PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : جریان کرک ویندور 7 چیه

fshnet
25-08-2010, 09:59
سلام به همه
من تصمیم گرفتم که دیگه قید XP رو بزنم و بالاخره از ویندوز 7 استفاده کنم منتها اولین موضوعی که توجهم رو جلب کرد اینه که می بینم اینجا بحث در مورد کرک ویندوز 7 هست.
می خواستم ببینم جریان کرک 7 چیه.
ما اینهمه XP نصب کردیم نه کرکی می خواست نه هیچی راحت CD رو می ذاشتی و ویندوز نصب می کردی.
حالا چرا 7 نیاز به کرک داره؟ چه چیزی تو 7 تغییر کرده که باید کرک شه؟

ebicross
25-08-2010, 10:30
ویندوز XP کرک نداشت و به خاطر همین مشکل آپدیت کردن و این چیزا پیدا میکردین. در عوض سریال براش میزدین.
توی 7 باید ویندوز رو کرک کنید. در واقع اینطوری انگار یه ویندوز 7 خریدین.
کرک خوب هم معمولا توی DVD ویندوز هست و کار رو راه میندازه. اگر خوب نبود از اینجا دانلود کنید. کلا مشکل خاصی نداره.

Dew Drop
25-08-2010, 10:47
سلام
چرا مگه تو xp اون علامت geniune ویندوز رو نداشتیم .به انجمن ویندوز xp برید می بینید که خیلیا هستن که این مشکل رو دارند,حتی یه تایپیکی برای همین منظور (راههای قانونی کردن ویندوز xp) تو خود فروم داریم.احتمالاً شما xp رو آپدیت نکردین یا از مایکروسافت چیزی دانلود نکردین.اینجا هم دقیقاً همونه برای آپدیت و استفاده از سرویسهای مایکروسافت اینکار باید انجام بشه.در ضمن تایپیک کرک ویندوز 7 رو تو انجمن ویندوز 7 داریم که دوستان آخرین کرکها رو قرار میدن که می تونید ازشون استفاده کنید.

mina tina
25-08-2010, 11:08
سلام <:11: >شما دوست عزیز از جدیدترین کرک windows - Loader.v 1.9.2 تا ورژن جدید بیاد میتونید استفاده کنید بهترین کرک ویندوز 7 هست من خودم

استفاده میکنم هیچ کرک دیگه ای ب این نمیرسه فقط آپدیت (KB971033 )رو تیک

نزنید بقیه آپدیتها رو بگیرید جنییون با این کرک صدردصد هستش

fshnet
25-08-2010, 11:42
ممنون از راهنمایی شما
در مورد آپدیت XP حق با شماست و من هیچ ویندوزمو آپدیت نکردم (ویندوز که نصب می کنم اولین کاری که می کنم Disable کردن Automatic Updates هست)
در مورد کرک هم دوستان مرتب دنبال کرک جدید می گردن مگه این کرک ها بعد از یه مدت از کار میفته؟
یا شاید وقتی آپدیت جدید از مایکروسافت می گیرن کرک از کار میفته؟
بعد این کرک ها تو کار ویندوز که مشکلی ایجاد نمیکنن؟
مثل بعضی از بازی ها که از یجا به بعد کار نمیکنه میگن کرکش ایراد داره و باید کرکش عوض بشه یعنی اینطوری نیست که مثلا یه بخشی از ویندوز کار نکنه و بگن کرک مشکل داره و باید عوض شه.

ebicross
25-08-2010, 15:07
نه ببینید کرک ها مشکلی ندارند. کسایی که میبینید با کرک مشکل میخورند به خاطر نصب آپدیتی هست که دوسمون گفت.
اون آپدیت وظیفش شناسایی کرک هست که کافیه تیکش رو بردارید و Hide Update رو بزنید تا هیچوقت نصب نشه. اینطوری همون کرکی که با ویندوز نصب کردید تا آخر عمر جواب میده.
کرک ها هم عموما مشکلی ندارند. چون الان رقابت سر همینه که کدوم کرک کمترین تغیرات رو میده. برای همین بیشتر کرکها سالم و بی نقص هستند.
کرک هم اگر کار کنه میکنه و اگر نکنه کلا صفحه سیاه میشه.