PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطوری می تونم اسکرین شات مورد علاقم رو در ویندوز سون روی دکستاپ بزارم ؟

3ッドマクス
19-08-2010, 22:26
سلام . چطوری می تونم اسکرین شات مورد علاقم رو در ویندوز سون روی دکستاپ بزارم ؟ من هیچ جوری نتونستم عکس مورد علاقم رو در ویندوز سون بندازم روی دکستاپ کسی راه حلش رو بلده ؟

3ッドマクス
19-08-2010, 23:53
بعضی ها گفتند به خاطر کرک هست . الان بر فرض که من نسخه اورجینال دارم چطوری باید یه عکس رو بندازم به عنوان بک گراند ؟ تو همه ویندوز ها با کلیک راست رو عکس هست این ویندوز سون چطوریه ؟

lilietttt
20-08-2010, 17:09
بعضی ها گفتند به خاطر کرک هست . الان بر فرض که من نسخه اورجینال دارم چطوری باید یه عکس رو بندازم به عنوان بک گراند ؟ تو همه ویندوز ها با کلیک راست رو عکس هست این ویندوز سون چطوریه ؟

روی عکس دابل کلیک کن تا توی windows photo viewer باز بشه اونجا روی عکس رایت کلیک کن و set as desktop background رو انتخاب کن ...
یه راه دیگه
روی دسکتاپ رایت کلیک کن و بعد personalize رو انتخاب کن اونجا در پایین صفحه desktop backgraund رو انتخاب کن توی این صفحه از مسیر browse عکس مورد نظرتو انتخاب کن.

Saeed System
20-08-2010, 17:12
رویه عکس راست کلیک کن. و set as desktop backgrund رو بزن .

3ッドマクス
20-08-2010, 18:48
منکه گفتم این راه ها نمیشه یعنی کلیک راست می کنم چیزی به اسم set as desktop backgrund نیست اصلا در ویستا به این روش میشه اما در سون نه ...

DJ POLESTAR
20-08-2010, 19:10
نسخه نصب شده ویندوز شما چیه؟
ویندوز رو تازه عوض کردین این مشکل پیش اومده؟ یا مدتیه که از ویندوز استفاده میکنید؟
با این نرم افزار مشکلتون حل میشه:
sevenforums.com/attachments/tutorials/42272d1272912523-desktop-background-change-windows-7-starter-oceanis_change_background_w7.zip