PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با نگه داشتن دكمه پاور و ري استارت شدن سيستم

ebrahimjan
21-08-2010, 16:41
من مي خوام با نگه داشتن دكمه پاور، سيستمم ري استارت شه در صورتي كه تو ويندوز اكس پي اين گزينه وجود داشت ولي تو ويندوز سون زماني كه به قسمت power option ميرم گزينه ري استارت وچود نداره همچنين مي خوام با استفاده از صفحه كليد سيستمم رو ري استارت يا شات دان و ... كنم منظورم زدن دكمه win + u هست در حالي كه تو ويندوز سون اين كار جواب نمي ده لطفا راهنمايي كنيد؟

DJ POLESTAR
21-08-2010, 17:12
من مي خوام با نگه داشتن دكمه پاور، سيستمم ري استارت شه در صورتي كه تو ويندوز اكس پي اين گزينه وجود داشت ولي تو ويندوز سون زماني كه به قسمت power option ميرم گزينه ري استارت وچود نداره

هست، اما مسیرش فرق کرده، شما باید به مسیر زیر برین.
Control Panel\Hardware and Sound\Power Options\System Settings

همچنين مي خوام با استفاده از صفحه كليد سيستمم رو ري استارت يا شات دان و ... كنم منظورم زدن دكمه win + u هست در حالي كه تو ويندوز سون اين كار جواب نمي ده لطفا راهنمايي كنيد؟
برای استفاده از کیبورد کلیدهای زیر رو بزنید:
شات داون:

Win+→+Enter
ریستارت:
↑+→+→+Win

ebrahimjan
22-08-2010, 04:12
هست، اما مسیرش فرق کرده، شما باید به مسیر زیر برین.
Control Panel\Hardware and Sound\Power Options\System Settings

دوست عزيز من هم همين مسير رو قبلا رفتم ولي سه تا گزينه هست
shut down
hiberate
sleep
كه در اين ليست گزينه restart نيست بايد چكار كنم؟ من مي خوام با نگه داشتن دكمه پاور سيستمم ري استارت شه

DJ POLESTAR
22-08-2010, 21:24
دوست عزيز من هم همين مسير رو قبلا رفتم ولي سه تا گزينه هست
shut down
hiberate
sleep
كه در اين ليست گزينه restart نيست بايد چكار كنم؟ من مي خوام با نگه داشتن دكمه پاور سيستمم ري استارت شه
من دقیقا به پست اول شما درست دقت نکرده بودم، حالا برام سواله که کیس شما مگه دکمه جداگانه برای restart کردن نداره؟؟؟
لازم نیست که با داشتن دکمه پاور سیستم Restart بشه!

ebrahimjan
23-08-2010, 01:08
من دقیقا به پست اول شما درست دقت نکرده بودم، حالا برام سواله که کیس شما مگه دکمه جداگانه برای restart کردن نداره؟؟؟
لازم نیست که با داشتن دکمه پاور سیستم Restart بشه!
منظور شما دكمه ريست روي كيس هست متاسفانه اون دكمه براي من خراب هست و هر وفت سيستمم هنگ ميكنه مجبور ميشم دكمه پاور كيسم رو نگه دارم تا سيستم خاموش و بعد دوباره روشنش كنم لطفا راهنماييم كنيد