PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز نشدن عکس>هنگ تدریجی ویندوز>به هیچ صراطی مستقیم نبودن!

N O V A L I S
22-08-2010, 21:32
سلام..

من چند روزه با یه مشکلی مواجه شدم که الان دیگه دارم به مرز کلافگی می رسم..

بعد از بالا اومدن ویندوز همه چی به خیر و خوشی پیش میره.. :42: خدا رو شکر!
ممکنه بخوام چند تا عکسم ببینم و باز هم مشکلی نیست.. اما به یکباره موقع دیدن عکس دیگه ای، صفحه تو حالت Loading (که معمولا گاهی موقع باز کردن تصاویر با windows Photo Viewr ویندوز 7 برای چند صدم ثانیه ظاهر میشه) گیر می کنه.. اگر بخوام پنجره رو ببندم (اگه بتونم!) اون دیالوگی که میگه صبر کنید تا برنامه کارش رو بکنه یا اینکه عملیات رو تموم کنید ظاهر میشه.. اگر ازش بخوام برنامه رو ببنده یا این کارو می کنه (که معمولا بعدش عکسی باز نمیشه و مکان نما غرق در تفکر میشه!!) و یا نمی تونه بکنه که ویندوز آروم آروم کند میشه و نهایتا هنگ می کنه.. بعد از هنگ هم از طریق Task Manager نمی تونم Log off یا.. بکنم و اصلا بالا نمی آد..

Kaspersky رجیستر شده دارم..
امروز BIOS رو آپدیت کردم..
دیروز درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردم..

ویندوزم 64 بیتیه..

ممنون میشم راهنمائیم کنید..
:11:

ebrahimjan
23-08-2010, 01:10
سلام..

من چند روزه با یه مشکلی مواجه شدم که الان دیگه دارم به مرز کلافگی می رسم..

بعد از بالا اومدن ویندوز همه چی به خیر و خوشی پیش میره.. :42: خدا رو شکر!
ممکنه بخوام چند تا عکسم ببینم و باز هم مشکلی نیست.. اما به یکباره موقع دیدن عکس دیگه ای، صفحه تو حالت Loading (که معمولا گاهی موقع باز کردن تصاویر با windows Photo Viewr ویندوز 7 برای چند صدم ثانیه ظاهر میشه) گیر می کنه.. اگر بخوام پنجره رو ببندم (اگه بتونم!) اون دیالوگی که میگه صبر کنید تا برنامه کارش رو بکنه یا اینکه عملیات رو تموم کنید ظاهر میشه.. اگر ازش بخوام برنامه رو ببنده یا این کارو می کنه (که معمولا بعدش عکسی باز نمیشه و مکان نما غرق در تفکر میشه!!) و یا نمی تونه بکنه که ویندوز آروم آروم کند میشه و نهایتا هنگ می کنه.. بعد از هنگ هم از طریق Task Manager نمی تونم Log off یا.. بکنم و اصلا بالا نمی آد..

Kaspersky رجیستر شده دارم..
امروز BIOS رو آپدیت کردم..
دیروز درایور کارت گرافیک رو آپدیت کردم..

ویندوزم 64 بیتیه..

ممنون میشم راهنمائیم کنید..
:11:
يه چند روزيه اين مشكل براي من هم پيش اومده واقعا اعصاب خردكن هست زماني هم كه مي خواي سيستم رو ري استارت يا شات دان كني روي صفحه log ويندوز باقي مي مونه و نمي تون كاري انجام بده
البته آنتي ويروس من كسپر و ويندوز من 32 بيتي هست

Dew Drop
23-08-2010, 09:26
سلام
شما برای دیدن عکسهاتون از یه نرم افزار دیگه استفاده کردید که ببینید این مشکل رو دارید یا نه؟اگه office رو نصب کردید با microsoft officr picture manager امتحان کنید ببینید فرقی می کنه.

N O V A L I S
23-08-2010, 22:50
به نظرم این windows Photo Viewer ویندوز 7 کلا زیادی شاس میزنه! :13:
من دیروز لینک زیر رو خونده بودم ولی گفتم شاید دوستان علت این مشکل رو بدونن و ببینم آیا دیگران هم با این مشکل روبرو شدن یا نه..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
تو این لینک یه بنده خدائی مشکل من رو داره، البته فکر کنم به اندازه ی من حاد نیست.. توش یکی برنامه ی FastStone Image Viewer رو معرفی کرده.. من نصبش کردم و دارم ازش استفاده می کنم و Image Viewer ویندوز رو همین گذاشتم.. با Scroll عکس ها رو عوض می کنید، تو سرش بزنید عکس بسته میشه.. و..
اگر دوستان نظر خاصی در مورد موضوع تاپیک داشتن مطرح کنن.. ممنون..