PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بستن یه سیستم پیشرفته اما با یه هد یونیت ساده و درپیت( نوار خور)

rozy_1500
25-08-2010, 03:43
سلااااااام
دوستان من میخوام یه سیستم پیشرفته در حد 700 800 تومن ببندم ولی میخوام خود ضبط هد یونیتش ساده و قدیمی و نوار خور باشه( بعد دلیلشو بهتون میگم:31::31::31:)
احتمالا دو تا ساب باکس و چهار تا باند خوب و آمپلی فایر های مورد نیازش و لوازم اضافی اگه احتیاج داشته باشه (مثلا خازن و...)
میخوام بدونم هد یونیت ها از نظر کانال کشی با هم فرق دارن و تو کیفیت صدا تاثیر دارن
تمام موارد بالا رو میخوام با یه ضبط درپیت سرهم کنم
به من بگید که چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثلا این ضبط پایونر 6050 با یه ضبط پکیده پورت هاشون چه فرقی میکنه و آیا تو کیفیت صدا تاثیر داره ؟
:11:

hamidR15
25-08-2010, 09:01
سلااااااام
دوستان من میخوام یه سیستم پیشرفته در حد 700 800 تومن ببندم ولی میخوام خود ضبط هد یونیتش ساده و قدیمی و نوار خور باشه( بعد دلیلشو بهتون میگم:31::31::31:)
احتمالا دو تا ساب باکس و چهار تا باند خوب و آمپلی فایر های مورد نیازش و لوازم اضافی اگه احتیاج داشته باشه (مثلا خازن و...)
میخوام بدونم هد یونیت ها از نظر کانال کشی با هم فرق دارن و تو کیفیت صدا تاثیر دارن
تمام موارد بالا رو میخوام با یه ضبط درپیت سرهم کنم
به من بگید که چجوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مثلا این ضبط پایونر 6050 با یه ضبط پکیده پورت هاشون چه فرقی میکنه و آیا تو کیفیت صدا تاثیر داره ؟
منظورت از پورت چيه؟
"هد یونیت ها از نظر کانال کشی با هم فرق دارن" يعني چي؟:18:

brad pitt
25-08-2010, 15:16
پناه بر خدا

شبایه قدر یه دعایی برا خودت کن

rozy_1500
26-08-2010, 03:08
منظورت از پورت چيه؟
"هد یونیت ها از نظر کانال کشی با هم فرق دارن" يعني چي؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
دِ !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
بابا منظورم فیش هایی که به ضبط وصل میشه !!!!!!!!!!!!!پ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@071212@l.jpg

تو تمام ضبط ها این فیش ها (بصورت کلی) مثل همن؟
منظورم usb یا aux یا ... نیست
منظورم فیش های اصلیه که میخوام بین همه ضبط ها یکی باشه

darklord_8
26-08-2010, 03:14
نوار چیرا دوست عزیز
از اینا ببند که کارتریج میخوره :دی

آخه کدوم کاستی رو پیدا میکنی که بیس داشته باشه در حد دو تا ساب؟

بعدشم شما هنوز یه سال مونده گواهینامه بگیری ماشینو واسه خودت میخوای؟

rozy_1500
26-08-2010, 03:59
نوار چیرا دوست عزیز
از اینا ببند که کارتریج میخوره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

آخه کدوم کاستی رو پیدا میکنی که بیس داشته باشه در حد دو تا ساب؟
:دی
حالا این کار شدنی هست یا نه؟

بعدشم شما هنوز یه سال مونده گواهینامه بگیری ماشینو واسه خودت میخوای؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
فکر کنم منظورت یه هفته بود نه یه سال !!!!!!!!!

darklord_8
26-08-2010, 22:57
حالا این کار شدنی هست یا نه؟

چرا شدنی نیس؟ :دی

ماشینای قدیمی آمریکایی به جای نوار کاست یه چیزایی تو مایه های نوار VHS میخوردن. که روشون دو سه تا آهنگ بیشتر جا نمیشه

میخوای تک باشه برو سراغ اونا :دی

فکر کنم منظورت یه هفته بود نه یه سال !!!!!!!!!

کم کمش دو ماه دیگه رنگ گواهینامتو میبینی

hamidR15
28-08-2010, 14:59
دِ !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بابا منظورم فیش هایی که به ضبط وصل میشه !!!!!!!!!!!!!پ

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]@071212@l.jpg

تو تمام ضبط ها این فیش ها (بصورت کلی) مثل همن؟
منظورم usb یا aux یا ... نیست
منظورم فیش های اصلیه که میخوام بین همه ضبط ها یکی باشه
سوكتهاي برندهاي متفاوت با هم فرق دارند. شايد مثلا از مدل پايونير يري 5 ها به هم بخورن،دقيق نميدونم.ولي كلا متفاوت هستند.

ahmad154
18-09-2010, 19:20
( بعد دلیلشو بهتون میگم:31::31::31:)
خوب بگو دیگه !!!:8: