PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : LED B7000 با فريمور اشتباه آپگريد شده(SAMSUNG)

ommolfesad
23-08-2010, 08:54
سلام

من LED 40B7000 رو آپگريد كردم ولي به اشتباه فريمور انگليس رو ريختم و حالا USB از كار افتاده و حتي ميخوام برگردونم به حالت قبل چون به غير از USB روش ديگه اي براي آپگريد نداره موندم چيكار كنم .

از منوي مخفي هم استفاده كردم و فايده نداشت !

PLEASE HELP MEEEE !!

در ضمن اگر دوستان از صفحه منو مخفي (يعني تنظيمات ) عكس بندازن و بذارن شايد بشه !(شايد).

كي ميدونه بايد چيكار كنم ؟؟؟

RealDesigner
23-08-2010, 09:16
سلام

من LED 40B7000 رو آپگريد كردم ولي به اشتباه فريمور انگليس رو ريختم و حالا USB از كار افتاده و حتي ميخوام برگردونم به حالت قبل چون به غير از USB روش ديگه اي براي آپگريد نداره موندم چيكار كنم .

از منوي مخفي هم استفاده كردم و فايده نداشت !

PLEASE HELP MEEEE !!

در ضمن اگر دوستان از صفحه منو مخفي (يعني تنظيمات ) عكس بندازن و بذارن شايد بشه !(شايد).

كي ميدونه بايد چيكار كنم ؟؟؟

دوست عزيز
اگر گارانتي داره زنگ بزن و بگو بيان درست كنن
اگر هم گارانتي نداره زنگ بزن به آقاي تنهايم يا يه تيتانيوم كه به همه ساموسنگ بدون گارانتي پيشنهاد ميدن. احتمالا بيشتر وارد هستن

ommolfesad
23-08-2010, 09:36
دوست عزيز شماره تلفن اينها رو از كجا گير بيارم ؟؟

t_tanhayam
23-08-2010, 09:38
دوست عزيز پست ديشب رو خونديدن همون كار ر وانجام دادين؟

-والا اين مشكل شما رو خيلي ها توي بلاد خارجه هم براشون پيش اومده دقيقا اپديت فريمور اروپايي براي سري مالزيايي و دتكت نكردن usb
-در نهايت كاري كه نتونستند انجام بدهند فقط تعويض برد usb هست گويا
-البته راهي هم ذكر شده نميدونم كارايي داره يا نه

Reset the television (with TV on, press and hold EXIT until you're prompted to reset), and as it powers on, insert the drive to see if it's recognized. If it is, go to the menu and perform an update.

If not, try to reset with the USB drive inserted. Repeat the process.

You're seeing the SCART options because the television is designed to expect SCART inputs to be present - which is why the firmware is regional.

It may have to be repaired by switching out the internal board if the software doesn't recognize that the proper connections exist, particularly the USB port. So see if you can have the unit serviced.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

RealDesigner

بارها به دوستان عرض كردم مراقب اپديت فريمور باشين
در مورد حرفتون و مقوله گارانتي
بخاطر اپديت فريمور اشتباهي به شما دوست و سرور خوش كلام فكر ميكنيد خدمات vip ارائه خواهند داد؟

:46:no replay

mahdi_206
23-08-2010, 09:38
توی قسمت ارتقای نرم افزار، گزینه ای برای برگشت به نسخه قبلی نداره؟ من B690 دارم یه همچین چیزی داره.

aftab_azad20
23-08-2010, 10:10
یعنی جی برد یو اس بی باید تعویض بشه مگه اشکال نرم افزاری نیست

ommolfesad
23-08-2010, 10:24
توی قسمت ارتقای نرم افزار، گزینه ای برای برگشت به نسخه قبلی نداره؟ من B690 دارم یه همچین چیزی داره.

قبلا" اين گزينه فعال بود ولي الان ديگه غير فعال شده يعني بصورت كمرنگ بالاي تصوير هست ولي قابليت اجرا نداره !

دوما" چرا برد USB عوض بشه مگه به برد آسيب ميرسه ؟؟

t_tanhayam
23-08-2010, 13:36
قبلا" اين گزينه فعال بود ولي الان ديگه غير فعال شده يعني بصورت كمرنگ بالاي تصوير هست ولي قابليت اجرا نداره !

دوما" چرا برد USB عوض بشه مگه به برد آسيب ميرسه ؟؟

من مطمئن نيستم در مورد اين قضيه توي همون لينك بالا كه يكي همين مشكل رو پيدا كرده دقيقا تكنسين اورده خونشون و نتونستن درست كنند وگفتند بايد تعويض بشه فكر كنم
-كاش دوستاني اگر تجربه اي دارند اينجا مطرح كنند كار شما راه بيوفته

ommolfesad
23-08-2010, 15:08
واقعا" ،اينجا همه وقتي به مشكل بر ميخورن ميان سوالات رو مطرح ميكنن ولي تا نتيجه ميگيرن ديگه پيداشون نميشه !!!

t_tanhayam
23-08-2010, 21:32
-سلام دوست عزيز يكي دو مورد ديگه هم هست امتحان كنيد

-اول اينكه يك بار با يك فلش ديگه امتحان كنيد حالا قديمي جديد 1 گيگ يا 256 مگ فرقي نميكنه با چندتاي مختاف امتحان كنيد
-دوم اينكه فرمت فلش خودتون رو بگزارين FAT خالي نه FAT32 ويا NTFS فقط FAT
بعد امتحان كنيد ببينيد فرجي ميشه يا نه

ديگه نميدونم مشكل حل ميشه يا نه اميدوارم دتكت كنه USB‌رو

love021
24-08-2010, 05:02
به اینترنت نمیشه باهاش وصل شد یه چیزی مثل live update داشته باشه از راه اینترنت آپدیت بشه؟

ommolfesad
24-08-2010, 09:08
نه نميشه !!

اين يه ضعف هست كه دستگاه فقط از طريق خودش آپگريد ميشه ، و اگر خود دستگاه مشكل پيدا كنه ديگه تمومه !!

در صورتي كه اكثر دستگاه ها براي آپديت از طريق دستگاه ديگري قابل انجام هست مثل رسيور ها كه با كامپيوتر آپ ميشن يا BIOS كه از طريق اينترنت آپ ميشه بصورت آنلاين !!

ommolfesad
24-08-2010, 09:20
-سلام دوست عزيز يكي دو مورد ديگه هم هست امتحان كنيد

-اول اينكه يك بار با يك فلش ديگه امتحان كنيد حالا قديمي جديد 1 گيگ يا 256 مگ فرقي نميكنه با چندتاي مختاف امتحان كنيد
-دوم اينكه فرمت فلش خودتون رو بگزارين FAT خالي نه FAT32 ويا NTFS فقط FAT
بعد امتحان كنيد ببينيد فرجي ميشه يا نه

ديگه نميدونم مشكل حل ميشه يا نه اميدوارم دتكت كنه USB‌رو

دوست عزيز اول اينكه ازت ممنونم كه پيگير اين قضيه هستي :11:
دوم اينكه دوست عزيز اين كار رو كردم داستان اينه كه اصلا" داخل خود منو آيكون USB خاموش هست و در قسمت Device mneger (مثلا") خبري از USB نيست ، يعني USB به هيچ عنوان DETECT نميشه !
:sad:

Ami R 940
24-08-2010, 13:29
برو منو مخفی از قسمت Model Type مدل تلویزیون رو چنج کن چند مدل زیر شاخه مدلت هست مدل ها رو یکی یکی انتخاب و سیو کن بعد ببین یو اس بی فعال میشه یا خیر تا بعد باقی راهنمایی ها رو بگم انجام بدی, نتیجه رو بگو.

ommolfesad
24-08-2010, 13:43
دوست عزيز اين كار رو هم كردم نه متاسفانه usb فعال نشد !
چي ميشد كه تلوزيون يه كد مخفي داشت كه با زدن اون فريمور قبلي برگرده !! حيف !!

ولي دوست عزيز منتظر رهنمائي شما هستم !

Ami R 940
24-08-2010, 13:52
حقیقتا جز این روش روش دیگه ای برای دور زدن پنل نیست چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه جز تعویض برد.

باز از چند تا از دوستانم که تو فروم های خارجی هستن یه جویا میشم امیدوارم که بشه کاری کرد.

ommolfesad
24-08-2010, 14:51
حقیقتا جز این روش روش دیگه ای برای دور زدن پنل نیست چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه جز تعویض برد.

باز از چند تا از دوستانم که تو فروم های خارجی هستن یه جویا میشم امیدوارم که بشه کاری کرد.

خدايي دمت گرم ، سام سرويس گفته بايد بردش رو عوض كنم بدون گارانتي !

ommolfesad
29-08-2010, 08:12
هنوز خبري نشده فقط يكي از مهندس هاي سام سرويس داره دنبال نرم افزار ميگرده برام .

ommolfesad
09-09-2010, 10:02
و در نهايت هيچ !!

سام سرويس فقط مشكلات كوچك و ابتدايي رو ميتونه حل كنه .
براي اين مشكل نتونست كاري كنه و ميگه بر اثر آپديت فريمور اشتباه برد داغون شده و حدود 200 خرجشه كه برد عوض بشه .

فقط نميدونم ورودي فيشي بنام سرويس چي هست كه به هيچ دردي نميخوره !!