PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا بیاید تو این عکس رو ببینید اعصابمو خورد کرده

MohammadT15
19-08-2010, 11:22
بچه ها این قسمتی که دورش خط کشیدم وقتی پنجره باز میکردم اصلا نبود!!الان چند وقته نمیدونم کی دست کاری کرده اومده اون بالا میخوام حذفش کنم باید چیکار کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:22 PM ---------- Previous post was at 12:21 PM ----------

اگه عکسو نمیبینید دوباره صفحه رو رفرش کنید تا ببینید

Dew Drop
19-08-2010, 11:31
سلام
از قسمت tools برید به folder option از اونجا تو تب view تیک گزینه alwayes show menus رو بردارید و apply و بعد ok.

Mohammad King
19-08-2010, 11:39
سلام

من عکسو نمیتونم ببینم؟

kian-sh
19-08-2010, 12:01
فکر کنم اگه یه بار Alt رو بزنی درست بشه.
حالا که اتفاقی نیفتاده این قدر عصبانی شدی.:46:

mr.shadowshaman
19-08-2010, 12:05
سلام.تو همین صفحه بر روی organize کلیک کنید بعد به layout برید و تیک menu bar رو بر دارید

MohammadT15
19-08-2010, 13:19
به قسمت تولز رفتم ویو رو هم زدم اما اصلا alwayes show menus تیک نداره که بخوام برش دارم
داداش اگه عکس معلوم نیست چند بار ین پیج رو باز کنی معلوم میشه
alt رو هم میزنم فقط یه خط میاد زیر نوشته های اون بالا همین آخه خیلی حساسم به اینجور چیزا داداش:31:
وقتی روی layout هم میرم اصلاmenu ba تیکی نداره که بخوام بر دارم

mr.shadowshaman
19-08-2010, 14:47
به قسمت تولز رفتم ویو رو هم زدم اما اصلا alwayes show menus تیک نداره که بخوام برش دارم
داداش اگه عکس معلوم نیست چند بار ین پیج رو باز کنی معلوم میشه
alt رو هم میزنم فقط یه خط میاد زیر نوشته های اون بالا همین آخه خیلی حساسم به اینجور چیزا داداش:31:
وقتی روی layout هم میرم اصلاmenu ba تیکی نداره که بخوام بر دارم

menu bar نه menu ba.صد در صد هم تیک داره

emrouz
19-08-2010, 15:27
ابتدا به مسير Control Panel/Folder Options /Views رفته و سپس تيك گزينه‌ي Always show menus را برداشته و Apply و OK كنيد.

ebicross
19-08-2010, 16:45
دوست عزیز؛
در استارت منو بنویس Gpedit.msc (فقط نسخه ی Ultimate این قسمت رو داره)
حالا در User Configuration وارد قسمت Administrative Template و سپس Windows Component و سپس Windows Explorer بشین.
در لیست نمایش داده شده در انتها فکر میکنم گزینه ی Display the menubar in windows explorer وجود داره که روش دو بار کلیک کن تا صفحه ی جدید باز بشه.
حالا از بالا Disable رو بزن و Apply کن. به احتمال زیاد جواب میگیری.

MohammadT15
19-08-2010, 23:01
menu bar نه menu ba.صد در صد هم تیک داره
همون منظورمه نه تیک نداره تیکم میذارم براش باز برمیدارم هیچ تغییری نمیکنه

---------- Post added 20-08-2010 at 12:01 AM ---------- Previous post was 19-08-2010 at 11:58 PM ----------

دوست عزیز؛
در استارت منو بنویس Gpedit.msc (فقط نسخه ی Ultimate این قسمت رو داره)
حالا در User Configuration وارد قسمت Administrative Template و سپس Windows Component و سپس Windows Explorer بشین.
در لیست نمایش داده شده در انتها فکر میکنم گزینه ی Display the menubar in windows explorer وجود داره که روش دو بار کلیک کن تا صفحه ی جدید باز بشه.
حالا از بالا Disable رو بزن و Apply کن. به احتمال زیاد جواب میگیری.
تمام مراحل رو انجام دادم درست نشد:41:

---------- Post added at 12:01 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

بچه ها این روش هایی که میگید خودم بلدم بابا که این چیه و باید تیکش رو برداشت اما تعجب من اینه تمام این تیک ها برداشته شده اما این هنوز این بالاس
نکنه ویروسه؟

ebicross
20-08-2010, 08:35
اگر از Gpedit هم مشکل حل نمیشه پس یه چیزی داره مانع میشه.
مثلا یه ویروس.
ولی در عجبم این ویروسها دیگه به منوبار چیکار دارند؟ قبلا روی Show Hidden از این کارها میکردند.

MohammadT15
20-08-2010, 12:36
واییی حوصله آنتی ویروس ریختن ندارم:19:

DJ POLESTAR
20-08-2010, 15:55
شما احیانا با Show Hidden file و Don't show قسمت Folder Option هم مشکل دارین؟ یه بار امتحان کنید...!؟
به احتمال زیاد مشکل شما ویروسیه...

واییی حوصله آنتی ویروس ریختن ندارم
آنتی ویروس برای یه ویندوز یه پیش برنامه حیاتی محسوب میشه! من در تعجبم که چرا اصلا آنتی ویروس ندارین، همین کارا رو بکنین دیگه هر بلایی از همه جا به سیستمتون آسیب میرسونه.

Dew Drop
20-08-2010, 16:12
سلام
من دو تا فایل براتون گذاشتم.یکی add یکی remove .اول add رو اجرا کنید بعد remove رو اجرا کنید.تو هر دو تا هم yes , ok رو بزنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در ضمن قبلاً که براتون گفته بودیم تیک این گزینه ها رو بردارین و شما گفتین اصلاً تیک نداره خوب,یه بار تیکش رو بزارید و apply و ok کنید دوباره تیکش رو بردارید و apply ,ok کنید.

MohammadT15
20-08-2010, 23:17
شما احیانا با Show Hidden file و Don't show قسمت Folder Option هم مشکل دارین؟ یه بار امتحان کنید...!؟
به احتمال زیاد مشکل شما ویروسیه...

آنتی ویروس برای یه ویندوز یه پیش برنامه حیاتی محسوب میشه! من در تعجبم که چرا اصلا آنتی ویروس ندارین، همین کارا رو بکنین دیگه هر بلایی از همه جا به سیستمتون آسیب میرسونه.
نه با اون قسمت مشکلی ندارم و راحت فایلام هیدن میشه:41:

---------- Post added at 12:17 AM ---------- Previous post was at 12:16 AM ----------

سلام
من دو تا فایل براتون گذاشتم.یکی add یکی remove .اول add رو اجرا کنید بعد remove رو اجرا کنید.تو هر دو تا هم yes , ok رو بزنید.

در ضمن قبلاً که براتون گفته بودیم تیک این گزینه ها رو بردارین و شما گفتین اصلاً تیک نداره خوب,یه بار تیکش رو بزارید و apply و ok کنید دوباره تیکش رو بردارید و apply ,ok کنید.
داداش اینا هم جواب نداد هنوز همون بالاس:41:بابا دیگه عقلم به اون میرسه تیک رو صد بار گذاشتم برداشتم اثری نداشته:31: