PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نداشتن صدا در استفاده از كابل HDMI!!!!

kalantarahura
20-08-2010, 12:24
سلام دوستان.من يك مشكل با كارت گرافيكم دارم.كارت گرافيك من XFX GeForce 210 1G DDRII ميباشد كه هم خروجي HDMI و هم DVI و هم VGA دارد (Dual Link). ديروز يك كابل HDMI مدل PHILIPS به طول 6 فوت (حدود 1.8 متر) خريدم. كامپيوتر را به LCD از طريق كابل وصل كردم و كامپيوتر را روشن كردم.سيستم بالا اومد و در رزولوشن 1920*1080 نيز اجرا شد.تا اينجا مشكلي نبود.ولي مشكل شروع شد:صدا وجود نداشت!!! تنظيمات صداي LCD را بر روي HDMI گذاشتم و در كامپيوتر اين مسير را براي تعريف كارت صدا از روي كارت گرافيك رفتم:

Control Panel -> Sounds and Audio Devices -> Audio

و Default Device را بر روي NVIDIA High Definition Audio قرار دادم ولي باز هم صدا نداشتم.
تا جاييكه من خبر دارم كابل HDMI صدا و تصوير را با هم منتقل ميكند.مشخصات سيستم من بدين ترتيب است:

RAM:2GB
AMD Athlon X2 250 لطفا منو راهنمايي كنيد.ممنون

reza424
20-08-2010, 13:12
سلام دوستان.من يك مشكل با كارت گرافيكم دارم.كارت گرافيك من XFX GeForce 210 1G DDRII ميباشد كه هم خروجي HDMI و هم DVI و هم VGA دارد (Dual Link). ديروز يك كابل HDMI مدل PHILIPS به طول 6 فوت (حدود 1.8 متر) خريدم. كامپيوتر را به LCD از طريق كابل وصل كردم و كامپيوتر را روشن كردم.سيستم بالا اومد و در رزولوشن 1920*1080 نيز اجرا شد.تا اينجا مشكلي نبود.ولي مشكل شروع شد:صدا وجود نداشت!!! تنظيمات صداي LCD را بر روي HDMI گذاشتم و در كامپيوتر اين مسير را براي تعريف كارت صدا از روي كارت گرافيك رفتم:

Control Panel -> Sounds and Audio Devices -> Audio

و Default Device را بر روي NVIDIA High Definition Audio قرار دادم ولي باز هم صدا نداشتم.
تا جاييكه من خبر دارم كابل HDMI صدا و تصوير را با هم منتقل ميكند.مشخصات سيستم من بدين ترتيب است:

RAM:2GB
AMD Athlon X2 250 لطفا منو راهنمايي كنيد.ممنون

عزیز توی قسمت Audio شما چند گذینه دارید و میتوانید اونها را بنویسید

kalantarahura
20-08-2010, 18:19
در حالت معمول 2 گزينه وجود داره:
HD Audio rear output 2
Modem #0 Line Playback
وقتي كه كابل HDMI را وصل ميكنم گزينه NVIDIA High Definition Audio نيز اضافه ميشه

ebicross
25-08-2010, 16:10
دوست عزیز یک سیم از کارت گرافیک میخوره به مادربرد. اونو وصل کن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وصلش کنید مشکل حل میشه.