PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست فونت فارسی ویندوز 7

Scrat
21-08-2010, 20:15
سلام

من یک لپ تاپ خریدم که ویندوز 7 داره . فروشنده سی دی نداشت که برام فونت فارسی رو نصب کنه .
الان باید از کجای مایکروسافت دانلود کنم ؟ پیدا نکردمش

پیشاپیش ممنون

Dew Drop
21-08-2010, 21:17
سلام
تو کنترل پنل برید به change keyboard or other input meothod اون رو باز کنید بعد install/uninstall language رو کلیک کنید بعد تو صفحه های که باز میشه install display language رو باز کنید بعد تو صفحه دیگه launch windows update رو باز کنید بعد توصفحه ای که براتون باز میشه check for update رو کلیک کنید بعد اونجا گزینه optional update are available رو کلیک کنید بعد قسمت پایین windows 7 language pack زبان فارسی رو انتخاب میکنید و اگه خواستید بقیه update ها رو خاموش کنید و ok کنید و install update رو اجرا کنید.

Scrat
21-08-2010, 21:56
سلام
تو کنترل پنل برید به change keyboard or other input meothod اون رو باز کنید بعد install/uninstall language رو کلیک کنید بعد تو صفحه های که باز میشه install display language رو باز کنید بعد تو صفحه دیگه launch windows update رو باز کنید بعد توصفحه ای که براتون باز میشه check for update رو کلیک کنید بعد اونجا گزینه optional update are available رو کلیک کنید بعد قسمت پایین windows 7 language pack زبان فارسی رو انتخاب میکنید و اگه خواستید بقیه update ها رو خاموش کنید و ok کنید و install update رو اجرا کنید.

خیلی ممنون گرامی ، راهنمایی شما کمک کرد .

تو کنترل پنل قسمتی به اسم change keyboard or other input meothod نداشتم .

وارد Region and language شدم . قسمت keyboard and languages وارد change keyboards شدم و با زدن Add از اونجا Perian رو انتخاب کردم و بدون هیچ سوال و یا اتصال به اینترنتی زبان فارسی فعال شد !

خیلی عجیب هست که خودش داشت ! خیلی مشکوک شدم . ممکنه لپ تاپی که به من فروخته دست دوم بوده و از قبل نصب شده ؟؟؟
البته موقع استارت ویندوز اینطور نشون میداد که تا به حال روشن نشده .

ولی به نظر شما این یک مقدار عجیب نیست ؟!!

ویندوز من Premium نیست Home Basic هست .

Dew Drop
21-08-2010, 23:11
خواهش میکنم.
من اولش خواستم همین روش رو بگم ولی دیدم شما گفتید زبان فارسی نداره!!بعد گفتم حتماً زبان فارسی بین زبانهای ویندوز نیستش و باید نصبش کنید.
نه درسته,عجیب نیست.خوب وقتی ویندوز ارجینال رو نصب میکنند دیگه زبان همه کشور ها رو که add نمی کنن.هر کسی بسته به نیازش این کار رو انجام میده.نگران نباشید,برا منم همینطور بود.

tiyam 01
23-08-2010, 14:36
فونت فارسی یا زبان فارسی؟
اگه فونت هم خواستی میتونی از فونتهای ویندوز xp هم استفاده کنی. مثلا همون zar و mitra و b yaken و ...

betab
24-08-2010, 21:55
-------[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Windows 7 Persian Language Interface Pack

بالاخره پک فارسی کننده ویندوز 7 انتشار یافت

در تست اولیه مثل نسخه XP دچاره سرگیجه شدم!!
ولی انتشاره خوبه احساس خوبیه!

تصویر که خودم از دیسکتاپم گرفتم رو هم پیوست می کنم!

فایل پیوست شد!
من نتو نستم وینوز خود را فارسی بسازم میشد رهنمایی کنید