PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب

Kianoosh
23-08-2010, 22:48
سلام دوستان حدود 3 هفته پیش یک ویروس گرفتم که با نود و کاسپر آپ دیت شده رفع نشد و خیلی از انتی اسپای و ...کم حجم هم چیزی رو تشخیص نمیدادن خلاصه یه ویندوز پشتیبان داشتم و اونیکی رو دوباره نصب کردم باز دیشب علائم این ویروس بعد از 3 هفته دوباره اشکار شد اول اینکه برخی از استارت آپ ها مثل IDM-D tools با ارور مواجه میشن که رسما اعلام می کنه فایل الوده به ویروس هست بعد هر فایل exe کافیه یک بار اجرا بشه تا الوده بشه سیستم ریستور غیر فعال شده یعنی با این که من در هفته یک بار ریستور پوینت می سازم اعلام می کنه هیچ ریستور پوینتی پیدا نشد و اینکه جدید هم نمی تونه بسازه از همه اینها بدتر غیر فعال کردن یا نا پدید کردن یه سری از سرویسهای سیستم هست که خیلی اذیت می کنه یعنی حتی از cmd و با دستور net start هم سرویس مورد نظر رو پیدا نمی کنه تو سیستم سرویس های msconfig هم وجود نداره
the service name is invalid
در حالی که فایل در سیستم 32 موجود هست!
یه نکته دیگه موقع اجرای combofix اعلام کرد که احتمالا سیستم الوده به ویروسی به نام virut هست ولی نرم افزار مخصوص پاک کردن این ویروس چیزی شناسایی نکرد!
الان دارم Avast تست می کنم باز هر موردی در مورد ویروس یا انتی اسپای و ویروس مناسب این به ذهنتون رسید بگید دیگه حس نصب ویندوز و اینها نیست :دی

DaRiOuShJh
24-08-2010, 01:22
بهه
برادر شما چرا دیگه!:31:

خوب اگه شما ویندوز عوض کردید و نرفته پس توی فولدرها یا درایو ها و مخصوصا برنامه های درایو های دیگتون بوده
دوباره بعد از نصبه ویندور این فایله آلودمه رو اجرا کردید ایشون هم کارت دعوت رسیدن برای رفقا دوباره پارتی گرفتن

فایل رو میبینی شما؟
تحته داسی چیزی بیا بالا فایلش رو پاک کن از تو سیستم 32!
ولی اینطور که بوش میاد ویروسه کنه ای باشه هر چی هست

Kianoosh
24-08-2010, 01:47
داریوش تو یه نابغه ای نه جدی میگم قدر خودتو بدون :دی میگم فرمت کامل شده کجا ویروس می مونه ؟! حالا یه نرم افزار دیگه معرفی شده دارم اون رو هم تست می کنم اخه منم که مثبت فقط تو سایتهای امن و شناخته شده میرم فایل میگیرم!:دی

god of war 2
24-08-2010, 02:45
این ویروس Handle فایل های اجرایی (EXE) رو به خودش نسبت داده و هر وقت شما یک فایل EXE رو اجرا میکنی در اصل داری ویروسو اجرا میکنی.
اگر ویروس قابلیت Bind هم داشته باشه (که احتمالا داره) شما باید کل فایلهای اجرایی (exe-bat-com-msi) داخل هاردتو پاک کنی.
ولی یه راه بهتر اما بدون تضمین هم هست و اونم استفاده از McAfee هست.
McAfee این قابلیتو داره که ویروسو از سورس فایلها تشخیص میده و جدا میکنه البته هیچ تضمینی نداره که در آخر فایل سالم بمونه!!!
موفق باشید.

golmohammadi
24-08-2010, 03:04
وای چه بدبختی
چند بار هم این بلا سر من اومد
و تا به خودم برسم تمام فایلهای اگزه (بیشتر از 80 درصد ) از بین رفتند
پس از تجربه من استفاده کنی بهتره
اینو باید در نظر داشته باش که چه ویندوز نصب کنی چه نکنی منظور درایو سی کلا پاکسازی بشه هنوزم در بقه درایوها این ویروس وجود داره
پس اگر هارد دیگری داری وینمدوز را به اون نصب کن
اگر نداری کارای زیر را بکن :
1- ویندوز سون اگه نداری ویستا را نصب کن
2- دقت کن به هیچ عنوان به درایو غیر سی نری
3- یواشکی آخرین ورژن ناد32 را نصب کرده و پس از وارد کردن سریال، آپدیتش کن (کسپر هم میشه و شاید هم بهتر باشه)
4- ریستارت
5- از فولدر آپشنز نمایش فایلهای مخفی و سیستمی را تیک بن
6- به یکی از درایوها یواشکی برو یعنی بدینصورت بری بهتره :
در ادرس بار بزن مثلا d: بعد اینتر
در اینصورت به درایو میره ولی اتو ران در صورت وجود باز نمیشه
6- احتمالا ویروسهایی در همون درایو ببینی منتظر بمون ببین انتی ویروس اتوماتیک شناسایی و پاک میکنه ؟ که حتما باید بکنه
همه درایوها را با انتی ویروس چک کن
ممکنه فایلهای اگزه از بین بره چاره ای نیست
اما فایلهای نصب msi نمیدونم چطوری هستند اصلا خراب نمیشند
مال من اونموقع که الوده شد تمام فایلهای نصبی با این فرمت سالم بودند
7- امیدوارم بیشتر از این ضرر نرسه بهت
8- نظرات بقیه دوستان نیز مهمه

جاسم کدخدایی بنت
24-08-2010, 04:53
سلام دوستان

با گل محمدی کاملا موافقم

خوب میگی ویندوز عوض کردی اول نگاه کن اتوران نباشه

برو تو c وتو addres تایپ کن autorun.inf

خوب اگه اومد بالا چیزی که اتوران داره یعنی اگه ویندوزم عوض کنی همین که بری سراغ درایو بالا میاد هرچند خودتون بهترمیدونین

اما ممکنه تو درایو همونطور که دوستمون گفتن فایلی اجرایی ویروس داشته باشه واونو اجرا کردی فعال شده

ویروس vitut مثل سایلتی به فایلها ی اجرایی میچسبه

c:\autorun.inf

تایپ کن اگه چیزی اومد همه رو توسایت کپی کن تا دوستان ببینن وکمک کنن

Kianoosh
24-08-2010, 05:27
این ویروس Handle فایل های اجرایی (EXE) رو به خودش نسبت داده و هر وقت شما یک فایل EXE رو اجرا میکنی در اصل داری ویروسو اجرا میکنی.
اگر ویروس قابلیت Bind هم داشته باشه (که احتمالا داره) شما باید کل فایلهای اجرایی (exe-bat-com-msi) داخل هاردتو پاک کنی.
ولی یه راه بهتر اما بدون تضمین هم هست و اونم استفاده از McAfee هست.
McAfee این قابلیتو داره که ویروسو از سورس فایلها تشخیص میده و جدا میکنه البته هیچ تضمینی نداره که در آخر فایل سالم بمونه!!!
موفق باشید.

مرسی mcafee رو تست نکردم هنوز خراب شدن exe ها اصلا مهم نیست چه سیستمی باشه چه نرم افزار و ... میشه ریپیر کرد و اگه هم فایل ستاپ باشه بازم مهم نیست فقط ویروس به طور کامل از بین بره(یعنی مک آفی می تونه؟:دی) البته باید تو نوبت باشه بره بعد از Avira-Avast

اگه شما یه لطفی هم بکنی لینک دانلود اخرین ورژن مک افی رو بزاری با کرک یا رجیستر کد ممنونت میشم

راستی Malwarebytes Anti-Malware آخرین ورژن و آپدیت و رجیستر شده تست شد بی فایده...

وای چه بدبختی
چند بار هم این بلا سر من اومد
و تا به خودم برسم تمام فایلهای اگزه (بیشتر از 80 درصد ) از بین رفتند
پس از تجربه من استفاده کنی بهتره
اینو باید در نظر داشته باش که چه ویندوز نصب کنی چه نکنی منظور درایو سی کلا پاکسازی بشه هنوزم در بقه درایوها این ویروس وجود داره
پس اگر هارد دیگری داری وینمدوز را به اون نصب کن
اگر نداری کارای زیر را بکن :
1- ویندوز سون اگه نداری ویستا را نصب کن
2- دقت کن به هیچ عنوان به درایو غیر سی نری
3- یواشکی آخرین ورژن ناد32 را نصب کرده و پس از وارد کردن سریال، آپدیتش کن (کسپر هم میشه و شاید هم بهتر باشه)
4- ریستارت
5- از فولدر آپشنز نمایش فایلهای مخفی و سیستمی را تیک بن
6- به یکی از درایوها یواشکی برو یعنی بدینصورت بری بهتره :
در ادرس بار بزن مثلا d: بعد اینتر
در اینصورت به درایو میره ولی اتو ران در صورت وجود باز نمیشه
6- احتمالا ویروسهایی در همون درایو ببینی منتظر بمون ببین انتی ویروس اتوماتیک شناسایی و پاک میکنه ؟ که حتما باید بکنه
همه درایوها را با انتی ویروس چک کن
ممکنه فایلهای اگزه از بین بره چاره ای نیست
اما فایلهای نصب msi نمیدونم چطوری هستند اصلا خراب نمیشند
مال من اونموقع که الوده شد تمام فایلهای نصبی با این فرمت سالم بودند
7- امیدوارم بیشتر از این ضرر نرسه بهت
8- نظرات بقیه دوستان نیز مهمه

آره خیلی ناجوره بی انصاف ...

نه گفتم به جز یه درایوم که روش فقط مدیا(فیلم و آهنگ و ...) هست باقی هارد فرمت شده حالا اینکه تو اون درایو رو چیز دیگه مونده باشه ویروس نمی دونم ویندوز xp/7 هستش به ندرت از xp استفاده میکردم وقتی تو 7 معلوم شد آلوده شده رفتم xp اون هم الوده شده بود!
یه چیز دیگه که فهمیدم الان بعضی نرم افزارها اصلا نصب نمیشن و کرکهاشون که قبلا بدون مشکل بودن با ارور مواجه میشن(از روی هارد نه که بگم خودش آلودست مثلا لرد) توی تسک منجر و سرویسها مورد مشکوکی نمیبینم سیف مود و فایلهای هیدم هم چک کردم نود و کسپر قبلا نتونستن چیزی شناسایی کنن چون ویروس نمیزاشت درست نصب بشن فقط دیسک نجات کاسپر بود که اونم بعد از پاک کردن چیزهایی که خیر سرش شناخته بود چنان آسیبی زد که ویندوز بالا نیومد و ریپیر هم نشد...
یه چیز حدود 30-40 گیگ فایل اجرایی دارم شامل درایور اپدیت نرم افزار پچ و ... که حدود 10 گیگش قابلیت جایگزینی نداره اینها چه ویروسی باشن چه نباشن همه میره رو یه هارد دیگه یا حال داشته باشم سه تا دی وی دی باز الویت با اینه که بفهمم این ویروس اسمش چیه و چطور میشه از شرش خلاص شد چون همین 3 هفته پیش وین رو عوض کردم و نمی خوام سه هفته دیگه هم عوض کنم!:دی
پس این نصب ویندوز رو بزاریم اخرین کار ...

سلام دوستان

با گل محمدی کاملا موافقم

خوب میگی ویندوز عوض کردی اول نگاه کن اتوران نباشه

برو تو c وتو addres تایپ کن autorun.inf

خوب اگه اومد بالا چیزی که اتوران داره یعنی اگه ویندوزم عوض کنی همین که بری سراغ درایو بالا میاد هرچند خودتون بهترمیدونین

اما ممکنه تو درایو همونطور که دوستمون گفتن فایلی اجرایی ویروس داشته باشه واونو اجرا کردی فعال شده

ویروس vitut مثل سایلتی به فایلها ی اجرایی میچسبه

c:\autorun.inf

تایپ کن اگه چیزی اومد همه رو توسایت کپی کن تا دوستان ببینن وکمک کنن

این کاری که شما میگی هم کردم چه تو ران چه تو آدرس بار میگه ویندوز چنین چیزی رو پیدا نکرده تو اسپل دقت کنید و بعدا سعی کنید

Kianoosh
24-08-2010, 07:27
خب ویروس رسما شناسایی شد Win32/Virut.NCF بیشتر تو فایلهای ویندوز و سیستم 32 یافت میشه و دقیقا نشسته رو explorer.exe و چند پروسز دیگه همون جا حالا چطوری نابودش کنم ؟ دارم چند تا انتی ویروس سبک و رایگان استفاده می کنم (اسپای ور داکتر) واقعا جواب داده اگه بشه کامل از بین ببره فکر کنم فایلهای معیوب سیستمی با یه ریپیر حل بشه باز منتظر نظرات شما هستم...(منهای داریوش که از دیشب داره تو مسنجر میگه کل هارد رو فرمت کن :دی البته راست هم میگه هر سایتی خوندم همینو نوشتم برای virut ولی من این دفعه نمی کنم !:دی)

DaRiOuShJh
24-08-2010, 07:34
برادر ریپیر برای این چیزا جواب نمیده و کلا خودم قبولش ندارم
پس فردا چند تا برنامه نصب میکنی میبینی پیدا نمیکنن بعضی فایل ها و ... رو
درد سر میشه

اول مطمئن شو که دیگه کلا فایله exe خسته تو سیستم نمونده باشه بعد یه بار ویندوز بریز دیگه خیالت راحت بشه:31:

اونطوری برنام هاینا هم نصب کنی بازی در بیاره اعصاب خورد کن تر میشه ها

حالا کاره خودت رو بکن

ولی این خط این نشون!!! (کو؟!×!) آخرش هم مجبور میشی عوض کنی
منم میخندم:21:

Little Sparrow
24-08-2010, 08:32
من این سایت رو پیدا کردم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
یه برنامه ای برای از بین بردن این ویروس گذاشته.نمی دونم کار می کنه یا نه.شایدم عوارض جانبی داشته باشه خودش.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

f-secure
24-08-2010, 10:10
هارد رو باید با CD ویندوز FDisk کنی

پس این نصب ویندوز رو بزاریم اخرین کار ...

اگه دوباره ویندوز ریختی حتمی قبل از ریستارت و قبل هر کاری از داخل گروپ پالیسی اجرای اتوران از همه ی درایوهای(اکسترنال-اینترنال)غیر فعال کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

golmohammadi
24-08-2010, 12:47
خب اگر فایلهای اگزه یعنی نرم افزارها برات مهمه باید دقیقا کارایی را بکنی که گفتم
گفتی 3 هفته پیش ویندوز نصب کردی ؟
من خودم یه مشکل با شات داون دارم و هر چند روز یه بار ویندوز نصب میکنم
دلت خوشه ها
ویندوز 7 هم به این خاطر گفتم بنصب که خیلی از ویروسها در این ویندوز کار نمیکنند
بعد الان که میگی انمتی ویروس در درایو سی ویندوز پیدا کرده یعنی ویندوزت خراب هست و الوده شده
پس باید داره که ویندوز را عوض کنی و همون 7 چه بهتره
در ضمن این فایل مخرب که فایلهای اگزه را خراب میکنه کاری با مدیا و ام پی تری و اینا نداره

god of war 2
24-08-2010, 13:09
لینک دانلود اخرین ورژن مک افی رو بزاری با کرک یا رجیستر کد
تو سایت های دانلود ایرانی یه جستجو کنی حتما پیدا میشه.
فکر کنم سایت tebyan (اگر اسمشو درست نوشته باشم) هم داشته باشه.

جاسم کدخدایی بنت
24-08-2010, 13:20
خب ویروس رسما شناسایی شد Win32/Virut.NCF بیشتر تو فایلهای ویندوز و سیستم 32 یافت میشه و دقیقا نشسته رو explorer.exe و چند پروسز دیگه همون جا حالا چطوری نابودش کنم ؟ دارم چند تا انتی ویروس سبک و رایگان استفاده می کنم (اسپای ور داکتر) واقعا جواب داده اگه بشه کامل از بین ببره فکر کنم فایلهای معیوب سیستمی با یه ریپیر حل بشه باز منتظر نظرات شما هستم...(منهای داریوش که از دیشب داره تو مسنجر میگه کل هارد رو فرمت کن :دی البته راست هم میگه هر سایتی خوندم همینو نوشتم برای virut ولی من این دفعه نمی کنم !:دی)

سلام

نمیدونم شاید آنتی ویروستون آپدیت نبود ولی نود 32 میتونه از بینش ببره

اینم یک برنامه دیگه دانلود کن لذت ببر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

جاسم کدخدایی بنت
24-08-2010, 13:26
خب اگر فایلهای اگزه یعنی نرم افزارها برات مهمه باید دقیقا کارایی را بکنی که گفتم
دلت خوشه ها
بعد الان که میگی انمتی ویروس در درایو سی ویندوز پیدا کرده یعنی ویندوزت خراب هست و الوده شده
در ضمن این فایل مخرب که فایلهای اگزه را خراب میکنه کاری با مدیا و ام پی تری و اینا نداره

سلام خوب بجای اینکه هر بار ویندوز عوض کنی بهترنیست یکی از فایلای آلوده را تو سایتی مثل ویروس توتال که آنلاین اسکن میکنه با چندین آنتی ویروس برتر و بعدش هم میکه چه نوع ویروسیه و باکد.م آنتی ویروس خدف میشه یعنی جلوش میاد من خودم 6 ماهیه همین ویندوز وهنوز عوض نکردم طوری هر روز برنامه های مختلف خذف ونصب میکنم:46:

vroom
24-08-2010, 13:33
سلاملکم:دی
من دقیقا همین بد مصب افتاده بود به جون کامپیوترم و کلا در اون دوران چند سال پیر شدم:دی
ولی با 1 آنتی ویروس کسپر اسکای آپدیت شده + Autorun virus Remover 2.3 کلا مشکل بر طرف شد:8:

golmohammadi
24-08-2010, 13:45
سلام خوب بجای اینکه هر بار ویندوز عوض کنی بهترنیست یکی از فایلای آلوده را تو سایتی مثل ویروس توتال که آنلاین اسکن میکنه با چندین آنتی ویروس برتر و بعدش هم میکه چه نوع ویروسیه و باکد.م آنتی ویروس خدف میشه یعنی جلوش میاد من خودم 6 ماهیه همین ویندوز وهنوز عوض نکردم طوری هر روز برنامه های مختلف خذف ونصب میکنم:46:
اخه معهلوم نیست اشکال از ویروسه یا چی
شما اگه حس میتونین میتونین کمکی کنین لطفا به این تاپیک سر بزنید

golmohammadi
24-08-2010, 13:51
[QUOTE=جاسم کدخدایی بنت;5315456]سلام

شما حالتون خوبه ؟
این چه لینکیه دادین ؟
اینو خود انتی ویروس، ویروس شناسایی کرد و ادرس را بلوک کرد

Kianoosh
24-08-2010, 16:46
مرسی دوست عزیز این چیزی که شما معرفی کردی همون اسپای ور داکتر هست که استفاده می کنم انصافا هم چیز خوبیه فقط برای فایلهای سیستمی امکان پاک کردن نداره که باز خب منشر می کنه باید همون مک افی رو گیر بیار نسخه اخر با رجیستر که ویروس رو از فایل جدا کنه و بتونه پاک کنه ما می توانیم :دی نتوانستیم هم مجبوریم فرمت کنیم مهم شناختتن ویروس و اینها بوده :دی

This unfortunately means that this is a game over situation and there's nothing much you can do besides formatting and reinstalling Windows.

Trust me.. as somebody who fought this stupid f**King virus for hours and in the end even after cleaning it out had issues with things like the print spooler "Breaking...".... JUST REINSTALL!

The worst part of it all was the last time I fought it it infected my usb drive just like you and then I went to another client and infected them unknowingly

Wow... This thing is kicking everyone's butt. I'll have to be on the lookout.

ببینم چی میشه ...حالا جدا از اینها چند نرم افزار برای تنظیم سیستم و رفع مشکلاتی که ویروس ایجاد می کنه مخصوصا تو رجیستری پیشنهاد بدید فایلهای معیوب رو هم ریپیر می کنم

Kianoosh
24-08-2010, 17:06
هارد رو باید با CD ویندوز FDisk کنی

بابا گیر دادید به هارد ما چرا :دی سایر درایورها جز ویندوز تمامی فایلهای اجرایی الوده شناسایی دستی پاک شده یا بنا به ضرورت به دی وی دی منتقل شدن میمونه ویندوز که درجه آخر نشد دیگه میزنم فرمتش می کنم چشم با سی دی ویندوز هم می کنم خوبه ؟:دی

اگه دوباره ویندوز ریختی حتمی قبل از ریستارت و قبل هر کاری از داخل گروپ پالیسی اجرای اتوران از همه ی درایوهای(اکسترنال-اینترنال)غیر فعال کن

درست متوجه نشدم منظورت اینه که قضیه این ویروس virut به ویروس autorun ربطی داره؟این کارم می کنم ...

دلت خوشه ها

چه حالی داری تو دمت گرم :دی ببین من هر ویندوز که نصب کنم تازه بنا به نرم افزارم همیشه مجبورم xp در کنار 7 نصب کنم یه چیزی حدود 4-5 ساعت طول میکشه نرم افزارها نصب بشن درایورها آپدیت بشن و ....یه روز در میون ویندوز می ریختی؟مخلصیم آقا :دی

من ویروس و مشکل خاصی پیش نیاد زیر 3 ماه وین عوض نمی کنم :دی

نظر خودمم همینه که آخرش باید ویندوز فرمت و نصب مجدد بشه منتها دارم ترای اند ارور می کنم دیگه تجربه خوبی هست این ویروسه فلان شده به پادشاه ویروسها معروفه شانس هم نداریم :دی

والا عجیبه برای من روی دو سه تا درایوم به حجم کلی 1800 گیگ که فقط هم مدیا هست هیچ ویروسی پیدا نکرده تو این مدت هم فیلم دیدم و آهنگ گوش دادم ؟!

تو سایت های دانلود ایرانی یه جستجو کنی حتما پیدا میشه.
فکر کنم سایت tebyan (اگر اسمشو درست نوشته باشم) هم داشته باشه.

تبیان رو ولش کن معتبر باشه آخرین ورژن با رجیستر کد مرسی :دی

توضیح دادم صفحه اول که اون موقع (بار اول سه هفته پیش)به حدی ویروس گسترده شده بود که اجازه نصب صحیح کسپر و نود رو نمیداد البته شخصا هنوز هم برای لایو نود و برای ارژانس دیسک نجات کسپر رو پیشنهاد میدم(البته دومی بعدش نصب ویندوز رو حتما دارید :دی)

در ضمن لینکتون رو همین نود بلاک می کنه...

سلام خوب بجای اینکه هر بار ویندوز عوض کنی بهترنیست یکی از فایلای آلوده را تو سایتی مثل ویروس توتال که آنلاین اسکن میکنه با چندین آنتی ویروس برتر و بعدش هم میکه چه نوع ویروسیه و باکد.م آنتی ویروس خدف میشه یعنی جلوش میاد من خودم 6 ماهیه همین ویندوز وهنوز عوض نکردم طوری هر روز برنامه های مختلف خذف ونصب میکنم

دوست عزیز ویروس محترم Win32/Virut.NCF هست کسپر و نود توانایی حذف فایلهای الوده سیستمی رو از ویندوز و سیف مود و .... ندارن در حال تست سایرین هستم...

سلاملکم
من دقیقا همین بد مصب افتاده بود به جون کامپیوترم و کلا در اون دوران چند سال پیر شدم
ولی با 1 آنتی ویروس کسپر اسکای آپدیت شده + Autorun virus Remover 2.3 کلا مشکل بر طرف شد

فکر نمی کنم برای خود ویروس کمکی کنه شاید برای رفع تغییرات مخرب باشه تست می کنم

اها راستی های جک دیس خیلی قویه حتما امتحان کنید برای لیست مخربها
الان تو فکرم که هارد رو دربیارم و بزنم یه سیستم دیگه دو درایور ویندوز رو بدون محدودیت پاکسازی کنم بعد بزارم سر جاش بالا اومد و نیومد ریپیر این کاری هست که چند تا از کاربرهای خارجی تست کرده بودن جواب داده بود البته بلند مدت مثلا 1-2 ماه باز همشون از مشکلاتی شکایت داشتند....
بازم ممنون از همه

mehranp30world
24-08-2010, 22:19
سلام
به نظر منم این فایل ها کلاٌ باید پاک شن
ویندوز رو هم باید عوض کنیم چون اکثر فایلهای system32 آلوده شدن
من دیدیم وقتی توی شبکه 10 تا کامپیوتر (مخصوصاٌ اگه برنامه مالی داشته باشن ) تمام exe های کامپیوترها آلوده می شه
والی مصیبته باید همه ویندوزها رو عوض کنی و بعد کلاٌ با یک آنتی ویروس update همه رو پاک کنی و .....
من که خودم بارها و بارها بیچاره شدم سر این مسائله
به نظر من که بدترین نوع ویروس همینه

golmohammadi
25-08-2010, 13:55
کلی بهم خندیدی:41:
اما حالا من بهت میخندم
چرا؟
چون مثل خودت 5 ساعت وقت نمیذارم برای نصب ویندوزها
بلکه عرض 4 دقیقه کل ویندوز با تمامی برنامه ها و اپدیتها و تنظیمات و .........
:27::27:
حالا کمی من بخندم
این مشکل من هم پیدا کردم
این 7 خدا لعنتش کنه خواستیم نصب کنیم کارت صوتی را نشناخت
راستی من سیستمم شونصد بار ویروسی شده اما هیچوقت ندیدم درایوهایی که فایلهای مدیا داشتم ویروسی بشند
همه فایلهای تصویری آهنگها و .. همیشه از اولش سالم موندند

Kianoosh
25-08-2010, 14:32
کلی بهم خندیدی
اما حالا من بهت میخندم
چرا؟
چون مثل خودت 5 ساعت وقت نمیذارم برای نصب ویندوزها
بلکه عرض 4 دقیقه کل ویندوز با تمامی برنامه ها و اپدیتها و تنظیمات و .........

حالا کمی من بخندم
این مشکل من هم پیدا کردم
این 7 خدا لعنتش کنه خواستیم نصب کنیم کارت صوتی را نشناخت
راستی من سیستمم شونصد بار ویروسی شده اما هیچوقت ندیدم درایوهایی که فایلهای مدیا داشتم ویروسی بشند
همه فایلهای تصویری آهنگها و .. همیشه از اولش سالم موندند

بابا چه خنده ای این اسمایلی رو جدی نگیر :دی منظورم این بود خیلی حال داری جوونی لابد :دی اون روش سیو رجیستری و نگه داشتن نرم افزار و آپدیت و نصب سریع از 100 تا ریپیر بدتره باز اگه ایمیج و پشتیبان میگی یه چیزی البته من هم الان از ویندوز جدید در خدمتتون هستم :دی که هیچ کاری نمی شد کرد ویندوزها رو یعنی بعد از پاکسازی با نورتون البته خودش نه یه ابزار fix virut که مخصوص این ویروس بود دیگه نه بالا میومد و نه ریپیر میشد یکی از ناجورترین ویروسهای شناخته شده هست این (*)&(%#@&()%@ :دی

آره اصلا ویروس اونا رو آلوده نمی کنه معمولا ولی من تو چند تا از فولدرها درایو مدیا یک نرم افزار کدک هم بود که اون رو آلوده کرده بود

مشکل من حل شد الان هم یه اسکن فول با نود کردم هیچی نشناخت جز این puff بدبخت که به خدا ویروس نیست تروجان نیست :دی

golmohammadi
25-08-2010, 15:22
خب من با بکاپ کار میکنم دیگه
تبریک انشاالله دیگه سراغت نیاد ویروسی

komail2008
26-08-2010, 14:22
سلام به دوستان عزيز من واقعيت شمالان 5 سال هستش كه ويندوزم نصب و مشكلي هم نداره و آنتي macafi نصب و آبديت هم مي كنم خيلي راحت 24 ساعته هم تو دثف هستم.. ولي اين دوست عزيز بايد ز قخ ful فرمت كن بعدش كل نرم افزارها رو نصب آخرش آنتي رو نصب كنه .. در ضمن يادش باشه كه اصلا هيچ درايوي رو باز نكنيد..آخر كل درايورها رو اسكن كنيد تا كل ويروس نابود شه