تاپ گیم بخواد الان تا 2.5 بهترین تو ایران چیه؟

soosan khanoom
13-05-2011, 19:47
خوب به نظرت کسی اگه لپ تاپ گیم بخواد الان تا 2.5 بهترین تو ایران چیه؟
سلام علیکم حاجی
شما np8170 بگیری بهترین انتخااابه شک نکن.
ولی بعد از اون اگه من بودم وای میستادم 73sw بیاد.

farhad200
13-05-2011, 20:25
سلام علیکم حاجی
شما np8170 بگیری بهترین انتخااابه شک نکن.
ولی بعد از اون اگه من بودم وای میستادم 73sw بیاد.

از این وایسادنا خیلیا وایسادن مثل من ولی خبری نشد کلا لبتاب بالای ۲ملیون کم وارد ایران میشه
خود من ۱سال تمام منتظر جی۷۳ بودم ولی همش مدلای ریفرش رو وارد میکنن و مدل اصلیش که jh1 یا jw 3d هستن تا حالا وارد نشدن اگه هم وارد شده با پسوند هستن که نشونه ریفر بودنشون یا کاسومایز بودنشونه

Xilevens
13-05-2011, 22:45
بين سندي بريدج و core i تفاوت هست نميدونم بشه گفت كمه يا زياده
اما قدرت سندي بريدج هم در پردازش داده ها و هم داده هاي پردازش تصوير بيشتره
اما واسه يه گيم تفاوتي فكر نكنم ايجاد كنه

armin_shadow
13-05-2011, 23:04
يعني مي گين G53 3D خوب نيست؟! من ديگه كم كم مي خوام رو مخ بابام كار كنم برم دنبالش!! نه فقط گيم هاا!! اما خوب چون لپ تاپ گيم هست حتما قدرتش نسبت به لپ تاپ هاي ديگه هم بالاتره؟ اينطور نيست؟!!:13:

Xilevens
14-05-2011, 22:37
كي گفت خوب نيست؟
نسبت به مدل هاي ديگه موجود تو بازار ايران شاهه فقط واسه خودش ملكه نداره
اين چيزايي هم كه گفتن هم درسته
قرار نيست كه اين لپ تاپ شاخ غول رو بشكنه
بقيه رو مطمئن باش همه ضعيف تر هستن اگه سوسن خانوم همين شرايط تست رو واسشون اعمال كنه

soosan khanoom
15-05-2011, 19:36
بله فکر کنم همینطوره
یک خواهشی ازتون دارم . اگه میشه یه سری به تاپیک تست بازیها روی لپتاپ بزنین ببینید چی میگن اینا!!!!
من فکر کنم گیمر نیستن یا چیزی تو این مایه ها....
آخه مگه میشه ati 5730m از gtx460m قویتر باشههههه.؟؟
اگه ممکنه یا منو راهنماایی کنین یا به اونا بفهمونین که تو اشتباهن.
lenovo y560 >g53jw از نظر اون تاپیک:

mkh.mkh
16-05-2011, 12:40
سلام بچه ها خواهشن سریع به من جواب بدین چون خیلی عجله دارم میخواستم ببینم واسه بازی g73jh بهتره یا jw چون تو notebookchech گرافیک460 توی بازی ها fps بالاتری نسبت به 5870 آورده بود راهنمایی لطفا

آقا یه چی میگم دیگه بحثی نباشه معذرت ولی اگه کله تایپیکو می خوندی می دیدی که من با سند ثابت کردم که 5870تو اجرای بازی ها بهتر از 460 هست بحث زیاد شد منم یه مدت نبودم ولی در کل فرم بیشتر میده ولی بهتره تایپیکو ادامه بدی می رسی بهش

mkh.mkh
16-05-2011, 13:13
بچه ها یه چی میگم تا تش بخونید اگرم اشتباه می کنم به بزرگیتون ببخشید
من دقیقا 11 ماه دنبال این لپتاپ گشتم به هر دری هم زدم از خارج از کشور تا شرکت های که از اون ور برات جنس میارن مثل original4u غیره نمیشد اطمینان کرد چون معلوم نبود چی به دستت برسه تو باربری مشکل ایجاد نشه اینا لیپ تاپو طرف می یاره برات بازش می کنه می بینی تو ایران بعضی وقتا به ایرادی چی زی بر می خوری چه برسه بی خیال حالا من لپ تاپ خودمو گذاشتم برا فروش چون از زندگی افتادم.
من این لپ تاپو با گارانتی ویستا به زور آشنا پیدا کردم مدل b1 شاخ در آوردم و خیلی هم برام آب خورد خریدم چون از a1 کانفیگش بهتر بود حالا بگذریم 3 ماه کمتره این لپ تاپو گرفتم و بازی هایی که باهاش کردمو با نسبت تقریبی فرمش بهتون میگم توجه داشته باشید همه این بازی ها با حالت ultra بوده.فارسی میگم بازی ها رو:راستی بگم رزولیشن همه بازی ها 1600*900
اسیسانس کرید 1 2 3 بدون زدن دکمه ی تربو فرم بالای 30 گفتم حدود میگم عالی بود.جی تی آی وی و لایبرتی سیتی بدونه پچ.فرم ها کلا همه بالای 30.دد اسپیس 2 عالی.کال آف دیتوتی اوپس عالی کلا بالای 45 دیگه.جاست کاوس 2 بین28 تا 35 که خیلی حال کردم با گرافیکش بدون نصبه فیزیکس البته.فار کرای 2 عالی.بتل فیلد 2 فرم 40.بتل ای بازی جدیده که سریع تموم شد نیم ساعته تمومش کردم خوراکه fast بود فرم بالای 35.هوم فرانت که تازه اومد اونم فوق العاده اجرا میشد بچه همه ی بازی عالی بود فرمش بذارید در باره ی عشقم کرایسیسه 2 بگم که این بازی رو با حالت هارد کور کانفیگ شد و بین 28 تا 48 اوریج بود و کلا روون اجرا شد وقتی دکمه ی توربو این غولو می زدم از 30 پایینتر نمی یومد ولی کلا رو 30 و40 تو فضای بیرون بود حسابی بازیش حال داد. آهان بولت استورم از قلم افتاد با فرم 35 تا 40 بازی می کردم که اونم بد نبود فان بود.من این لپتاپو با گارانتی ویستا با موس حرفه ایش هدفونه دانمارکی و کیفش گرفتم ولی از زندگی افتادم lol.هر سوالی بود در خدمتم دیر به دیر می یام.فدای همه بچه های این تایپیک.

mkh.mkh
16-05-2011, 13:22
بله فکر کنم همینطوره
یک خواهشی ازتون دارم . اگه میشه یه سری به تاپیک تست بازیها روی لپتاپ بزنین ببینید چی میگن اینا!!!!
من فکر کنم گیمر نیستن یا چیزی تو این مایه ها....
آخه مگه میشه ati 5730m از gtx460m قویتر باشههههه.؟؟
اگه ممکنه یا منو راهنماایی کنین یا به اونا بفهمونین که تو اشتباهن.
lenovo y560 >g53jw از نظر اون تاپیک:
lolعزیز دل 5730حدود 10 پله یا بیشتر از 460 پایتره بابا 460 رو کشتی

Xilevens
16-05-2011, 19:43
جاست کاوس 2 بین28 تا 35 که خیلی حال کردم با گرافیکش بدون نصبه فیزیکس البته.
فيزيكس؟ واسه ATI ميخواي نصب كني؟

والا چيزي رو كه من ديدم از اين 5870 و 460 اينكه در حالت معمول طبق گفته notebookcheck (كه فقط زمان ارائه گرافيك مقاله در موردش نوشته ميشه و آپديت نميشه) 5870 چند درصد قويتر از 460
اما اينكه ميگن 5730 قويتره 460 هست ديگه معلومه حرف الكي هست
حالا شما لينك يكي از تاپيك ها رو بده ببينيك چي گفتن و دليلشون چي بوده

mkh.mkh
18-05-2011, 16:11
فيزيكس؟ واسه ATI ميخواي نصب كني؟

والا چيزي رو كه من ديدم از اين 5870 و 460 اينكه در حالت معمول طبق گفته notebookcheck (كه فقط زمان ارائه گرافيك مقاله در موردش نوشته ميشه و آپديت نميشه) 5870 چند درصد قويتر از 460
اما اينكه ميگن 5730 قويتره 460 هست ديگه معلومه حرف الكي هست
حالا شما لينك يكي از تاپيك ها رو بده ببينيك چي گفتن و دليلشون چي بوده
دوست عزیز شما فزیکس می تونی نصب کنی ولی اینکه دیگه پروسسور ati ساپورت نمی کنه می ره برا cpu یعنی کلا عمل پردازش فزیکس میره برا سی پی یو ولی باید سی پی یو قوی داشته باشی.
منظورت از لینکه تایپیک ها چیه گلم؟

Xilevens
18-05-2011, 19:15
من تا حالا نه اينطور چيزي رو ديدم نه شنيدم
ميشه يه لينك بديد مطالعه كنيم؟

اون لينك تاپيكها هم با اون دوستمون بودم

soosan khanoom
19-05-2011, 13:25
دوست عزیز شما فزیکس می تونی نصب کنی ولی اینکه دیگه پروسسور ati ساپورت نمی کنه می ره برا cpu یعنی کلا عمل پردازش فزیکس میره برا سی پی یو ولی باید سی پی یو قوی داشته باشی.
منظورت از لینکه تایپیک ها چیه گلم؟
منو میگه دوستمون!!:31:
عزیز توی همون فروم بررسی لپتاپ ها یه تاپیکی به اسم
بررسی بازی ها روی لپتاپ هست دیگه:46:

BLACK_SUN
19-05-2011, 21:27
سلام دوستان
G73-jh-a1 تو ایران هست؟(لطفا جواب بدید!!!!!!!)

Xilevens
19-05-2011, 23:39
به صورت شركتي موجود نيست

سوسن خانوم اذيتمون نكن لينك بده
لينك پست رو هم بده

avator20002000
23-05-2011, 13:02
شرکتی پس نمی خوان بیارن هیچ وقت؟

Xilevens
25-05-2011, 00:31
مدل jh كلا ديگه توليد نميشه
يكي از مدل هاي jw هم همينطور

mohsenslr
01-06-2011, 19:26
Asus G74SX در دو مدل 3ِD و معمولی امروز در سایت xoticpc به صورت پیش فروش قرار گرفت ، همینطور مدل جدید G53SX که فقط گرافیکش عوض شده و GTX560 جایگزینش شده.

در ماه July هم وارد بازار میشن.

Xilevens
02-06-2011, 01:06
بخدا ببين چطوري ادمو هوايي ميكنن
اخه با سري قبل اختلاف قيمتي هم ندارن كه

mohsenslr
02-06-2011, 17:17
بخدا ببين چطوري ادمو هوايي ميكنن
اخه با سري قبل اختلاف قيمتي هم ندارن كه

من که خیلی وقته منتظر بودم این مدلها بیاد! ولی حالا بین MSI GT780R و Asus G74SX (معمولیش) موندم!

روی کاغذ مشخصات GT780 بهتره.
ولی نمیدونم در عمل چطورن!؟!
از طرفی خیلی حوصله میخواد که دو ماه دیگه صبر کنم تا G74SX بیاد! (چون من وقتی سفارش بدم یک ماه بعد به دستم میرسه و میشه اول مهر!) ولی GT780 توی همین هفته یا هفته آینده عرضه میشه.البته اگه باز عقب نیوفته!:13:

Xilevens
03-06-2011, 04:51
كامل رفتم مشخصاتشونو چك كردم ديدم كار عجيبي فعلا نكرده اسوس
گرافيك هاي 560 كه نسبت به 460 خيلي قوي نيستن و تو بازي شايد 4 الي 6 تا فريم بيشتر بدن
رم گرافيك ها هم زياد واسه بازي كاربرد ندارن حالا چه 3 باشن چه 2 چه 1.5

MSI 780 با asus g74 تفاوتي در مشخصات ندارن تا اونجا كه من ميبينم
جنس صفحه نمايش ها
اندازه رم گرافيك كارتها
وزن و قيمتشون فقط متفاوته
كه تو همه موارد اسوس بيشترينه

در كل تفاوت چنداني نكرده

mohsenslr
03-06-2011, 08:19
راست میگی ها! من به صفحه نمایش و رم کارت گرافیک توجه نکرده بودم!

فقط دیدم رم gt780 از G74 بیشتره! و همینطور بک لایت کیبوردش و صداش از G74 بهتره! پورت e-sata هم داره.

اما صفحه نمایش اسوس به همه اینا میارزه! فقط مشکلی که هست اینه که من بیشتر از یک ماه دیگه نمیتونم صبر کنم و اون آشنامون از آمریکا میاد و کلا دیگه نمیتونم بخرم! تا اون موقع اگر G74 آمد که هیچ ولی اگر نیامد همون GT780 رو میخرم.

با تشکر

linekhat
13-06-2011, 19:15
ولی هنوز هم gx740 و g73 دارای کارت گرافیک قویتری (5870)هستند

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------

من از مدیر محترم سایت میخوام که این تاپیک رو مهم کنن
فعالیت تاپیک خیلی بالاست
25,430دیدن
702پست

Xilevens
13-06-2011, 19:51
دوستان عزيز هيچكي جايي رو واسه خريد G73SW سراغ نداره؟

mkh.mkh
14-06-2011, 16:06
ولی هنوز هم gx740 و g73 دارای کارت گرافیک قویتری (5870)هستند

---------- Post added at 08:15 PM ---------- Previous post was at 08:11 PM ----------
یزز
من از مدیر محترم سایت میخوام که این تاپیک رو مهم کنن
فعالیت تاپیک خیلی بالاست
25,430دیدن
702پست
موافقم شما که خیلی لطف کردی به این تایپیک یعنی باید بگم تاپیکه خودت.راستی از gx740 ات راضی هستی؟:5:

mohsenslr
15-06-2011, 10:14
ولی هنوز هم gx740 و g73 دارای کارت گرافیک قویتری (5870)هستند.

میشه بگید چطور به این نتیجه رسیدید؟

من اینجا چندتا بنچمارک از سایت معتبر نوت بوک چک قرار میدم:

1- در بازیها :

البته بازیها بیشتر از اینها بودند ولی بازیهایی که هردو کارت توشون تست شده باشند فقط همینا بودند و متاسفانه بازیهای 2011 برای 5870 تست نشده بود.ولی خوب همینا هم کافیه:

2- 3D Mark 06

3- 3D Mark Vantage

4- ویندوز 7

5- Unigine Heaven 2.1

برای مقایسه های بیشتر میتونید برید به خود سایت.

مدریت محترم عنوان تاپیک هم اگر عوض بشه بهتره و بشه مثلا تاپیک نوت بوک های گیم.

با تشکر

mkh.mkh
15-06-2011, 17:19
میشه بگید چطور به این نتیجه رسیدید؟

من اینجا چندتا بنچمارک از سایت معتبر نوت بوک چک قرار میدم:

1- در بازیها :

البته بازیها بیشتر از اینها بودند ولی بازیهایی که هردو کارت توشون تست شده باشند فقط همینا بودند و متاسفانه بازیهای 2011 برای 5870 تست نشده بود.ولی خوب همینا هم کافیه:

2- 3D Mark 06

3- 3D Mark Vantage

4- ویندوز 7

5- Unigine Heaven 2.1

برای مقایسه های بیشتر میتونید برید به خود سایت.

مدریت محترم عنوان تاپیک هم اگر عوض بشه بهتره و بشه مثلا تاپیک نوت بوک های گیم.

با تشکر
کله صفحه رو پر کردیکه کی حوصله داره طبق اون چیزی که ما 3 ماهه پیش دیدیم نوت بوک چک هم بهش قبل از ما رسید:31:برادر بالا بری پایین بیایی معماری 5870 کلا خیلی سر تر از 460 حالا ما میگیم موبایلیتی که اونم بالاتره عزیزم دیگه آپدیت و نرم افزار و غیره تا یه حد جواب گویه نمی تونی که از یه 480 یه 5970 ساخت که حالا چه با فزیکس چه با اورlol
درباره ی عنوان تایپیکم بگم همین عنوان این سلطان خوبه.:27:

Xilevens
15-06-2011, 17:50
طبق استدلال خودتون هم كه جلو بريم GTX 560 الان تو نوت بوك چك 3 رتبه از 5870 بالاتره
اين كافيه؟
اين كافي بود؟

mohsenslr
15-06-2011, 17:55
کله صفحه رو پر کردیکه کی حوصله داره طبق اون چیزی که ما 3 ماهه پیش دیدیم نوت بوک چک هم بهش قبل از ما رسید:31:برادر بالا بری پایین بیایی معماری 5870 کلا خیلی سر تر از 460 حالا ما میگیم موبایلیتی که اونم بالاتره عزیزم دیگه آپدیت و نرم افزار و غیره تا یه حد جواب گویه نمی تونی که از یه 480 یه 5970 ساخت که حالا چه با فزیکس چه با اورlol

شما که حوصله ندارید این 5 تا تست رو یه نگاه کوچولو بندازید چطور قدرت قطعات رو می سنجید؟ چون اینا فقط یه کم هست و اصلش خیلی بیشتر از اینهاست که برای نتیجه گیری باید تمام اونها رو خونده باشید!
اینجا بحث سر 560 هست نه 460 !
دوست عزیز 3 ماه پیش GTX560 تست نشده بود. تا همین 2 هفته پیش اگر به نوت بوک چک سر میزدید میدیدید که توی صفحه GTX560 فقط یه تست 3D مارک بود. شما چطور 3 ماه پیش به این نتیجه رسیدید؟ پیشگویی کردید؟

من خودم طرفدار پروپاقرص AMD هستم. باید از آواتارم فهمیده باشید!
اما چشما رو روی حقایق نمیشه بست. خود AMD هم الان قبول داره GTX560 از 5870 قویتره! چون اصلا سال تولید اینا کلی باهم فرق داره و اگر بنا به مقایسه باشه باید GTX560 رو با سری 6000 مقایسه کرد.(مثلا6950).اونوقت شما معماری امروز Nvidia رو از معماری 1.5 سال پیش AMD کمتر میدونید؟!

mohsenslr
18-06-2011, 11:22
دوستان یه نظرسنجی:

من تصمیم قطعی دارم که G74 بگیرم.ولی الا کانفیگ ساجر رو هم دیدم که یه کم دو دل شدم! حالا اگر دوستان نظراتشون رو بگن ممنون میشم:

کدوم یکی رو انتخاب میکنید؟

1- Asus G74SX-A1

با این کانفیگ:

Display: 17.3 FHD Glare Type
CPU: Core i7 2630QM
RAM: 14GB DDR3 1333
VGA: GTX 560M 3GB
HDD: 750GB 7500 RPM
ODD: Bluray RW 6

2- Sager NP8170

با این کانفیگ:

CPU: Core i7 2720QM
RAM: 8GB DDR3 1333
VGA: 6970M
HDD: 500GB 7500 RPM
ODD: DVD-RW

x

اما برتریهای اسوس نسبت به ساجر:

1- طراحی فوق العاده
2- بکلایت کیبورد
3- بلوری رایتر
4- همراه داشتن کیف و موس روی دستگاه
5- صفحه نمایش بهتر

از مزایای ساجر:

1- پردازنده قویتر
2-گرافیک قویتر

Xilevens
18-06-2011, 14:39
هيچ فرقي تقريبا با هم ندارن همه چيزايي هم كه نوشتي درست خب اينقدر ريز شدن سليقه اي هست
اما به 3 نكته توجه كن
1- دماي دستگاهها و سيستم خنك كنندگيشون
2- امكان خريد
3- دسترسي به يك گارانتي يا مركز تعمير
بقيه هم كه معلومه
خودتون تو برتري ها نوشتيد
صفحه نمايش سيجر ها رو من از نزديك تا حالا نديدم
از نظر قدرت پردازنده تفاوت زياد به درد بخور نيست
اما كارت گرافيك خيلي قويتري روي سيجر هست
ولي در عوض حتما دماي لپ تاپ بالاتره
اسوس هم يه كيف تارگوس داره
يه موس گيمينگ
بك لايت
بلوري رايتر
در مورد سيستم خنك كنندگي فكر نكنم سيجر مث اسوس قوي كار كرده باشه
در مورد تعميرشم فكر نكنم تعمير كننده تو ايران داشته باشه سيجر
اما اسوس هاي مدل هاي ديگه لا اقل تعمير كننده دارن
قيمتشون رو هم كه نزديد
و همين
فقط يه چيز ديگه اين كه از كيفيت صفحه نمايش اطمينان حاصل كنيد وگرنه اگه 6970 كراس هم بزارن روش فايده نداره

night lord
18-06-2011, 15:06

یه پیشنهاد برادرانه و دلسوزانه به کسایی که میخوان گرافیک amd رو لپتابشون باشه و کار گرافیکی میکنن با لپتاپ. مثلا مکس....

اصلا و اصلا و اصلا و اصلا و به هیچ وجه لپتاپی که گرافیک amd داره نگیرید برای کارتون

1 . از نظر physx بسیار بسیار ضعیف هستن و engine هایی که به صورت physically base هستن که تعدادشون کم هم نیست و کیفیتهای بسیار بالایی داردن رو ساپورت نمیکنن .
2 . توی اینجین های معمولی هم که RT نقش مهمی داره با Cuda , GPU بسیار خوب عمل میکنه .
3 . به نظر من توی گیم همNvidia خیلی بهتر از amd جواب میده و بی درد سر تر .

نمونه کسی که گرفته و پشیمون شده : خوده من .
چند وقت پیش یه HP envy 15 گرفتم به قیمت 1850 خریدم چون کانفیگ بالایی داشت تو زمان خودش و بهترین کانفیگ بود .(قبل از sandy bridge) . ولی گرافیکش 5830 amd هستش ، چون cpu و ram خوبی داشت خریدم . من به خیال خودم که گرافیک کامپیوترم 465 هستش گفتم اگه لپتاپم amd باشه میتونم ضعفشو با گرافیک pc جبران کنم . گفتم فوقش فقط باهاش مدل میکنم دیگه . ولی بعضی جاها که شدیدا نیاز به لپتاپ داشتم قشنگ شرمندم میکنه . حالا تو فکرم که بفروشمش و یه لپتاپ با گرافیک Nvidia بگیرم .

پیشنهادم به دوستان کلا محصولات amd گول زنکنه .:2:

mohsenslr
18-06-2011, 15:21
هيچ فرقي تقريبا با هم ندارن همه چيزايي هم كه نوشتي درست خب اينقدر ريز شدن سليقه اي هست
اما به 3 نكته توجه كن
2- امكان خريد
بقيه هم كه معلومه
يه موس گيمينگ
بك لايت
بلوري رايتر
قيمتشون رو هم كه نزديد
و همين
فقط يه چيز ديگه اين كه از كيفيت صفحه نمايش اطمينان حاصل كنيد وگرنه اگه 6970 كراس هم بزارن روش فايده نداره

قیمتها تقریبا یکی هستند.هردو حدود 1800 دلار در میاد.پردازنده ها حدود 15 درصد اختلاف دارند و گرافیک ها حدود 40 درصد! برای همینه که دودل شدم.خودم اسوس رو بهتر میخوام.ولی ترعریف ساجر رو هم از فروم های خارجی شنیدم.

mkh.mkh
19-06-2011, 19:54
دوستان یه نظرسنجی:

من تصمیم قطعی دارم که G74 بگیرم.ولی الا کانفیگ ساجر رو هم دیدم که یه کم دو دل شدم! حالا اگر دوستان نظراتشون رو بگن ممنون میشم:

کدوم یکی رو انتخاب میکنید؟

1- Asus G74SX-A1

با این کانفیگ:

CPU: Core i7 2630QM
RAM: 14GB DDR3 1333
VGA: GTX 560M 3GB
HDD: 750GB 7500 RPM
ODD: Bluray RW 6

2- Sager NP8170

با این کانفیگ:

CPU: Core i7 2720QM
RAM: 8GB DDR3 1333
VGA: 6970M
HDD: 500GB 7500 RPM
ODD: DVD-RW

x

اما برتریهای اسوس نسبت به ساجر:

1- طراحی فوق العاده
2- بکلایت کیبورد
3- بلوری رایتر
4- همراه داشتن کیف و موس روی دستگاه
5- صفحه نمایش بهتر

از مزایای ساجر:

1- پردازنده قویتر
2-گرافیک قویتر

دوست عزیز کی حرف از 560 زد lol من از 460 5870 میگم من چند صفحه پیش درباره لپ تاپهای SAGER توجه داشته باش SAGER اطلاعات جمع کردم من خودم می خوام g73 رو بفرزشم با اینکه ازش راضی ام می خوام SAGER بگیرم یه سایت هسته میگردم برات پیدا می کنم راشتی ای جداول چکو اینا رو حفظم کسی اینجا پیش گویی نکرد من گفتم 460 پایینتر از 5870 ok??????!!!!????? نه 560 راستی 5870 و 5970 کارت های آخر شفه هست نه AMD سری 6000 منحصرا برا AMD هست ok.این کارت ها با برند ATI اومدن 6000 با برنده AMD در کل اون چیزی هم که می خوایی نقل قل کنی می دونم.ببین یه چی از SAGER می گم پشیمون نشی:5:.

mkh.mkh
19-06-2011, 20:15

---------- Post added at 09:15 PM ---------- Previous post was at 09:11 PM ----------

mohsenslr
19-06-2011, 22:47
دوست عزیز کی حرف از 560 زد lol من از 460 5870 میگم من چند صفحه پیش درباره لپ تاپهای SAGER توجه داشته باش SAGER اطلاعات جمع کردم من خودم می خوام g73 رو بفرزشم با اینکه ازش راضی ام می خوام SAGER بگیرم یه سایت هسته میگردم برات پیدا می کنم راشتی ای جداول چکو اینا رو حفظم کسی اینجا پیش گویی نکرد من گفتم 460 پایینتر از 5870 ok??????!!!!????? نه 560 راستی 5870 و 5970 کارت های آخر شفه هست نه AMD سری 6000 منحصرا برا AMD هست ok.این کارت ها با برند ATI اومدن 6000 با برنده AMD در کل اون چیزی هم که می خوایی نقل قل کنی می دونم.ببین یه چی از SAGER می گم پشیمون نشی:5:.

سلام مجدد
شما چرا اینقدر در نوشتن عجله میکنید؟ خدا وکیلی جملاتتون خیلی تو هم توهمه! حلا بگذریم.

ما داشتیم راجع به G74 و GT780 صحبت میکردیم که شما آمدی گفتی که هنوز هم G73jh قویتره. برداشت من که هیچ ! برداشت همه این بود که شما داری میگی 5870 از GTX560 که روی G74 و GT780 نصب هست قویتره.هیچکس از GTX 460 صحبت نکرد! بله بنده هم قبول دارم که 5870 از GTX 460 قویتر هست. پس این بحث تمام شد رفت پی کارش.

خب ؟ منم میدونم که تا سری 5000 محصول ATI و AMD هست.ولی اخیرا AMD کل سهام ATI رو خرید و از سری 6000 به بعد نامگذاری کارتها عوض شد.این چه ربطی به بحث داشت؟

اما راجع به لپتاپ هایی که اسم بردم امروز رفتم وحدود نیم ساعت وقت گذاشتم و کاملا قدرت 6970 و GTX560 رو سنجیدم.به طور میانگین 6970 در تنظیمات Ultra توی بازیها 25 درصد از GTX560 قویتر هست.اما در تنظیمات High فقط 3.5 درصد قویتر هست.همچنین در نرم افزارهای 3D mark و ... هم حدود 25 درصد قویتر هست. از اونجایی که بنده فرق بین تنظیمات Ultra و High بازیها رو واقعا نمیفهمم! و خوشبختانه چشمم این تغییرات رو نشون نمیده!:31: به این نتیجه رسیدم که معیار انتخابم رو زیاد روی گرافیک نگذارم. در ضمن چند نفری که اون مدل سیجر رو داشتند گفتند که 6970 کمی نویزی هست و سروصداش یه خورده بیشتره . همینطور دمای کارش هم زیاده. البته زیاد مهم نیست ولی محض اطلاع گفتم.

راجع به CPU ها هم که همگی میدونند که 2720 حدود 12 درصد از 2630 قویتر هست.طبق مطالعاتی که من این چند روز توی فروم ها داشتم این 12 درصد به هیچ عنوان خودشو توی بازیها و نرم افزارهای دو بعدی و بعضا سه بعدی گرافیکی نشون نمیده.چون من خودم با فتوشاپ و لایت روم زیاد سروکار دارم اینو گفتم. و فقط موقعی اون 12 درصد خودشو نشون میده ، که توی کار رندر و انمیشن سازی و ادیت فیلم و ... باشید که ابدا به کار من نمیاد!

حالا میرسیم به انتخاب!
خدا وکیلی از صفحه نمایش و کیبورد و کلا قیافه G74 به سختی میشه گذشت! اگر این مدلهای سیجر یه ذره روی قیافه کار میکردن بد نبود! همینطور اسوس بلوری رایتر داره که در آینده نزدیک به کار میاد!

با این اوصاف فکر میکنم که G74 رو بخرم. ولی هنوز هم قطعی نیست! البته اینو بگم که من بر اساس نیازهام دارم انتخاب میکنم و یکی از دلایل انتخابم اینه که من یه گیمر نیستم و فقط برای تفریح بعضی مواقع بازی میکنم و کلا تعداد بازی های مورد علاقم بیشتر از سالی 3 الی 4 تا نیست! بنابراین همین GTX560 حالاحالاها برام کار میکنه.

Xilevens
20-06-2011, 00:01
آره منم با شما موافقم
هر چي كيفيت تصوير ميره بالاتر اختلاف درصدي بيشتر ميشه بين 2 كارت چرا چون تو حالت high اگر 3.5 درصد بگيريم اختلاف رو و فريم يكي 50 باشه ديگري فوقش 60 باشه (خيلي دست بالاست)
ولي اگه بره روي ultra اختلاف 25 درصدي ميشه 5 فريم چون تعدا فريم اين بار مثلا ميشه 25 تا
وگرنه اگه بخوايم خيلي دقيق بشيم واقها لپ تاپ ها در برابر دسكتاپ ها هيچن خيلي پي سي بهتر جواب ميده
خيلي بهتر
كلا قطعات پي سي بدجور بهتر هستن

اما دماي زياد بستگي داره چه مقدار باشه دما خيلي مهمه واسه لپ تاپ عمر مصرف و كارايي رو تضمين ميكنه
جگر core i7 2630 ميدوني جمعا چقدر قدرت داره
اين فقط براي افزايش سرعته وگرنه از پس همه كار بر مياد
اصلا سي پي يو هر چي باشه (حتي پردازنده موبايل ها) از پس هر كاري بر مياد ولي چون سرعت انتقال داده ها خيلي كم ميشه نميتونه نرمال با بقيه قسمتها رابطه داشته باشه واسه همينه كه ميگن اين بازي حداقل فلان سي پي يو رو ميخواد

اسوس G74 رو تو سايتش معرقي كرده
قيافش به نظر من با اينكه تقريبا همون 73 هست كلاسيك تر شده
من از 73 بيشتر خوشم مياد ولي پشت صفحه نمايش يه تيكه اضافي داره كه بدجور زشته ولي 74 نداره
در عوض پشت لپ تاپ 73 كه دريچه هاست به نظر من خوشكل تر از 74 هست

در كل هر كدومشو گير بيارم ميخرم
مشكل فقط همين قدمه

armin_shadow
20-06-2011, 14:43
با اين اوصاف ديگه g53jw بدرد بخور نيست نه؟!!
اين g74 كي مياد؟ بياد چقدر ميشه قيمتش؟! مثله g53 سه بعدي نداره؟!!

mohsenslr
20-06-2011, 16:26

G53jw آره ولی g53sw و g53sx الان جایگزین شده. g74 و g53sx تا دو هفته دیگه میاد به بازار(بازار ایران نه!:31:) مدل 3D هم داره.اونجا که قیمت پایش 1740 دلار هست و مدل 3D هم 1950 دلار. اینجا هم که معوم نیست کی بیاد. بیاد هم بالای 2.5 خواهد بود.

armin_shadow
20-06-2011, 23:37
اي واي!! اصلا نخواستيم لپ تاپ گيم!! 2.5 قيمت چه خبره؟!! اونم 2 ماه بعدش يه چي ديگه مياد ميزنه تو ذوقمون ميره!! :41:

mahyarSAMSUNG
21-06-2011, 17:29
حالا این جی 74 قوی تره یا این سری لامبرگینیه که تازه زده شنیدم

Xilevens
21-06-2011, 20:53

مهندس اين 74 ها قويتره
ولي لامبورگيني ها سري جديدي نيست
قبلا به صورت محدود توليد شده بوده و فقط به دارندگان لامبورگيني فروخته ميشده
و جديدا واسه فروش آزاد هم گذاشته بودن

mkh.mkh
23-06-2011, 14:54
اما به 3 نكته توجه كن
2- امكان خريد
بقيه هم كه معلومه
يه موس گيمينگ
بك لايت
بلوري رايتر
قيمتشون رو هم كه نزديد
و همين
آقا صفحه نمایش sager با asus زیاد فرقی نداره ولی برا بکی از مدل های sager که دیدم شاید منو گول زد به نطرم کیفتش بهتر بود.
!!!!!!!!!!! دوسته عزیز sager برا هر قسمتش بک فنه مجزا تبیه کرده لپ تاپ g73 من در مقابل همین کانفیگه sager یکی دو تا فن کم داشت!!!!!!!!!!!!!lol کلا sager از نظر کانفیگو مچ بودن پروفشنال تر از asus.:5:

mkh.mkh
23-06-2011, 15:10
یه پیشنهاد برادرانه و دلسوزانه به کسایی که میخوان گرافیک amd رو لپتابشون باشه و کار گرافیکی میکنن با لپتاپ. مثلا مکس....

اصلا و اصلا و اصلا و اصلا و به هیچ وجه لپتاپی که گرافیک amd داره نگیرید برای کارتون

1 . از نظر physx بسیار بسیار ضعیف هستن و engine هایی که به صورت physically base هستن که تعدادشون کم هم نیست و کیفیتهای بسیار بالایی داردن رو ساپورت نمیکنن .
2 . توی اینجین های معمولی هم که RT نقش مهمی داره با Cuda , GPU بسیار خوب عمل میکنه .
3 . به نظر من توی گیم همNvidia خیلی بهتر از amd جواب میده و بی درد سر تر .

نمونه کسی که گرفته و پشیمون شده : خوده من .
چند وقت پیش یه HP envy 15 گرفتم به قیمت 1850 خریدم چون کانفیگ بالایی داشت تو زمان خودش و بهترین کانفیگ بود .(قبل از sandy bridge) . ولی گرافیکش 5830 amd هستش ، چون cpu و ram خوبی داشت خریدم . من به خیال خودم که گرافیک کامپیوترم 465 هستش گفتم اگه لپتاپم amd باشه میتونم ضعفشو با گرافیک pc جبران کنم . گفتم فوقش فقط باهاش مدل میکنم دیگه . ولی بعضی جاها که شدیدا نیاز به لپتاپ داشتم قشنگ شرمندم میکنه . حالا تو فکرم که بفروشمش و یه لپتاپ با گرافیک Nvidia بگیرم .

پیشنهادم به دوستان کلا محصولات amd گول زنکنه .:2:
این حرفا چیه برادر من چون hp شما این طوری بود amd بره تخته کنه لطفا دوستان نظر میدن کلی و جمع اش نکن عزیز دل من تا همین الان دارم بازی ها رو ati 5870 ام بازی می کنم خیلی بهتر حال میده تا یه 460 که انودیا باشه گرافیگه 5830 سری 5 هست
ولی معماری موبایلیتیش سری 30 سری پنجه چی جوری بگم یعنی جز سری های اولیه سری 5 که که core clock &memory clockesh مالی نداره اینکه دلیل نشد شما از پایه گرافیکا زیاد صحبت نکردید مثل .... stream processor or shader clock
شما اومدی درباره نرم افزار های منحصری فیزیکس کودا انودیا صحبت میکنی خوبه این انودیا فیزیکس داد بیرون .

mkh.mkh
23-06-2011, 15:30
1)ببنید دوستان لینک هایی که درباره sager دادم برا قبل از تولد g74 بودش وقتی با 2000$ بتونم دو تا 470 بردارم که از 6970 بالاتره و cpu 2720 برا چی g74 بردارم البته اگه چشته گرفته بحثی نیست ولی sager یه چز دیگست.
2)دوستان اینجا بحثه پی سی مطرح نشه ما بحثمون الان پورتاپله نه پی سی خونگی بحثو منحرف نکنید.
3)خوب توجه داشته باشید دوستان وقتی تو حالت ultra گرافیکه 6970 amd می یاد بحثه آنتی و فیلترینگو بیشتر و شیدر رو بهتر و به قول منبع تون25 در صد بهتر ساپورت می کنه دیگه جای بحثی نیست.
M@JID کانتر آنلاین نبود؟!!؟:46:

Xilevens
23-06-2011, 19:30
آقا صفحه نمایش sager با asus زیاد فرقی نداره ولی برا بکی از مدل های sager که دیدم شاید منو گول زد به نطرم کیفتش بهتر بود.
!!!!!!!!!!! دوسته عزیز sager برا هر قسمتش بک فنه مجزا تبیه کرده لپ تاپ g73 من در مقابل همین کانفیگه sager یکی دو تا فن کم داشت!!!!!!!!!!!!!lol کلا sager از نظر کانفیگو مچ بودن پروفشنال تر از asus.:5:
من صفحه نمايش هاي سيجر رو نديدم
ولي چيزي كه ديدم گشتم دنبال اين حرف شما كه ميگيد از G73 چندتا فن هم بيشتر داره
اول اومدم تصورم كردم چه شكلي ميشه بعد به اين نتيجه رسيدم كه اين لپ تاپ نيست
يه فن هست كه يه لپ تاپ بهش چسبوندن
بعد گفتم برم تو وب بگردم
گشتم چيزي پيدا نكردم
بعد ديدم سيستم خنك كنندگي اسوس و سيجر رو با هم مقايسه كردن بلا استثنا همه ميگفتن اسوس بهتره
بعد اومدم فكر كردم ديدم خب شايد يه 10 يا 12 تا فن كوچولوها داره بعيد هم نيست
ولي مشخصا بدرد بخور نيستن

h!tman
23-06-2011, 19:44
ببخشید این جا جاش نیست
ولی میخواستم بدونم AlienWare M18X که روش دوئال کراس فایر داره
از گرافیک های G73 سر تره؟برای 3D مکس و این کارا
و این که با کانفیگ بالا اگه باشه
مثلا Cpu I7 اورکلاک شده و رم 32
از نظر خودم سری G ایسوز به هیچ وجه به آلین نمیرسن و اصلا نباید مقایسه کرد چون اون دسک ریپلیمنته
گراف آلینور :

Dual GTX 460 1.5Gb
Dual Crossfire HD6970
به نظر خودم Crossfire خیلی قوی تره و فکر کنم تو بنچ بالاتر بشه نه ؟

hamed8322
23-06-2011, 19:44
آقا منم عاشق لپ تاپ های سیجرم.تا همین چند وقت پیش هم میخواستم یه دونه 8130 با ssd 120 intel 510 و یکی 2 تا وسیله اضافه سفارش بدم که با پستش 2000$ در میومد. از وقتی این g74sx-a1 رو دیدم نظرم عوض شد.حالا چرا؟
به نظر من میصرفه که آدم واسه این صبر کنه یا اینکه اگه زودتر میخاد از xoticpc سفارش بده( تازه با ssd vertex 3!) چون علاوه بر مزایایی که گفتی ،کیبردش چیدمان درست حسابیی داره به قیافش میخوره 2000 چوب بابتش پول رفته:31:
من تو یه سایت فروم اینگلیسی از اونایی که سیجر داشتن خوندم که مشکل این 8170 و 7280 اینه که چون ارتفاع شون زیاده مچ دست قشنگ نمیشینه رو کیبرد و زود مچ دست و ساعد اذیت میشه.مخصوصا زمان بازی بیشتر نمود داره.و یه مشکل دیگه که مربوط به ایرانه اینکه اگه خدای ناکرده 4 روز دیگه یه بلایی سرش بیاد و خراب شه بیچاره ایم .نه گارانتی هست نه تعمیر کارش موجوده ایران.باز ایسوس اگه گارانتی نباشه حداقل شرکت تعمیر کارش وجود داره.
و اینکه زیاد سره گرافیک مانور ندین بچه ها چون 560 یا 470 یا 6970 نهایت نهایت مهمون 3 تا 4 سال گیم باشن ،حالا هر کدوم 3 4 ماه اینور اونور.بعدش دوباره باید عوض بشن.:46:

Xilevens
23-06-2011, 20:39
ببخشید این جا جاش نیست
از نظر خودم سری G ایسوز به هیچ وجه به آلین نمیرسن و اصلا نباید مقایسه کرد چون اون دسک ریپلیمنته
گراف آلینور :

Dual GTX 460 1.5Gb
Dual Crossfire HD6970
بله سرتر هست واسه همه كاري هم سرتر هست
پردازنده اور كلاك هم نشه
رم هم مقدارش همون 8 هم باشه كافيه
بله به پاي آلين وير نميرسن و قرار هم نيست برسن
كراس فاير مسلما قدرت بيشتري رو ميده اما چيزي كه مشخصه اينه كه مورد استفاده از همچين وسيله اي براي افراد موجود باشه
آلين وير يكي از با كيفيت ترين برندهاي دنياست
البته كمي هم پول ماركشو ميخوره

mohsenslr
23-06-2011, 20:40
1)ببنید دوستان لینک هایی که درباره sager دادم برا قبل از تولد g74 بودش وقتی با 2000$ بتونم دو تا 470 بردارم که از 6970 بالاتره و cpu 2720 برا چی g74 بردارم البته اگه چشته گرفته بحثی نیست ولی sager یه چز دیگست.

من ابدا قبول ندارم که سیجر یه چیزه دیگست! این برند اصلا روی بدنه و مانیتور کار نکرده. برای بعضیها مثل خودم فقط و فقط کانفیگ مهم نیست! البته اگر کانفیگ خیلی بالاتر باشه چرا ! ولی خداییش یه کم قدرت بیشتر 6970 ارزش کنار گذاشتن صفحه نمایش بهتر ، بلوری رایتر ، بک لایت کیبورد ، کیف و موس ، از همه مهمتر بدنه جذاب! و کلی ساپورت های دیگه ای که اسوس داره ، رو نداره!

!!!!!!!!!!! دوسته عزیز sager برا هر قسمتش بک فنه مجزا تبیه کرده لپ تاپ g73 من در مقابل همین کانفیگه sager یکی دو تا فن کم داشت!!!!!!!!!!!!!lol کلا sager از نظر کانفیگو مچ بودن پروفشنال تر از asus.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من این تاپیک زیر رو خیلی از پست هاشو خوندم و هنوز هم در حال خوندن هستم ! تا اینجاش فهمیدم که صفحه نمایش اسوس خیلی خیلی بهتره! و همچنین خنک کنندگی هردو برند در یک سطح قرار داره. البته سروصدای سیجر یه کم بیشتره که به شخصه برای من مهم نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمینطور پیشنهاد میکنم اولین ریویو در مورد G74 رو بخونبد و اون کلیپ 24 دقیقه ای که اجرای بازیها رو نشون میده حتما تماشا کنید! توی این رویو میگه که صفحه نمایش اسوس شگفت انگیزه!

تا اینجا 90 درصد نظرم روی G74 هست!

ببخشید این جا جاش نیست
گراف آلینور :

Dual GTX 460 1.5Gb
Dual Crossfire HD6970

دوست من شما چی رو دارید با چی مقایسه میکنید؟ اصولا توی مقایسه دو جنس هم قیمت رو با هم میسنجن تا ببینن کدوم یکی ارزش خرید داره! نه اینکه شما بیای یه نوت بوک 1700 دلاری رو با یه نوت بوک 3000 دلاری مقایسه کنید! بعدش هم هم بگید اون 3000 دلاری از اون 1700 دلاری خیلی بهتره! خوب معلومه که بهتره! باید هم بهتر باشه!

سرور سایت سازمان سنجش و بانک مرکزی و ... هم رماشون 32 نیست!!!!!!!!!!
تا اونجا که میدونم در حال حاضر بهترین مادربوردهای دسکتاپ ماکزیموم 24 گیگ رم سه کاناله ساپورت میکنند! 32 روی لپتاپ؟
cpu لپتاپ هم نشنیدم اور بشه! چون خودم یه بار دنبالش بودم ولی مثل اینکه اینتل همچین قابلیتهایی رو در چیپ ست هاش تعبیه نکرده.

اما به نظر من ارزش خرید اسوس از الین ویر بیشتره!

h!tman
23-06-2011, 20:55
عزیز دلم گفتم مقایسه نمیکنن
برای کار های گرافیکی سنگین
احتمالا هم الین رو ندیدین
این m18xهم کلا 3-4نفر توی ایران دارن و یکیشون دوست بنده هست
و ممنون از دوستمون zilevens
من برای این دوستمون میخوام که کلا پر میکنه و حداکثر کار رو میکشه
بین GTX460 و کراس فایر برای کارای گرافیکی مونده بودم
و در جواب دوست عزیزمون mohsenslr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گفتم که دسک رپلیثمنته و میخواستم ساختار گرافیکی رو بببینم چطوره

مشخصات Alienware m18x

Intel® Core™ i7 2920XM Overclocked Turbo Boost to 4.0GHz (8MB Cache)
32GB Dual Channel DDR3 at 1333MHz (4DIMMS)
Dual 2GB GDDR5 AMD Radeon™ HD 6970M - AMD CrossFireX™
Up to 1500GB* SATA hard drive (7200RPM)

High Capacity 12-cell Lithium Ion (97whr)

mohsenslr
23-06-2011, 21:38
عزیز دلم گفتم مقایسه نمیکنن
برای کار های گرافیکی سنگین
احتمالا هم الین رو ندیدین
این m18xهم کلا 3-4نفر توی ایران دارن و یکیشون دوست بنده هست
و ممنون از دوستمون zilevens
من برای این دوستمون میخوام که کلا پر میکنه و حداکثر کار رو میکشه
بین GTX460 و کراس فایر برای کارای گرافیکی مونده بودم
و در جواب دوست عزیزمون mohsenslr ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
گفتم که دسک رپلیثمنته و میخواستم ساختار گرافیکی رو بببینم چطوره

مشخصات Alienware m18x

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدIntel® Core™ i7 2920XM Overclocked Turbo Boost to 4.0GHz (8MB Cache)
32GB Dual Channel DDR3 at 1333MHz (4DIMMS)
Dual 2GB GDDR5 AMD Radeon™ HD 6970M - AMD CrossFireX™
Up to 1500GB* SATA hard drive (7200RPM)

High Capacity 12-cell Lithium Ion (97whr)

اتفاقا خودم چون میخوام لپتاپ سفارش بدم زیاد در مورد الین ویر تحقیق کردم. البته مدل m17 . مدل m18 رو تا حالا نرفته بودم ببینم چیا داره! ولی هرجور فکر میکنم 32 گیگ رم واسه یه لپتاپ خنده داره! چون واقعا فرقی با 8 نداره. درثانی تا حالا کیت 8 گیگی رم ندیده بودیم ! (که البته حالا دیدیم!:31: )

h!tman
23-06-2011, 21:55
فکر کنید من یکی از دوستان ....:دی
گرافیک میخونه و ازم خواست لپ تاپ نه پی سی! خوب بهش معرفی کنم که Adobe Primier و 3D max و کلا همه جور رندرینگ رو بکشه
بعد من همین مدل ایسوز رو میخواستم بهش معرفی کنم که یهو الین ور یادم اومد و باعث شد برم ببینم و کلی مقایسه به این نتیجه رسیدم primier برای کارای سنگین تا 16گیگ هم رم میخواد و با توجه به خود وین 64بیت این ایسوز جواب نمیده و گفتم الین ور رو از مالزی خرید 6.900
و کاملا راضیه و مانیتورش هم میگه توپه فول اچ دی های خیلی سنگین رو بدون حتی یک افت فرم نشون میده و کلا قدرتمنده
یک دونه مانیتور 3D اکسترنال هم خریده و یک 3D کیت خود الین ور که بعضی وقتا که نیاز داره میده روی مانیتور
کنارش یک دونه هدست کریتیو داره که مخصوصا World of Warcraft ساخته شده و کیفیتش بی نهایت زیاده و با این کا وایرلس هست هیچ نویزی نداره و باش Dead Space بازی کردم مردم:دی

کلا این که ایسوز توی رنج لپ تاپ های خیلی قوی عمل کرده ولی کلا میخوام بدونم در کارکشی خیلی بالا readon Hd 6970 قویتره یا Gtx 460
و این که اخرین قیمت این ایسوز گرامی در بازار ایران چقدر بوده ؟:دی

mohsenslr
23-06-2011, 22:05
فکر کنید من یکی از دوستان ....:دی
گرافیک میخونه و ازم خواست لپ تاپ نه پی سی! خوب بهش معرفی کنم که Adobe Primier و 3D max و کلا همه جور رندرینگ رو بکشه
بعد من همین مدل ایسوز رو میخواستم بهش معرفی کنم که یهو الین ور یادم اومد و باعث شد برم ببینم و کلی مقایسه به این نتیجه رسیدم primier برای کارای سنگین تا 16گیگ هم رم میخواد و با توجه به خود وین 64بیت این ایسوز جواب نمیده و گفتم الین ور رو از مالزی خرید 6.900
و کاملا راضیه و مانیتورش هم میگه توپه فول اچ دی های خیلی سنگین رو بدون حتی یک افت فرم نشون میده و کلا قدرتمنده
یک دونه مانیتور 3D اکسترنال هم خریده و یک 3D کیت خود الین ور که بعضی وقتا که نیاز داره میده روی مانیتور
کنارش یک دونه هدست کریتیو داره که مخصوصا World of Warcraft ساخته شده و کیفیتش بی نهایت زیاده و با این کا وایرلس هست هیچ نویزی نداره و باش Dead Space بازی کردم مردم:دی

کلا این که ایسوز توی رنج لپ تاپ های خیلی قوی عمل کرده ولی کلا میخوام بدونم در کارکشی خیلی بالا readon Hd 6970 قویتره یا Gtx 460
و این که اخرین قیمت این ایسوز گرامی در بازار ایران چقدر بوده ؟:دی

خدایا به ما هم از این پولها بده !:31:

6970 از 460 خیلی قویتره.
کدوم اسوس رو می فرمایید؟ G74 هنوز دو هفته دیگه به بازار آمریکا عرضه میشه. G73SW هم که خیلی باید دنبالش بگردید! اگر گیر بیارید توی ایران 2.4 به بالا قیمت داره. از اون ور سفارش بدید بهتره!

Xilevens
24-06-2011, 01:23
من فكر نكنم پريماير 16 گيگ پر كنه
تهش 8 گيگه چون تكنيك garbage تو كد برنامه ها اجرا ميشه نميزاره تماما پر بشه
با اينحال اين الين وير پايه وزنش 5.6 كيلوگرمه و قنگش معلومه دسكتاپ ريپليس هست
6970 هم همونطوري كه گفتن خيلي قويتره 460
اين ايسوس گرامي رو من يه قيمتي ازش گرفتم تهرون 2ميليون 600 ولي نداشت و فروخته بود
كسايي هم هستن كه وارد ميكنن و پول ميگيرن اونا هم همين حدود در مياد
اگه كسي آشنا داشته باشه خوش به حالشه

linekhat
24-06-2011, 13:02
gt780 خوبه چون cpu سندی بریج داره

---------- Post added at 02:02 PM ---------- Previous post was at 01:58 PM ----------

موافقم شما که خیلی لطف کردی به این تایپیک یعنی باید بگم تاپیکه خودت.راستی از gx740 ات راضی هستی؟:5:

اره بابا
خیلی قویه
از g73 پرتاش بیشتر
صداش srs
بانداش خیلی قوین
تو بازی هم کم نمیاره
من crysis 2 رو رو اخرش بازی کردم با 29 فریم

soosan khanoom
26-06-2011, 20:57
قیمتها تقریبا یکی هستند.هردو حدود 1800 دلار در میاد.پردازنده ها حدود 15 درصد اختلاف دارند و گرافیک ها حدود 40 درصد! برای همینه که دودل شدم.خودم اسوس رو بهتر میخوام.ولی ترعریف ساجر رو هم از فروم های خارجی شنیدم.
عزیز من g53 گرفتم و شرکتی هم بوده یعنی شما میتونی اگه خراب شد بفرستی گارانتی.
من تو کف همین ساجر ها بودم ! ولی الان عاشق این مدلم به شدت:8:

soosan khanoom
26-06-2011, 21:05
عزیز من فقط میگم که:
COD B.O و crysis2 و hotpursuit رو با anti alaising 32 و anti stropic 16 و image qualty هم روی high quality و بقیه تنظیمات هم رو ته تهش است
باور کن همه تنظیمات گیم هم آخر آخره!!!
عمق 3D هم رو 100 هست .
فریم زیر 32 نیومد
فقط تو black ops شلوغ که میشد یکم تیک مینداخت:18:

---------- Post added at 10:05 PM ---------- Previous post was at 10:03 PM ----------

شک نکن لامبرقینی یه دنیا دیگس
آقا ولی g74 شاید بتونی بگیری اما vx5 هنوزم بعد از دو سال شرکتیش نیومده:5:

soosan khanoom
26-06-2011, 21:10
بله سرتر هست واسه همه كاري هم سرتر هست
پردازنده اور كلاك هم نشه
رم هم مقدارش همون 8 هم باشه كافيه
بله به پاي آلين وير نميرسن و قرار هم نيست برسن
كراس فاير مسلما قدرت بيشتري رو ميده اما چيزي كه مشخصه اينه كه مورد استفاده از همچين وسيله اي براي افراد موجود باشه
آلين وير يكي از با كيفيت ترين برندهاي دنياست
البته كمي هم پول ماركشو ميخوره
من m17 رو دیدم
مشکلش مثل مشکل msi هست
اونم غیر استاندارد بودن به شدت کیبورد هااس
واقعا 2 ساعت کار کنین مغزتون درد میگیره

soosan khanoom
26-06-2011, 21:21
بچه ها فقط اگه میخواید این سری رو بگیرید
حتما خودتون تو محل خرید باشید
من با اینکه کانفیگ مدلی رو که میخواستم رو با تهران چک کردم . دو بار مدل اشتباه واسم اومد
یکی 3d نبود
یکی هم اون گارانتی که میخواسم نبود
ممنون از همه بچه های فعال این گروه

linekhat
27-06-2011, 17:21
چرا gx740 نمیگیرید شماها
اگه رو turbo mod بزاریدش crysis2 و dirt 3 رو 43.7 فریم میده و cod black ops هم به هیچ وجه لک نمیندازه و با 60 فریم اجرا میشه
gx740 دارای ورژن vrm متفاوتی با بقیه ی لپاپاست که باعث میشه تا بیشترین فریم ممکن رو بده
در ضم من الان دارم با کیبورد msi تایپ میکنم . اتفاقا این سبک کیبرد واسه بازی عالیه

soosan khanoom
27-06-2011, 22:10
چرا gx740 نمیگیرید شماها
اگه رو turbo mod بزاریدش crysis2 و dirt 3 رو 43.7 فریم میده و cod black ops هم به هیچ وجه لک نمیندازه و با 60 فریم اجرا میشه
gx740 دارای ورژن vrm متفاوتی با بقیه ی لپاپاست که باعث میشه تا بیشترین فریم ممکن رو بده
در ضم من الان دارم با کیبورد msi تایپ میکنم . اتفاقا این سبک کیبرد واسه بازی عالیه

عزیز حرفا میزنیا
کیبورد لپتاپ باس فاصله داشته باشه
ضمنا من منظور اصلیم آلین بود که دیگه کیبوردش فضاییه
از نظر من واسه لپتاپ ati نباشه گرافیک بهتره !! البته نظر شخصیه . چون فکر میکنم nvidia بی درد سر تر هست!
قابلیت 3d motion رو هم که فعلا lg و asus دادن بیرون که منم حاضرم گرافیکم نصف 5870 باشه ولی این دیوایس روش باشه
خواهش میکنم این حرفا رو از روی بد بینی نبین. شاید من یکم طرفدار سر سخت اسوس باشم همین.
بازم مبارکت باشه

Xilevens
27-06-2011, 23:15
من يه خورده به MSI بدبينم اسوس تو ريويو هايي كه خوندم بهتر جواب داده بوده

mohsenslr
28-06-2011, 06:33
حالا به فرض هم بخوایم msi بگیریم GT780R میگیریم! دیگه دوره GX740 و ... گذشته!

اینم ریویوی نوت بوک چک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین مدل از نظر کارایی هیچ تفاوتی با G74 نداره.فقط صفحه نمایش G74 بهتره. قیمتها هم که تقریبا یکی هستند!

راستی G74SX-A1 یه دو سه روزی هست که به بازار آمده ! البته نه همه جاها ولی چندتا سایت الان دارن میفروشن و روز بعدش هم ارسال میکنند! مدل 3D هم تا اواسط جولای میاد.

Xilevens
28-06-2011, 18:07
من يه لپ تاپو بگيرما G74 و 78 و 90 مياد ايران با قيمت خوب با 6 سال گارانتي 4 تا كيف و موس اضافه و همه چي فقط منتظرن من بگيرم بعد فراووني ميشه
زنگ يه بنده خدا زدم ميگه واست ميرام ميشه 3 تومن؟
ميگم 1700 بيشتر قيمتش نيست كلا با همه چيش 2100 ميشه 900 تومن سود؟
ميگه اينقدرا واسم نداره فوقش داشته باشه 50 تومن
گفتم آره

mohsenslr
28-06-2011, 20:48
من يه لپ تاپو بگيرما G74 و 78 و 90 مياد ايران با قيمت خوب با 6 سال گارانتي 4 تا كيف و موس اضافه و همه چي فقط منتظرن من بگيرم بعد فراووني ميشه
زنگ يه بنده خدا زدم ميگه واست ميرام ميشه 3 تومن؟
ميگم 1700 بيشتر قيمتش نيست كلا با همه چيش 2100 ميشه 900 تومن سود؟
ميگه اينقدرا واسم نداره فوقش داشته باشه 50 تومن
گفتم آره

خرید اینجور لپتاپ ها توی ایران اصلا به صلاح نیست!:31:

باید یه راهی رو پیدا کنی که از اونور خرید کنی!

linekhat
28-06-2011, 22:25
حالا به فرض هم بخوایم msi بگیریم GT780R میگیریم! دیگه دوره GX740 و ... گذشته!

اینم ریویوی نوت بوک چک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین مدل از نظر کارایی هیچ تفاوتی با G74 نداره.فقط صفحه نمایش G74 بهتره. قیمتها هم که تقریبا یکی هستند!

راستی G74SX-A1 یه دو سه روزی هست که به بازار آمده ! البته نه همه جاها ولی چندتا سایت الان دارن میفروشن و روز بعدش هم ارسال میکنند! مدل 3D هم تا اواسط جولای میاد.

ببین دوست عزیز تو بخش گیمینگ gx740 95 گزفته ولی g780 هم خوبه.اما کلا هیچی ati نمیشه

mohsenslr
29-06-2011, 04:11
ببین دوست عزیز تو بخش گیمینگ gx740 95 گزفته ولی g780 هم خوبه.اما کلا هیچی ati نمیشه

عزیز رنکینگها توی سال های مختلف از ارزشهای مختلفی برخوردارند و نمیشه محصول 2011 رو با 2010 یا 2009 مقایسه کرد. اگر اینطور بود سری های اول الین ویر هم در زمان خودشون 10 از 10 گرفتند و الان هم سری های جدید بعضا 9.5 از 10 میگیرند! اما این کجا و آن کجا!!!

mkh.mkh
30-06-2011, 04:30
من صفحه نمايش هاي سيجر رو نديدم
ولي چيزي كه ديدم گشتم دنبال اين حرف شما كه ميگيد از G73 چندتا فن هم بيشتر داره
اول اومدم تصورم كردم چه شكلي ميشه بعد به اين نتيجه رسيدم كه اين لپ تاپ نيست
يه فن هست كه يه لپ تاپ بهش چسبوندن
بعد گفتم برم تو وب بگردم
گشتم چيزي پيدا نكردم
بعد ديدم سيستم خنك كنندگي اسوس و سيجر رو با هم مقايسه كردن بلا استثنا همه ميگفتن اسوس بهتره
بعد اومدم فكر كردم ديدم خب شايد يه 10 يا 12 تا فن كوچولوها داره بعيد هم نيست
ولي مشخصا بدرد بخور نيستن

وای خدای من همین.
شما یا ندیدی با بلد نبودی ببنی یا دوست نداشتی ببنی که sager لپ تاپش vga fan داره هر کدوم مجزا.:8:
در مورد کیبورد که این دوسته مشهدیمون گفت ارتفاعه اکثر مدلاش خوب نیست چه طوری بگم ارگونومیکش مالی نی.اره.:27:

mkh.mkh
30-06-2011, 04:49
این m18 چند وای ای جان جان چه چیزیه دافیه برا خودش یورو تو بازار چنده بچه ها.اون سی پی یو اخریشم می خوام که اور می شه تا 4 با دو تا گرافیکه 6970 ای جان...ولی بچه ها دیگه 3D ساپورت نمی کنه!؟!؟؟