PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار باز کننده فایل های ایمیج

hno
20-08-2010, 08:01
سلام
من یه نرم افزار میخوام که باهاش بشه فایل های img روکه با clonecd ایمیج گرفتیم رو باز کنم.نکته اینه که نمیخوام نیاز به کرک داشته باشه و یا کد فعال سازی چون میخوام روی کامپیوتر یه طرفی نصب کنم که در اروپا زندگی میکنه و میترصم مشکل کپی رایت براش پیش بیاد.
کامپیوترش ویندوز 7 هست و تصمیم گرفتم که clone cd رو براش نصب کنم ولی درایو های مجازی رو براش نشون نمیده یعنی هر چه تعدادش رو هم افزایش میدم نشون نمیده و در تنظیمات سخت افزاری که نگاه کردم کنار درایو ها همش علامت تعجب بود.
کلون سی دی 5 رو هم که نصب کردم مشکل سخت افزاری براش پیش اومد که صفحه ی ابی رنگ رو نشون میداد و بعد هم ریست میشد.
به نظرتون چه کار کنم.کسی میدونه که چطوری میشه مشکل کلون رو حل کرد و یا یه نرم افزار که بدون کرک باشه و بدون نیاز به سریال باشه بدید.

باتشکر فراوان

Farjameh
20-08-2010, 11:03
شما باید نرم افزارها رو از یه جای مطمئن نصب کنین که تست شده باشه. خصوصاً برای ویندوزهای 7 و ویستا حتماً باید از برنامه های جدید و آخرین ورژن استفاده کنین. از میون سی دی های نرم افزاری، پیشنهاد می کنم برای تهیه و نصب آخرین ورژن های نرم افزارها از مجموعه معتبر کینگ پرند که بنام مجموعه نرم افزاری پرند هم گفته میشه استفاده کنین.
قبل از این بهتره که ورژن های قدیمی برنامه رو از روی سیستم حذف کنین و بعد از شروع مجدد سیستم برنامه های جدید رو نصب کنین.

hno
20-08-2010, 13:45
شما باید نرم افزارها رو از یه جای مطمئن نصب کنین که تست شده باشه. خصوصاً برای ویندوزهای 7 و ویستا حتماً باید از برنامه های جدید و آخرین ورژن استفاده کنین. از میون سی دی های نرم افزاری، پیشنهاد می کنم برای تهیه و نصب آخرین ورژن های نرم افزارها از مجموعه معتبر کینگ پرند که بنام مجموعه نرم افزاری پرند هم گفته میشه استفاده کنین.
قبل از این بهتره که ورژن های قدیمی برنامه رو از روی سیستم حذف کنین و بعد از شروع مجدد سیستم برنامه های جدید رو نصب کنین.
ممنون ولی تمام نرم افزار هایی که درون مجموعه های نرم افزاری هست با کرک هست.همان طور که گفتم نمیخوام با کرک و یا کد باشه.
من هم همین کار رو کردم یعنی اول ورژن 4 رو خذف کردم و بعدش نصب ولی بازم اون ارور اومد.
پیشنهاد بهتری ندارید؟

malaki_mall
20-08-2010, 13:52
daemon tools البته ورژن های جدیدش پولیه و شما باید از ورژنهای قدیمی تر استفاده کنین.

popowoody
20-08-2010, 14:40
Deamon Tools - WinMount

amira.1370
20-08-2010, 14:54
سلام نرم افزاری با چنن مشخصاتی که شما میگین (رایگان و بدون مشکل کپی رایت) خیلی سخت پیدا میشه تنها راهش اینه که بری از سایت نرم افزار خریداری کنی.

با این توضیحات بهترین برنامه در این زمینه Isobuster هستش اینم سایتش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

که اگه میخوای مشکل کپی رایت نداشته باشی باید خریداری کنی :biggrin:

Masоud
20-08-2010, 18:17
سلام

Virtual Clone Drive 5.4

موفق باشید :40:

xeNociDe
20-08-2010, 19:24
Virtual CD 9.3

هشت بهشت
20-08-2010, 21:54
من از Ultra Iso استفاده می کنم . از بقیه بهتره .

mohsensada
20-08-2010, 22:47
بابا ببین این قانون کپی رایت چه می کنه باید طرف بیاد ایران تا حال کنه یه خورده هم ترسش بریزه ... ههههههههه