PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست دیکشنری

esfehanei
19-08-2010, 13:33
با سلام خدمت دوستان
نرم افزار دیکشنری اگه دارید لطف کنید
فقط بابیلون نباشه
انکلیسی به انکلیسی باشه
فقط هم رپیدشیر باشه
اگه نبود قسمت های 200مگی باشه
باتشکر

***Spring***
19-08-2010, 14:46
سلام ...

لغتنامه بسیار قوی WordWeb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Oxford English Dictionary / تمامی ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

MicroSoft Encarta + MicroSoft Student /تمام ورژنها در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Oxford Advanced Learner's Dictionary دیکشنری پیشرفته زبان آموزان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نرم افزار Longman Dictionary of Contemporary English 5th Edition 2009 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از آدرس لینک پایین ، از قسمت translate سایت google هم میتونید استفاده بفرمایید ...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

.

esfehanei
19-08-2010, 16:01
خیلی ممنون از شما
چندتاشو میرم دانلود کنم
دیکشنری عربی به فارسی و بلعکس
دیکشنریش خوب باشه یه دونه خریدم توش نعم رو هم نداره
ممنون میشم اونم بزارید
باتشکر

samira1985
19-08-2010, 16:23
دوستان یک دیکشنری کامل می خوام برای موبایل

***Spring***
19-08-2010, 22:48
خیلی ممنون از شما
چندتاشو میرم دانلود کنم
دیکشنری عربی به فارسی و بلعکس
دیکشنریش خوب باشه یه دونه خریدم توش نعم رو هم نداره
ممنون میشم اونم بزارید
باتشکر

سلام ...

خواهش میکنم ...

دیکشنری کاملی برای تبدیل لغات فارسی عربی و انگلیسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فرهنگ لغت ده زبانه ( از فارسي به ده زبان ديگر و برعكس) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مجموعه فرهنگ های لغت چندزبانه به فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Power Translator با قابلیت ترجمه فارسی ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان یک دیکشنری کامل می خوام برای موبایل

سلام ...

برنامه های کاربردی موبایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ===> درخواست برنامه های کاربردی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

esfehanei
19-08-2010, 23:24
خیلی ممنون از شما ولی من چیز جالبی پیدا نکردم
یا قدیمی بودن یا کرک نداشتن و ....
یه کمکی بکنید خیلی مهمه

***Spring***
20-08-2010, 00:06
سلام ...

خواهش میکنم ... برای درخواست ورژن جدید هر برنامه ، توی تاپیک همون برنامه پست بزنید ... برای سریال برنامه :

درخواست کرک و سریال ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

.

esfehanei
20-08-2010, 00:09
شما برای من کدوم برنامه رو پیشنهای میکنی دان کنم
اون آکسفورد رو گذاشتم برای دانلود
برای برای عربی چیزی رو نمیشناسم

***Spring***
20-08-2010, 00:34
برای انگلیسی : فرهنگ لغت ، فرهنگ اطلاعات عمومی و دانشنامه و مقاله‏های علمی یکی از سایت‏های معروف و مهم :

البته کتاب و برنامه و سایت‏های معروف زیادی داریم ، مثل britannica ( بریتانیکا ) که کتابش هست ، CD و DVD و برنامه‏ی اون هم هست ... اینم آدرس سایتش :

Explore the updated online encyclopedia from Encyclopaedia Britannica with hundreds of thousands of articles, biographies ...

Encyclopaеdia Britannica اطلس عظيم و مرجع اطلاعاتي مطرح و ارزشمند دنيا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برنامه‏ی MicroSoft Encarta هم برنامه خوبی هستش ... Oxford و Longman هم که از معروفترین و باسابقه‏ترین فرهنگ‏ها هستند ... همه‏ی اینها در کل بهترین مرجع‏ها هستند ... شاید دسترسی به دو یا چندتاشون رو لازم داشته باشید ...

برای عربی رو نمیدونم از بقیه دوستان بپرسید ...

.

esfehanei
20-08-2010, 11:01
خیلی ممنون دیشب آکسفورد رو دان کردم
الان دنبال یه دیکشنری دیگه هستم
لانگمن خیلی زیاده حجمش

***Spring***
20-08-2010, 13:53
سلام ...

خواهش میکنم ... خوب معمولآ برنامه‏های خوب با کلمه و واژه‏های زیاد و گوناگون ، حجم بالایی دارند ...

یکی از معروفترین‏ها ( توی پست قبلی هم توضیح کاملش بود ) :

Encyclopaеdia Britannica اطلس عظيم و مرجع اطلاعاتي مطرح و ارزشمند دنيا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از قسمت translate سایت google هم میتونید استفاده بفرمایید :

.

esfehanei
20-08-2010, 14:28
آره اون بریتینیکا خوبه لینک کاملشو میشه بدید تو تاپیکش لینک زیاده
یه دونه از بهترین ورژناشو بدید
اگه رپیدشیر بود که بهتر وگرنه فرقی نداره زیاد
باتشکر فراوان

***Spring***
20-08-2010, 14:40
توی همون تاپیک ، پست آخر ( الآن یعنی پست 23 ) satttanism عزیز زحمت کشیدند و لینک راپید هم داره ... مجدد خدمت شما :

Encyclopaedia Britannica 2010 Ultimate Edition Iso (PC/MAC) - Hotiso | 3.9GB

.

esfehanei
20-08-2010, 16:43
خیلی ممنون از شما
فک کنم 4گیگ باشه
کامله دیگه؟
اگه صد درصد کامله تو یه روز میتونم دانلود کنم ولی میترسم دان کنم مشکل داشته باشه چون ازم حجم میگیره
ضمنا این به زیبان اینگلیسی هست؟
کلا ارزش دانلود کرددن رو داره؟

***Spring***
20-08-2010, 16:53
سلام ...

خواهش میکنم ... Britannica یکی از بهترین و معروفترین‏هاست و به زبان انگلیسی هستش ... خودم این لینکها رو دانلود نکردم ، ولی اول لینک اول و آخر رو چک کردم سالم بودند ... مطمئن باشید فرهنگ خوب و مهمیه ... یه فرهنگ اطلاعات عمومی کامل و بزرگ و از معروفترین فرهنگ‏های اطلاعات عمومی هستش ...

.

esfehanei
20-08-2010, 16:55
شما اینو خودتون دارید؟
میشه یه عکس ازش برام تهیه کنید ببینم چیه؟
چون خیلی دردناکه اگه 4گیگ دان کنم و بعدش بدردم نخوره

***Spring***
20-08-2010, 17:06
یه DVD داشتم ، ولی برای 2010 نبود ... الآن نمیدونم DVD برنامه کجاست ، اگه پیدا کردم چشم ...

.

esfehanei
20-08-2010, 18:57
خوب شما که میگید داشتید وی دی ویشو خوب بود؟
مطالبش بدرد بخور بود؟
من اینگلیسی زیاد بلد نیستم
کلا چه جور بود؟
حالا اگه عکس نداری نمیخواد

***Spring***
20-08-2010, 21:27
به تایید نیاز نداره ، Britannica یکی از منابع مهم و معتبر به گفته‏ی تمام اساتید هستش و یه فرهنگ اطلاعات عمومی قدیمی و مهم و مشهوره ... اگه سایت و منبع مهم میخواید بخصوص برای مقاله و مطالب علمی ویکی‏پدیا ... فقط چند نمونه هستند که در سطح یا بالاتر از Britannica هستند ... بعد شما گفتید انگلیسی به انگلیسی میخواید ، اگه دیکشنری انگلیسی به فارسی میخواید یا فقط فرهنگ‏لغت فارسی ، هر دوی اینا رو توی فروم داریم ...

.