PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در حذف فتوشاپ CS4 ME و نصب دوباره

قله بلند
19-08-2010, 14:23
سلام. روی ویندوز 7 در ابتدا فتوشاپ CS2 ME نصب بوده. حالا پاک نمی شه. فتوشاپ CS4 ME رو نصب می کنیم و حالا این رو هم می خواهیم پاک کنیم پیغام می یاد که چیزی به نام Adobe bridge مزاحم هست. یعنی دیگه نه می شه CS4 رو نصب کرد و نه می شه پاک کرد. اصلاً Adobe bridge با چی نصب شده که حالا مزاحمت ایجا می کنه؟

Dew Drop
19-08-2010, 14:49
سلام
تو رجیستری این مسیر رو برید.HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Win dows\CurrentVersion\Uninstall
ببینید اگه فتو شاپ اونجا بود delet کنید.

باز اگه پاک نشد از نرم افزار های uninstall استفاده کنید که تو انجمن معرفی نرم افزار میتونید انواع این نرم افزار رو پیدا کنید.

قله بلند
19-08-2010, 17:14
سلام. این Adobe bridge چیه که مزاحم کار می شه؟ با چه نرم افزاری نصب شده و آیا می شه پاکش کرد؟

DJ POLESTAR
19-08-2010, 17:28
کار Adobe Bridge ارتباط بین سویت های برنامه فوتوشاپ با یکدیگر هست.
شما از قسمت Task Manager گزینه مربوط به Adobe Bridge بگردید ببینید هست اگه بود غیر End Process کنید...
شما از ADSL استفاده میکنید؟

قله بلند
19-08-2010, 22:00
سلام. همسایمون یه لب تاب گرفته و انگار دو نسخه CS2 و CS4 نصب رو نصب شده. حالا هر چقدر تلاش می کنیم از روی سیستم برداشته بشه نمی شه. ایشون اصلاً هم از اینترنت استفاده نمی کنه.

DJ POLESTAR
19-08-2010, 23:07
بهتره یه عکس از ارور بذارین تا بهتر کمکتون کنیم...
در ضمن این نرم افزار روی فایل اصلی photoshop یه امتحانی بکنید، به احتمال زیاد حذفش کنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

قله بلند
20-08-2010, 01:24
سلام. حتماً این روشها رو اعمال می کنیم و انشاء الله نتیجه رو می گم. به نظر شما چون اول CS2 نصب شده و چون نتونستن این ورژن رو حذف کنن و اومدن CS4 رو نصب کنن این اتفاق ها افتاده؟ یعنی تقابل نسخه پایین و نسخه بالا.

می بخشید، این فایل پسورد می خواد برای از حالت فشرده خارج شدن.

DJ POLESTAR
20-08-2010, 09:09
سلام. حتماً این روشها رو اعمال می کنیم و انشاء الله نتیجه رو می گم. به نظر شما چون اول CS2 نصب شده و چون نتونستن این ورژن رو حذف کنن و اومدن CS4 رو نصب کنن این اتفاق ها افتاده؟ یعنی تقابل نسخه پایین و نسخه بالا.

می بخشید، این فایل پسورد می خواد برای از حالت فشرده خارج شدن.
شرمنده، پسوردش یادم رفت بگم: azerbaycan

اما چنین بیانی که شما کردین نمیتونه، چون اکثرا نرم افزارها در صورت نصب بودن و نصب مجدد وریژن جدید مثل Upgrade عمل میکنن و نصب میشن و بعضی نرم افزارها هم در صورت نصب ورژن جدید درخواست آنیستال وریژن قدیمی رو میکنن...
اما اینکه این مشکل براتون پیش اومده چندتا دلیل میتونه داشته باشه که عرض کردم عکسی از صفحه ارور بذارید تا درست راهنمایی بشید.

قله بلند
20-08-2010, 13:22
سلام. ممنون. باز شد.
می بخشید، چون برنامه های فتوشاپ روی لب تاب همسایمون هست و انگار یه مسافرت کوتاه رفتن و من دسترسی به سیستم ندارم، لطف کنید و بفرمایید که برنامه unlocker1.8.4 رو چگونه باید استفاده کرد. در واقع این برنامه قراره Adobe Bridge رو از بین ببره؟

DJ POLESTAR
20-08-2010, 15:40
سلام. ممنون. باز شد.
می بخشید، چون برنامه های فتوشاپ روی لب تاب همسایمون هست و انگار یه مسافرت کوتاه رفتن و من دسترسی به سیستم ندارم، لطف کنید و بفرمایید که برنامه unlocker1.8.4 رو چگونه باید استفاده کرد. در واقع این برنامه قراره Adobe Bridge رو از بین ببره؟
برای تعریف درست این برنامه بگم که: حذف فایلهای غیر قابل حذف از سیستم مورد استفاده قرار میکیره.
با نصب این برنامه یه میانبر به کلیک راست میاد که رو مسیر اصلی نصب فتوشاپ راست کلیک میکنید و روی unlocker کیک و گزینه Delete رو انتخاب میکنید... تا کل پوشه فتوشاپ حذف بشه و چون Adobe Bridge روی فتوشاپه اونم حذف میکنه و با یک بار ریستارت پس از استفاده از برنامه همه چی حله.

قله بلند
22-08-2010, 00:49
سلامدر لیست، All Programs ، گزینه Adobe Bridge وجود داره و حتی با حذف کامل CS2 و CS4 باز هم خودنمایی می کنه. قابل حذف هم نیست چون در بخش add/remove و لیست نمایشی برنامه Your Uninstaller! وجود نداره ولی وقتی می خواهیم فتوشاب نصب کنیم، پیغام زیر می آید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدوقتی از Task manager، گزینه bridge.exe رو end process کردیم، فتوشاب نصب شد. وقتی فتوشاب نصب شد برای خودش یک Adobe Bridge مخصوص خودش رو نصب کرد یعنی: Adobe Bridge CS4

1-حالا نقش این Adobe Bridge چیه که اصولاً وجود داره؟ نکنه با ویندوز 7 نصب می شه؟
2-وقتی فتوشاب پاک شد(با کلی دردسر!) یه اتفاق جالب افتاد. دیگه راست کلیک کار نمی کرد.

وقتی راست کلیک می کردم پنجره ای باز می شد که از فقدان یک فایل dll صحبت می کرد ولی چون فکرش رو هم نمی کردم که با نصب فتوشاب این مشکل حل بشه، اون رو یادداشت نکردم ولی در مسیر تقریبی زیر بود که به CS4 هم ربط پیدا می کرد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا نظر شما در این موارد چی هست؟

قله بلند
22-08-2010, 00:57
تکراری پست شده بود

قله بلند
22-08-2010, 01:07
تکراری پست شده بود

mortezaon
22-08-2010, 01:28
سلام از برنامه unistaler استفاده کن
به صورت کلی تمام برنامه را به صورت کامل برات پاک میکنه

.

قله بلند
22-08-2010, 06:01
سلام. من هم از همین برنامه استفاده کردم و الان هم فتوشاب نصب شده. حالا علت موارد 1 و 2 رو نمی دونم.
یه سوال دیگه:
در مورد نصب، آمده بود که فایل amtlib.dll رو از روی سی دی داخل سه مسیر زیر copy و overwrite کنید. در صورتیکه این فایل در هر سه پوشه زیر وجود داره. چرا اینجوری گفته؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجالبه: وقتی من این فایل رو می خوام روی مسیر اولی یعنی پوشه Adobe Bridge CS4 نصب بکنم، می گه یه برنامه ای داره از این، فایل استفاده می کنه. من تمام پنجره ها رو می بندم ولی باز مشکل حل نمی شه و لاجرم عمل کپی هم انجام نمی شه. چرا؟

وقتی می خوام فارسی بنویسم، حروف جدا از هم نوشته می شه. مثلاً: س ل ا م

بابا! این فتوشاپ هم عجب چیزیه ها!

DJ POLESTAR
22-08-2010, 21:21
سلام. من هم از همین برنامه استفاده کردم و الان هم فتوشاب نصب شده. حالا علت موارد 1 و 2 رو نمی دونم.
یه سوال دیگه:
در مورد نصب، آمده بود که فایل amtlib.dll رو از روی سی دی داخل سه مسیر زیر copy و overwrite کنید. در صورتیکه این فایل در هر سه پوشه زیر وجود داره. چرا اینجوری گفته؟
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجالبه: وقتی من این فایل رو می خوام روی مسیر اولی یعنی پوشه Adobe Bridge CS4 نصب بکنم، می گه یه برنامه ای داره از این، فایل استفاده می کنه. من تمام پنجره ها رو می بندم ولی باز مشکل حل نمی شه و لاجرم عمل کپی هم انجام نمی شه. چرا؟

وقتی می خوام فارسی بنویسم، حروف جدا از هم نوشته می شه. مثلاً: س ل ا م

بابا! این فتوشاپ هم عجب چیزیه ها!
دیگه مابقی سوالاتتون رو بهتره تو انجمن فتوشاپ با بچه ها اونجا مطرح کنید تا راهنماییتون کنن.

قله بلند
22-08-2010, 21:29
سلام. مشکل فارسی شدن در آدرس زیر حل شد.