PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک دیگه نمیدونم چکار کنم

iman84
19-08-2010, 13:06
دوستان سلام لطفا کمک کنید
من ویندوز xp دارم که nod32 با آپدیت روز به همراه کلی برنامه دیگه نصبه چند روز پیش دیدم سیستم کند شده خیلی دیر بالا میاد و دیر خاموش میشه هر برنامه ای که اجرا میکنم خیلی طول میکشه و هر فایل rar رو اکسترکت میکنم 5 دقیقه طول میکشه در حالیکه روی سیستم دیگه که از سیستم من ضعیفتره 30 ثانیه طول میکشید و مشکلات دیگه
تا اینکه دیروز یه ویندوز دیگه روی یه درایو دیگه نصب کردم وبه غیر از درایور ها و آفیس و ناد 32 چیز دیگه ای نصب نکردم ولی هنوز داخل این ویندوز جدید هم این مشکلات پا برجاست دوباره با nod 32 اسکن کردم هیچی ویروس پیدا نکرد چند ساعت قبل هم با سی دی بوت کسپر اسکای از تو dos اسکن کردم اونم هیچی پیدا نکرد
خسته شدم دیگه نمیدونم چکار کنم

kian-sh
19-08-2010, 14:05
شما هر چی ویندوز داری پاک کن و دوباره یه ویندوز نصب کن یه آنتی ویروس خوب هم مثل آوست هم نصب کن.:46:

shabe.saket
19-08-2010, 22:09
کابل هارد رو چک کنید. کابل برق هارد رو چک کنید. اگه کابلی (دیتا یا برق) به مادر برد هست که اضافه هست و ازش استفاده نمیشه در بیارید.

iman84
20-08-2010, 03:33
شما هر چی ویندوز داری پاک کن و دوباره یه ویندوز نصب کن یه آنتی ویروس خوب هم مثل آوست هم نصب کن.:46:

ویندوز رو که عوض کردم تاثیری نداشته

کابل هارد رو چک کنید. کابل برق هارد رو چک کنید. اگه کابلی (دیتا یا برق) به مادر برد هست که اضافه هست و ازش استفاده نمیشه در بیارید.

همونطور که گفتید کابل رو هم عوض کردم ولی هیچ فرقی نکرده