PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ويندوز سونم ويروسيه آيا؟

bbkagp
21-08-2010, 12:14
رنگ فولدرهام در نوار ابزار عوض شده و اين رنگي شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در اسكرين سيورم on resume, display logon screen غير فعال شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتي sleep مي زنم، برگشتني، بالا نمياد و بايد ريستارت كنم اونم دوبار، بار اول يه جوري چند ثانيه ايي خاموش ميشه بعد دوباره روشن ميشه و بازم بالا نمياد...

حالا سيستمم ويروسيه؟ اگه ويروسيه چي كارش كنم؟

مرسي :40:

bbkagp
21-08-2010, 15:28
:19::19::19::19::19::19:

toorajjj
21-08-2010, 15:39
با سلام من هم یک مشکلی دارم اینکه که همیشه تو قسمت درایو سی دی یا دی وی دی یک فایلی بنام دستکتاپ بصورت شورت کت وجود داره و آماده رایت هست این مشکل از کجاست ؟

erno69
21-08-2010, 16:08
شما ویندوز هم عوض کردی ببینی مشکل حل میشه یا نه؟؟؟

bbkagp
21-08-2010, 23:12
شما ویندوز هم عوض کردی ببینی مشکل حل میشه یا نه؟؟؟
آره... با عوض كردن ويندوز مشكل حله... ولي من الآن كلي نرم افزار نصب كردم، نمي خوام از اول ويندوز نصب كنم

Dew Drop
21-08-2010, 23:41
سلام
برای فعال کردن on resume تو search بنویسید gpedit.msc بازش کنید برید به قسمت user configuration بعد administrative template بعد control panel بعد personalization بعد تو صفحه سمت راست password protect the screen saver رو بازش کنید بین گزینه ها not cofiguration رو تیک بزنید و ok کنید.
شما تم یا چیزی نصب نکردید که این مشکل براتون پیش اومده؟اگه ریستور پوینت دارید به زمان قبل ببرید ببینید مشکلتون حل میشه.

bbkagp
22-08-2010, 18:09
سلام
برای فعال کردن on resume تو search بنویسید gpedit.msc بازش کنید برید به قسمت user configuration بعد administrative template بعد control panel بعد personalization بعد تو صفحه سمت راست password protect the screen saver رو بازش کنید بین گزینه ها not cofiguration رو تیک بزنید و ok کنید.
شما تم یا چیزی نصب نکردید که این مشکل براتون پیش اومده؟اگه ریستور پوینت دارید به زمان قبل ببرید ببینید مشکلتون حل میشه.

مرسي از راهنماييتون

تم يا چيزي تو اين مايه ها نصب نكردم... خود به خود رنگش عوض شده...

پس رجستري دست كاري شده كه من دست نزدم... پس ويروسيه...

رستور پوينت ندارم...

كلي نرم افزار نصب كردم... مي خواستم با Acronis بك آپ بگيرم كه اين شكلي شد... راهي نداره درست شه؟

DJ POLESTAR
22-08-2010, 21:15
كلي نرم افزار نصب كردم... مي خواستم با Acronis بك آپ بگيرم كه اين شكلي شد... راهي نداره درست شه؟
حالا شما نگفتین که با راهنمای دوستمون مشکلتون حل شد یا نه؟

اما تنها راهش ریپیر کردن ویندوز هستش... (البته اگه حل بشه!)

bbkagp
26-08-2010, 10:50
حالا شما نگفتین که با راهنمای دوستمون مشکلتون حل شد یا نه؟

اما تنها راهش ریپیر کردن ویندوز هستش... (البته اگه حل بشه!)
نه... حل نشد... disable هم كردم حل نشد... يعني ديگه تمومه؟ به اندازه 2، 3 روز نرم افزار نصب كرده بودم :41::41::41:

keihanmirzaei
26-08-2010, 18:21
با سلام من هم یک مشکلی دارم اینکه که همیشه تو قسمت درایو سی دی یا دی وی دی یک فایلی بنام دستکتاپ بصورت شورت کت وجود داره و آماده رایت هست این مشکل از کجاست ؟

اون فایلیه که خود ویندوز میسازه،مشکلی نداره،در خیلی از فلدرها هم هست ولی اونجا چون درایو رایتره یا سی دی رامه اماده به رایت میشه

bbkagp
27-08-2010, 18:36
راه حلي ني؟ ويندوز رو عوض كنم؟ :41::41::41::41: