PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار

daryoosh_2008
21-08-2010, 11:45
سلام خسته نباشید از زحمات شما عزیزان
من یه نرم افزاری رو میخوام که اطلاعات کوچه ها و خیابان ها شهر ها رو بهم نشون بده(مثلا بگه که اسم تک تک کوچه و خیابان ها چیه) مثل گوگل ارث ولی اون شهری که من میخوام گوگل ارث اسم خیابان و کوچه ها رو ننوشته
اگه نرم افزاری بهتر از گوگل ارث هست راهنماییم کنید
اون شهری که من میخوام سرپل ذهاب استان کرمانشاه
لطفا در این باره راهنماییم کنید خیلی ضروریه
با تشکر فراوان از شما عزیزان

***Spring***
21-08-2010, 18:14
سلام ...

یه چند تا تاپیک قدیمی داریم ، ببیینید شاید برنامه‏ای رو که میخواید باشه :

Global Mapper | نرم افزار جي پي اس و دانلود نقشه و ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NASA World Wind نرم افزار فوق العاده NASA برای نماش 3 بعدی کره زمین /تمامی ورژنها در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نقشه راه های ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نقشه كامل ايران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نقشه ایران_با قابلیت تعیین مسافت_(280 Kb) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نقشه ی راه های ایران_(تحت ویندوز) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

xeNociDe
21-08-2010, 19:11
سلام خسته نباشید از زحمات شما عزیزان
من یه نرم افزاری رو میخوام که اطلاعات کوچه ها و خیابان ها شهر ها رو بهم نشون بده(مثلا بگه که اسم تک تک کوچه و خیابان ها چیه) مثل گوگل ارث ولی اون شهری که من میخوام گوگل ارث اسم خیابان و کوچه ها رو ننوشته
اگه نرم افزاری بهتر از گوگل ارث هست راهنماییم کنید
اون شهری که من میخوام سرپل ذهاب استان کرمانشاه
لطفا در این باره راهنماییم کنید خیلی ضروریه
با تشکر فراوان از شما عزیزان
لطفاً از عناوین مناسب تری استفاده کنید...
> عناوین باید دارای قسمتی از درخواست شما باشد.