PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید پرینتر و اسکنر

pooyahacker
22-08-2010, 15:37
سلام ، من یک پرینتر و یک اسکنر میخوام بخرم ، کپی هم زیاد احتیاج ندارم ( اصلا به نظرم اگه کسی میخواد کپی بگیره اول میتونه اسکن کنه بعد پرینت بگیره : دی )
روی هم بیشتر از 400-300 تومن نشه بهتره
در مورد پرینتر به جز استفاده معمولی واسه پرینت جزوه و اینا اگه چیزی باشه که عکس رو هم با کیفیت چاپ کنه خوبه ، لیزری رنگی ها که کیفیت خوبی داشته باشه چنده ؟ (اصلا به نظرتون خودم عکس ها رو چاپ کنم به صرفه تره یا بدم بیرون ؟؟ )
اسکنر هم واسه کارای معمولی ، ولی کیفیت قابل قبولی داشته باشه ...

حالا به نظرتون از این چند کاره ها بگیرم یا جدا جدا ؟ اصلا دو کاره (پرینتر و اسکنر) داریم ؟ (چون همونطور که گفتم به کپی نیازی ندارم )
با این قیمت میشه یا باید بودجه رو افزایش بدم ؟

در کل چه جوریاست ...؟

ScKAT LeFT
22-08-2010, 15:51
آسکنر Genius بخر ...

من یکی خریدم ! 5 سال پیش ! هنوز ازش استفاده میکنم
خیلی چیز درستیه ...

payam hero
22-08-2010, 17:02
دوست عزيز يه پرينتر سه كاره اچ پي بگير. دستگاهي كه پرينت و اسكن داشته باشه خواه ناخواه كپي هم ميكنه. ميتوني يه 5610 بگيري. دستگاه ليزري رنگي هم از سرت بيرون كن چون هم خيلي گرون ميفته هم بيشتر از پولت هست. البته دستگاه بدرد بخورش نه سامسونگ و كنون.

¥ Ramin2 ¥
22-08-2010, 17:43
من 5610 دارم. از خریدم پشیمونم.

به نظرم لیزری سیاه سفید خوبه. واسه عکس هم بدیم بیرون هم با کیفیت تر هم خرجش کمتره.

pooyahacker
22-08-2010, 23:25
خب پس اگه بخوام یه لیزری سیاه و سفید و یه اسکنر بگیرم چی پشنهاد میکنید ؟

payam hero
23-08-2010, 07:58
من 5610 دارم. از خریدم پشیمونم.

به نظرم لیزری سیاه سفید خوبه. واسه عکس هم بدیم بیرون هم با کیفیت تر هم خرجش کمتره.

دوست عزيز شما اگه درست از پرينتر استفاده كنيد مطمئن باشيد كه مشكلي براش پيش نمياد

---------- Post added at 08:58 AM ---------- Previous post was at 08:56 AM ----------

اگر پرينت رنگي برات مهم نيست از نظر من هم ليزري بگيري خيلي كم خرج تره. هميشه دستگاه هاي جوهر افشان دردسر هاي خودشونو دارن. بهترين دستگاه سه كاره اي كه ميتوني بگيري 1522n هست. يك دستگاه سه كاره كه كاركردش خيلي عاليه. يه عمر برات دستگاهه.

ravi22
25-08-2010, 14:22
سلام ، من یک پرینتر و یک اسکنر میخوام بخرم ، کپی هم زیاد احتیاج ندارم ( اصلا به نظرم اگه کسی میخواد کپی بگیره اول میتونه اسکن کنه بعد پرینت بگیره : دی )
روی هم بیشتر از 400-300 تومن نشه بهتره
در مورد پرینتر به جز استفاده معمولی واسه پرینت جزوه و اینا اگه چیزی باشه که عکس رو هم با کیفیت چاپ کنه خوبه ، لیزری رنگی ها که کیفیت خوبی داشته باشه چنده ؟ (اصلا به نظرتون خودم عکس ها رو چاپ کنم به صرفه تره یا بدم بیرون ؟؟ )
اسکنر هم واسه کارای معمولی ، ولی کیفیت قابل قبولی داشته باشه ...

حالا به نظرتون از این چند کاره ها بگیرم یا جدا جدا ؟ اصلا دو کاره (پرینتر و اسکنر) داریم ؟ (چون همونطور که گفتم به کپی نیازی ندارم )
با این قیمت میشه یا باید بودجه رو افزایش بدم ؟

در کل چه جوریاست ...؟

یه 5050 کانن بگیر، لیزر رنگی، قیمتش هم 235.000 به علاوه یه لاید 100 اسکنر رنگی کانن اونم به قیمت 65.000
روهم دیگه میزون 300 تومن.

البته 5050 رو کاغذ گلاسه نمیزنه ولی کیفیت چاپش رو آ 4 معمولی معرکه است.

excessive
25-08-2010, 14:53
سلام.
فقط می خواستم بگم که Canon MF4010 راست کارته درسته 270 تومن واست آب میخوره ولی یه چند کاره عالی با هزینه نگه داری مناسب و خدمات پس از فروششه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

payam hero
25-08-2010, 15:54
فكر ميكنم دوستان زياد از وضعيت گارانتي ها توي كشورشون اطلاعات ندارن. ما كه كارمون اينه بهمون جواب نميدن حالا نميدونم شما كدوم خدمات كنون رو ميگين. اگه منظورتون همون كانولا هست كه ....

Amin.P30
25-08-2010, 16:05
سلام.
منم یه چاپگره لیزری سیاه سفید میخام بخرم.
یه دونه 100 الی 150 تومنی 3 کاره که خوب کار کنه و گارانتیش خوب باشه پیشنهاد بدید.
یه دونه هم 200 الی 250 ی پیشنهاد بدین .
گارانتیه مادیران حرف نداره و کارش عالیه. بهتره از این گارانتی باشه.

Amin.P30
27-08-2010, 08:26
فكر ميكنم دوستان زياد از وضعيت گارانتي ها توي كشورشون اطلاعات ندارن. ما كه كارمون اينه بهمون جواب نميدن حالا نميدونم شما كدوم خدمات كنون رو ميگين. اگه منظورتون همون كانولا هست كه ....
از نظر گارانتی بگم که سام سرویس و بقیه گارانتی ها نون تبلیغاتشون رو میخورن و اصلا خدمات نمیدن.
فقط مادیران رو خیلی قبول دارم.