PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب درایور مودم d-link adsl

peyman_v3i
25-08-2010, 15:17
سلام عزیزان انجمن پی 30 ورلد...
دوستان من همیشه با نصب مودم adsl -dlink dsl 200 تو یه سری ویندوز های xp مشکل داشتم البته فقط تو بعضی هاشون .اونم اینه که وقتی گزینه ی install driver رو میزنم یه ارور میاد که میگه: error loading newdev.dll و وقتیم ok میزنم میگه: administrator privileges are required to install,uninstall or configure the dsl software واقعا داره کلافم میکنه و الانم از ویندوز seven مزاحمتون شدم :31: اگر ممکنه کمکم کنید که این مشکل رو حل کنم تو رو خدااااااااااااااااااااااا ااااااااااااااااااااااااا اااااااااا :10::11: با تشکر از همتون

Mohammad King
25-08-2010, 17:33
بر روی فایل اجرایی مودم روی cd خود راست کلیک نمایید و حالت run as را انتخاب و سپس administrator را انتخاب نمایید و پسورد حالت ادمین را در صورتیکه دارد را بزنید تا مشکل شما بر طرف شود.
به این طریق درایور مودم را مجددا نصب نمایید .

peyman_v3i
26-08-2010, 00:48
دوست عزیزم این کار رو کردم وقتی administrator رو انتخاب کردم و پسوردی ندادم(چون نداشتم) ارور زیر اومد: run time module for presentation:unable to log on-log on failureuser acount restriction.possible reason are blank password not allowed.logon hour restriction ,or policy restriction has been enforced :41:اما وقتی گزینه admin رو انتخاب کردم با وارد کردن پسووردم قبول کرد اما هیچ اتفاقی نیفتاد و باز ارور داد. دوستان وقعا شدید به کمک احتیاج دارم کمکم کنییییییییییییییییییییددد دد . مرسی :11:

aligolchin
02-03-2012, 23:02
دوست عزیز من هم مثل شما این مشکل رو داشتم که با Uninstall کردن اینترنت ایکسپلور که 8 بود رفع شد.

sajjadsaa
02-03-2012, 23:20
از مدل d-link25000به قبل با 7 مشکل دارن اگر هم درست بشن بازده نمیدن
به هرحال
شمااونو کپی کن تو یه پوسه در دسکتاپ بعد راست کلیک کن در تب کامپتیویلی ران اید ویندوز ایکس پی سرویس پک 3 رو انتخاب کن مشکلت حل مشیه

:40:تشکر یادت نره:40: