PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست يك بچ فايل جهت نمابش اعداد باينريدر خواست يك بچ فايل جهت نمابش اعداد باينري

taha_nadri
22-08-2010, 14:46
با عرض سلام خدمت دوستان و اساتيد بزرگوار برنامه نویس در سايت p30world

دوستان من دنبال يكسري فرامين هستم براي ساخت يك بچ فايل كه بتونه كل صفحه نمايش رو پر از اعداد باينري كنه و اين روند همينطوري ادامه پيداكنه تا زمانيكه يك كليد خاصي رو فشار بديم و سژس متوقف بشه
ممنون ميشم اگر كسي در اين زمينه اطلاعاتي داره من رو هم راهنمايي كنه
با تشكر

!Plus
22-08-2010, 16:17
دو راه وجود داره...!

یه برنامه با یه زبان برنامه نویسی دیگه نوشته بشه... (مثلاً C ...) که اعداد باینری نشون بده... و از بچ فایل... اون برنامه فراخوانی بشه...!

و راه دوم رو هم من نمی دونم... کلاً فکر نمی کنم اینجا کسی Batch File Programming بلد باشه...!

با بچ فایل نمیشه اعداد باینری نمایش داد...!

ولی میشه تو مبنای ده عدد تصادفی ساخت...!

ببین از این خوشت میاد...!؟! :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

انقدر اون رندوم ها رو زیاد و کم کن تا کل خط رو پر کنه...!

می تونی ALT+ENTER رو بزنی تا FullScreen بشه...!

اگه خواستی بگو تا خط به خط برات توضیح بدم...!

رنگ صفحه و نوشته ها رو هم میشه عوض کرد...!

موفق باشی...!

taha_nadri
22-08-2010, 20:17
ممنون دقیقاً دنبال همین بودم فقط دوتا مطلب
فقط یه چیزی اون اینکه توی نمایش تمامی اعداد رو نشون میده و از صفر و یک خالی هیچ خبری نیست اگر بشه که فقط صفر و یک رو نشون بده خیلی عالی میشه دوم اینکه سرعتش یه مقدار زیاده میشه براش کاری کرد سرعتش یه مقدار کمتر بشه

!Plus
23-08-2010, 10:09
ممنون دقیقاً دنبال همین بودم فقط دوتا مطلب
فقط یه چیزی اون اینکه توی نمایش تمامی اعداد رو نشون میده و از صفر و یک خالی هیچ خبری نیست اگر بشه که فقط صفر و یک رو نشون بده خیلی عالی میشه دوم اینکه سرعتش یه مقدار زیاده میشه براش کاری کرد سرعتش یه مقدار کمتر بشه

قبلاً گفتم که نمی شه فقط صفر و یک نمایش داد...! با بچ فایل فقط میشه عدد تصادفی ساخت...!

واسه وقفه هم دو راه وجود داره...!

1. حلقه (اصلاً پیشنهاد نمیشه چون ممکنه به CPU آسیب برسونه...!)

2. استفاده از یه برنامه خارجی که با یه زبان برنامه نویسی دیگه نوشته شده...! (من پیشنهاد میکنم که با اسمبلی نوشته بشه...!)

حالا انتخاب کن...!

یک یا دو ...؟!