PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلاه برداری ایرانسل در سرویس های GPRS

moz
22-08-2010, 23:23
سلام به همه دوستانی که از GPRS ایرانسل استفاده میکنن و یا میخوان استفاده کنن

میخوام در مورد سرویس GPRS یا همون بسته های ویژه GPRS ایرانسل اطلاعاتی به شما بدم

اگه خاطرتون باشه ایرانسل ماه اول خیلی خوب داشت سرویس میداد ، اما خوب از ماه دوم محدودیت هایی رو روی سرویس گذاشته که دادن سرویس جی پی آر اسش بیشتر شبیه کلاه برداری و خوردن پول مردم هست

1 - سرعت بازکردن صفحه به شدت کم شده ، حتی در بعضی وقتها شما قادر نیستین صفحه ای رو باز کنین

2 - اتصال به --- بر روی ایرانسل بسته شده ، دلیلش رو هم تو خط بعد گفتم

3 - دانلود از سایتها ، مثل کمیاب آنلاین ، میهن دانلود و . . . بسته شده
قبلا که از ایرانسل میشد به --- وصل شد میتونیستیم از این سایتها دانلود کنیم ، اما حالا ایرانسل دسترسی به --- رو هم از کاربراش گرفته ، چون دانلود رو بتونه کنترل کنه و اگه شما از سایتی بتونین دانلود کنین ، شما رو DC میکنه
سیاست بسته های ویژه GPRs یه سیاست کثیف واسه تیغ زدن شما هست:13:

امیدوارم که پولتون رو هدر ندین!

ifu
23-08-2010, 00:49
ممنون بابت اطلاع رسانی.
(خوب شد سرمون کلاه نرفت :10:)

linkinkurd
23-08-2010, 01:20
والا ما که هنوز داریم مثل یه ماه پیش استفاده میکنیم. فقط 1 روز تو شهرمون قطع شد که یه خورده اذیت شدیم.
محدودیت دانلود از هیچ سایتی هم ندارم من... البته منظورم این نیس که شما خدانکرده دروغ میگی. شاید شهر به شهر فرق کنه.

shifter
23-08-2010, 07:38
حق با شماست...تو اين چند روز سرعت اينترنتش به شدت كم شده! فكر كنم پينگش حدوده 6 7 هزار شده باشه!

omid1493
23-08-2010, 17:01
والا برای من که تا هفته پیش عالی بود.یه یک هفتست که باهاش کانکت نشدم.هم دانلود هم سرعتش خوب بود.یکی دو بار قطع میشد ولی کلا عالی بود.tv onlie هم میددم بدونه قطعی جواب میداد.حالا شمامطمئن هستی مشکل از طرف شما نیست.

Leon-117
23-08-2010, 17:12
سرعت باز شدن صفحه و كم شدن سرعت من ندارم ولي در مورد دانلود از سايت ها(كمياب آنلاين-دانلودها و...)درسته.نميشه دانلود كرد.

GAM3-OV3R
24-08-2010, 00:41
مرسی بابت اطلاع رسانی
ایرانسل واقعآ شاهکاره با این حرکات متحیرانش:31:هر روز یک گندی میزنه

regularuser
26-08-2010, 09:14
حذف شود .................................

mmiladd
26-08-2010, 09:25
بسته هايي طلايي كه ميگن اينه..؟

Electronic-Arts
26-08-2010, 09:50
سلام به همه دوستانی که از GPRS ایرانسل استفاده میکنن و یا میخوان استفاده کنن

میخوام در مورد سرویس GPRS یا همون بسته های ویژه GPRS ایرانسل اطلاعاتی به شما بدم

اگه خاطرتون باشه ایرانسل ماه اول خیلی خوب داشت سرویس میداد ، اما خوب از ماه دوم محدودیت هایی رو روی سرویس گذاشته که دادن سرویس جی پی آر اسش بیشتر شبیه کلاه برداری و خوردن پول مردم هست

1 - سرعت بازکردن صفحه به شدت کم شده ، حتی در بعضی وقتها شما قادر نیستین صفحه ای رو باز کنین

2 - اتصال به --- بر روی ایرانسل بسته شده ، دلیلش رو هم تو خط بعد گفتم

3 - دانلود از سایتها ، مثل کمیاب آنلاین ، میهن دانلود و . . . بسته شده
قبلا که از ایرانسل میشد به --- وصل شد میتونیستیم از این سایتها دانلود کنیم ، اما حالا ایرانسل دسترسی به --- رو هم از کاربراش گرفته ، چون دانلود رو بتونه کنترل کنه و اگه شما از سایتی بتونین دانلود کنین ، شما رو DC میکنه
سیاست بسته های ویژه GPRs یه سیاست کثیف واسه تیغ زدن شما هست:13:

امیدوارم که پولتون رو هدر ندین!
دوست عزیز بیخود خوتو خسته نکن منم شبیه همین تاپیک رو زدم به جز چند نفر بقیه همه راضی بودن و چنان طرفداری میکردن انگار مال باباشونه ما ملت ایران تا وقتی از سرویس های آشغالی که بهمون میدن طرفداری میکنیم و تازه تشکر هم میکنیم حقمونه که از همه دنیا عقب افتاده باشیم